Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / I GOT YOU – kampania świąteczna ANIA KRUK

I GOT YOU – kampania świąteczna ANIA KRUK

Różnorodność, akceptacja i bycie sobą

kampania i got you ania kruk

ANIA KRUK, I got You / fot. Klaudia Kocielka

Kampania I GOT YOU to ostatni rozdział historii, którą marka ANIA KRUK opowiada w tym roku i wprowadza odbiorcę do świata swoich wartości. Różnorodność, akceptacja i bycie sobą stały się jej DNA i to właśnie tak chce być kojarzona – jako marka, która jest blisko i angażuje się w ważne, społeczne tematy. W okresie świątecznym przypomina o tym, że nikt nie musi czuć się samotnie, a proszenie o pomoc i wsparcie powinny być czymś naturalnym dla każdego z nas

 

ANIA KRUK kontra samotność

Święta to czas, który dla niektórych jest trudniejszym momentem — ze względu na poczucie osamotnienia oraz wzrost liczby zachorowań na depresję od początku trwania pandemii. Dane wskazują, że na świecie ponad 350 mln ludzi cierpi na tę chorobę, a co najmniej połowa nie szuka pomocy u specjalisty. Dlatego samotność stała się głównym tematem, o którym ANIA KRUK mówi w swojej kampanii. Skłania do refleksji i sprawia, że każdy powinien rozejrzeć się wokół siebie i podać pomocną dłoń osobom, które tego potrzebują. W tym szczególnym okresie marka zadbała o to, by 100 osób nie spędzało Świąt samotnie i wsparła Stowarzyszenie mali bracia Ubogich (www.podarujwigilie.pl).

 

Może też cię zainteresuje:
Depresyjni Milenialsi. Pokolenie słabszych czy bardziej świadomych?

 

ANIA KRUK zaprosiła do współpracy osoby, których misją jest pomaganie innym. Poruszają różnorodne problemy, które wciąż z perspektywy społeczeństwa są tematami tabu. Bohaterzy kampanii to Aleksandra Dejewska (terapeutka od zaburzeń odżywiania), Klaudia Kucier (promotorka selflove i samoakceptacji) oraz Sebastian Nowak (autor bloga o niepłodności). Kolejny raz marka ANIA KRUK współpracuje z osobami, z którymi dzieli podobne wartości i podkreśla, jak ważna jest akceptacja różnorodności.

Sebastian Nowak Aleksandra Dejewska, Klaudia Kucier

Sebastian Nowak, Aleksandra Dejewska, Klaudia Kucier / fot. Klaudia Kocielska

ANIA KRUK kontra stereotypy

Bohaterowie razem z marką ANIA KRUK przedstawiają trzy odmienne spojrzenia problemów społecznych, z którymi może się zmagać każdy. Aleksandrę, Klaudię i Sebastiana łączy wspólna misja, czyli pomaganie innym i normalizowanie tematów, które wciąż są postrzegane jako niewygodne z perspektywy otoczenia — pomoc psychologa, samoakceptacja w rozmiarze plus size, czy rozmowy o emocjach wśród mężczyzn, to zagadnienia, które wciąż są traktowane jako stereotypy. Wszyscy skłaniają do tego, by akceptować siebie i nie bać się dzielić swoimi emocjami. ANIA KRUK łamie schematy, mówi o trudnych doświadczeniach, ale też przekazuje nadzieję, że zawsze jest ktoś, kto wysłucha trosk lub po prostu będzie obok.

Misją ANIA KRUK jest pomaganie innym, by odważyli się być, kim chcą. To moment na docenienie, że jesteśmy różni:

Bez skrupułów wykorzystuję unikalną pozycję marki ANIA KRUK – to, że funkcjonujemy w mainstreamie, że nasza marka jest rozpoznawalna, zbudowała duży zasięg – żeby dotrzeć z ważnym dla mnie i całego zespołu komunikatem. Każdy z rozdziałów kampanii poruszał inny temat, ale sprowadzał się do nauki akceptacji samego siebie. Bohaterowie, których zaprosiliśmy w grudniu, pomagają innym przejść tę niełatwą drogę. Pokazują, że nie jesteś sam_a.

– mówi Ania Kruk, prezeska marki.


Zobacz:

ANIA KRUK: Unisex – biżuteria, która nie ma płci

A Ty? Doceniasz osoby wokół siebie?

 

produkcja: Kamila Głębowska i Kasia Rukawisznikow
foto: Klaudia Kocielska
video: Michał Bachora
model: Sebastian Nowak
modelka: Aleksandra Dejewska
modelka: Klaudia Kucier
stylista: Weronika Judkowiak
makijaż: Krzysztof Szambelan
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ