Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / IGNACY rusza w swoją pierwszą trasę koncertową!

IGNACY rusza w swoją pierwszą trasę koncertową!

Znamy daty 7 koncertów

Ignacy

IGNACY / fot. materiały prasowe LiveNation

IGNACY znany z muzycznych osiągnięć ostatniego roku zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album “Central Park”

 

IGNACY i “Central Park”

“Central Park” jest dla IGNACEGO symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego chce nas zaprosić i pokazać eklektyczną formę wyrazu i swoją wrażliwość.
IGNACY w tym roku dał się już poznać na żywo m.in. w magicznym solo akcie, którym supportował akustyczną trasę grupy LemON, a także występami ze swoim zespołem na festiwalach takich jak: Letnie Brzmienia, Edison Festival, Festiwal Jabłonki, Łódź Summer Festival, czy swoją obecnością na Głównej Scenie Męskiego Grania.

IGNACY Central Park Tour

Już tej jesieni odwiedzi 7 miast w Polsce: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin! Na koncertach z trasy nie zabraknie znanych utworów z rozgłośni radiowych takich jak: „Czekam na Znak”, który w zawrotnym tempie zdobył status platynowej płyty i został nominowany do Nagrody Fryderyk 2023. „To co mam” i „Samoloty”, które także szturmem podbiły listy przebojów również znajdą swoje miejsce na debiutanckim albumie IGNACEGO oraz na trasie w nowych, nietuzinkowych
aranżacjach.

IGNACY koncerty 2023

  • 17.11 – Kraków – Poczta Główna
  • 18.11 – Katowice – Królestwo
  • 24.11 – Wrocław – Bezsenność
  • 25.11 – Poznań – Blue Note
  • 3.12 – Warszawa – Niebo
  • 8.12 – Gdańsk – Parlament
  • 9.12 – Szczecin – Nowa Dekadencja

Bilety dostępne na LIVENATION.PL

 

Przeczytaj teraz:

Wiktor Waligóra w poruszającym singlu „Ikar”!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ