Thursday, April 25, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Idealna cera przez cały rok

Idealna cera przez cały rok

Zdrowa i nieskazitelna skóra każdego dnia dzięki Artistry Hydra V

Podaruj prezent swojej skórze /fot materiały prasowe

Podkład w płynie to podstawa niemal każdego makijażu – bez względu, czy jest to makijaż dzienny czy wieczorowy. Fluid to idealny kosmetyk, który tuszuje mankamenty naszej urody. Marka ARTISTRY wprowadza nowy produkt do perfekcyjnego, naturalnego makijażu. Dzięki niemu można uzyskać efekt naturalnej, nieskazitelnej i zdrowej cery.

Podaruj prezent swojej skórze /fot materiały prasowe

Płynne podkłady w bardzo łatwy sposób można aplikować na skórę. Tego typu kosmetyk nakładamy prawie tak samo jak zwykły krem pielęgnacyjny. Ważne jest jedynie to, aby równomiernie go rozprowadzić i rozetrzeć jego brzegi. Można również aplikować płynny podkład za pomocą specjalnego pędzla bądź też gąbeczki.
Artistry Hydra V to lekki podkład w płynie, który jest przeznaczony do każdego rodzaju cery. Specjalna formuła maskuje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry, zapewniając jej naturalny wygląd. Zawarte w podkładzie pigmenty są półprzezroczyste i gładkie, dzięki czemu optycznie niwelują niedoskonałości. Produkt powstał na bazie krystalicznie czystej wody z norweskich fiordów i hawajskiej odmiany jagody acai, która nadaje cerze świeży i zdrowy blask.
Innowacyjna formuła podkładu Artistry Hydra V jest dostępna w 6 odcieniach i gwarantuje dokładne wykończenie. Podkład daje gwarancję doskonałego makijażu przez wiele godzin oraz chroni przed promieniowaniem UV.
Kosmetyk można stosować do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Formuła beztłuszczowa. Testowany dermatologicznie. 
Pojemność: 30 ml
Cena: 196 zł

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ