Wednesday, July 17, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / I HATE KATE!

I HATE KATE!

Odkąd Kate Middelton poślubiła boskiego Williama zyskała sympatię Królowej Ludu u jednych i nienawiść u drugich. Czy Kate grozi niebezpieczeństwo?

Jak poślubić księcia?

Jak poślubić księcia? Dowiedz się, oglądając biografie Kate Middleton na Club TV, fot. materiały prasowe Club TV

Jak poślubić księcia?

Jak poślubić księcia? Dowiedz się, oglądając biografie Kate Middleton na Club TV, fot. materiały prasowe Club TV

Czy Kate grozi niebezpieczeństwo ?

Na Faceboku powstała grupa nienawiści do Kate Middelton. Użytkownicy portalu codziennie upajają się widokiem niekorzystnych zdjęć Kate oraz jej modowych wpadek.

Odkąd Kate Middelton poślubiła boskiego Williama  zyskała sympatię Królowej Ludu u jednych i nienawiść u drugich. Internautom nie podobają się krzywe nogi Kate, zbyt szeroka twarz, fakt, że jeszcze nie zaszła w ciążę albo umiłowanie do noszenia biżuterii Diany. Lista powodów jest długa. Gdy Internet zaroił się od pogróżek, Kate odbyła szkolenie w związku z obawami,  że ktoś może ją porwać  i uwięzić. Jej instruktorami byli komandosi SASu, kontrwywiadu i wydziału ochrony osobistej Scotland Yardu.

Takie szkolenie przechodzą wszyscy członkowie Rodziny Królewskiej, ale tylko niektórzy mieli szansę, by sprawdzić swoje umiejętności. Przed laty do sypialni Królowej Elżbiety wtargnął włamywacz, ta zaprosiła go na pogawędkę przy herbacie .  Czy Kate przydadzą się umiejętności zdobyte na kursie?

 [AK]

fot. materiały prasowe Club TV http://www.clubtv.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ