Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Idealna domowa hybryda ‒ czy warto korzystać z zestawów?

Idealna domowa hybryda ‒ czy warto korzystać z zestawów?

Pięknie zrobione paznokcie bez wychodzenia z domu? Jasne, że tak

zestaw do paznokci hybryda

fot. materiały prasowe Partnera

Manicure hybrydowy, z uwagi na swoją trwałość i szeroki wybór lakierów, już od wielu sezonów jest wybierany przez miliony kobiet na całym świecie. Paznokciomaniaczki zabiegi na dłonie wykonują chętnie w salonach kosmetycznych, ale nie tylko. Hybryda w domu to doskonały pomysł dla każdej kobiety, która lubi samodzielnie robić manicure

 

A co w przypadku, gdy dopiero zaczynasz przygodę ze stylizacją paznokci? Wiele osób w tej sytuacji obawia się, że nie kupi odpowiednich sprzętów i preparatów. Wtedy z pomocą przychodzą gotowe zestawy, złożone z samych produktów must have, które sprawdzą się zawsze wtedy, gdy chce się wykonać estetyczny i trwały manicure hybrydowy. Hybryda w domu to także rewelacyjny sposób na odstresowanie i chwilę dla siebie. W natłoku spraw każdemu się to przyda!

Co jest potrzebne do wykonania hybrydy w domu?

Szczególnie takim kobietom, które dopiero zaczynają samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy (choć nie tylko im) przyda się lista produktów, niezbędnych do zrobienia idealnej domowej hybrydy. Zaopatrz się w je wszystkie i do dzieła!

Z urządzeń elektrycznych na pewno musisz mieć lampę do utwardzania paznokci. Na etapie przygotowania płytki potrzebne Ci będą remover, pilniki oraz patyczek lub korytko do odsuwania skórek. Do preparatów niezbędnych do manicure hybrydowego zaliczamy także cleaner, bazę, top oraz ‒ opcjonalnie ‒ primer. Nie zapomnij również o lakierze hybrydowym ‒ bez niego nie uzyskasz tak spektakularnego efektu. Jeżeli marzy Ci się efekt WOW, koniecznie pomyśl też o produktach do zdobień, np. naklejkach, stemplach czy pyłkach.

Hybryda w domu przy użyciu gotowego zestawu to same korzyści!

Lubisz oszczędzać swój czas (i, co istotne, również pieniądze)? Preferujesz rozwiązania ułatwiające życie? Zastanów się nad zakupem gotowego zestawu do manicure. Jeśli się na niego zdecydujesz, szybko przekonasz się, ile ma zalet! W dzisiejszym tekście opiszemy tylko te najważniejsze, aczkolwiek wszystkich korzyści jest zdecydowanie więcej.

Oszczędność czasu na wybór produktów do hybrydy

Pierwszą i najczęściej chyba wymienianą zaletą kupowania zestawów do wykonywania manicure jest oszczędność czasu. Jeżeli chciałabyś wybierać każdy produkt oddzielnie, zajęłoby Ci to z pewnością naprawdę dużo czasu – tym bardziej, że niezbędnych preparatów jest dość sporo. W przypadku gotowych zestawów sytuacja jest bardzo prosta. Wystarczy, że przejrzysz ich ofertę i wybierzesz ten, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj tylko, by zaglądać do sklepów kosmetycznych, które są sprawdzone i gwarantują najwyższą jakość produktów, jak chociażby AllePaznokcie.

Oszczędność pieniędzy dzięki zakupowi gotowego zestawu

Hybryda w domu jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż skorzystanie z usługi w salonie. Czasami koszt zakupu gotowego zestawu zwraca się już po samodzielnym wykonaniu kilku stylizacji. Ponadto nie można pominąć faktu, że zasada „kupuj więcej i płać mniej” doskonale odnosi się i do zestawów do hybrydy. Oszczędności, które możesz dzięki temu zyskać, potrafią sięgać nawet kilkudziesięciu procent, więc naprawdę warto wziąć pod uwagę to rozwiązanie!

Gratisy dodawane do zestawu

Ta korzyść jest bezpośrednio związana z poprzednią przez nas wymienioną, ponieważ wybierając gotowy zestaw do hybrydy, często otrzymuje się dodatkowe produkty gratis! Tak jest też w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie. Dodatkowy produkt nie tylko ucieszy każdą paznokciomaniaczkę, ale i sprawi, że zaoszczędzi ona jeszcze więcej (szczególnie w przypadku, gdy gratisowy preparat i tak by się chciało prędzej lub później kupić).

Pewność, że wszystkie produkty do siebie pasują

Początkujące paznokciomaniaczki (choć nie tylko one) mają często problem z doborem odpowiednich produktów do hybrydy. Dla przykładu, niektóre preparaty potrafią w końcu wykazywać wszechstronne działanie (i doskonale zastępować kilka specyfików). Jeżeli lubisz ułatwiać sobie życie i mieć pewność, że wszystko to, co kupisz, łącznie pozwoli Ci uzyskać estetyczny manicure hybrydowy, koniecznie kup gotowy zestaw produktów.

Hybryda w domu to zawsze dobry pomysł!

Jak widzisz, nawet początkujące paznokciomaniaczki są w stanie wykonać hybrydę w domu. Najważniejsze jest posiadanie wszystkich niezbędnych produktów i sprzętów. Zależy Ci na czasie? Najszybciej (i najłatwiej) będzie Ci kupić gotowy zestaw do manicure. Znajdziesz tam wszystko to, co niezbędne, by uzyskać piękną stylizację ‒ także w warunkach domowych!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ