Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Idea zero waste a zmiana telefonu. Wypróbuj iPhone po regeneracji!

Idea zero waste a zmiana telefonu. Wypróbuj iPhone po regeneracji!

Nowy czy używany – oto jest pytanie

iPhone-miasto-kobiet

iPhone nowy czy używany? / mfot. materiały prasowe Partnera

Twój dotychczasowy smartfon lata świetności ma już za sobą i myślisz o tym, by go wymienić? Możesz kupić nowy model, ale T-Mobile przygotował dla Ciebie jeszcze inne rozwiązanie. Oferta „Smartfon regeneracja” to możliwość zakupienia jednego z kilku modeli smatrfonów iPhone za 1 zł w abonamencie. Jak to działa?

„Smartfon regeneracja” – na czym polega oferta?

Czy można być oszczędnym posiadaczem iPhone’a? Tak! Czy wymiana telefonu może być w zgodzie z duchem zero waste? Jak najbardziej! T-Mobile pokazuje, że bycie eko można łatwo pogodzić z posiadaniem nowoczesnego smartfona.
„Smartfon regeneracja” to nic innego, jak nowa oferta magentowego operatora, która polega na możliwości zakupienia w abonamencie odnowionego modelu smartfona iPhone. W tym przypadku cena telefonu z logo nadgryzionego jabłka jest stała i wynosi zaledwie 1 zł z w abonamencie.

Używany iPhone z gwarancją

Ceny nowych iPhone’ów dostępnych w salonach mogą przyprawiać o zawrót głowy, dlatego na etapie wymiany dotychczasowego smartfona warto zastanowić się nad wybraniem nieco starszego modelu np. iPhone’a, który w ofercie T-Mobile może być Twój dosłownie za symboliczną złotówkę. Co ważne, podobnie jak każdy nowy model ze sklepowej półki, telefony z oferty „Smartfon regeneracja” objęte są standardową, 2-letnią gwarancją. To rozwiązanie jest więc nie tylko ekologiczne (iPhone zyskuje drugie życie), ale też oszczędne – zamiast wydawać kilka tysięcy zł na nowy model, możesz postawić na nieco starszą wersję za 1 zł.

Używany iPhone: które modele możesz mieć za 1 zł?

T-Mobile przekazuje telefony do odnowienia swoim partnerom, którzy dodatkowo je testują. W rezultacie za wspomnianą już symboliczną złotówkę możesz kupić aż 3 modele smartfonów Apple:

1. iPhone 6s (dwa warianty: 32 oraz 64 GB),
2. iPhone 7 (wersja 32 GB),
3. iPhone 8 (w wariancie 64 oraz 256 GB).

To jednak nie koniec. Jak zapewnia operator, oferta będzie się sukcesywnie rozszerzać o kolejne modele używanych smartfonów. Jeśli chcesz poznać szczegóły i dobrać abonament odpowiedni do swoich potrzeb, zajrzyj na stronę: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/odnowiony-iphone.

Używany iPhone – czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w używany iPhone? Jak udowadnia T-Mobile, jest to rozwiązanie, które zdecydowanie należy rozważyć na etapie wymiany starego urządzenia. Przede wszystkim telefony z oferty „Smartfon regeneracja” objęte są 2-letnią gwarancją. Poza tym, jak każdy nowy model z salonu, posiadają nowe i oryginalne ładowarki, a ponadto często mają także nowe baterie. Na tym jednak nie koniec. Smartfony dostępne w ofercie mają jedynie nieznaczne i zwykle niemal niezauważalne ślady użytkowania. Nie musisz więc przepłacać – to samo urządzenie w sklepie może kosztować nawet ponad 2 tysiące złotych, podczas gdy Ty możesz je mieć za złotówkę.

Źródło: materiał partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ