Saturday, March 2, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Poznaj Kraków od sypialni!

Poznaj Kraków od sypialni!

Podglądamy ich sypialnie

sypialnia ikea

Sypialnia Ani i Tomka / fot. materiały prasowe

Niecodziennie sąsiedzi zapraszają nas do sypialni. My również przyjmując gości, drzwi do niej zostawiamy zwykle zamknięte. Dlaczego nie chcemy się chwalić miejscem, w którym śpimy? Przecież tak naprawdę niewiele trzeba, aby w sypialni zapanował ład i porządek. Od kiedy Ania i Tomek przeprowadzili się na os. Spółdzielcze i miejsce do spania urządzili po swojemu, znajomi zazdroszczą im wielu funkcjonalnych rozwiązań. Tę i inne sypialnie mieszkańców Krakowa można zobaczyć w nowym dziale IKEA Kraków

Ania i Tomek są na początku wspólnej drogi. Kupili nieduże mieszkanie, które urządzili w stylu skandynawskim i zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. W sypialni również postawili na minimalizm. Naturalne, ekologiczne materiały i jasne kolory złamane mocnym akcentem pasują do ich sposobu życia. Lubią zdrową, wegetariańską kuchnię, do pracy dojeżdżają rowerem, a czas wolny starają się spędzać na świeżym powietrzu.

Justyna to 27-letnia marzycielka o niespokojnej duszy. Kocha życie, podróże, a przede wszystkim swoją cudowną oazę – niewielkie mieszkanie w Bronowicach. Jej sypialnia jest zarazem pracownią, w której tworzy dekoracje, stylizacje i liczne projekty DIY.

Sypialnia Justyny

Sypialnia Justyny

Basia i Krzysztof mieszkają w małym mieszkaniu, w bloku z „wielkiej płyty” w Mistrzejowicach. Są 50–latkami, których dorosła córka niedawno rozpoczęła studia i wyprowadziła się z domu. Dzięki temu para po latach zyskała dodatkowy pokój i postanowiła urządzić w nim swoją sypialnię. Postawili na duże wygodne łóżko i mnóstwo miękkich dodatków, nadających wnętrzu przytulny charakter.

Sypialnia Basi i Krzysztofa

Sypialnia Basi i Krzysztofa / fot. materiały prasowe

Zajrzyj do IKEA i poznaj Kraków od sypialni

W nowym dziale sypialni IKEA Kraków (o powierzchni ponad 1500 mkw.!) można zajrzeć do kilkunastu prawdziwych sypialni mieszkańców Krakowa i okolic. Wszystkie wnętrza zostały wiernie odwzorowane. Zadbano nawet o takie szczegóły, jak widok i odgłosy za oknem. Sypialnie są opisane i opatrzone planem pomieszczenia oraz nazwą dzielnicy, w której znajduje się mieszkanie. Podana jest też łączna cena wykorzystanych artykułów. Odwiedzając poszczególne pomieszczenia, można zobaczyć wiele praktycznych rozwiązań zastosowanych u naszych sąsiadów. Dowiemy się m.in. jak miejsce do spania rozwiązały dwie studentki, wynajmujące kawalerkę na os. Płaszów oraz zobaczymy praktyczny kącik dla niemowlaka w sypialni małżeństwa ze Starego Miasta. Warto też skorzystać z atrakcyjnych ofert na zestawy mebli do sypialni. Można zaoszczędzić nawet 300 zł. Z wszystkimi promocjami i przedsmakiem tego, co zobaczymy w sklepie można zapoznać się na www.krakowskiesypialnie.pl. Nie prześpijcie okazji!

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ