Friday, March 1, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na sierpień: Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Horoskop na sierpień: Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Poznaj lepiej samą siebie, zrozum sytuację w której się znajdujesz i opracuj strategię, na to, aby iść naprzód do życia, którego pragniesz

kobiety w kostiumach kąpielowych leżą na materacach w wodzie i trzymają się za ręce

W sierpniu poznaj lepiej samą siebie, zrozum sytuację w której się znajdujesz / fot. Canva

Poznaj lepiej samą siebie, zrozum sytuację w której się znajdujesz i opracuj strategię, na to, aby iść naprzód do życia, którego pragniesz

Horoskop na sierpień 2021: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się w sierpniu 2021:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

Koziorożec

Karty: As kielichów, 5 buław, Diabeł, Król Buław

Jak postrzegasz siebie? 

Uczucia cię zalewają, być może nawet ciężko ci je w pełni kontrolować. Prawdopodobnie dałaś się wplątać w jakąś aferę na tle uczuć i jest to wskazówka by się od tego odciąć. Pamiętaj także, że zanim wyślesz swoją miłość w świat – wyślij ją najpierw do siebie. Masz swoje powody, by trzymać swoje emocje blisko siebie i nie chcesz, aby inni wiedzieli, co dzieje się w środku. Możesz czuć się zakłopotana lub obawiać się tego, co mogłoby się stać, gdybyś wyraziła, to co naprawdę czujesz. Możesz się martwić, że jeśli pozwolisz swoim uczuciom płynąć, mogą przekształcić się w przytłaczającą powódź. Uważaj jednak, aby nie tworzyć wewnętrznej blokady. Postaraj się nie tłumić tego, co i jak się czujesz.

Co widzą inni?

Otoczenie widzi, że wplątałaś się w walkę, w którą nie warto się angażować. A może stoisz w obliczu ważnego wewnętrznego konfliktu i nie wiesz, czego chcesz? Jeśli nic nie rezonuje, to może po prostu masz tendencje do unikania konfliktów, gdy tylko to jest możliwe. Inni czują, że ignorujesz niektóre spory i odsuwasz się na bok zamiast wyrazić swoje zdanie. Zastanów się, czy zawsze unikanie takiego dyskomfortu jest najlepszą drogą, czy też idziesz na kompromis w tym, co jest dla ciebie ważne.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Inni mogą sądzić, że błądzisz jak we mgle. Nie bardzo wiesz dokąd chcesz iść, ale na pewno musisz się najpierw uwolnić od negatywnych wpływów i szkodliwych nawyków. Być może otoczenie czuje, że wiele ciemnych spraw przed nimi ukrywasz. Być może też robisz rzeczy wyłącznie dla swojej przyjemności, nie licząc się z późniejszymi konsekwencjami.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

Masz w sobie ogień i wiesz, że wszystko zależy od ciebie. Jesteś już prawie gotowa do wyruszenia w wybranym przez siebie kierunku. Czujesz, jakie przeszkody przed tobą stoją i jak je rozwiązać. A także wiesz, że bez problemu stawisz czoła wszystkim wyzwaniom i nie trzeba się o ciebie martwić.

 

Zobacz też: Nieporozumienia w związku – poznaj 5 języków miłości

 

Wodnik

Karty: Rycerz buław, Paź kielichów, 9 mieczy, Rycerz mieczy

Twoja aura

Rozpiera cię energia, lecz czujesz, że zdarza ci się działać na oślep, gubiąc swój kierunek. W sierpniu możesz odczuwać brak balansu, któremu sprzyjają impulsywne i lekkomyślne wybory. Możesz działać impulsywnie, próbując osiągnąć wszystko na raz. Pędzisz od jednego zadania do drugiego, nie skupiając się na szczegółach ani nie zapewniając trwałego sukcesu. Może się wydawać, że działa to krótkoterminowo, ale w dłuższej perspektywie możesz się wypalić. Zwolnij i wiedz, że nie musisz robić wszystkiego na raz.

Jak postrzega cię otoczenie?

Inni dostrzegają twoją kreatywność. Sądzą, że jesteś też bardzo ufną osobą, która kieruje się w życiu sercem i intuicją. Czują twoją dobroć, ciekawość świata i lęk przed wyrażaniem swoich uczuć.

Co widzą tylko inni?

Niektórzy widzą, że coś cię niepokoi i nie daje spać po nocach. Być może tak zakręciłaś się w jakiś czarny scenariusz, że popadasz w lekką obsesję? Nadmierne zmartwienia i stres nie są w twojej sytuacji zupełnie potrzebne.
Uważaj, bo takie myśli często działają jak samospełniająca się przepowiednia.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

W życiu starasz się podchodzić z rozsądkiem i kierować się swoim intelektem. Jesteś ambitna, zmotywowana i nie cofniesz się przed niczym by dopiąć swego. Minusem szybko myślącego, szybko działającego Rycerza Mieczy jest to, że czasami działasz zbyt pochopnie i nie przemyślałaś wszystkiego dokładnie. Możesz być nieświadoma potencjalnych wyzwań i problemów, które staną na Twojej drodze lub niezamierzonych konsekwencji Twoich działań. Możesz mieć także skłonność do pośpiechu lub pójścia na skróty, aby wykonać pracę.

Ryby

Karty: Paź kielichów, Rydwan, As mieczy, Rycerz denarów

Jak postrzegasz siebie?

Męczą cię uczucia, nad którymi ciężko ci zapanować. Nie oglądając się na sytuację – miłość jest dla ciebie najważniejsza. Tylko, że to nie było prawdziwe love story, a raczej kochanie kogoś tak strasznie, że aż było to męczące i doprowadziło do katastrofy. Karta może także wskazywać, by popracować nad szacunkiem do siebie i poczuciem własnej wartości. Być może dajesz z siebie więcej w miłości niż druga strona?

 

Zobacz też: Toksyczny związek. Byłam taka szczęśliwa

 

Co widzą inni

Otoczenie widzi, że nad wszystkim panujesz. Posiadasz ogromną charyzmę, pewność siebie i zaradność. Nie ma dla ciebie przeszkody, której nie mogłabyś pokonać. Bliscy widzą, że powoli uświadamiasz sobie swoją siłę i to, że stanowisz inspirację dla innych. Masz ogromną siłę woli. Znajomi wiedzą, że jeśli tylko zechcesz to nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Jesteś w przełomowym momencie swojego życia, ale z tych czy innych powodów nie chcesz się tym jeszcze z nikim dzielić. Może inni czują, że nie wszystko idzie do końca po twojej myśli. Może nadal tkwisz w pracy bądź relacji, która nie ma już dla ciebie żadnego znaczenia. W sierpniu lepiej odpocząć niż podejmować ważne decyzje.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

Dążysz do stabilizacji i nie boisz się ciężkiej pracy. Jednak nic ani nikt nie jest cię w stanie nakłonić do zmiany, jeśli sama tego nie chcesz. Rycerz sugeruje, że teraz przyjmujesz umiarkowane i konserwatywne podejście do życia i chociaż możesz czuć, że zmiana jest nieuchronna, trzymasz się wypróbowanych i przetestowanych sposobów działania. Ustaliłaś, że potrzebujesz rutyny i starannego planowania, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele. To niekoniecznie musi być ekscytujący okres, ale przynajmniej wiesz, że jesteś na właściwej ścieżce.

Baran

Karty: As buław, Król Mieczy, 2 denarów, Rycerz denarów

Jak postrzegasz siebie?

Napływają do ciebie pomysły, motywując i inspirując do podążania nową ścieżką. Jesteś otwarta na nowe możliwości, które współgrają z tobą i twoimi pragnieniami. Masz do dyspozycji cały świat możliwości. Czujesz, że otwierają się przed tobą nowe drzwi, które wniosą nową energię do twojego życia. Wiesz, że tylko od ciebie zależy jak wykorzystasz ich potencjał.

Jak postrzega cię otoczenie?

Możesz nie być najgłośniejszą osobą w pokoju lub najbardziej widoczną na platformach społecznościowych. Masz jednak wiele do wniesienia i podzielenia się na swój własny, magiczny sposób. Twoja moc i autorytet pochodzą z wnętrza, z niezachwianej wiary w siebie, z głębokiego związku z wartościami oraz z zaangażowania, by trwać mocno w swojej prawdzie. Bez wątpienia masz moc i władzę, jednak niektórzy mogą uważać, że zdarza ci się jej nadużywać i być zbyt surową w ocenie innych.

Co widzą tylko inni?

Jesteś osobą bardzo zajętą, która pędzi od jednej rzeczy do drugiej. Przez co możesz czasem zaniedbywać niektóre z życiowych aspektów – jak np. znajomych kosztem pracy. Mocno skupiasz się na pracy i ciężko ci znaleźć wolny czas lub nim dobrze zarządzać. To dobry miesiąc na odnalezienie równowagi pomiędzy priorytetami.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

Przyziemne czynności, takie jak utrzymanie domu, sprawy finansowe, relacje biznesowe i posuwanie się naprzód w karierze odkładasz w sierpniu na dalszy plan. Ciągnie cię w stronę przygody by skończyć choć na chwilę z rutyną codziennego życia. Masz ochotę przestać trzymać się zasad i zrobić coś spontanicznego.

 

Zobacz też: Wypalenie zawodowe. Męczy mnie praca, którą kocham 

 

Byk

Karty: 10 kielichów, Paź buław [o], As mieczy, 8 mieczy [o]

Twoja aura

Wszystko wydaje się być takie jak być powinno. Masz wiele powodów do szczęścia, zwłaszcza pod względem finansowym, rozpiera cię szczęśliwa energia. Uważaj, żeby tylko nie spocząć na laurach. To także znak, że rodzina jest dla ciebie bardzo ważna. Bycie otoczonym przez ludzi, których kochasz, daje Ci wielką radość i szczęście. Wiesz, że możesz całym sercem ufać swojej rodzinie i będą przy Tobie bez względu na wszystko.

Co widzą inni?

Jako osobę, która chętnie w przeszłości zaczynała nowe projekty, lecz przez różne przeszkody zaniechała tej ciekawości i straciła motywację. Niektórzy mogą cię także posądzać o drobne złośliwości, a także o bycie dla siebie zbyt krytyczną.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Widzą, że to idealny dla ciebie czas na rozpoczynanie nowych projektów. Sądzą, że potrzebujesz w życiu nowych inspiracji. Niczego ci nie brakuje w osiąganiu nowych, ekscytujących rzeczy. Dostrzegają również twoją inteligencję i uwielbiają prowadzić z tobą burzliwe dyskusje.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

W sierpniu może brakować ci wiary w siebie, uniemożliwiając ci pójście naprzód. Możesz wmawiać sobie, że nie zasługujesz na bycie bogatą. Możesz też dojść do wniosku, że jest już za późno, aby schudnąć, co sprawia, że ​​jesteś niezadowolona ze swojego ciała i zdrowia. Przekonania, które masz na swój temat, uniemożliwiają Ci spełnienie życzeń.
Złap i potrząśnij swoim wewnętrznym krytykiem i pamiętaj, że jesteś wystarczająco dobra w każdym aspekcie.

 

Bliźnięta

Karty: Rydwan, Rycerz mieczy, Król denarów, 4 denarów

Co widzisz ty?

Czujesz, że sierpień to twój miesiąc. Rozpiera cię energia, pewność siebie, a twoja charyzma sprawia, że otwierają się przed tobą wszystkie drzwi. Rydwan szybko i mocno pcha cię do przodu, to swego rodzaju brama i nowa szansa w twoim życiu na dalszy rozwój. Nie zawsze jest to łatwa droga – przy tej energii można szybko wpaść w wiele konfliktów. Wydajesz się poruszać w wielu kierunkach naraz i nie do końca jeszcze zdecydowałaś, gdzie lub przy kim chciałabyś się zatrzymać. Pamiętaj, by się nie rozpraszać i realizować swoje plany w uporządkowany sposób.

Co widzą inni?

Inni widzą twoją niecierpliwość i impulsywność, a także tryskającą energię. Brak organizacji i doświadczenia mogą sprawiać wrażenie, że brakuje ci kierunku. Dodatkowo inspirujesz i ciągniesz za sobą innych ludzi. Sprawiasz wrażenie osoby, która lubi mieć zarówno rację jak i kontrolę nad wszystkim.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Sprawy materialne grają istotną rolę w twoim życiu. Dzięki swojej ambicji i ciężkiej pracy wchodzisz często w rolę żywiciela rodziny, a także dzielisz się swoim bogactwem z innymi. Masz w sobie ojcowską aurę – udzielającą innym rad, wskazówek i mądrości, zwłaszcza w sprawach finansowych i zawodowych. Niektórzy sądzą, że wszystko czego dotkniesz zamienia się w złoto.

Co widzisz tylko ty?

Karty sugerują, że przechodzisz wewnętrzną przemianę, zwłaszcza w temacie przywiązania do materii. Być może masz zbyt dużą uwagę do spraw materialnych i ponownie oceniasz to, co jest dla ciebie ważne. Czujesz, że chcesz przestać otaczać się ładnymi rzeczami, na rzecz poszukiwania szczęścia i miłości w swoim życiu.

Rak

Karty: 7 buław, Arcykapłan, 7 kielichów, Księżyc

Co widzisz ty?

Rozkład kart pokazuje, że obciąża cię zewnętrzna presja, która sprawia, że ​​wątpisz w siebie i to, czy to wszystko jest warte twojego zachodu. Może się wydawać, że znajdujesz się w ciągłej opozycji. Na początku mogłaś trzymać się mocno, ale po nieustającej walce jesteś już wyczerpana i gotowa do całkowitego poddania się. Nie pozwól, aby to do Ciebie dotarło! Nawet jeśli jesteś zmęczona, ta karta zachęca Cię do dalszej walki o to, w co wierzysz.

Jak postrzega cię otoczenie?

Większość osób widzi, że lubisz się trzymać sprawdzonych rzeczy i struktur. Zawsze służysz dobrą radę i masz dar do nauczania innych. Nie lubisz chodzić na łatwiznę i masz ogromną wiedzę, która może onieśmielać innych.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Możesz mieć skłonności do życia w iluzji i tworzenia nierealistycznych planów. Możliwe, że mówisz o wielu rzeczach, planach i biznesach – jednak nie podejmujesz konkretnych działań by urzeczywistnić swe życzenia. Pomysłów i możliwości jest tak dużo, że nie dziwne iż wciąż się zastanawiasz co wybrać. Jeśli się tak czujesz – wybierz i skup się tylko na jednej rzeczy.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

Widzisz w sobie ogromną, nieposkromioną wyobraźnię i moc kreatywności. Czasami to cię ponosi i dzięki temu możesz mieć skłonność do fantazjowania, a nawet oderwania od rzeczywistości. To też karta lęku, pojawia się gdy przenosisz strach na swoją teraźniejszość i przyszłość, w oparciu o twoje przeszłe doświadczenia. Na przykład, jeśli miałaś wypadek samochodowy w młodości, ale nie radziłaś sobie z emocjami, możesz być niespokojna za każdym razem, gdy usiądziesz na tylnym siedzeniu samochodu. Zbadaj uważnie to co się wokół ciebie dzieje i nie ignoruj swoich przeczuć.

Lew

Karty: Królowa denarów, Król denarów, Cesarzowa, Cesarz

Twoja aura

Widzisz siebie jako matkę, opiekunkę, głównie świata materialnego. W domu okazujesz miłość innym, gotując pożywne posiłki, utrzymując czysty dom oraz dając ciepło najbardziej potrzebującym. Jednocześnie ciężko pracujesz zawodowo, by wnieść swój wkład finansowy do gospodarstwa domowego. Czujesz, że wszystko co robisz, robisz po mistrzowsku.

Co widzą inni?

Ten rozkład jest niesamowity – otoczenie widzi dokładnie to samo, co ty. Przypisuje ci jednak bardziej męską aurę, który podchodzi do życia z dużym rozsądkiem i praktycyzmem. A może jest jakiś mężczyzna obok ciebie, który idealnie cię balansuje? Znajomi widzą cię jako kobietę sukcesu, która jest twórcza i pracowita.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Inni uważają cię za niesamowicie atrakcyjną i pociągającą kobietę. W oczach innych masz świetny gust, talenty artystyczne i niesamowite wyczucie estetyki. W sierpniu aż tryskasz kobiecością! Jednocześnie inni wiedzą, że jesteś niesamowicie lojalną i wartościową osobą.

Co widzisz tylko ty?

Nie jestem przekonana, czy inni tego o tobie nie wiedzą. Myślę, że nie masz nic do ukrycia, a twoja wizja samej siebie idealnie pokrywa się z wizją otoczenia.
Masz jasną perspektywę tego, co chcesz stworzyć i organizujesz ludzi wokół siebie, aby zamanifestować swój cel. Słuchasz rad innych, ale wolisz mieć ostatnie słowo. Konflikt cię nie przeraża i nie zawahasz się użyć swojej mocy, aby chronić tych, na których ci zależy. A w zamian wiesz, że ci ludzie odwdzięczą się lojalnością i szacunkiem, na jaką zasługujesz.

 

Zobacz też: Droga Artysty

 

Panna

Karty: Gwiazda, As denarów, Rycerz denarów, Królowa buław

Jak postrzegasz siebie?

Możesz teraz czuć się przytłoczona życiowymi wyzwaniami i zastanawiać się, dlaczego przez to przechodzisz. To swego rodzaju sprawdzian wiary – zarówno zaufania do wszechświata jak i do samej siebie. Być może straciłaś inspirację: zaczynałaś z wielką wizją i entuzjazmem, ale teraz czujesz się przytłoczona codziennością. To może być dobry czas na zmianę i odnalezienie nowego źródła pomysłowości.

Co widzą inni?

Znajomi postrzegają Cię jako osobę, która ma wiele świetnych pomysłów i możliwości, aby zamienić je w namacalne bogactwo. Uważają cię również jako osobę z bogatym wnętrzem, która jest wspaniałą przyjaciółką.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Widzą w tobie pasję, entuzjazm i determinację, kobietę z jasną wizją, która lubi ryzykować aby spełnić swoje marzenia. Twoja pasja, entuzjazm, odwaga i pewność siebie są bardzo atrakcyjne dla innych. Najbliżsi uważają, że gdybyś chciała – mogłabyś podbić świat.

Co widzisz tylko ty?

Znasz swoje mocne i słabe strony oraz wiesz jak osiągać swoje cele. Jesteś także mistrzynią w nawiązywaniu „przydatnych” kontaktów. Być może chwilowo zwątpiłaś w swój talent, jednak nie bój się światu pokazać swojej mocy – najbliżsi i tak już ją dawno dostrzegli. Lubisz być w centrum uwagi, planujesz poszerzyć grono znajomych o nowe osoby.

 

Zobacz też: Jak odkryć swój talent i zmienić go w mocna stronę

 

Waga

Karty: Cesarz, 6 buław, 5 kielichów, Arcykapłan

Twoja aura

Lubisz mieć władzę i kontrolę nad wszystkim co się dzieje. Jednocześnie chcesz mieć ostatnie zdanie i łatwo wpadasz w irytację jeśli nie wszystko idzie po twojej myśli. Może czujesz, że w niektórych sytuacjach bywasz zbyt uparta i wiesz, że ciężko ci przychodzi rozmowa o emocjach? Być może też męczą cię sztywne struktury, w których się znalazłaś i szukasz miejsca, gdzie możesz działać bardziej elastycznie.

Jak postrzega cię otoczenie?

Otoczenie widzi twój sukces, twoje mocne strony i talenty. Uważa, że masz wiele powodów do świętowania i zadowolenia. Otrzymasz wspaniałe wsparcie ze strony otoczenia jeśli tylko się przed nimi otworzysz.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Inni widzą, że niedawny okres nie był dla ciebie łatwy. Może ktoś odtrącił twoje uczucia? A może dochodzisz do wniosku, że podążasz złą ścieżką? Ludzie wokół ciebie widzą, że coś cię trapi i czekają aż się przed nimi otworzysz by móc cię wesprzeć. Nie wstydź się i nie obwiniaj się za przeszłość, bliscy doskonale wiedzą, że nie da się wszystkiego w życiu kontrolować i że nie jesteś niczemu winna.

Co widzisz tylko ty?

Nie za często pokazujesz swoje duchowe, wewnętrzne bogactwo. Na zewnątrz wolisz trzymać się praktycznych i sprawdzonych rzeczy. Nie masz jeszcze ochoty stanąć w pełni na nogi, ani proponować żadnych nowych i innowacyjnych pomysłów. Starasz się też dobierać w swoim otoczeniu ludzi tylko o podobnych poglądach i wartościach.

Skorpion

Karty: Słońce, 2 kielichów, Arcykapłanka, Diabeł

Jak postrzegasz siebie?

Być może w sierpniu starasz się dostrzec jasną stronę życia. Możliwe, że doświadczyłaś niepowodzeń, które zniszczyły Twój entuzjazm, optymizm i być może doprowadziły Cię do pytania, czy możesz osiągnąć to, co zamierzałaś. Jednak karta Słońca, nawet w pozycji odwróconej wciąż pozostaje bardzo szczęśliwą aurą. A może cechuje cię zbyt optymistyczne podejście i nadmierna pewność siebie? W takim przypadku, poproś bliskich o opinię i weryfikację swoich planów.

Jak postrzega cię otoczenie?

Znajomi widzą unoszącą się w powietrzu prawdziwą… miłość! Chociaż ta relacja jest wciąż na wczesnym etapie, ma potencjał do rozwoju i przekształcenia się w coś głęboko satysfakcjonującego na dłuższą metę. Odbierają cię jako osobę harmonijną, z którą dobrze się współpracuje i można jej zaufać. Emanujesz prawdziwym pięknem!

 Co widzą tylko inni?

Inni bardziej niż ty dostrzegają twoją niesamowitą intuicję i kontakt z naturą. Czują też, że jest w tobie coś z introwertyka i, że wiele jest jeszcze w tobie do odkrycia.
Karty wskazują na symbol kontaktu z naturą i zwierzętami oraz rozwoju duchowego. Być może często wyczuwasz rzeczy, które dopiero mają się zdarzyć. Posiadasz zdolność pielęgnacji, ufność i głęboką empatię.

Co w sobie widzisz, co trudno dostrzec innym?

Jest w tobie wiele lęków, a także wiele ukrytych spraw. Jesteś na skraju wewnętrznego przełomu i czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Pragniesz się oderwać od niezdrowych przywiązań – czy to w kwestii partnera, rodziny, alkoholu, papierosów, a nawet sposobu odżywiania.
Możesz mieć myśli, fantazje, nałogi lub nawyki, o których nie chcesz, aby inni wiedzieli, ponieważ czujesz się zawstydzona. Ale czasami trzymanie się tajemnic może przyczynić się do rosnącego poziomu poczucia winy. Możesz poczuć ulgę, jeśli podzielisz się swoim ciemniejszym „ja” z przynajmniej jedną zaufaną osobą. Istnieje również potrzeba zaakceptowania tego, kim jesteś i wybaczenia sobie myśli, które masz.

Strzelec

Karty: 3 buław, 2 buław, Siła, Paź denarów

Jak postrzegasz siebie?

Ciężko i solidnie pracujesz aby dojść do wybranego przez siebie celu. Otwierają się właśnie przed tobą nowe możliwości i stajesz się ich coraz bardziej świadoma. Niezależnie czy chodzi o nowy kierunek kształcenia, pracę, czy miłość – czujesz, że będziesz musiała w tym miesiącu wyjść poza strefę komfortu i podjąć jednoznaczną decyzję. Karta zachęca do marzeń większych niż Twoje ograniczenia. Zaakceptuj swoją wizję i miej pewność, że ją osiągniesz.

Co widzą inni?

Znajomi sądzą, że zbyt wiele czasu poświęcasz na wahania i refleksje, aniżeli na działania. Być może sama nie do końca jeszcze wiesz czego chcesz, a możliwości wciąż się mnożą. Może wskazywać, że masz owocny pomysł, ale brakuje Ci jasnej strategii, aby go wcielić w życie. W rezultacie pracujesz chaotycznie, nieefektywnie i nie docierasz do pożądanego celu tak szybko, jak byś chciała. Francuski poeta Antoine de Saint-Exupéry mówił: „Cel bez planu to tylko życzenie”. Upewnij się, że masz jasny plan.

Co widzą inni, a ty nie dostrzegasz?

Nie dostrzegasz w sobie swojej niezłomności i siły charakteru. Według otoczenia masz zdolność poradzenia sobie z każdą przeszkodą. Masz wielką wytrzymałość i wytrwałość, zrównoważoną cierpliwością z wewnętrznym spokojem. Jesteś zaangażowana w to, co musisz zrobić, i wykonujesz to w sposób, który pokazuje twoje opanowanie i dojrzałość. Inni czują też, że nie lubisz otwarcie rządzić, jednak kontrolujesz innym za pomocą cichego wpływu i przekonywania.

Co widzisz tylko ty?

Być może rozpoczynasz właśnie nowy projekt bądź rozglądasz się za nową pracą? Dążysz do spełnienia swoich marzeń, jednak wiesz, że musisz się w tym celu jeszcze dokształcić. Czujesz się niedoświadczona w pewnych aspektach życia i niechętnie się do tego przyznajesz przed bliskimi.

 

Dowiedz się, czy Twój lipcowy horoskop się sprawdził: Horoskop wakacyjny. Jak zapowiada się lipiec dla każdego znaku zodiaku?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ