Wednesday, February 21, 2024
Home / Moda  / Hurtowe zakupy od polskich marek odzieżowych ‒ dlaczego są opłacalne?

Hurtowe zakupy od polskich marek odzieżowych ‒ dlaczego są opłacalne?

Gdzie kupić ubrania, aby wyprzedzić sezonowe kolekcje w sklepach?

hurtowe zakupy miasto kobiet

fot. materiały prasowe

Z roku na rok przybywa polskich marek detalicznych, oferujących oryginalne ubrania wysokiej jakości. Dostarczają one swoje produkty do licznych sklepów i butików działających na terenie Polski. Zakup hurtowy od marek detalicznych ma szereg zalet, z których chętnie korzystają sklepy internetowe i stacjonarne. Jednak hurtowe zakupy bezpośrednio u producentów są także dla klientów detalicznych. Zobacz, dlaczego jest to dobre rozwiązanie!

Hurtowe zakupy bezpośrednio u producenta odzieży

Wybierając się na zakupy, rzadko kiedy jesteśmy chętni, aby kupować ubrania hurtowo. Jednak dzisiaj producenci umożliwiają również bezpośrednią sprzedaż detaliczną. Czy warto kupować ciuchy bezpośrednio od producenta? Jeśli tylko mamy taką możliwość, jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Dokonując takiego zakupu mamy pewność, że nabywamy oryginalny produkt. Jednak to nie wszystko ‒ zamówienie bezpośrednio u producenta to jedyna szansa, aby otrzymać sukienkę czy bluzkę z nowej kolekcji szybciej, niż niejeden sklep. W ten sposób możesz nie tyle nadążać za trendami, co wręcz je wyprzedzać. Kiedy tylko hurtownia odzieży udostępni nową kolekcję, możesz zamówić dowolny produkt ‒ tak samo, jak robi to butik z odzieżą.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Zakupy od marek detalicznych to także sposób na oszczędność. Kupujemy bezpośrednio, pomijając pośrednika w postaci sklepu. Naturalnym jest, że sklep oferuje ubrania w wyższych cenach niż producent, gdyż ponosi dodatkowe koszty. Dodatkowo oszczędzamy czas, który spędzilibyśmy w butikach poszukując ulubionej marki. Zakupy przez internet możesz wykonać w dowolnym momencie, mając przed oczami cały asortyment.

Hurtowe zakupy od marek detalicznych

Prowadzisz sklep? Polskie marki detaliczne działają dzisiaj często jako sklep detaliczny i hurtownia w jednym. Dlaczego sklepom opłaca się zamawiać ubrania hurtowo od polskich marek detalicznych? Powodów jest co najmniej kilka.

Współpraca z polskimi podmiotami jest bardzo wygodna. Ze względu na swoją lokalizację, firmy te zapewniają szybką dostawę produktów. Dzięki temu w Twoim sklepie bardzo szybko pojawiają się nowe kolekcje. Co więcej, łatwy dostęp do produktów daje możliwość realizacji niespodziewanych, dużych zamówień. Z drugiej strony możesz kupić wyłącznie po jednej sztuce każdego produktu, aby sprawdzić, jaką popularnością będą się cieszyć. Marki takie jak Chiara Poland oferują także usługi w postaci dropshippingu. Dzięki temu możesz kupować wyłącznie tyle poszczególnych modeli, ile sprzedasz. Nie musisz obawiać się o stan swojego magazynu.

Warto mieć też na uwadze, że klienci cenią polskie marki. Są one dzisiaj znane, rozpoznawalne i lubiane. Coraz więcej osób poszukuje produktów 100% made in Poland, ceniąc wspieranie polskich biznesów oraz aspekt ekologiczny. Często te ubrania są dużo lepszej jakości, niż ubrania produkowane przez marki międzynarodowe. Współpraca z polskimi markami detalicznymi po prostu się opłaca ‒ zarówno z poziomu wizerunkowego, jak i finansowego.

Źródło: materiał Partnera MK

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • portal nowoczesnej kobiety 8 lutego, 2021

    Hurtem wszystko zawsze wychodzi taniej

  • Ania 10 czerwca, 2021

    Hurtem wiadomo taniej ale czy tyle nieraz nam potrzeba:) chyba że z kolezankami zakupy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ