Thursday, February 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Impotencja – sposoby leczenia zaburzeń erekcji

Impotencja – sposoby leczenia zaburzeń erekcji

Co jest przyczyną impotencji? Jak leczyć tą krępującą i odbierającą radość z seksu dolegliwość?

fot. fotolia

Problemy z erekcją dotyczą ponad połowy mężczyzn w wieku reprodukcyjnym i mogą pojawić się w bardzo młodym wieku. Co jest przyczyną impotencji? Jak leczyć tą krępującą i odbierającą radość z seksu dolegliwość?

fot. fotolia

fot. fotolia

Główną przyczyną impotencji, która zwykle dotyczy mężczyzn w średnim wieku jest zbyt niski poziom testosteronu. Obniżenie produkcji męskich hormonów płciowych następuje w wyniku nadmiernego wydzielania androgenów, co ma związek z tzw. męskim przekwitaniem.

Teoretycznie brak erekcji powinien dotyczyć mężczyzn około 50 roku życia, jednak rzeczywistość weryfikuje tą prawidłowość i dowodzi, że coraz częściej impotencja nie jest jedynie wynikiem andropauzy i uprzykrza życie znacznie wcześniej.

Co wpływa na występowanie zaburzeń erekcji?

Najczęściej brak erekcji oraz inne dolegliwości związane z zaburzeniami funkcji seksualnych dotykają silnie zestresowanych i przemęczonych mężczyzn. Przyczyną impotencji mogą być także zaburzenia krążenia, nadciśnienie, cukrzyca, zła dieta oraz inne czynniki związane z trybem życia i ogólnym stanem zdrowia mężczyzny.

Na pojawienie się zaburzeń erekcji ogromny wpływ ma także stan emocjonalny i psychiczny mężczyzny. Przepracowanie, przewlekły stres, alkohol oraz palenie tytoniu, a także problemy natury psychologicznej mogą być jedną z przyczyn trwałej lub przejściowej impotencji.

Sposoby na długie i udane życie seksualne

Aby móc cieszyć się seksem i zapomnieć o impotencji należy przede wszystkim zadbać o ogólny stan zdrowia i usprawnić funkcjonowanie organizmu. Ograniczenie sytuacji stresowych, zmiana sposobu odżywiania oraz unikanie używek to początek drogi do pełnej sprawności seksualnej

Skutecznym sposobem na impotencję spowodowaną różnorodnymi czynnikami jest przyjmowanie dostępnych bez recepty tabletek np. preparatu Vigrax, który jest absolutnym liderem w rankingach środków na potencję i działa tak samo skutecznie, jak popularne „niebieskie tabletki” dostępne jedynie ze wskazań lekarza.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Vigrax to nie tylko środek zapewniający redukcję objawów impotencji. Preparat korzystnie wpływa ma męskie libido, przedłuża stosunek, pozwala wzmocnić doznania oraz usprawnia krążenie, dzięki czemu członek staje się znacznie bardziej okazały. Preparat dostępny jest na stronie: smedyczny.pl/vigrax

Stosując naturalne suplementy na potencję możesz w pełni zredukować objawy impotencji i usprawnić funkcje seksualne zyskując radość z seksu i zapominając o stresie oraz wstydzie związanym z niepowodzeniami w sypialni. Naturalny i bezpieczny dla zdrowia skład, brak skutków ubocznych oraz udowodniona klinicznie skuteczność leku Vigrax pozwoli Ci bez obaw cieszyć się udanym życiem seksualnym niezależnie od wieku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ