Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / Tradycja z nowoczesnością

Tradycja z nowoczesnością

W SPA Księżnej Anny kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat.

fot. materiał prasowy

W SPA Księżnej Anny kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat. Zioła, glinki, oleje, olejki eteryczne i sole od dawien dawna były podstawą przyrodolecznictwa, medycyny ludowej czy też medycyny klasztornej. Mieszanki czystych, naturalnych produktów oraz prastarych mądrości dają nam dziś możliwość stosowania wartościowych receptur. To właśnie ta dawna wiedza wyznacza kierunki naszego działania, stanowi podstawy naszej filozofii.

castlefromair1600x900

fot. materiał prasowy

Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Żywioły życia pozwolą odzyskać siły witalne i stać się piękniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem życia i oczyszczenia, przechodząc do ognia – rozgrzewającego i energetyzującego, poprzez ziemię – dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości i wyzwolenia.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Przygotowaliśmy wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Naszą kompleksową ofertę zamykają rytuały pielęgnacyjne dłoni oraz stóp oraz wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata. Dedykowane Państwu rytuały to: żywioł wody, żywioł ognia, żywioł ziemi oraz żywioł powietrza.

logoHZRHotel Zamek Ryn **** ul. Plac Wolności 2, Ryn; tel. +48 87 429 70 00; hotel@zamekryn.pl www.zamekryn.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ