Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Idealny prezent dla każdego faceta. Wiem, jak go wybrać.

Idealny prezent dla każdego faceta. Wiem, jak go wybrać.

Tytuł zbyt prosty? Zerknij dalej

Serduszko, prezent w dowód miłości

Klucz do jego serca może być prostszy inny, niż sądzisz / fot. Pixabay

Prezent dla faceta. Pewnie czytasz nagłówek i myślisz: „serio, znowu??”. Zostań ze mną, warto! Wydaje się, że temat jest równie świeży jak matura Ibisza i przeboje Dody. Wydaje się, że już wszystko o tym powiedziano. Dlaczego więc ciągle powtarzamy te same, kardynalne grzechy? Grzech Lenistwa – piżama, pantofle, nowa para skarpet. Grzech Egoizmu – piękne perfumy, bo marzę, żeby pachniał nimi mój facet. Grzech Ostatniej Chwili – voucher do sklepu z ciuchami. I (niestety) tak dalej. Tymczasem wybór świetnego prezentu dla faceta jest dość prosty. Wymaga chwili zastanowienia i odrobiny strategii

OPCJA PRAKTYCZNA

No dobrze, wyśmiałam tę piżamę i skarpetki, a może trochę zbyt szybko. Nie wykluczam, że Twój facet jest pragmatyczny do bólu i takie też prezenty kocha. Może marzy o tym, aby do swojej szuflady włożyć piękne i markowe skarpety znanego projektanta? Może nie ma w czym spać na delegacjach? A może nie cierpi kupować śmiesznych T-shirtów, ale kocha je mieć? W tej sytuacji prezent Na Praktyczną Małżonkę jest strzałem w dziesiątkę.

OPCJA UNIWERSALNA

Niemal każdej kobiecie sprawisz przyjemność zakupem biżuterii lub kosmetyków. Na szczęście ich odpowiednik istnieje też w prezentach dla mężczyzn. Nie znam faceta, który nie ucieszy się z eleganckiego portfela czy butelki ekskluzywnego alkoholu. Jeśli przekonuje Cię ten pomysł, zobacz, co w temacie męskich portfeli radzi sam najbardziej zainteresowany.

Do kategorii zawsze trafionych prezentów dopisuję też dobry scyzoryk. Naprawdę nie ma znaczenia, do czego użyje go facet i czy kiedykolwiek to zrobi. Sam fakt posiadania da mu sporo frajdy. Z taką bronią w ręku jest jak bohater, zawsze gotowy do obrony swojej damy. Albo do wystrugania dla niej patyka, kiedy smaży kiełbasę na ognisku. Albo do otwarcia konserwy.

Jaki jest minus tych dwóch pierwszych kategorii? Radość, jaką sprawiają, to raczej spokojne zadowolenie a nie dziki entuzjazm.

OPCJA NA FANATYKA

Ta kategoria jest ogromna, niemal nieskończona i na pewno da Ci dużo do myślenia. Nasi mężowie, przyjaciele, tatusiowie są trochę jak mali chłopcy, którzy kochają swoje zabawki. Czym są one dla Twojego faceta? Jeśli nie wiesz, pomyśl o tym, gdzie Twój chłopak znika na całe godziny?

 

  • Może kocha gry na komputerze? Albo konsoli? Ucieszy go na pewno nowy gadżet do PS-a, gamingowa, droga myszka, dobre słuchawki, albo konto premium w ulubionej grze. Jeśli nie wiesz, jak ugryźć ten temat, pogadaj z jego kumplem, który też w nim siedzi.
  • A może świat gier łączy się z konkretną tematyką, która pasjonuje Twojego pana? Mój na przykład kocha czołgi. Cieszą go wszelkie gadżety codziennego użytku nawiązujące do tej tematyki – koszulki, breloczki, kubki z nadrukiem, torby. Mój mały sukces to oderwanie go od komputera, w czym pomogły klejone modele jego ulubionych czołgów i drukowane albumy wysokiej jakości.
  • Być może masz pod swoim dachem typ sportowca? Albo artysty? Zasada pozostaje taka sama, jak opisana powyżej. Kup mu coś, co przyda się w realizacji jego pasji, albo coś, co do niej nawiązuje. Może więc drogie rękawiczki na rower? Pulsomierz? Spodnie termiczne? Buty do biegania? Luksusowy zegarek z opcjami dla sportowca, których nikt poza nim nie zrozumie? Drogie pędzle? Sztalugi? Lub, wchodząc w bardziej znaną nam sferę, koszulka z nadrukiem jego ulubionej grafiki? Plakat, zawieszka, torba, breloczek z logo lub sloganem odpowiadającym ulubionej dziedzinie? (Coś jak znak rozpoznawczy wśród innych, podobnych jemu?). Myśl, obserwuj, kombinuj, bo potencjał tej kategorii jest ogromny.
  • Nie mogę tu pominąć grupy absolutnie cudownej w obsłudze, czyli czytelnika. Jeśli masz go u swego boku, łatwo sprawisz mu frajdę. Kup po prostu nową część jego ulubionej serii, kolejny tytuł autora, którego ceni lub coś w podobnym klimacie. Jeśli posiada konto na serwisie typu lubimyczytac.pl, wybór tytułu jest jeszcze łatwiejszy.

    OPCJA POSTRZELONA

A może Twój chłopak ma już wszystko, o czym marzy? Może żadne pomysły powyżej Ci nie pomogły? Witam w Ostatniej Desce Ratunku, wdzięcznej kategorii szalonych pomysłów.

 

  • Zacznijmy od gadżetów. Czyli mało przydatnych, śmiesznych, ładnych rzeczy, o których istnieniu możesz nawet nie wiedzieć. Stronki typu toys4boys.pl uratują Ci skórę przy każdej okazji. Moi faworyci to podstawka na jajko na miękko w kształcie czołgisty i mini golf do rozłożenia przy muszli toaletowej
  • A może trochę odważniej? Lubicie zabawy w łóżku? Może więc kup chłopu jadalne, męskie stringi albo sztuczna pochwa. Masturbator męski może urozmaicić Wasz seks podobnie jak wibrator. 
  • A co dla łowcy wrażeń? Wszystko, na co tylko Cię stać. Możesz wynająć na kilka godzin luksusowe auto i wziąć go na wycieczkę. Możesz wrobić go w lot balonem albo skok na bungee. A może jest piwoszem i ucieszy go kurs dla kiperów? Wpisz w tę grupę wszystko, dzięki czemu można bardziej być a mniej mieć.

 

I jak, dziewczyno, która podpowiedź Ci pomogła? Wykluczam opcję, że żadna. Moim zdaniem każdy pan należy do chociaż jednej z powyższych kategorii. Jeśli nadal brak Ci pomysłu, wróć do pracy u podstaw. Pytaj kolegów, zapuszczaj sidła, obserwuj, węsz, bądź czujna. W czym jak w czym, ale w działaniach strategicznych jesteśmy naprawdę świetne. Powodzenia!

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ