Saturday, June 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów

Prawdziwy raj dla duszy i ciała. Hotel i SPA Pałac Staniszów usytuowane są w pięknym późnobarokowym założeniu pałacowo-parkowym w bezpośrednim sąsiedztwie górskich kurortów .

Wyjątkowe miejsce, gdzie historia, przyroda i współczesność współgrają ze sobą, tworząc harmonijną całość. Prawdziwy raj dla duszy i ciała. Hotel i SPA Pałac Staniszów usytuowane są w pięknym późnobarokowym założeniu pałacowo-parkowym w bezpośrednim sąsiedztwie górskich kurortów (Karpacz, Szklarska Poręba) i tylko o 6 km od Jeleniej Góry.

Hotel SPA Pałac Staniszów

Zdjęcie 1 z 4

Prawdziwy raj dla duszy i ciała

Cechy obiektu, który został uznany przez konserwatorów zabytków za jeden z najlepiej odrestaurowanych pałaców w Polsce to nie tylko pieczołowicie odnowione wnętrza dawnej siedziby arystokratów, indywidualny wystrój pokoi hotelowych czy wykwintna kuchnia, ale również cudowny angielski park krajobrazowy z alejami spacerowymi i stawami kąpielowymi.

Goście mają do dyspozycji 34 stylowe pokoje dwuosobowe oraz 4 apartamenty w tym dwa wyjątkowo reprezentacyjne: „Cztery Pory Roku” w Pałacu oraz „Apartament w bramie” w Domu Kawalera. Każdy z pokoi wyróżnia się indywidualnym wystrojem wnętrz w charakterze kolejnego miesiąca, znaku zodiaku, żywiołu czy koloru. Ponadto, reprezentacyjną Salę Balową i dwie sale restauracyjne (Sala Lustrzana i Kominkowa), przytulne pomieszczenia baru i kawiarni oraz doskonale wyposażoną piwnicę winną. Dla miłośników sztuki do dyspozycji jest Centrum Sztuki z galerią sztuki współczesnej oraz sklep z wyrobami regionalnymi. Wyjątkowe atrakcje, które z pewnością umilą pobyt w tym miejscu zapewnia również pałacowe SPA z basenem, saunami, tarasem słonecznym oraz gabinetami oferującymi niespotykany dotąd standard usług SPA. Profesjonalny zespół terapeutów wykorzystuje najwyższej jakości kosmetyki naturalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z gości.

Hotel Pałac Staniszów to idealne miejsce zarówno dla indywidualnych gości ceniących dobry smak i bezpretensjonalną atmosferę, jak również dla grup zorganizowanych i konferencyjnych.

Hotel SPA Pałac Staniszów – Staniszów 100, Jelenia Góra; hotel@palacstaniszow.pl; tel. 0048 /75/ 755 84 45

Zapraszamy również do odwiedzenia

naszej strony www.palacstaniszow.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mateusz 30 listopada, 2015

    Witam, bardzo fajny artykuł. Polecam zobaczyć Pałac z lotu ptaka.
    http://www.karpacz.net/pano/palac-staniszow1/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ