Friday, July 12, 2024
Home / Moda  / Design  / Huawei: bardzo niedoskonały spot

Huawei: bardzo niedoskonały spot

Takie reklamy możemy oglądać!

#Perfect10 / fot. sce YouTube/Huawei

Świat nie jest doskonały, nawet bardzo… W ten sposób rozpoczyna się spot nowego produktu Huawei P10 – telefonu, który zmienia nasze życie na lepsze, bo szybsze i ładniejsze. Dzięki opcjom: superszybkiego ładowania i podwójnemu aparatowi, producenci przekonują nas, że Huawei P10 to produkt, bez którego się nie obejdziemy. W spocie wystąpił też Robert Lewandowski. Dowiedz się, która funkcja telefonu najbardziej przypadła mu do gustu 

#Perfect10 / fot. sce YouTube/Huawei

#Perfect10 / fot. sce YouTube/Huawei

Dynamiczne ujęcia, muzyka i przede wszystkim dowcip sprawiają, że reklama przestaje być jedynie produktowa. Kto z nas podczas nudnej imprezy nigdy nie włączył filmiku na YouTubie przedstawiającego kompilacje najróżniejszych ludzkich wpadek: odjeżdżający samochód pozostawiony na biegu, łyżka tonąca w zupie, uwieczniona na fotografii panna młoda z muchą w zębach? No właśnie. Klip i kampania pokazują prawdę o życiu i świecie, które pełne są niedoskonałości. Na szczęście, w reklamie podejrzymy także ludzi (ale tylko ludzi), superbohaterów, którzy stworzyli P10 – nowy smartphone Huawei. Urządzenie jest pełne doskonałych funkcji: podwójnym aparatem, superszybką ładowarką (możliwość naładowania telefonu w kilkadziesiąt minut do takiego stanu, że można z niego korzystać cały dzień), czy czytnikiem linii papilarnych. Dzięki niemu świat przyśpiesza, staje się bardziej wytrzymały i nabiera kolorów. Staje się większy, bardziej przestrzenny, mocniejszy i szybszy – nie z tej ziemi.
W reklamie nie zabrakło także Roberta Lewandowskiego, który podczas konferencji prasowej, promującej nowy produkt Huawei, przyznał, że używa tego telefonu głównie do robienia zdjęć. Ciekawe, czy pożycza go czasami swojej znanej żonie, której życie możemy podglądać na Instagramie? Zapewne tak, model smartphone`u polecany jest szczególnie entuzjastom fotografii mobilnej na użytek wykonywania artystycznych portretów. Producenci telefonów już dawno zauważyli, że użytkownicy poszukują rozwiązań, które pozwolą im zastępować aparaty fotograficzne.
Zobacz jak powstawał Huawei P10 i jak zmienia życie różnych ludzi. #Perfect10

Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ