Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Hybrydowy lifting na miarę

Hybrydowy lifting na miarę

Testujemy odmładzający zabieg

Hybrydowy lifting

Niech mówią co chcą, warto zrobić coś dla siebie! / fot. Fotolia

Trudna sprawa. Dostałam propozycję wykonania liftingu hybrydowego w Instytucie Bielenda w Krakowie. Pierwsza myśl? „Co inni powiedzą?”. Pewnie, że „zrobiłam sobie twarz”, bo nie potrafię sobie poradzić z upływającym czasem. Przyciszyłam głosy złych doradców w mojej głowie, zapaliłam świecę, nalałam lampkę czerwonego wina i słuchając najpiękniejszej muzyki świata – Arii na Strunie G J.S. Bacha, zaczęłam czytać, na czym polega zabieg

 

Po gruntownej lekturze postanowiłam zrobić coś dla siebie – koło czasu się toczy i jestem już po czterdziestce! Decyzja zapadła – czas zabrać się za modelowanie mojej twarzy.

Umówiłam się zatem na wizytę do pani doktor Agnieszki Moncznik. Rozmawiałyśmy na tyle długo, że skutecznie zdołała wybić mi z głowy zasłyszane stereotypy. Przede wszystkim miała zamiar poznać moje oczekiwania. Nie chciałam, aby moja twarz była przerysowana i „instagramowa”. Pragnęłam, aby zmarszczki zostały delikatnie spłycone przy zachowaniu efektu naturalności. Chciałam też delikatnie przywrócić objętość moich ust, brody, policzków i pozbyć się „chomików”. Moje oczekiwania została prawidłowo odczytane przez panią doktor. „Zrobimy tak, aby było bez przerysowań i sztucznego efektu, bez szablonu”, powiedziała.

 

Pierwszy etap liftingu hybrydowego obejmuje znieczulenie maścią Emla. Po zadziałaniu środka pani doktor aplikuje kwas. Głębokość wstrzykiwanego środka zależy od jego rodzaju. W tym zabiegu mamy do dyspozycji trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft Lidocaine, Restylane Defyne i Restylane Skinboosters ), które są stosowane przez panią doktor oddzielnie. W celu subtelnego wymodelowania owalu twarzy oraz nawilżenia wybranych obszarów, podaje kwasy za pomocą igły lub kaniuli. Najpierw delikatnie modeluje miejsca, które utraciły młodzieńczą objętość – kości policzkowe i skronie – wypełnia bruzdy za pomocą gęstego kwasu hialuronowego (Restylane Lyft). Następnie wykonuje na całej twarzy rewitalizujący zabieg kwasem Restylane Skinboosters, którym nawilża też usta, a przy pomocy Restylane Defyne wypełnia podbródek.

 

Ogromnie polecam. Najwyższa jakość i standard obsługi. W rękach pani doktor Agnieszki Moncznik byłam spokojna o swoje bezpieczeństwo i o ostateczny naturalny efekt. Do swoich codziennych obowiązków można wrócić bezpośrednio po zabiegu, a po kilku godzinach można już przykryć makijażem drobne ślady po nakłuciach. Moja skóra odzyskała sprężystość i jędrność. Nie na darmo producent promuje ten zabieg, jako „szyty na miarę”. Lifting hybrydowy zaspokaja jednocześnie kilka potrzeb: odbudowuje objętość twarzy, wypełnia zmarszczki, sprawia, że skóra jest napięta i nawilżona od wewnątrz i delikatnie unosi twarz. Kwas hialuronowy pełni dodatkowo rolę stymulatora kolagenu – ma za zadanie pobudzić organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dziś od zabiegu minęło już kilka tygodni, kwas hialuronowy się wchłonął, ale połączenie substancji przy naturalnym wyglądzie pozwoliło osiągnąć idealną harmonię twarzy, która cały czas się utrzymuje.

 

Barbara Fijał

 

Instytut Piękna Bielenda

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Makeme 25 stycznia, 2019

    Nie wiem czy zdecydowałabym się na taki zabieg. Jak na razie staram się stawiac na mniej inwazyjne sposoby dbania o skórę.Szczególnie,ze skórę mam na razie w dobrej kondycji.

    Bardzo ważne jest po prostu rozpoznanie typu skóry i dopasowanie pielęgnacji do jej wymogów:
    https://www.pollenaewa.com.pl/blog/cialo/rodzaje-cery-i-ich-charakterystyka-w-jaki-sposob-je-rozrozniac-i-odpowiednio-pielegnowac/
    Najważniejsze jest nawilżenie. Nawilżajmy skóry suche, skóry tłuste, mieszane, naczyniowe, atopowe, wszystkie. Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, mamy fatalną wodę, żyjemy szybko i w stresie. Jeżeli nasza skóra będzie dobrze nawilżona, zachowa młodość na dłużej, będzie zdrowsza i gładsza.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ