Friday, March 1, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Idealna sylwetka i gładka skóra? To możliwe

Idealna sylwetka i gładka skóra? To możliwe

Carboksyterapia oraz CryoSlim są skuteczne i szybko pozwalają osiągnąć wymarzone efekty.

Femmalium Med Spa / fot. materiał prasowy

Femmalium Med Spa / fot. materiał prasowy

Każda z nas marzy o idealnej sylwetce i gładkiej skórze, pozbawionej zmarszczek i cellulitu. Zdrowa dieta, ćwiczenia i drogie kosmetyki nie zawsze przynoszą upragnione rezultaty. Z kolei niektóre problemy, takie jak rozstępy, są wręcz niemożliwe do usunięcia tradycyjnymi metodami. W takich przypadkach z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi kosmetyczne, jak te dostępne w Femmalium MED SPA. Carboksyterapia oraz CryoSlim są skuteczne i szybko pozwalają osiągnąć wymarzone efekty.

Na czym polega Carboksyterapia?

Carboksyterapia w Femmalium Med Spa

Carboksyterapia w Femmalium Med Spa / fot. materiał prasowy

To rewolucyjna metoda, polegająca na wstrzykiwaniu czystego dwutlenku węgla do tkanek podskórnych za pomocą urządzenia Concerto®. Gaz ten przenika do mięśni i tkanki tłuszczowej, w których powoduje rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Hemoglobina uwalnia więcej tlenu i stymuluje naczynia włosowate. Carboksyterapia niszczy komórki tłuszczowe chemicznie i mechanicznie, dlatego jest najbardziej efektywną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, tworzącej cellulit.

Jakie efekty daje zabieg?

Efektem jest gładka, pozbawiona cellulitu i napięta skóra. Carboksyterapia usuwa widoczne symptomy zmęczenia skóry oraz ujędrnia ją. Sam zabieg ostrzykiwania dwutlenkiem węgla nie powoduje efektów ubocznych i jest w pełni bezpieczny.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu uzyskania wymarzonego rezultatu zaleca się serię 6-8 zabiegów ٲw zależności od nasilenia problemu.

Co jest wskazaniem do zastosowania Carboksyterapii?

Kuracja dwutlenkiem węgla polecana jest w przypadku cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i cieni pod oczami. Doskonale sprawdza się również w regeneracji słabych i przerzedzonych włosów.

A CryoSlim? Na czym polega ten zabieg?

Femmalium Med Spa / fot. materiał prasowy

Femmalium Med Spa / fot. materiał prasowy

Jak dotąd, myśląc o redukcji tkanki tłuszczowej, mogliśmy brać pod uwagę zabiegi niszczące komórki tłuszczowe przy pomocy fal ultradźwiękowych, wysokiej temperatury lub dwutlenku węgla. CryoSlim to nowoczesna, nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej przez jej wymrażanie. Badania kliniczne wykazały, że lipidy zawarte w komórkach tłuszczowych są wrażliwe na działanie niskiej temperatury. CryoSlim wykorzystuje zjawisko lipokriolizy, czyli trwałego rozkładu komórek tłuszczowych (adipocytów) w niskich temperaturach. Metoda polega na przyłożeniu do skóry specjalnej głowicy (Cryode), która zasysa i schładza tkankę tłuszczową. W efekcie dochodzi do krystalizacji, wstrzymania funkcji życiowych i zniszczenia komórek tłuszczowych. Z pomocą tej metody można wymodelować niemal wszystkie partie ciała. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

A jakie efekty przynosi?

Efektem jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Pierwsze rezultaty zauważalne są już po upływie dwóch tygodni, a to dopiero 30-40 proc. finalnego efektu. Pełne rezultaty można podziwiać po 6 tygodniach. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się serię 3-4 zabiegów.

Dla kogo zabieg jest polecany?

Zabieg lipokriolizy z zastosowaniem CryoSlim jest dla osób z lokalną nadwagą, opornych na dietę lub treningi. Aplikowany jest zwykle na brzuch, talię, wewnętrzne części ud, „bryczesy”, pośladki, łydki, nawisy skórne i zwiotczenia fałdu dołu pachowego, dolną część pleców, ramiona oraz podbródek.

Zapraszamy na konsultacje do salonu Femmalium MED SPA w Krakowie, ul. Poznańska 8.

Więcej informacji o Carboksyterapii i CryoSlim: 12 416 16 40 lub info@femmalium.pl oraz na naszej stronie internetowej www.femmalium.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ