Sunday, May 26, 2024
Home / Kuchnia  / Hotel Astor w Jastrzębiej Górze

Hotel Astor w Jastrzębiej Górze

Sylwester African Night

Hotel Astor

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, a dni stają się coraz krótsze. Najlepszym sposobem na jesienną chandrę jest myślenie o czymś miłym, czymś co dostarcza nam pozytywnych emocji… zatem czas pomyśleć o sylwestrze.

Fascynująca podróż na Czarny Ląd - African Night

Zdjęcie 1 z 5

fot. Hotel astor

 

Sylwester to bez wątpienia dzień, który każdy z nas chce spędzić wyjątkowo. W końcu to jedyny taki dzień w roku. Ofert sylwestrowych nie brakuje i naprawdę jest z czego wybierać.

Hotel Astor *** w tym roku ma zaszczyt zaprosić w fascynującą podróż na czarny ląd. Szalona i dzika zabawa przy energetycznych dźwiękach bębnów, gwarantowana. Sylwester African Night to również niepowtarzalna okazja aby poznać tajemniczą kulturę afrykańską.

Do wyboru dwie sale bankietowe oraz strefa VIP, w których muzycznie porwą do tańca: zespół Goście Cover Band oraz DJ Marcus.

Podczas Imprezy, którą poprowadzi profesjonalny konferansjer nie zabraknie konkursów, loterii oraz zapierającego dech w piersiach pokazu sztucznych ogni. Jedną z głównych atrakcji będzie Afro Show czyli pokaz tańców afrykańskich oraz występ formacji bębniarskiej. O całą oprawę artystyczną zadbają artyści pochodzący z różnych krajów afrykańskich.

Na dzieci czeka natomiast Kinder Bal pod hasłem Afrykańska Wioska. 

Oczywiście to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Hotel Astor … pozwólcie jednak Państwo, że zachowamy kilka sekretów na później…. dzięki temu całe show będzie jeszcze lepiej „smakować”.

Zatrać się w gorących rytmach i poczuj zew natury.

Hotel AstorWięcej szczegółów na www.astorhotel.pl 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ