Thursday, June 13, 2024
Home / Uroda  / Uśmiech na całego

Uśmiech na całego

Dopóki nasze zęby da się leczyć, należy podejmować wszelkie możliwe w tym kierunku kroki. Jednak czasami nie się już nic zrobić, wtedy z pomocą idzie implantologia.

Implantologia - żebyś uśmiechał się na całego!

Implantologia - żebyś uśmiechał się na całego! / fot. fotolia

Zbyt wczesna utrata zębów to nie tylko problem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Luka po usuniętym zębie może doprowadzić do zaniku kości, przesuwania się sąsiednich zębów, czy skrzywienia się zgryzu. Dlatego też jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi stomatologii jest implantologia, stanowiąca alternatywę dla mniej komfortowych i mniej estetycznych protez zębowych czy mostów protetycznych, które wiążą się ze szlifowaniem sąsiednich zębów.

Implantologia - żebyś uśmiechał się na całego!

Implantologia – żebyś uśmiechał się na całego! / fot. fotolia

Dopóki nasze zęby da się leczyć, należy podejmować wszelkie możliwe w tym kierunku kroki. Stomatologia zachowawcza, tak powszechnie dziś promowana w Warszawie a także innych polskich miastach i zakątkach, właśnie temu służy i każdy profesjonalny stomatolog podejmuje walkę o każdy ząb do samego końca. Gdy jednak usunięcie staje się koniecznością, nie traktujmy tego jak zło ostateczne. Bo każdą lukę możemy wypełnić w sposób w pełni naśladujący naturę. Rozwiązaniem, które łączy w sobie pierwiastek fizjologiczny z niezwykłą trwałością i estetyką są implanty, które w Warszawie znajdziemy wśród usług najlepszych klinik stomatologicznych.

Na czym to polega? Wykonane z tytanu implanty wszczepia się w kość nadając im charakter „sztucznego korzenia”. Wybór tytanu nie jest tu przypadkowy. Jest on bowiem metalem biokompatybilnym – nasz organizm potrafi zaakceptować go jako własną tkankę. Po przyjęciu się implantu przechodzimy do odbudowy protetycznej, która koncentruje się na wykonaniu uzupełnień, czyli umieszczeniu na wkręconej śrubie korony protetycznej zęba. Współczesna implantologia umożliwia nam odbudowę jednego zęba za pomocą pojedynczej korony, odbudowę kilku zębów za pomocą mostu, a także odbudowę bezzębia przy pomocy protezy stałej, bądź ruchomej, w których tytanowe śruby służą jako element mocujący, gwarantując komfort ich użytkowania.

Doskonałej jakości usługi implantologiczne znajdziemy w ofercie RODENTIS. Nie jest to zwyczajny gabinet stomatologiczny, ale klinika, w której priorytetem jest troska o pacjenta, w myśl przestrzegania zasad etyki zawodowej. RODENTIS to miejsce, gdzie w doskonale wyposażonych gabinetach czekają uśmiechnięci i świetnie przygotowani stomatolodzy, by pacjentom z Wilanowa, Mokotowa a także innych warszawskich dzielnic świadczyć swoje usługi. Obejmują one takie specjalizacje jak protetyka, implantologia, czy ortodoncja, a także stomatologię estetyczną, w ramach której świadczone jest wybielanie zębów, ich czyszczenie, korekta kształtu, czy biżuteria nazębna.

rodentisUmów się na wizytę – implanty – Warszawa Mokotów, Warszawa Wilanów.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you will find 82946 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/implanty-rozwiazanie-na-miare-xxi-wieku/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ