Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / IMPRO ATAK!

IMPRO ATAK!

Improwizacja na Scenie STU w wykonaniu niezwykłych artystów z Łodzi

Już 25 i 26 lutego na Scenie STU zagości grupa IMPRO ATAK! Pełne inteligentnego humoru spektakle grupy powstają przy współudziale widowni, przez co każde przedstawienie jest jedynym w swoim rodzaju. Wysoki poziom występów gwarantuje zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków. Pierwsze dwa spektakle odbędą się 25 i 26 lutego, kolejne 1 i 2 kwietnia

teatr, IMPRO ATAK!

Każde przedstawienie grupy IMPRO ATAK! jest jedyne w swoim rodzaju. /fot. materiały prasowe

Improwizacja teatralna to forma bardzo wymagająca dla aktorów, ale jednocześnie gwarantująca doskonałą rozrywkę dla publiczności. W czasie impro to widz decyduje jak ma przebiegać akcja, z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się aktorzy. Ci z kolei, w sytuacji, gdy nie ma scenariusza, a dialogi oraz akcja powstają na bieżąco, za każdym razem muszą dawać popis prawdziwej kreatywności. Wszystko to sprawia, że nigdy nie zdarzają się dwa takie same przedstawienia.

W skład łódzkiej grupy IMPRO ATAK! wchodzą: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Lilu, Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojtek Oleksiewicz, Piotr Rogucki, Jacek Stefanik, Zorak oraz muzycy: Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz, Radek Bolewski, Marek Fedor i Adam Wojtasik. W czasie występów w STU wezmą udział także znani z krakowskiej sceny Agata Myśliwiec-Grząślewicz oraz Andrzej Róg.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ