Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Chcesz odpocząć, nabrać energii albo po prostu wyrwać się z domu? Koniecznie swe "kroki" skieruj do Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który jest pierwszym czterogwiazdkowym obiektem w Busku-Zdroju (województwo świętokrzyskie).

Chcesz odpocząć, nabrać energii albo po prostu wyrwać się z domu? Koniecznie swe „kroki” skieruj do Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który jest pierwszym czterogwiazdkowym obiektem w Busku-Zdroju (województwo świętokrzyskie).

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness oferuje 120 nowocześnie zaprojektowanych i bardzo funkcjonalnych pokoi 1- i 2-osobowych (w tym 4 apartamenty), wszystkie wyposażone w mini-bar, sejf, TV satelitarną, regulowaną klimatyzację oraz Internet. Do wyboru pokój z łazienką posiadającą wannę lub kabinę prysznicową. W wielu pokojach znajduje się również balkon z widokiem na ogród i okolicę.

obiekcie znajdują się: Restauracja Ponidzie, Bar i Klub Nocny Kalejdoskop, Winiarnia, czytelnia, kids corner, plac zabaw, Cardio Room. Dla aktywnych przygotowano kręgielnię, duże szachy, boule oraz stół bilardowy. W ramach hotelu działa także nowoczesne Vitality Medical Spa & Wellness, posiadające 36 gabinetów wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny i SPA, a także basen, jacuzzi i sauny.

[Not a valid template]

Zaplecze medyczne i rehabilitacyjne

W działającym w ramach hotelu centrum Vitality Medical Spa & Wellness oprócz basenu, saun, jacuzzi oraz miejsc przeznaczonych do wykonywania typowych usług SPA (kosmetycznych, fryzjerskich, itp.), zlokalizowano także 30 gabinetów Medical SPA. Oferta centrum obejmuje cały przekrój zabiegów z zakresu balneologii, fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, masaży i rehabilitacji. Szczególne miejsce zajmuje jednak balneologia, a zwłaszcza kąpiele z użyciem wody siarczkowej wyróżniającej Busko-Zdrój na uzdrowiskowej mapie Europy. W hotelu leczone są następujące grupy schorzeń: reumatologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, ortopedyczno-urazowe, przewlekłe zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, miejscowe dysfunkcje i zespoły bólowe, choroby układu krążenia i inne dolegliwości.

W Vitality Medical Spa & Wellness znajdziemy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, obsługiwany przez zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Cały proces leczenia i regeneracji rozpoczynamy jednak od konsultacji z doktorem Dariuszem Klareckim. Wywiad lekarski służy optymalnemu doborowi zabiegów, których celem jest osiągnięcie widocznego postępu leczenia w możliwie krótkim czasie. W kontekście sekcji Medical Spa należy wspomnieć również o doświadczonych masażystach, których umiejętności potwierdzone są długoletnią praktyką i certyfikatami.

Strefa Spa

Można tu skorzystać z zabiegów luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała, opartych na markowych kosmetykach – Carita oraz Maria Galland. W Spa zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego i oddając się błogiej relaksacji. Przygotowaliśmy dla naszych gości 7 profesjonalnych gabinetów oferujących zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże pielęgnacyjne, ceremonie wellness oraz usługi fryzjerskie. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie naszych terapeutów pozwolą odbudować Państwa kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.

Strefa Wellness

Jedną z głównych atrakcji pobytu w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness jest nieograniczony dostęp do wielofunkcyjnej strefy Wellness. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy basen z podwodnym systemem hydroterapii oraz kameralne jacuzzi. Integralną część Wellness stanowią także sauny (fińska oraz Infra Red) połączone z pokojem relaksu. Amatorom treningów sprawnościowych z pewnością przypadnie do gustu profesjonalny Cardio Room wyposażony między innymi w bieżnie, ergometry oraz crosstrainery.

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness to doskonałe miejsce do zaaranżowania spotkań biznesowych, konferencji i wszelkiego rodzaju meetingów. W naszym obiekcie znajdują się 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne: Sala Buska, Sala Stopnica i Sala Wiślica.

Gastronomia

Elementem dopełniającym atmosferę każdego miejsca jest kuchnia. Dlatego osoby odwiedzające Słoneczny Zdrój goszczone są wykwintną kuchnią światową, polską oraz lokalnymi specjałami. Nasze kulinarne smaki i zapachy wiążą kuchnię europejską w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Przygotowujemy przerwy kawowe standardowe lub dopasowane do indywidualnych gustów. Oprócz cukierniczych specjałów, kawy i herbaty, proponujemy także lekkie bufetowe posiłki.

Wyjątkowe, eleganckie wnętrza Restauracji Ponidzie potrafią pomieścić do 250 Gości. Można organizować tutaj różnorakie wydarzenia i uroczystości – od imprez integracyjnych i firmowych, poprzez bankiety, aż po jubileusze i uroczystości okolicznościowe.

Klub Kalejdoskop

Bar Kalejdoskop to połączenie klubowej atmosfery z doskonale dobraną ofertą kaw, herbat, drinków i cocktaili z różnych części świata. Słodkości z hotelowej cukierni skojarzone z doskonale przyrządzoną kawą sprawią, że wizyta w barze zamieni sią w prawdziwą ucztę dla podniebienia. Razem z barem udostępniamy trzy strefy o indywidualnie zaaranżowanym wystroju – Venus, Mars i Winiarnię. Uzupełnieniem relaksu w hotelowym barze jest gra w kręgle.

Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness ul. Bohaterów Warszawy 115, Busko Zdrój; tel. 041/ 378 88 00; email: info@slonecznyzdroj.pl

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.slonecznyzdroj.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ