Saturday, April 13, 2024
Home / Kuchnia  / Indie czy Tajlandia? Ty wybierasz!

Indie czy Tajlandia? Ty wybierasz!

Kolacja w Saffron Spices na walentynki.

Saffron Spices restauracja Indyjska i Tajska

Saffron Spices restauracja Indyjska i Tajska

Zapraszamy zakochane pary na egzotyczną kulinarną podróż. Saffron Spices to królestwo smaków i aromatów, oryginalne przepisy kuchni indyjskiej i tajskiej oraz rodowici kucharze. Na walentynki przygotowaliśmy specjalne menu. Wyjątkowo w tym dniu będzie dostępny alkohol. Uczta dla podniebienia gwarantowana!

Saffron Spices restauracja Indyjska i Tajska

Saffron Spices restauracja Indyjska i Tajska

Szafran jest „Królem Indyjskich przypraw”. Szafran to przyprawa w formie nitek krokusa lub w proszku. Jest jedyną przyprawą, która jednocześnie nadaje potrawie BARWĘ, AROMAT I SMAK. Znamiona magicznego kwiatu zabarwiają potrawę na jasno-żółty kolor. Powinna być stosowana umiarkowanie ze względu na silne zabarwienie i jakże oryginalny smak.

Niepowtarzalny smak, charakterystyczny aromat, a także doskonałość Indyjskich potraw pochodzą z receptur wytworzonych przed wiekami. Każdy surowiec jest starannie przygotowywany przez wiele godzin, by na końcu mogli się Państwo delektować jakże wyśmienitym smakiem prawdziwej kuchni Indyjskiej. By każdy kęs był dla Państwa ucztą dla podniebienia!!!

Nasza restauracja zobowiązała się do zapewnienia Państwu najbardziej autentycznych dań kuchni Indyjskiej i Tajskiej, wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości składników.

Zapraszamy Państwa do zasmakowania naszych potraw, a my gwarantujemy , że będą chcieli Państwo wracać po więcej.

Saffron Spices restauracja Indyjska i Tajska
Warszawa, Pl. Konstytucji 3,
tel : 22-6229410 | 0 797 597 100
www.saffronspices.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ