Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Igo zaczyna karierę solową od wyznania miłości. Kim jest Helena?

Igo zaczyna karierę solową od wyznania miłości. Kim jest Helena?

Kim jest tytułowa Helena?

igo czyli igor walaszek

Igo Igor Walaszek / fot. Kasia Bielska

Igo a właściwie Igor Walaszek to właściciel jednego z najciekawszych męskich wokali na polskiej scenie muzycznej. Teraz zaczyna nową przygodę i prezentuje pierwszy solowy singiel. Posłuchaj utworu „Helena”!

Igo i kariera solowa

Igor Walaszek pochodzi z Krakowa, ma 30 lat, do tej pory niechętnie dzielił się z fanami informacjami na temat swojego prywatnego życia. Po wieloletniej współpracy z chłopakami z zespołu Clock Machine oraz kooperacji w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo, Igor Walaszek postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze. Tym razem w wersji solo. Pierwszym singlem zwiastującym nowym rozdział muzyczny oraz pierwszy solowy album wokalisty jest utwór „Helena”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Igor Walaszek (@igorwalaszek)

 

Przeczytaj: BASS ASTRAL x IGO ogłosili kolejną trasę koncertową

Kim jest Helena?

Tytuł singla nie jest przypadkowy. Helena to imię córeczki Igo, która przyszła na świat pod koniec 2021 roku. Wiadomość o dziecku była dla Igo i jego żony wyjątkowa. Mogłoby się wydawać, że zamknięcie w niespełna 4 minutowym utworze emocji, które tak trudno jest wyrazić będzie niemożliwe. A jednak! Igo się to udało, i zrobił to w sposób fenomenalny. Doskonale opowiedział najpiękniejszą historię swojego życia, która wzrusza do łez.

Utwór przeszedł wiele metamorfoz i miał wiele rozpoczętych tekstów. Za każdym razem kiedy wydawało nam się że już to mamy, wyczuwałem że warto jeszcze poczekać, że w moim życiu wydarzy się coś jeszcze, co nada utworowi emocjonalnego blasku. Doskonale pamiętam moment, w którym dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży. To był zdecydowanie ten moment. W ciągu kilku godzin miałem skończony zupełnie nowy tekst, który po prostu ze mnie wypłynął. To są te momenty, za które kocham sztukę – momenty prawdziwej szczerości. Premiera ma miejsce dokładnie miesiąc po narodzinach małej. Przypadek? Nie chcę wierzyć w takie przypadki.

– mówi Igo.

 

Za muzykę do utworu odpowiedzialni są Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski – autorzy ostatniego hymnu Męskiego Grania.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ