Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Indyjski Dzień Dziecka

Indyjski Dzień Dziecka

W niedzielę 1 czerwca Ganesh przy ul. Marszałkowskiej 10/16 zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnego świętowania.

Indyjski Dzień Dziecka / fot. materiał prasowy

Indyjski Dzień Dziecka

W niedzielę 1 czerwca Ganesh przy ul. Marszałkowskiej 10/16 zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnego świętowania. Z okazji Dnia Dziecka restauracja przygotowała dla małych gości mnóstwo niespodzianek związanych z Indiami… i nie tylko!

Indyjski Dzień Dziecka / fot. materiał prasowy

Indyjski Dzień Dziecka

Choć najmłodsi oczywiście przez cały dzień będą w Ganeshu mile widziani, to główne atrakcje czekają na nich w godz. 13.00 – 18.00. W tym czasie w sali rodzinnej obecne będą opiekunki, które zadbają o to, żeby żadne dziecko nie narzekało podczas wizyty na nudę… a rodzice w spokoju mogli cieszyć się posiłkiem!

Wśród atrakcji zaplanowanych dla najmłodszych na ten dzień warto wymienić m.in. konkursy z nagrodami, prezenty i malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Wizyta w Ganeshu 1 czerwca to również doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z indyjską kuchnią. Tego dnia przygotowany będzie bufet ze specjałami tamtejszej kuchni, z którego dzieci będą mogły korzystać bez ograniczeń. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ