Tuesday, June 18, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Ile internetu mobilnego zmieści się w torebce?

Ile internetu mobilnego zmieści się w torebce?

Coś niezrównanego dla miłośniczek e-zakupów przez telefon

Internet mobilny

fot. Armin Rimoldi / Pexels

Potrzebujesz paczki internetu o pojemności 100, 150, a nawet 250 gigabajtów? Nie ma sprawy! I spokojnie, wszystko zmieści się w torebce. To skąd można wziąć ten internet mobilny?

 

Dla kogo internet mobilny?

Dla ciebie i dla koleżanki. Do czego? A chociażby do zakupów. Z badań przeprowadzonych przez platformę SMSAPI wynika, że kobiety podchodzą do e-zakupów nieco inaczej niż mężczyźni¹. Mężczyźni, chcąc kupić coś przez internet, preferują przeglądanie ofert przy laptopie, natomiast co druga kobieta wyciąga w tym celu swojego smartfona. Oczywiście internet mobilny może służyć również do pracy czy kontaktu ze znajomymi, ale na razie skupmy się na zakupach.

 

Wspomniane badanie wskazuje, że smartfon z internetem mobilnym jest bliższym przyjacielem kobiety niż mężczyzny. Robienie e-zakupów za pomocą smartfona jest pierwszym wyborem dla 50% kobiet i 28% mężczyzn². Telefony są coraz bardziej wydajne i ułatwiają korzystanie z szybkiego, bezprzewodowego dostępu do sieci. A ten możliwy jest dzięki pakietowym transferom gigabajtów danych.

 

Coraz więcej osób pracuje z domu lub w trybie hybrydowym. Spory odsetek tych osób decyduje się na wybór internetu światłowodowego. A co zrobić jeśli światłowód padł, a Tobie skończyły się gigabajty? W Mobile Vikings zawsze możesz zwrócić się do innego Vikinga z prośbą o podzielenie się swoimi zgromadzonymi gigabajtami dzięki funkcji Przepływ gigabajtów. Ładnie poproś, użyj przekonujących argumentów, a na pewno jakiś Viking podzieli się z Tobą „odrobiną internetu”, żebyś mógł na spokojnie dokończyć swoją pracę.

Internet mobilny, a co w zamian?

W zamian za internet mobilny z Mobile Vikings nie będziesz musiał podpisywać żadnych umów ani bawić się w długotrwałe formalności. W grę nie wchodzi również pakt z diabłem i oddawanie kawałka duszy. Wystarczy wejść na stronę lub ściągnąć odpowiednią aplikację i dokonać zakupu. W Mobile Vikings dostaniesz pokłady gigabajtów oraz wygodną opcją autodoładowania, żebyś nie musiał się martwić przedłużeniem paczki gigabajtów. Oprócz tego możesz skorzystać z oferty na kartę bez dodatkowych zobowiązań.

 

Zastanawiasz się jaką paczkę wybrać? Jeśli weźmiesz 100 GB miesięcznie, to spokojnie będziesz miał 30 godzin oglądania filmów w jakości HD oraz ponad 2 godziny codziennego słuchania muzyki na Spotify. Przy 150 GB możesz do powyższych dołożyć ponad 80 godzin wideorozmów. Przy 250 GB wchodzisz już na inny poziom, bo taka paczka gigabajtów daje 25–35 godzin filmów/streamów w jakości 4K.

 

¹ https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/internet-mobilny-jest-kobieta-panie-kupuja-ze-smartfonem-panowie-wola-komputer

² Tamże.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ