Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / IKEA Kraków otwiera kawiarnię

IKEA Kraków otwiera kawiarnię

Nowo otwarta IKEA CAFE to niewielkie, ale wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi lub po prostu odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy.

fot. materiał prasowy

Do IKEA chodzi się nie tylko na zakupy. Wszyscy zdążyliśmy już przywyknąć do obiadów w restauracji, lodów czy hot-dogów w bistro. Czy tak samo naturalne stanie się umawianie na kawę w IKEA? Wkrótce przekonamy się o tym, ponieważ IKEA Kraków otworzyła właśnie swoją kawiarnię.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Nowo otwarta IKEA CAFE to niewielkie, ale wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi lub po prostu odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy. W menu kawiarni, oprócz różnego rodzaju kaw, znajdziemy też koktajle mleczne i owocowe, gorącą czekoladę, herbatę, świeżo wyciskane soki, a także słodkie desery, świeże sałatki, kanapki i wrapy.

– Mimo tego, że przestrzeń kawiarni jest z jednej strony zupełnie otwarta, naszym projektantom udało się stworzyć ciepłą, przytulną atmosferę. Wszystko to za sprawą połączenia typowo kawiarnianego wyposażenia z meblami i elementami dekoracyjnymi kojarzącymi się z domem. Wyjątkowy klimat podkreśla też odpowiednio dobrane oświetlenie LED, w którym szczególną rolę odgrywają charakterystyczne dekoracyjne żarówki – mówi Monika Faron-Bugajska, Specjalista ds. Marketingu w IKEA Kraków. – Mamy nadzieję, że IKEA CAFE przypadnie do gustu naszym Klientom i w przyszłości spotkanie przy kawie w IKEA stanie się czymś tak naturalnym, jak klopsiki w naszej restauracji – dodaje Monika Faron-Bugajska.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Nowo otwarta kawiarnia znajduje się na parterze sklepu IKEA Kraków, tuż obok głównego wejścia i ruchomych schodów. Otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 10:00 – 20:00.

Kawa i herbata serwowane w IKEA CAFE posiadają certyfikat UTZ, niezależnej organizacji non-profit zrzeszającej rolników oraz firmy zaangażowane w odpowiedzialną uprawę i dostawy tych produktów. W praktyce oznacza to, że pochodzą one ze zrównoważonych upraw i zostały wyprodukowane z szacunkiem dla ludzi i środowiska.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/ikea-krakow-otwiera-kawiarnie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ