Friday, April 12, 2024
Home / POLECAMY  / Horoskop wakacyjny. Jak zapowiada się lipiec dla każdego znaku zodiaku?

Horoskop wakacyjny. Jak zapowiada się lipiec dla każdego znaku zodiaku?

Nadal nie masz planów na wakacje? Horoskop pomoże podjąć ci decyzję

kobieta w przeciwsłonecznych okularach

Zastanawiasz się, jak dobrze wykorzystać swój urlop? / fot. Old Youth / Unsplash

Co musisz zrobić, by nareszcie odpocząć? Jakie miejsce wybrać na wakacje – głośne czy raczej odludne? Sprawdź, gdzie najlepiej udać się w letnim miesiącu. Horoskop na lipiec 2021 pomoże podjąć ci najlepszą decyzję w zgodzie z twoimi podświadomymi pragnieniami

 

Wakacyjny horoskop na lipiec 2021: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się w lipcu:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka

 

Koziorożec

Karty: 7 Denarów, 2 Mieczy, 4 Denarów, Cesarzowa

Czego możesz się spodziewać w lipcu?

Na wakacje jeszcze musisz chwilę poczekać. Zrobiłaś co mogłaś, ziarno zasiane, teraz musisz uzbroić się w cierpliwość. Być może otrzymasz zaległy przelew, który przyspieszy twoje wakacyjne plany.

Twoja aura

Wciąż się wahasz – może nad miejscem podróży? A być może nad tym, czy warto wydawać tyle pieniędzy? Zbyt wiele decyzji i informacji do przetworzenia może sprawić, że poczujesz się przytłoczona. Nie pisz w głowie niepotrzebnie czarnych scenariuszy, na pewno wszystko będzie dobrze.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Czy nie starasz się żyć zbyt oszczędnie? Czasem warto zaszaleć dla własnej przyjemności, zasłużyłaś na to biorąc pod uwagę jak ciężko pracowałaś. Pieniądze to przecież nie wszystko. A może zależy ci na towarzystwie znajomych, którzy mają inne plany? Sama również będziesz się świetnie bawić. A jeśli i tak czujesz potrzebę pozostania osobno, to zastanów się, czy nie wynika to ze strachu przed intymnością. Czas przełamać ten strach i się otworzyć.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Zdecydowanie luksusowe miejsca, na które szkoda ci pieniędzy. Zabiegi SPA, masaże, all inclusive – pozwól się na tegorocznych wakacjach rozpieścić. Cesarzowa nie tylko wiąże się z dbaniem o urodę i luksusem – mówi też o domu rodzinnym, ale także o festiwalach i dużych skupiskach ludzi. Myślę, że sama wiesz, w których z tych miejsc będziesz się czuła najlepiej.

Wodnik

Karty: 5 Buław, 4 Buław, 8 Kielichów, Siła

Czego możesz się spodziewać w nadchodzącym czasie?

Możesz się spodziewać swego rodzaju konkurencji, ktoś może mieć zupełnie inny plan na wspólne wakacje niż ty. Uważaj, by nie przerodziło się to w niepotrzebne emocjonalne konflikty, przecież wszystkie strony mają ten sam cel – chcą naładować swoje baterie i odzyskać życiowy balans.

Twoja aura

Widać dużo radości w twojej aurze i stabilizacji. Może właśnie planujesz podróż poślubną? Albo wkrótce czekają cię zaręczyny? Być może dotyczy to zbliżającej się przeprowadzki? Masz wokół siebie wielu bliskich, którzy chcą ci pomóc w realizacji twoich lipcowych planów, spróbuj z nimi znaleźć wspólny język i cieszyć się ich towarzystwem. Wakacje z rodziną bądź ukochanym dostarczą ci więcej radości, niż te spędzone w samotności.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Pozbycie się strachu przed wyjazdem i podjęciem ważnej decyzji to lipcowy priorytet. Popracuj nad komunikacją, ale też nie daj sobie wejść na głowę. Jeśli poświęcisz wszystkie swoje plany tylko po to by kogoś uszczęśliwić, to możesz tego żałować. Zaufaj swojej intuicji, idź za głosem serca i bądź pewna siebie, a wszystko dobrze się ułoży i nareszcie odpoczniesz.

Jakie miejsce na wakacje będzie najodpowiedniejsze?

To, które pozwoli ci się porządnie zmęczyć – a jednocześnie wzmocnić siłę psychiczną i fizyczną. To może być siłownia, ale też dobrze wpłynie kontakt z naturą np. poprzez spacery po górach, bądź lesie. Pozbędziesz się nadmiaru emocji i odzyskasz w pełni swoje łagodne oblicze.

Ryby

Karty: 8 Denarów, Śmierć, 9 Kielichów, 2 Denarów

Czego możesz się spodziewać?

Do planowania wakacji podchodzisz odpowiedzialnie, lubisz zadbać o każdy szczegół, w końcu długo na nie czekałaś. Chcesz by były jeszcze lepsze niż poprzednie i jeśli nie zgubisz po drodze swojej determinacji – osiągniesz to czego zapragniesz. Rób to co robisz nadal, świetnie ci idzie. Jednak pamiętaj, że nie wszystko zależy wyłącznie od ciebie i zaakceptować przeznaczenie jest łatwiej niż z nim walczyć.

Twoja aura

Czujesz, że coś w twoim życiu dobiegło końca, że te wakacje będą zupełnie inne niż wszystkie. Może chodzi o nowe towarzystwo? Może z początku nie będziesz zadowolona ze zmiany planów jednak każda zmiana powinna być przyjmowana jako pozytywna, i oczyszczająca siła w twoim życiu.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Karty mówią, że możesz nie doceniać tego co już posiadasz. Rozejrzyj się wokół, a dostrzeżesz, że masz wiele powodów do radości. Może czujesz, że brakuje ci jednego małego puzzla do szczęścia, ale po co się na tym skupiać? Okaż wdzięczność światu i zacznij się cieszyć tym, co już osiągnęłaś.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsce, w którym doświadczysz wielu bodźców – ludzie, ruch, światła, impreza – przepis na lipcowy odpoczynek. Potrzebujesz wokół siebie zmian i świeżego powietrza. To może być także ciekawe miejsce przy granicy, by zwiedzić od razu jak najwięcej przybytków kultury bądź innych malowniczych miejsc.

Baran

Karty: 7 Kielichów, 4 Kielichów, 8 Denarów, Słońce

Czego możesz się spodziewać w nadchodzących tygodniach?

Przed tobą mnóstwo możliwości i zaproszeń do wspólnego odpoczynku. Nie będzie to łatwy wybór, zwłaszcza, że niektóre z terminów mogą się pokrywać. Najchętniej pojechałabyś wszędzie i z każdym, ale to niestety niemożliwe. Ale bądź ostrożna! Możesz mieć skłonności do iluzji i snucia nierealnych planów. Oceń swoje opcje i zanurz się pod powierzchnią, aby odkryć, co wiąże się z każdym wyborem. Zdecyduj sama, zanim los za ciebie zdecyduje, wtedy się nie rozczarujesz.

Twoja aura

Wokół ciebie jest mnóstwo pięknych możliwości, których zdajesz się nie dostrzegać przez swoje negatywne myślenie. Może jesteś już nudzona, albo brak ci energii na planowanie? Przemyśl wszystko dokładnie zanim podejmiesz decyzję, rozejrzyj się wokół i dostrzeż, że życie wciąż podsuwa ci nowe propozycje. Nawet jeśli to tylko krótki wypad na weekend, to może on przynieść w twoim życiu radosną zmianę.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Nadmierne planowanie i rozkładanie wszystkiego na części pierwsze zabiera ci całą radość z odpoczynku. Zapomnij o pracy, o egzaminach, o planowaniu każdego szczegółu – daj się porwać i pozwól sobie odpocząć od tego wszystkiego.

W jakim miejscu poczujesz się dobrze?

Przestronne sale koncertowe, a także miejsca dobrze nasłonecznione i ciepłe. Wyjazd do ciepłych krajów, bądź bezczynne opalanie się na słońcu to coś, co potrzebujesz uwzględnić w swoich lipcowych planach. To po prostu czas na drzemkę, na bycie w bezruchu i na dobrą książkę. Czyż nie brzmi idealnie?

Byk

Karty: 3 Mieczy, 8 Denarów, Diabeł, Król Buław

Czego możesz się spodziewać?

Karty wskazują na nieoczekiwane zranienie. Może w ostatniej chwili ktoś lub coś pokrzyżuje wam plany? Może miejsce, do którego przyjedziecie nie będzie tak bajeczne jak na zdjęciach? A może przypadkiem wsiądziecie w pociąg do Bukaresztu zamiast do Budapesztu, jak ci sławni kibice.
Pamiętaj, że wyrażanie smutku jest ważną częścią procesu oczyszczania, a wypuszczenie tego wszystkiego pomoże ci przenieść się do lepszych czasów. Pozwól sobie na doświadczenie tych emocji, to tylko chwilowe zawirowanie na drodze do szczęścia. Wyciągnij z tego doświadczenia ważną lekcję i ruszaj do przodu.

Twoja aura

Ciężko ci teraz odzyskać balans ani się skupić na odpoczynku. Może ci także brakować motywacji do tego, by urzeczywistnić swoje wymarzone wakacje. A może zbytnio przywiązujesz się do szczegółów i żaden plan nie wydaje ci się odpowiedni? Spróbuj wyjść ze swojej strefy komfortu i uwolnić się od przejmowania rzeczami czy osobami, które nie są tego warte.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Zdanie innych wcale nie jest ważniejsze od twojego. Boisz się, że gdy będziesz sobą i postawisz na swoim to coś bezpowrotnie utracisz – czas na uwolnienie się od takiego myślenia. Jeśli zrobisz ważny krok – poczujesz ulgę. Bądź szczera ze sobą i z innymi odnośnie swoich prawdziwych potrzeb.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze na lipiec?

Sama podróż już powinna być w twoim przypadku przygodą, może poznasz kogoś kto ma dla ciebie ciekawą historię? Miejsca blisko natury, zdecydowanie poza miastem będą dla ciebie idealne.

Bliźnięta

Karty: Paź Mieczy, 9 Buław, 3 Kielichów, Rycerz Denarów

Czego możesz się spodziewać w najbliższych tygodniach?

Lipiec wydaje się pełen nowych pomysłów i inspiracji. Będziesz podekscytowana i pełna energii by je wszystkie zrealizować. Najtrudniejszym wyzwaniem będzie doprowadzić je do końca. Będzie to wymagało od ciebie wyjścia ze strefy komfortu, pomimo pozornych przeszkód, przy dobrej motywacji spodziewaj się fantastycznego wyjazdu.

Twoja aura

Skupiasz się na problemach zamiast szukać rozwiązań. Możesz czuć, że problemy cię przytłaczają z każdej strony. Wiedz, że jesteś tak blisko ukończenia tego wyzwania. Czerp ze swoich wewnętrznych zasobów – swojej odporności, wewnętrznej odwagi, pozytywnego mówienia i sposobu myślenia – aby iść dalej. Już niedługo trudną sytuację zamienisz w fantastyczny sukces.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Aby odpocząć trzeba zakończyć okres izolowania się od przyjaciół i rodziny. To oni będą mieli na ciebie najbardziej pozytywny wpływ w lipcu. Nie bój się imprez i poznawania nowych ludzi, otwórz się a świat również stanie przed tobą otworem.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsca biletowane, w których można zobaczyć coś co wzbogaci twoją wiedzę. Muzea, teatry, wystawy, targi… wydanie pieniędzy na taką rozrywkę pozwoli ci się zrelaksować. Może wybierz się na przejażdżkę konną po różnych wzniesieniach – to także dobry pomysł na lipcowe wakacje.

Rak

Karty: 4 Denarów, 8 Mieczy, 7 Buław, Arcykapłanka

Czego możesz się spodziewać w najbliższych tygodniach?

Zamiast wydawać pieniądze i cieszyć się wygodnym stylem życia, decydujesz się na gromadzenie swoich finansów w obawie, że możesz je stracić lub ktoś inny może je odebrać. Twój budżet może być tak konserwatywny i surowy, że odcina wiele przyjemności życiowych, w tym podróże, imprezy towarzyskie, prezenty lub zabawy – ale w jakim celu? Pieniądze działają najlepiej, gdy mogą płynąć, a nie wtedy, gdy są ukrywane. W głębi duszy możesz zdać sobie sprawę, że rezygnujesz ze szczęścia i spełnienia w swoim życiu, ponieważ nie chcesz być rozrzutna. A może to dotyczy energii kogoś wokół ciebie? Nie ma sensu przywiązywać w lipcu zbyt dużej wagi do pieniędzy i dóbr materialnych. Nie ważne gdzie pojedziesz wakacje, ważne by prawdziwie odpocząć i cieszyć się tym czasem.

Twoja aura

Aura może wskazywać, że koncentrujesz się na tworzeniu doskonałości, ale ze szkodą dla siebie. Kiedy skupiasz się na każdym najmniejszym szczególe, tracisz z oczu szerszy obraz. Podobnie twoja potrzeba perfekcji może przeszkadzać twojej zdolności do adaptacji i zmiany. Możesz chcieć, aby sprawy były zrobione w określony sposób, ale co, jeśli okoliczności się zmienią? Czy potrafisz się przystosować? Wiedz, że doskonałość jest mitem, poddaj się sztuce niedoskonałości.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Karty mówią o twoim wewnętrznym krytyku, który obciąża cię ogromną presją. Sprawia, że wątpisz w siebie i w swoje plany. Nie poddawaj się! Nawet jeśli jesteś zmęczona, ta karta zachęca cię do dalszej walki o to, w co wierzysz. Stań silna, utrzymaj swoją pozycję i nie zmieniaj tego, kim jesteś, ani co chcesz robić, tylko po to, aby uszczęśliwić innych.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Łono natury, z magią, czyli takie w których mocno się odczuwa. Wybierz się w miejsca nieskażone cywilizacją, pełne roślin, blisko świątyń i kościołów.

Lew

Karty: Paź Kielichów, Świat, 5 Buław, Siła

Czego możesz się spodziewać w lipcu?

Pewien mężczyzna może cię niemile rozczarować. Być może pokrzyżuje twoje plany w ostatniej chwili? Postaraj się nie brać tego zbyt do siebie, wygląda na to, że nie jest zbyt dojrzały emocjonalnie.

Twoja aura

Pewne sprawy jeszcze nie są zakończone i przeszkadzają ci w rozpoczęciu wypoczynku. Możliwe, że masz w tej chwili zbyt dużo na głowie i wolałabyś wziąć cokolwiek, byle tylko nie poświęcać tyle czasu na przygotowania, rezerwacje czy telefony. Wspinaczka na górę od dołu do góry to zupełnie inne doświadczenie niż lot helikopterem na szczyt, mimo że cel jest ten sam. Karty sugerują, że jeśli wyznaczysz sobie trudniejszy cel, to podróż będzie jeszcze słodsza. Naładuj się ponownie i przypomnij sobie, jak wspaniałe będzie życie, gdy dostaniesz to, czego pragniesz od tak dawna.
Czasami też ta karta może oznaczać frustrujące opóźnienie w realizacji twoich planów. Być może będziesz musiał wykazać się większą kreatywnością, aby dowiedzieć się, jak dotrzeć do mety.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Karty sugerują, że stoisz w obliczu wewnętrznego konfliktu i nie wiesz, na czym stoisz w ważnych sprawach.. Masz wokół siebie innych, którzy mają silne poglądy na temat tego, co powinnaś zrobić, a to powoduje ogromną ilość napięć i nieporozumień. Wiedz też, że nie ma właściwej odpowiedzi. Ktoś nie zgodzi się z wybraną przez ciebie ścieżką, więc znajdź opcję, która najbardziej odpowiada tobie. Przewietrz głowę i serce, aby odkryć w sobie spokój. Nie musisz nikomu nic udowadniać, ani chodzić na kompromisy w kwestiach, które są dla ciebie ważne.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsca, w których dasz upust swojej energii – jak np. siłownia, szkoły tańca, górska wspinaczka, rowerowa wycieczka. Ale także miejsca mocy – kościoły, Wawel, tajemne kręgi – coś mistycznego powinno cię pozytywnie naładować.

Panna

Karty: 5 Denarów, 2 Buław, 8 Buław, 8 Denarów

Czego możesz się spodziewać się w lipcu?

Finansowo wszystko nareszcie zaczyna się układać. Ktoś prawdopodobnie chce pomóc ci odzyskać siły i zaproponuje wspólny wyjazd. Skupisz się na pozytywnym myśleniu i zaczniesz się otwierać. Nie musisz przejmować się finansami, skup się na innych wartościach w życiu a wszystkie sfery w końcu odzyskają niezbędny balans.

Twoja aura

Rozważasz w tym momencie kilka opcji i snujesz plany. A może to tylko decyzja czy jechać czy zostać? Możliwe, że ciągnie cię za granice, zaufaj swojej intuicji i nie przegap szansy, będziesz się dobrze bawić.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Musisz podjąć decyzję i zacząć działać by twoje plany się ziściły. Stagnacja i brak energii sprawiają, że ciężko ci przystać na zmiany. Nie odwołuj niczego w ostatniej chwili. Spowoduje to frustrację, zarówno twoją jak i wszystkich zainteresowanych. Być może jesteś przytłoczona w lipcu wieloma sprawami, tym bardziej należy ci się wypoczynek.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsce gdzie możesz… popracować. Może wyjazd połączony z warsztatami np. rzeźbiarstwa? Tworzenie czegoś nowego i namacalnego pozwoli ci wypocząć.

Waga

Karty: 4 Mieczy, Król Kielichów, Król Buław, Diabeł

Czego możesz się spodziewać w najbliżej przyszłości?

Osiągnęłaś ostatnio ważny kamień milowy i możesz być pewna, że w lipcu nawet krótki wypoczynek pozwoli ci naładować baterie. Ta karta stanowi swego rodzaju wyzwanie – następny wyjazd prawdopodobnie spędzisz w samotności. Odzyskasz ciszę i refleksję w swoim zabieganym życiu. Lipiec przyniesie ci spokój i pozwoli oczyścić umysł ze wszystkich dręczących cię problemów.

Twoja aura

Inni mogą wyjątkowo na ciebie mocno wpływać w lipcu. Możesz czuć się humorzasta, przygnębiona czy niespokojna. Możesz także brakować ci współczucia dla siebie, bijąc się za małe rzeczy, które poszły nie tak. Inni ludzie mogą wywoływać w tobie te reakcje emocjonalne, ale to od ciebie zależy, czy zachowasz kontrolę. Brzmi to jak dobry czas na odpoczynek od nich wszystkich.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Nie twórz wielkich planów, nie próbuj wszystkich ciągnąć za swoją wizją. Tarot ostrzega cię przed stawianiem sobie i innym nierealistycznych oczekiwań. Chociaż jesteś bardzo ambitna, możesz narazić się na porażkę. Wyznaczasz cele, które są znacznie poza zasięgiem i za mocno naciskasz. Pozostań wierna temu, co jest dla ciebie ważne i skup się na swojej osobistej wizji i kierunku.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Diabeł to fascynująca karta pełna energii, często też tej seksualnej. Jako miejsca sugeruje dyskoteki, kluby, miejsca, w których jest głośno i czasem niezbyt kulturalnie. Może taki mocny reset pozwoli ci poznać kogoś nowego i zapomnieć na chwilę o wszystkich stresach?

Skorpion

Karty: Królowa Kielichów, Król Kielichów, 5 Kielichów, Głupiec

Czego możesz się spodziewać w lipcu?

W lipcu możesz się spodziewać towarzystwa fantastycznych kobiet wokół siebie. Pełnych dobrej energii, prawdziwej intuicji i takich, które wesprą cię emocjonalnie w razie potrzeby.
Sama prawdopodobnie umiesz z łatwością czytać innych ludzi, aby dowiedzieć się jak skutecznie się komunikować, dzięki czemu wszystkie strony czują się wysłuchane i zrozumiane. Inni mogą przychodzić do ciebie, aby zwierzyć się ze swoich osobistych problemów dotyczących związków, emocji i uczuć. Ufają ci i wiedzą, że zawsze masz właściwe rozwiązanie.

Twoja aura

Być może za dużo osób „uwiesza” się na tobie emocjonalnie, przez co czujesz, że tracisz swój balans. Nie jesteś w stanie zrównoważyć potrzeb wszystkich, którzy szukają twojego przewodnictwa, i choć niektórym wydajesz się miła, dla innych możesz być chłodna. Uważaj, na manipulacje kogoś z twojego otoczenia, możesz mieć problem z kontrolowaniem swoich emocji w jego/jej obecności.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Wygląda, jakbyś wciąż rozpamiętywała osoby z przeszłości, których w twoim życiu już nie ma. Teraz nadszedł czas, aby się otworzyć. Ludzie wokół ciebie mogą nie widzieć, jak bardzo cierpisz w tej chwili, więc nie bój się prosić o pomoc lub rozmawiać z kimś, komu ufasz. Może się okazać, że to zmniejszy ból emocjonalny. Przekonasz się, że dzieląc się swoimi uczuciami z innymi, możesz przezwyciężyć to tymczasowe niepowodzenie.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsca, w których jest pełno… dzieci. Wesołe miasteczko, zoo, albo po prostu imprezy pełne młodych ludzi. Miejsce, które wybrałaś spontanicznie i nie przygotowywałaś się prawie wcale do wyjazdu.

Strzelec

Karty: Paź Kielichów, Rycerz Mieczy, Koło Fortuny, 3 Kielichów

Czego możesz się spodziewać w nadchodzących dniach?

Możesz spotkać się z kreatywną blokadą. Zupełnie nie masz pomysłu gdzie się udać? W końcu jest tyle możliwości. A może planujesz wakacje, ale nie myślisz o sobie i swoich potrzebach? Jeśli nie będziesz planować urlopu z radością, wtedy może cię nie satysfakcjonować. Uważaj też na nieoczekiwane przesunięcia terminów, które mogą być frustrujące.

Twoja aura

Planujesz, planujesz… Ale wciąż nie podejmujesz konkretnych działań. Chociaż przebywanie przez chwilę w fazie marzeń, pomysłów może być wzbogacające, plan nie powstanie, dopóki nie dopniesz swego. Rozmarzanie o Tajlandii czy Bali nie sprawi, że szybciej tam pojedziesz. Dowiedz się, ile to będzie kosztować, ile czasu to zajmie, jakich zasobów będziesz potrzebować. Dzięki temu twój plan zacznie być coraz bardziej rzeczywisty.

Co należy odpuścić, co zrobić by odpocząć?

Należy zaakceptować to, że nie na wszystko masz wpływ. Często rzeczy dzieją się niezależnie od naszej woli i najlepsze co możemy zrobić to nie próbować tego kontrolować ze wszystkich sił. Czasem jesteśmy po prostu w złym miejscu i w złym czasie. Nawet jeśli twój wyjazd nie do końca będzie taki jak zaplanowałaś, nie znaczy, że nie może być równie udany. Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności i nie porywaj się zbyt szybko z motyką na słońce.

Jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Miejsca, w których są ludzie którzy robią to samo. To mogą być kobiece kręgi, warsztaty, gry w planszówki bądź zorganizowana wycieczka.

 

Dowiedz się, czy twój horoskop sprawdził się w czerwcu:  Miłosny horoskop. Czy czeka cię upojny czerwiec?

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ