Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Powrót do natury

Powrót do natury

Wybierz się w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

Hotel Zamek Ryn

W SPA Księżnej Anny kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat. Zioła, glinki, oleje, olejki eteryczne i sole od dawien dawna były podstawą przyrodolecznictwa, medycyny ludowej czy też medycyny klasztornej. Mieszanki czystych, naturalnych produktów oraz prastarych mądrości dają nam dziś możliwość stosowania wartościowych receptur.

Hotel Zamek Ryn

To właśnie ta dawna wiedza wyznacza kierunki naszego działania, stanowi podstawy naszej filozofii. Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

Więcej na www.zamekryn.pl/spa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ