Saturday, April 13, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na wrzesień 2021: Jak energia wczesnej jesieni wpłynie na twoją karierę i finanse?

Horoskop na wrzesień 2021: Jak energia wczesnej jesieni wpłynie na twoją karierę i finanse?

Czy przełom lata i jesieni przyniesie Ci pieniądze i powodzenie w pracy?

kobieta w czapce addidasa trzyma gotówkę przy twarzy

Czy przełom lata i jesieni przyniesie Ci pieniądze i powodzenie w pracy? / fot. Unsplash/ Joshua Rondeau

Sprawdź, w którą stronę zmierza twoja droga zawodowa. Czy powinnaś zawrócić czy jednak pójść odważnie naprzód? Może sytuacja wymaga odrobiny cierpliwości?

Horoskop na wrzesień 2021: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się we wrześniu 2021:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka. 

Baran

Karty: Sprawiedliwość, Wisielec, 10 denarów, Świat, Śmierć

Twoja zawodowa aura

Rozsądek góruje nad emocjami. To czas na podjęcie ważnych kroków i rozważenie kilku opcji. Widać progres, wszystko powoli zmierza w stronę sukcesu. Jeśli wdałaś się w spór w miejscu pracy, a twoje intencje były czyste – wszystko rozwiąże się na twoją korzyść.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Może nie do końca wszystko pójdzie po twojej myśli, dlatego poddasz się wątpliwościom i refleksjom. Czas dla siebie i chwila oddechu będzie dla ciebie kluczowa. Spojrzysz na sprawy z nowej perspektywy i uświadomisz sobie, że jesteś tu dzięki swoim wyborom. Dzięki temu zaakceptujesz to co się dzieje lub wyruszysz w nowym kierunku.

Na co należy uważać?

Uważaj na impulsywne wydatki. Zarządzanie domowym budżetem to największe wyzwanie w tym miesiącu. Jeśli zmienisz ten nawyk – poradzisz sobie z każdym kryzysem.
Karty radzą, żebyś unikała nadgodzin. Postaraj się spędzić więcej czasu z najbliższymi. Jeżeli pracujesz w rodzinnej firmie – mogą się pojawić konflikty związane z pieniądzmi.

Rada dla Barana

Chwila stagnacji i wypoczynku to najlepszy wybór we wrześniu. Unikaj ryzykownych inwestycji, przemyśl swoje strategie raz jeszcze, a wszystko się ułoży i zaowocuje finansowo.

Byk

Karty: Rydwan, 6 denarów, Pustelnik, Arcykapłan, 3 denarów

Twoja zawodowa aura

Jeśli tylko utrzymasz swoje emocje na wodzy, to osiągniesz sukces. Rwiesz się do przodu, przed tobą otwiera się ogrom możliwości. Pomyślność zależy od pewności siebie i nie poddawania się, aż do samego końca.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Jeśli liczysz na czyjeś finansowe bądź emocjonalne wsparcie – we wrześniu możesz się zawieść na tej osobie. Bądź ostrożna i staraj się unikać punktu, w którym nie dasz rady być zależna tylko od siebie.
Jeśli czekasz na spłatę jakiegoś długu bądź przyznanie kredytu – licz się z opóźnieniami. A jeśli świetnie ci się powodzi – nie zapomnij o pomocy tym, którzy są w potrzebie. Świat zwróci to z nawiązką.

Na co należy uważać?

Nie zamykaj się na kontakty w miejscu pracy. Być może nie wiesz jeszcze wszystkiego i rada szefa lub współpracownika będzie na wagę złota. Możesz nieświadomie być nieprzystępna dla innych ludzi, to dobry czas aby się nad tym zastanowić.

Rada dla Byka

Struktury i jasne zasady dadzą ci bezpieczeństwo, którego szukasz bardziej niż realizacja własnego biznesplanu. Trudny etap szybko dobiegnie końca, a sytuacja wkrótce będzie się zmieniać na lepsze. Nie poddawaj się i wybierz mądrze drogę, którą zamierzasz obrać.

Bliźnięta

Karty: 9 denarów, Księżyc, Arcykapłanka, 10 denarów, As denarów

Twoja zawodowa aura

To aura silnej i niezależnej finansowo kobiety. Widać, że jesteś oddana swoim obowiązkom i twoje osiągnięcia zostały bądź wkrótce zostaną wynagrodzone.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Wydaje się, że nie dostrzegasz pozytywnych stron sytuacji, w której się znajdujesz. Może wcale nie widzisz tego jak dobrze ci się powodzi? Może akurat przeżywasz kreatywną blokadę? Cały niepokój minie już niedługo.

Na co należy uważać?

Sprawdzaj dokładnie wszystkie umowy i papiery przed podpisaniem. Ktoś (prawdopodobnie kobieta) będzie chciał przed tobą coś zataić lub być z tobą nieszczery.

Rada dla Bliźniąt

Bądź uważana, jeśli chodzi o nowe inwestycje i propozycje. Istnieje także ryzyko sporów rodzinnych na tle finansów – miej się na baczności.

Rak

Karty: Pustelnik, Paz denarów, Księżyc, 9 denarów, 3 denarów

Twoja zawodowa aura

Z twojej aury bije czas refleksji i samotność. Może właśnie jesteś gotowa by otworzyć się na współpracowników? Może zrozumiałaś to, co chcesz zmienić w zakresie swojej kariery? Będziesz musiała się trochę dostosować, niezależnie czy szukasz nowej pracy, nawiązujesz kontakty czy w kwestii innych zawodowych aspektów. Być może świadomie rezygnujesz z pracy z innymi – z początku może się to wydawać mniej ograniczające, ale upewnij się, że nadal możesz liczyć na wsparcie.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Twoja ciężka praca zostanie doceniona. Unikaj ryzykownych inwestycji zwłaszcza w dziedzinach, w których nie masz większego doświadczenia. Idź po swoje powoli – w końcu dostaniesz się tam, gdzie chcesz.

Na co należy uważać?

Być może nie do końca przywiązujesz wagę do liczenia ile i na co wydajesz. Kontrola domowego budżetu może sprawić, że twój niepokój w kwestii finansów zacznie się zmniejszać.

Rada dla Raka

Bez szczerego zaangażowania i liczenia tylko na szczęście, nie znajdziesz się w upragnionej sytuacji. Czas na ułożenie planu i trzymanie się go. Jeśli czujesz potrzebę skorzystania z rady doradcy bądź terapeuty – nie wahaj się! Karty mówią, że pozwoli ci to szybciej poczuć się stabilnie.

Lew

Karty: 2 denarów, Wisielec, Sąd Boży, Sprawiedliwość, Siła

Twoja zawodowa aura

Możesz teraz żonglować wieloma projektami w pracy. Prawdopodobnie będzie to bardziej gorączkowy czas niż zwykle, a firmowe sprawy są rzucane na ciebie w ostatniej chwili. Akceptujesz je, by osiągnąć lepszą pozycję. Inni mogą być pod wrażeniem tego, z iloma rzeczami jesteś sobie w stanie poradzić. Uważaj, aby nie przyjąć więcej pracy, niż jesteś w stanie wykonać.
Karta sugerują, że czas na zrównoważenie celów zawodowych z innymi aspektami twojego życia.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Wiele sytuacji będzie wymagało od ciebie cierpliwości. Jeśli masz finansowe kłopoty – wiedz, że to tylko przejściowa faza. Wykorzystaj przerwę na naukę i zaplanowanie swojej przyszłości.

Na co należy uważać?

Uważaj na utratę dobrych propozycji spowodowaną brakiem wiary w siebie. Podejmuj odważnie wyzwania, a świat cię wynagrodzi.

Rada dla Lwa

Jeśli wydałaś sporo pieniędzy i ogarnia się poczucie winy – postaraj się zainwestować w coś, co sprawi ci radość. Kontroluj swój budżet i dokładnie zaplanuj następny krok w stronę swoich zawodowych celów.

Panna

Karty: Umiarkowanie, Arcykapłanka, Arcykapłan, Świat, 8 denarów

Twoja zawodowa aura

W twojej aurze widać, że coś się nie układa z powodu braku równowagi. Czy masz tendencję do zaangażowania się w pracę tak mocno, że cierpią inne aspekty twojego życia? Czy zarywasz całą noc, mając nadzieję, że w końcu wszystko się opłaci? A może uważasz, że zwalniasz tempo, co prowadzi do niezadowolenia współpracowników? Chociaż pracoholizm może przynieść Ci sukces, może to być szkodliwy na dłuższą metę. Nie śpiesz się. Upewnij się, że kończąc projekty, nie dokonujesz lekkomyślnych wyborów. Inaczej jakość twojej pracy może ucierpieć.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Najdzie cię wiele refleksji dotyczących ścieżki zawodowej. Może się zdarzyć, że będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na plony, które zasiałaś. 
Karta wskazuje na możliwość pracy z domu, a także na pieniądze zdobyte dzięki przeczuciach i intuicji.

Na co należy uważać?

Karty przestrzegają przed próbowaniem alternatywnych ścieżek. Przemyślane działania i samodyscyplina to droga do sukcesu. Uważaj na to, by się za bardzo nie wychylać poza ustalone ramy – komuś ważnemu mogłoby się to nie spodobać.

Rada dla Panny

Nie szukaj szybkiego zysku, zaufaj sprawdzonym działaniom i daleko idącym celom. Twoja wiedza, determinacja i ciężka praca zostaną odpowiednio wynagrodzone.

Waga

Karty: Sprawiedliwość, Sąd Boży, 10 denarów, Umiarkowanie, 8 denarów

Twoja zawodowa aura

Karta Sprawiedliwości często pojawia się, gdy musisz dokonać ważnego wyboru. Odłóż na bok emocje, kieruj się tylko logiką i rozsądkiem. Jeśli jesteś w trakcie jakiegoś sporu bądź prawnych zawirowań – wszystko rozwiąże się na twoją korzyść, jeśli byłaś uczciwa w swoich zamiarach.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

To może być miesiąc przebudzenia, jeśli chodzi o twoją ścieżkę kariery. Może właśnie dostałaś niespodziewaną propozycję? Czeka cię dostosowywanie się do nowych warunków. Choć momentami będzie stresująco, to zmiany przyniosą poczucie ożywienia w miejscu pracy.

Na co należy uważać?

Jeśli jesteś właścicielką firmy, sprawy mogą nie układać się dobrze. Być może nadszedł czas, aby zrewidować swoje decyzje biznesowe i zobaczyć, co możesz uratować. W przypadku kariery, karta sygnalizuje, że miejsce, w którym się znajdujesz może nie być stabilne na dłuższą metę. Może to dobry moment, by rozejrzeć się za nowymi perspektywami?

Rada dla Wagi

Nie pozwól emocjom przejąć nad sobą kontroli. Tylko spokój i równowaga cię uratują. To dobry czas na planowanie i skupienie się na długofalowych celach. Czeka cię sporo ciężkiej pracy, ale to najlepsza droga do sukcesu.

Skorpion

Karty: As denarów, Siła, Pustelnik, 3 denarów, Umiarkowanie

Twoja zawodowa aura

Z Asem denarów wiąże się poczucie niestabilności bądź straconej okazji. Może nie czujesz się dobrze w swojej pracy, wciąż obawiasz się że zostaniesz zwolniona? Musisz spojrzeć na siebie realistycznie. Jeśli czujesz się, że marnujesz swój czas i podjęłaś złe decyzje, to wiedz, że nigdy nie jest za późno, żeby to zmienić.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Brak wiary we własne możliwości sprawia, że czujesz się niestabilnie. Strach stoi na drodze twoich aspiracji zawodowych. W rzeczywistości masz wszystko czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces. Jeśli przyjrzysz się sobie bliżej, przekonasz się, że jesteś bardziej zdolna, niż ci się wydaje. Zaufaj własnym umiejętnościom, a inni też w nie uwierzą.

Na co należy uważać?

Izolowanie się od innych może nie być w tym miesiącu najlepszym pomysłem. Kluczem do sukcesu będzie współpraca i porozumienie. Jeśli czegoś nie wiesz – nie ukrywaj tego, tylko zasięgnij rady.

Rada dla Skorpiona

Uważaj na co wydajesz pieniądze. Impulsywne zakupy mogą być drogą do maskowania wewnętrznej pustki. Odnajdź w sobie spokój, skup się na zadaniach, a pieniądze przyjdą do ciebie szybciej niż się spodziewasz.

Strzelec

Karty: Wieża, Świat, Królowa denarów, 10 denarów, 2 denarów

Twoja zawodowa aura

W Twojej karierze może być teraz dużo stresu. Wieża oznacza nagłą utratę pracy lub zdobycie nowej pozycji, która powoduje chaos z powodu nagłego wzrostu odpowiedzialności.
Pamiętaj, że w tej chwili, chociaż sytuacja jest frustrująca, zawirowania przyniosą w przyszłości pracę, która bardziej ci odpowiada. Los szykuje dla Ciebie spokojne miejsce pracy w dłuższej perspektywie.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Coś nareszcie zostanie ukończone i będziesz miała powody do świętowania. Wrzesień to czas stabilizacji i rozwoju. Możliwe, że czeka cię także zagraniczna podróż bądź międzynarodowa współpraca.

Na co należy uważać?

Zarządzanie pieniędzmi wymaga większej uwagi. Niepotrzebne wydatki mogą powodować w tobie niepokój. A może zbytnio skupiasz się na gromadzeniu pieniędzy i przepadają ci piękne momenty w gronie najbliższych?

Rada dla Strzelca

Uważaj na konflikty w rodzinie, lepiej jest mieć bliskich po swojej stronie. Wrzesień sprzyja wielozadaniowości. Twoje szanse na sukces są bardzo duże, jeśli podejmiesz ważną finansową decyzję ufając swoim możliwościom.

Koziorożec

Karty: 4 denarów, 6 denarów, Głupiec, Koło Fortuny, Księżyc

Twoja zawodowa aura

W końcu znalazłaś stabilność w swojej karierze, lecz możesz czuć, że nie ma tu większej szansy na rozwój. Czujesz się przywiązana do tego co robisz i boisz się inwestowania swoich pieniędzy w nowe rzeczy. Możesz mieć trudności ze współpracą, martwisz się że inni mogą zyskać uznanie, które słusznie należy do ciebie.
Pozostajesz w niesatysfakcjonującej pracy tylko po to, aby odebrać wypłatę. Ta praca może być stabilna, ale masz jej naprawdę dość.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Stabilizacja, harmonia i pomoc innym. Uzyskasz potrzebne wsparcie ze strony otoczenia – pozwoli ci to odzyskać spokój ducha.

Na co należy uważać?

Staraj się być bardziej świadoma tego, jak twoje działania wpływają na współpracowników. Zastanów się, zanim podejmiesz działania. Istnieje ryzyko, że stracisz motywacje, a aktualna praca zacznie wydawać się nudna. Poszukując zmian we wrześniu uważaj na sprawy trudne do przewidzenia.

Rada dla Koziorożca

Nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, czasem najlepsze wyjście to pozostać elastyczną i płynąć z prądem. Może się zdarzyć wiele nieporozumień. Za każdym razem upewnij się, że wyrażasz się jasno – nawet jeśli będziesz musiała się powtórzyć.

Wodnik

Karty: Koło Fortuny, 10 denarów, 6 denarów, Arcykapłanka, 8 denarów

Twoja zawodowa aura

W Twojej pracy tyle się dzieje, że aż ciężko ci za tym wszystkim nadążyć. Niespodzianki mogą zakłócać twoje plany. Nie wszystkie rzeczy jesteś w stanie kontrolować, ale zawsze masz wpływ na swoje nastawienie. Bądź elastyczna i gotowa do zmian.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Nie spodziewaj się dodatkowej gotówki. Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, przygotuj się na możliwe konflikty, zwłaszcza, jeśli prowadzisz własny biznes bądź współpracujesz z rodziną. Możesz czuć się niestabilnie, jednak dzięki temu łatwiej ci będzie zrewidować swoje plany i przemyśleć na spokojnie dalsze kroki.

Na co należy uważać?

Uważaj na swoją bądź czyjąś hojność. Ktoś może próbować cię wykorzystać pomimo twoich dobrych intencji. Postaraj się polegać wyłącznie na sobie i na swojej intuicji.

Rada dla Wodnika

Refleksja i analiza obecnej sytuacji dadzą ci przestrzeń do rozwoju. Uzbrój się w cierpliwość, zarządzaj mądrze swoim budżetem, a idealne rozwiązanie przyjdzie do ciebie szybciej niż myślisz.

Ryby

Karty: 10 denarów, 6 denarów, Siła, Paź denarów, 4 denarów

Twoja zawodowa aura

Z Twojej aury bije stabilizacja, bogactwo i bezpieczeństwo. Widać mocny związek z pracą, możliwe, że zaangażowana jest w to twoja rodzina lub sama na to wszystko długo pracowałaś. Los zwiastuje także niespodziewany przypływ gotówki bądź bardzo korzystną inwestycję.

Czego możesz się spodziewać we wrześniu?

Stabilizacja i harmonia – nic negatywnego nie powinno cię zaskoczyć w kwestiach finansowych. Ktoś starszy od ciebie prawdopodobnie jest gotowy pomóc ci osiągnąć wyższe cele w sprawach zawodowych. Jeśli szukasz nowej pracy, ta karta może sugerować, że zmiany będą jeszcze lepsze niż oczekiwałaś. Jeśli posiadasz własną firmę, karty sugerują nadejście inwestorów lub osoby, które chcą pomóc Ci rozwinąć firmę.

Na co należy uważać?

Nie daj się własnemu strachowi, uważaj na brak wiary w siebie. Panuj nad swoimi emocjami by znaleźć balans, nie pozwól by ego zdominowało twoje pragnienia.

Rada dla Ryb

Uważaj na impulsywne wydatki i nadmierną hojność. To nie jest czas na ryzykowne decyzje, pamiętaj, że stabilizacja pochodzi z ciężkiej pracy. Działaj powoli, aż dotrzesz tam gdzie zapragniesz.

 

Czy Karty miały rację? Sprawdź: Horoskop na sierpień: Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ