Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / I urodziny Slow Fashion Cafe

I urodziny Slow Fashion Cafe

Właśnie minął okrągły od kiedy na Krakowskim Kazimierzu pojawiło się Slow Fashion Cafe. W sobotni wieczór 12 października kawiarnia krawiecka świętowała swoje pierwsze urodziny.

I urodziny Slow Fashion Cafe

I urodziny Slow Fashion Cafe / fot. materiał prasowy

Właśnie minął okrągły od kiedy na Krakowskim Kazimierzu pojawiło się Slow Fashion Cafe. W sobotni wieczór 12 października kawiarnia krawiecka świętowała swoje pierwsze urodziny. Właścicielki, Monika Szumińska-Németh i Katarzyna Stypulska-Trybulec razem z zaproszonymi gośćmi, przy lampce wina i wspaniałym torcie wspominały wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy.

I urodziny Slow Fashion Cafe

I urodziny Slow Fashion Cafe / fot. Studio Poruszenie

W tym czasie odbyło się tu między innymi:

– wiele ciekawych warsztatów technik szycia,

– cykl wykładów dla młodych projektantów w ramach Cracow Fashion Week,

– charytatywna akcja „Uszyj Jasia”,

– wernisaż poplenerowy wpisany w miesiąc fotografii w Krakowie „True Fashion”,

– wspólne warsztaty z Muzeum Etnograficznym i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.

Przede wszystkim jednak nawiązywały się tutaj przyjaźnie, rodziły pomysły, powstawały wymarzone kreacje. Niezwykłą atmosferę miejsca, którą tworzą stali bywalcy, a wśród nich przede wszystkim kursantki i kursanci można było odczuć oglądając pokaz mody, który uświetnił wydarzenie. Oprócz pokazu nowej kolekcji duetu Németh&Stypulska premierowo zostały zaprezentowane również stroje i akcesoria uszyte własnoręcznie przez samych kursantów. Oglądając pokaz i reakcje zebranych gości można było odczuć, że szycie jest nie tylko przydatną umiejętnością, ale też dobrą zabawą, źródłem satysfakcji i ciekawym hobby, które może przekształcić się w nowy zawód. Slow Fashion Cafe zaprosiło wszystkich zainteresowanych na warsztaty szycia, a także na nowość w sezonie jesienno-zimowym, robótki na szydełku i na drutach oraz warsztaty dla rodziców z dziećmi. Pełną ofertę pracowni można zobaczyć na stronie www.slowfashioncafe.pl(źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ