Tuesday, March 5, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop partnerski i miłosny na luty 2022: Co nowego w relacjach i seksie?

Horoskop partnerski i miłosny na luty 2022: Co nowego w relacjach i seksie?

Sprawdź, czy dostajesz to, czego potrzebujesz i przyjmij porady od kart

grafika przedstawia parę – kobieta stoi tyłem kontur mężczyzny ją obejmuje

Co nowego w miłości i seksie w lutym? / AdobeStock

Horoskop partnerski to miłosny przegląd dla związków i singielek na luty 2022. Sprawdź, gdzie należy podkręcić śrubę, a gdzie poluzować. A jak to wszystko się odbije na sferze intymnej?

 

Horoskop partnerski na luty 2022 rok: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się sferze miłości i seksu w lutym 2022 roku:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

 

Sprawdź koniecznie: Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

 

Horoskop: Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Rydwan, 4 kielichów, Rycerz Denarów, Mag, 2 kielichów, Paź Kielichów, 3 kielichów

Ten miesiąc niesie potencjał kreatywności głównie w sferze seksu. W kwestii uczuć, to niestety czas stagnacji i przemęczenia. Choć sytuacja wcale nie jest tak beznadziejna jak mogłoby ci się wydawać – nowa miłosna energia (lub odświeżona starsza) jest tuż na wyciągnięcie ręki. Możesz mieć problem z jej dostrzeżeniem, jeśli ciągle spoglądasz wstecz.
W sferze seksu potrzebujesz być egoistką. To dobry czas na uświadomienie sobie swoich nowych pragnień seksualnych i zwerbalizowanie ich. Od flirtu do miłosnego spełnienia w tym miesiącu jest całkiem niedaleka droga. Wystarczy się na to otworzyć całym sercem.
Negatywnie na sferę seksu i miłości mogą wpływać huśtawki nastrojów, brak elastyczności i nieumiejętność wykorzystania nadarzających się szans. Sytuację mogłoby poprawić wsłuchanie się w porady bliskich osób, a także częstsze wychodzenie z domu i przebywanie w towarzystwie znajomych. Może to właśnie oni rzucą nowe spojrzenie na sytuację bądź doprowadzą do ciekawego spotkania? Baw się.

Horoskop: Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, Świat, As Kielichów, Król Kielichów, Cesarz, 9 kielichów, Pustelnik

Pomimo zmysłowości tego znaku, początkowa aura lutego nie sprzyja nowościom w sferze seksu. Zapragniesz stabilności w uczuciach, a także całkowitego odpuszczenia kontroli. W lutym możesz się spodziewać solidnego i dobrego seksu, a być może zapragniesz by ktoś cię zdominował? Ciężko będzie spełnić fantazje, jeśli o nich nie mówisz, bądź wręcz od nich uciekasz.
Mocną stroną tego miesiąca będzie tu nowe uczucie! Jeśli jesteś singielką możesz liczyć na prawdziwe spełnienie, zaś w stare w związki wchodzi nowy energetyczny powiew. Kończy się stagnacja, a los w Kole Fortuny nareszcie się obraca na twoją korzyść. Być może pomoże w tym podróż bądź krótki wyjazd.
Karty ostrzegają przed rutyną, gdyż prowadzi ona do rozleniwienia i spadku energii. Wszystko czego pragniesz jest w zasięgu twojej ręki, wystarczy zauważyć i docenić. Singielkom karty radzą, by wyjść ze swojej powłoki i zamiast wycofywać się, ponownie wkroczyć w świat i poszukać towarzystwa.

Horoskop: Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Arcykapłanka, 4 kielichów, Pustelnik, Głupiec, Wieża, 6 kielichów, Paź Kielichów

Nie zdobędziesz tego czego pragniesz wycofując się i ukrywając swoje emocje. A może właśnie tej samotności potrzebujesz, by zrozumieć lepiej swoje pragnienia i znaleźć sposób na przełamanie tego, co cię blokuje? Z powodu zamkniętej postawy możesz nie dostrzegać, że w twoim otoczeniu jest ktoś mocno tobą zauroczony. Jeśli zaś jesteś w związku, spróbuj znaleźć sposób by docenić chwilowe wycofanie i poszukać wewnętrznej harmonii.
Czy boisz się proponować nowości obawiając się, że możesz się ośmieszyć? Strach przed nowym i lęk przed spontanicznością sprawiają, że sfera seksu może stanowić słaby punkt w tym miesiącu.
Odłączając się od swojej intuicji możesz być podatna na uwiedzenie, zdradę, a w związku – na mechaniczny seks skupiony wyłącznie na doznaniach fizycznych. Myślami wydajesz się mocno tkwić w przeszłości, jednocześnie zamykając swoje serce.
Nie bój się ryzyka, zwłaszcza emocjonalnego, małe romantyczne gesty potrafią przenosić góry – daj się poprowadzić wyobraźni.

Horoskop: Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 2 kielichów, 4 kielichów, Rycerz Kielichów, As Kielichów, Paź Kielichów, 8 kielichów, Cesarzowa

Luty to miesiąc miłości do siebie samej. A ta w jakiejkolwiek formie zaczyna się od troski o siebie. Rzecz w tym, że jeżeli nie dajesz jej sobie to może to rzutować na inne sfery. Możesz stać się czepliwa, przyciągając do siebie niewłaściwe rodzaje relacji lub, co gorsza, kończąc w toksycznych sytuacjach. Przez brak synchronizacji mogą wystąpić problemy z komunikacją – zanim zadbasz o innych, zadbaj wpierw o siebie.
Nowe uczucie jest na wyciągnięcie ręki, jednak możesz skupić się na niewłaściwych osobach i przegapić kogoś, kto już zaczął otwierać przed tobą swoje serce. Dla kobiet w związkach – twoje mocno romantyczne podejście może sprawić, że emocje cię przytłoczą. Uważaj także na przesadny romantyzm, z którym w parze mogą iść puste obietnice.
W sferze seksu potrzebujesz prawdziwych emocji i wyznań, które dadzą ci spełnienie i poczucie bezpieczeństwa. A może jedna strona za bardzo angażuje się emocjonalnie? Widać w tej sferze pewną niestałość uczuciową, chęć dominacji nad drugą osobą bądź… znudzenie tematem seksu i miłości. Czas zharmonizować emocje i odciąć się od tego, co czujesz, że jest szkodliwe bądź niewystarczające.
Podejdź do sytuacji łagodnie i opiekuńczo – zwłaszcza do siebie. Staraj się wyrażać swoją kreatywność i oczekiwania – bądź otwarta.

Horoskop: Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 9 kielichów, Cesarzowa, Paź Kielichów, Siła, 6 kielichów, Głupiec, Kochankowie

Czy nie jest trochę tak, że starasz się bardziej uszczęśliwiać innych niż siebie? Być może straciłaś kontakt ze swoimi marzeniami, zamiast tego uganiasz się za tym, co zrobi wrażenie na innych? Być może wybrałaś cele, które cię nie satysfakcjonują, a jeśli tak, to najlepiej je pominąć. W lutym skup się na tym, co sprawia przyjemność, a będziesz szczęśliwa.
Zarówno dla singielek jak i kobiet w związku dzieje się w lutym prawdziwa magia. Nowa energia wchodzi w stare związki, a nowa miłość zaś puka do drzwi. To miłe zaskoczenia, romantyzm, twórczość, kreatywność a nawet… zwiastun ciąży.
W sferze seksu dużo tu impulsywnych decyzji, braku opanowania, a nawet seksualnych przygód. Może to być także zapowiedź braku sił fizycznych. W lwich pragnieniach dostrzegam także tęsknotę za przeszłością i skłonności do jej idealizowania. Czas otworzyć się na nowe. Siłą nie przywrócisz dawnej namiętności – tylko kreatywnością i otwartością.
Jako rada, karty wskazują na kierowanie się sercem. Niezależnie od tego, czy chcesz kogoś zaprosić, czy poprosić o rękę, ta karta sprzyja przejmowaniu inicjatywy. Zrób wszystko co w twojej mocy, aby wspierać intymność i harmonię – zaczynając od siebie.

Horoskop: Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Słońce, Umiarkowanie, 8 kielichów, Księżyc, 2 kielichów, 3 kielichów, 5 kielichów

Aura pokazuje się w Słońcu, czyli najszczęśliwszej karcie tarota! Promieniejesz, przynosisz radość swoim najbliższym i przyciągasz pozytywnych ludzi i sytuacje. Jeśli starasz się właśnie o dzieci – jest to również bardzo pozytywny zwiastun.
Singielkom może zabraknąć odrobiny balansu, przez co mogą odsunąć od siebie potencjalnego partnera. Uważaj, by nie dawać z siebie zbyt dużo zbyt szybko, pozwól sprawom płynąć swoim tempem. Kobiety w związkach zaś będą się odcinać – od partnera, od trudności bądź od przykrych wspomnień i ciężarów. Wybieraj swoje szczęścia, a nowe możliwości czy to w trwającym czy nowym związku, magicznie się przed tobą otworzą.
W sferze seksu zmysłowe i pożądliwe Panny powinny się czuć się wyjątkowo usatysfakcjonowane. Karty aż kipią fantazją, zmysłowością i pruderyjnością. Wyobraźnia cię poniesie i nie będziesz się obawiała przejąć kontroli w łóżku. Jednakże wolałabyś więcej miłosnych wyznań, komplementów i poczucia, że to „ten jedyny”. Na to jeszcze przyjdzie czas, tymczasem ciesz się wspaniałym seksem i płomiennym romansem.
Trudnością do pokonania może okazać się tu trzecia osoba, która próbuje zaszkodzić ci za twoimi plecami. Karty radzą, by nie płakać nad rozlanym mlekiem, puścić przeszłość i dostrzec nowe możliwości, które są tuż obok.

Horoskop: Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Diabeł, Mag, Paź Kielichów, Sprawiedliwość, Koło Fortuny, Pustelnik, 2 kielichów

Jeśli czujesz się zablokowana, twoje życie seksualne nie istniało, a ty czułaś jakbyś sama wykańczała się negatywnymi myślami – to w lutym czeka cię miła odmiana. Przypływ twórczych sił witalnych i satysfakcja z życia intymnego może się rozpocząć już niedługo, zwłaszcza jeśli jesteś singielką.
Ktoś czarujący pojawi się w twoim otoczeniu, lecz prawdopodobnie to ty będziesz usiała zrobić pierwszy krok. Zamiast od razu do łóżka, wpierw weź go na randkę. Luty jest miesiącem pełen niebezpiecznych pokus. Jeśli się im oprzesz – może cię czekać prawdziwe połączenie bratnich dusz.
Kobiety w związkach niestety mogą poczuć się rozczarowane niedojrzałością partnera bądź np. odwołaniem wspólnego wyjścia.
W sferze seksu potrzebujesz zmian. Czy masz problem z dostrzeżeniem swojej atrakcyjności? A może po prostu czujesz chwilową niechęć do zbliżeń? Nie ma w tym nic złego. Karty mówią, by w tym miesiącu skupić się mocniej na sferze emocjonalnej niż seksualnej.

Horoskop: Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 7 kielichów, Słońce, 3 kielichów, Świat, Paź Kielichów, Król Kielichów, Wisielec

Fantazje i marzenia to motyw przewodni tego miesiąca. Z twoją aurą wiążą się również decyzje. Te najważniejsze ciężej jest podejmować, gdy bujasz w obłokach. Stoi przed tobą masa dróg i możliwości, nie bój się wybrać jednej w obawie, że zamkną się inne opcje.
Sprawy sercowe zarówno dla singielek jak i partnerek wyglądają naprawdę obiecująco. To szansa na nową miłość, a także na cieszenie się swoim towarzystwem. Intensywność lutego zarówno pod względem seksualnym i emocjonalnym wyjątkowo cię zaskoczy.
Pomimo twojego tolerancyjnego i otwartego podejścia do seksu możesz przyciągnąć do siebie kogoś emocjonalnie niestabilnego. Uważaj na nowo poznane osoby. Partner, którego weźmiesz od uwagę może być już zajęty.
Karty sugerują, by jeszcze chwilę wstrzymać się z ważnymi decyzjami i spróbować spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy. Miej wiarę, że Wszechświat ułoży wszystko tak, byś była zadowolona, a tymczasem – zrelaksuj się.

Horoskop: Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Kochankowie, 8 kielichów, Pustelnik, Król Kielichów, 3 kielichów, Wieża, 5 kielichów

Luty niestety wygląda na czas dość skomplikowany pod względem relacji. Wydajesz się niezsynchronizowana z otoczeniem, a komunikacja i podejmowanie decyzji mogą stanowić wyzwanie.
Jeśli naprawdę kochasz, to wiedz, że kryzys minie, a najlepsze, co możesz zrobić, to wnieść miłość i współczucie. W innych przypadkach możesz zdać sobie sprawę, że po prostu się rozdzieliłaś i nadszedł czas, aby przejść dalej. Jeśli twój związek nadal jest usłany kłótniami i brakiem szacunku dla siebie nawzajem, może nadszedł czas, aby odpuścić. Szanuj siebie i rób to, co jest najlepsze dla was obojga.
Singielki tkwią myślami w przeszłości, co przeszkadza im w poznaniu nowego partnera. Traktuj z siebie szacunkiem i daj sobie dużo miłości, bo jej potrzebujesz.
W sferze seksu pragniesz stabilności i dominacji ze strony partnera. Jednak poczucie osamotnienia może cię zaprowadzić wprost w ręce niepożądanych adoratorów i doprowadzić do dziwnych sytuacji seksualnych.
Karty radzą by skończyć z żalem i wydostać się z trudnych sytuacji. Bądź dla siebie dobra, małymi kroczkami wciąż idziesz do przodu.

Horoskop: Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Wieża, Gwiazda, Głupiec, 5 kielichów, Królowa Kielichów, 4 kielichów, As Kielichów

Pomimo nagłych przeciwności trzymasz się stabilnie. Aby jednak móc coś zbudować – najpierw trzeba wyburzyć. Może do dotyczyć zarówno istniejącego związku, jak i zachowania, nawyków, komunikacji czy nastawienia. Singielki wydają się nie wierzyć w siebie i tracić nadzieję na poznanie kogoś nowego. Jeśli zmienisz narrację na pozytywną, szybciej zacznie się proces leczenia i przyciągania miłości.
W związku możesz czuć, że brakuje energii i spontaniczności, z żalem wspominasz jak to było kiedyś. Potrzebujesz by się ktoś tobą zaopiekował, najchętniej emocjonalnie – w tym celu śmiało zwróć się do kobiet, bądź rozejrzyj się wokół. Ktoś wyciąga pomocną dłoń, choć zdajesz się tego nie dostrzegać.
W sferze seksu może pojawić się ktoś z przeszłości, kto pozwoli ci na głębokie przeżycia i doda chęci do wprowadzenia niezbędnych w życiu zmian.
Karty radzą: podziel się swoimi uczuciami. Otwórz swoje serce. To czas na wyrażenie całej siebie. Podejdź do sytuacji z otwartym sercem i umysłem.

Horoskop: Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Głupiec, Sprawiedliwość, Kochankowie, Rydwan, Słońce, Sąd Boży, 5 kielichów

Aura otwartości umysłu i nowych początków. Świeże spojrzenie na sprawy, to czas relaksu i nowych odkryć. Czysta radość i zabawa, z małą dawką naiwności.
Jeżeli chodzi o nowe uczucie, wygląda jakbyś zbyt surowo oceniała swoje otoczenie. Rozważanie wszelkich plusów i minusów jest bardzo ważne, jednak daj również dojść do głosu swojej intuicji. W istniejących już związkach następuje harmonia, głębokie połączenie, które wzmocni wasz związek.
W sferze seksu wydajesz się dość mocno rozbudzona. To namiętność nacechowana potężną energią, potrzeba urozmaicenia kontaktów intymnych, niewykluczone gry i zabawy z dominowaniem. Być może praca nad kondycją fizyczną i akceptacją siebie pozwoli ci w lutym doznać prawdziwego spełnienia.
Słabą stroną mogą się okazać ukryte wątpliwości, które mają związek z niedomkniętym rozdziałem z przeszłości. Być może też strach i nieśmiałość przeszkadza ci w poznaniu kogoś nowego? Rozejrzyj się wokół, masz wiele powodów do radości i wdzięczności.

Horoskop: Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Diabeł, Głupiec, Kapłanka, Kapłan, Sprawiedliwość, 5 kielichów

Luty to miesiąc pełen emocji, romantyzmu i idealizowania rzeczywistości. Może się zdarzyć, że pomylisz zauroczenie bądź pociąg fizyczny z miłością. Nadmiar wrażliwości może prowadzić do bycia kapryśną i niezdecydowaną, postaraj się znaleźć złoty środek i oceniać ważne sprawy uczciwie.
Singielko, bądź uważna, bo ktoś będzie mocno próbował cię skusić. Z początku, ta więź może wydać się mocna, jednakże po czasie możesz poczuć się w tej relacji uwięziona. W związku zaś brak spontaniczności i energii, może się odbijać na harmonii jak i na seksualnym pożyciu.
Możesz oczekiwać na zbliżenie, jednocześnie wycofując się i dając partnerowi sprzeczne sygnały. Spróbujcie pogłębić waszą relację czymś duchowym – joga kundalini, bądź seks tantryczny. Jeśli nie jesteś w związku, a masz ochotę na przygodę na jedną noc – również nie ma w tym nic złego. Luty sprzyja wychodzeniu poza schematy, nie bądź dla siebie zbyt surowa.
Karty radzą, by nie oglądać się za siebie i nie płakać nad rozlanym mlekiem. Ostrzegają także, przed niewłaściwym emocjonalnym zaangażowaniem, miej się na baczności.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ