Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Hybrydowy manicure – nieoczywiste preparaty aby uzyskać idealne paznokcie!

Hybrydowy manicure – nieoczywiste preparaty aby uzyskać idealne paznokcie!

Ważne nie tylko jak, ale także czym je wykonujesz

Manicure hybrydowy

fot. Michelle Leman / Pexels

Nie jest tajemnicą, że idealny manicure hybrydowy wymaga nie tylko staranności, ale przede wszystkim dobrego zaopatrzenia. Konieczne jest stosowanie wysokiej jakości produktów, czyli lakierów hybrydowych cieszących się dobrą renomą. Gwarantują one nie tylko wysoką trwałość, ale również są łatwe w nakładaniu, mają porządne pędzelki i dobrze zastygają pod wpływem światła UV/LED. Sięgając po te z jednej linii kosmetycznej, możesz dodatkowo wzmocnić wzajemnie ich działanie. Które z preparatów musisz mieć, aby uzyskać idealne stylizacje? Podpowiadamy!

 

Primer – kwasowy czy bezkwasowy?

Ten zaawansowany technologicznie produkt został stworzony z myślą o tym, aby wzmocnić trwałość całej stylizacji. Nakłada się go bezpośrednio na płytkę, dlatego warto zadbać o to, by był nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny dla niej. W przypadku paznokci, które nie miewają problemów z utrzymywaniem się lakierów, dobrym wyborem jest primer bezkwasowy – po odparowaniu można od razu nałożyć na niego bazę i cieszyć się pięknymi efektami. Z kolei primer kwasowy doskonale odtłuszcza, i tym samym świetnie nadaje się w przypadku osób, które borykają się z mniejszą trwałością stylizacji. Wysokiej jakości produkty z tej gamy znajdziesz na https://boskanails.pl/preparaty-do-paznokci/primery-do-paznokci. Wybierz primer idealny do Twoich potrzeb!

Preparat do zmiękczania skórek – dlaczego warto go mieć?

W dobrej stylizacji liczy się efekt końcowy, a zatem nie tylko trwałość, ale również estetyczne wykończenie. To dlatego dobra stylistka zawsze przykłada dużą uwagę do skórek. Powinny one zostać umiejętnie odsunięte przy pomocy patyczka, aby nie zachodziły na płytkę paznokcia, ale też nie zadzierały się. Preparat do zmiękczania skórek pozwoli przeprowadzić ten proces bezboleśnie, szybko i przyjemnie. Po nałożeniu wystarczy odczekać minutę i po prostu działać – z użyciem kopytka lub radełka. Gdy są miękkie, dużo łatwiej się z nimi uporać – nie trzeba wówczas długo moczyć dłoni w ciepłej kąpieli!

Dehydrator – kiedy używać?

W tworzeniu naprawdę dobrych jakościowo stylizacji należy zadbać o każdy najmniejszy szczegół. To właśnie staranność jest kluczem do trwałości paznokci hybrydowych. Dehydrator jest bardzo dobrym produktem, którego zadaniem jest dokładne odtłuszczenie płytki bez zmieniania jej pH. To sprawia, że staje się ona bardziej podatna na nakładanie lakieru, który nie będzie w krótkim czasie się złuszczał.

Dlaczego warto inwestować w dobrej jakości produkty do paznokci?

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalną stylistką, czy samodzielnie tworzysz hybrydowe stylizacje w domu, musisz dobrze się do tego przygotować. Lakier hybrydowy ma tę przewagę nad tradycyjnym, że jest bardzo trwały – wytrzymuje nawet do 3-4 tygodni bez odpryskiwania. Aby jednak ten efekt uzyskać, musi być nałożony na odpowiednio przygotowaną płytkę – pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń, idealnie gładką i zdrową. Wybierając dobrej jakości produkty do paznokci od https://boskanails.pl/, możesz zyskać na wydajności swoich stylizacji. Będą one trzymały się dłużej, a co za tym idzie – rzadziej będą wymagały zmiany!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ