Monday, July 22, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na październik 2021: Na co uważać w przyjaźni?

Horoskop na październik 2021: Na co uważać w przyjaźni?

Wodniki mogą czuć się rozczarowane, Raki muszą trochę spuścić z tonu, zaś Bliźnięta powinny ustalić kilka nowych granic

horoskop na październik 2021 – dwie kobiety z afro w lustrzanym odbiciu

Sprawdź, jak gwiazdy widzą waszą przyjaźń w październiku / fot. Canva

Ciekawi cię, jak karty widzą waszą przyjaźń? Sprawdź swój horoskop na październik 2021 i dowiedz się, na co powinnaś uważać dopuszczając do siebie bliskich i za co inni cię cenią. Może czas na jasne stawianie granic w relacjach?

 

Horoskop na październik 2021: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się w październiku 2021 w sferze przyjaźni:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.  

 

Baran

Karty: 10 denarów, Koło Fortuny, Śmierć, Wieża, 8 denarów

Aura przyjaźni

Rodzina jest dla ciebie bardzo ważna, to też często twoi przyjaciele. Głęboką radość i satysfakcję daje ci dzielenie się swoim sukcesem z najbliższymi. Szczęście ci sprzyja i przyciągniesz do siebie w październiku same pozytywne zmiany w przyjaźni/ach. Cokolwiek by się nie działo, myślę, że przetrwacie każdą próbę czasu.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Umiejętność odpuszczania i wyciągania trafnych wniosków wpływa pozytywnie na waszą relację. Potrafisz dostosować się do każdej sytuacji, choćby nie wiem jak trudna ona była. Nie trzymasz się kurczowo przeszłości i potrafisz szczerze komuś przebaczyć.

Co im przeszkadza?

Twoje impulsywne reakcje sprawiają, że niektóre rzeczy są poza twoją kontrolą. Możesz mieć skłonności do kłótni i tworzenia wokół siebie chaosu. Przyjaciołom może także przeszkadzać twoje roztargnienie i częste narzekanie.

Rada dla Barana

Być może zbyt mocno ingerujesz w życie drugiej osoby? Jej niechęć do wprowadzenia twoich rad cię frustruje. Wiedz, że nie zawsze można iść na skróty, a w niektórych kwestiach jedyne co możesz zrobić to uzbroić się w cierpliwość.

Byk

Karty: Rycerz buław, 8 denarów, 5 buław, Rycerz denarów, Król Buław

Aura przyjaźni

Przyciągasz do siebie ludzi, z którymi łączy cię wspólna pasja. Masz w sobie mnóstwo energii i lubisz robić wiele rzeczy naraz, dlatego też rzadko przyjaźnisz się z domatorami. Możesz mieć skłonności do impulsywnych działań, bądź mówienia rzeczy, których potem żałujesz. Na szczęście przyjaźń uczy cię cierpliwości i wytrwałości.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

To, że zawsze mocno bronisz swojego zdania i wyznaczasz jasne granice. Twój silny charakter i odwaga stanowi dla wielu z nich przykład. Przyjaciół inspiruje także twoja umiejętność dyskusji i rozwiązywania wszelakich sporów i problemów.

Co im przeszkadza?

Zbytnie przywiązywanie uwagi do szczegółów może sprawić, że tracisz z oczu pełny obraz. Łatwo wpadasz we frustrację i nietrudno wejść z tobą w konflikt. Być może też dawno nie robiłaś nic spontanicznego i twoim przyjaciołom brakuje tej iskry?

Rada dla Byka

Gdy robicie coś wspólnie, pamiętaj by docenić odpowiednio wkład drugiej osoby. Zaś planując swoje marzenia, nie bierz pomocy przyjaciół za pewnik. Czasami inni mogą mieć wrażenie, że zbyt mocno chcesz nimi dyrygować.

Bliźnięta

Karty: Cesarzowa, 3 denarów, 4 kielichów, 4 buław, 7 buław

Aura przyjaźni

Często wchodząc w przyjaźnie dajesz z siebie o wiele więcej niż druga strona. Możesz być w tej relacji także zbyt opiekuńcza i kontrolująca, jednak z czasem te role odzyskują balans. Lubisz zaprzyjaźniać się z ludźmi w pracy, z którymi wspólnie możecie pracować nad projektem – wspólny cel bardzo was do siebie zbliża.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Nie strzelasz „fochów” i jesteś otwarta na nowe propozycje i różne punkty widzenia. Cenią także to, że stopniowo i z ostrożnością otwierasz swoje serce przed innymi. Czują się wyjątkowi, przez to, jak zdobywają twoje zaufanie.

Co im przeszkadza?

Być może nie często urządzasz bądź inicjujesz imprezy czy inne spotkania towarzyskie, co może stanowić problem dla niektórych bliskich z twojego otoczenia. Potrafisz też się nagle odciąć i wycofać, przez co przyjaciele mogą się martwić nie wiedząc jak do ciebie dotrzeć żeby pomóc.

Rada dla Bliźniąt

Pamiętaj, ze nie da się wszystkich uszczęśliwić. Może ci się także wydawać, że inni nieustannie cię krytykują. To, że czasem słyszysz nieproszone rady w kwestii życiowych wyborów, nie znaczy, że mają wobec ciebie złe intencje. Dlatego październik to dobry czas aby jasno ustalić granice i ustalić, czego od nich potrzebujesz.

Rak

Karty: Pustelnik, Mag, Arcykapłanka, 8 mieczy, Królowa mieczy

Aura przyjaźni

Nawiązujesz przyjaźnie z ludźmi, z którymi łączą cię wspólne wartości, zwłaszcza jeżeli chodzi o filozofie życia i duchowość. Przyjaciele służą ci często za lustro i pozwalają lepiej zrozumieć siebie – zarówno te mocne jak i słabsze strony. Wybierasz często takich, którzy mają silne zdolności interpersonalne i „wyciągają” cię do świata. Dzięki temu lepiej odkrywasz swój potencjał i mocniej wierzysz w siebie.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Twoją intuicję! Imponujące jest to, jak zajmujesz się domem. Masz także rękę do wszystkich stworzeń – od roślin aż do ludzi. Intuicyjnie wiesz, jak kogoś przeprowadzić przez trudne chwile. Twoja wrażliwość i empatia sprawia także, że jesteś dobrą słuchaczką i przyjaciele często przychodzą do ciebie po cenną radę.

Co im przeszkadza?

Twój brak wiary w siebie i blokady, przed ruszeniem naprzód. To, że myślisz, że nie zasługujesz na szczęście, robiąc z siebie czasem ofiarę. Twój wewnętrzny krytyk jest bardzo głośny i ciężko przyjaciołom go przekrzyczeć.

Rada dla Raków

Postaraj się podchodzić mniej emocjonalnie do napotykających was przeszkód. Przez swoją nadwrażliwość możesz odtrącać od siebie ludzi, zwłaszcza gdy wszystko widzisz w czarnych barwach bądź wyolbrzymiasz. Taka nadwrażliwość może też tworzyć blokady, a wtedy możesz się wydawać otoczeniu dość chłodna. Popracuj nad emocjonalnym balansem, a przyjaźń się umocni.

Lew

Karty: Rycerz denarów, 4 buław, Rycerz mieczy, Król denarów, 10 denarów

Aura przyjaźni

Być może wpadłyście w rutynę i brakuje wam iskry? A może po prostu któraś ze stron „strzeliła focha?” Nadmiar pracy i innych obowiązków może osłabić każde więzi, zwłaszcza gdy drugą osobę bierze się za pewnik. Październik to dobry czas na mały przyjacielski wypad, najlepiej spontaniczny.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Twoja inteligencja i cięty język wielu imponują. Szybko podejmujesz decyzje, jesteś ambitna i wytrwała, czym inspirujesz innych do działania. Twoja asertywność również jest godna podziwu.

Co im przeszkadza?

Twój stosunek do pieniędzy – być może cechuje cię zbyt materialistyczne podejście do pewnych kwestii? Być może też jesteś pracoholiczką, która zaniedbuje przez to swoich bliskich? Jeśli to rezonuje to zatrzymaj się na chwilę i przemyśl swoje połączenie z materią.

Rada dla Lwa

Tarot przypomina, że ​​czasami bogactwo może być pułapką. Kiedy otaczasz się drogimi rzeczami i prowadzisz luksusowy styl życia, możesz chcieć więcej i więcej, nigdy nie czując zadowolenia z tego, co masz. Przemyśl temat pieniędzy w twoim życiu, a zwłaszcza ich roli w przyjaźni.

Panna

Karty: Umiarkowanie, 8 mieczy, Cesarz, 10 mieczy, As mieczy

Aura przyjaźni

Łatwo zdobywasz przyjaciół, lubisz także łączyć ich energie. Czasami możesz się zbytnio przejmować, jeśli nie uda ci się zaprzyjaźnić ze sobą swoich przyjaciół. Nie popełniaj błędu zakładając, że ludzie, na których ci zależy i którzy dbają o ciebie, będą dbać o siebie nawzajem. Większość z nich jednak woli spędzać z tobą czas sam na sam.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Twoje mądre i praktyczne podejście, sprawia, że wielu ludzi przychodzi do ciebie po dobrą radę. Konflikt cię nie przeraża i nie zawahasz się użyć swojej mocy, aby chronić tych, na których ci zależy. W zamian ludzie odwdzięczają się lojalnością i szacunkiem, na jaki zasługujesz.

Co im przeszkadza?

Być może zbyt często skupiasz się na rozpamiętywaniu przeszłości. Nadal nosisz z sobą traumy, które zamiotłaś pod dywan i nie zdajesz sobie sprawy, że nadal są obecne i ranią cię. Przyjaciele nie wiedzą jak do ciebie dotrzeć i pomóc ci się uwolnić od tego bólu.

Rada dla Panny

Karty sugerują mglisty osąd i brak jasności umysłu wokół konkretnej sytuacji. Brakuje ci istotnych informacji lub dowodów, które pomogą podjąć decyzję. Zainwestuj swój czas i energię w poszukiwanie prawdy, zamiast brać rzeczy za dobrą monetę. Wycisz się i zastanów się jak rozwiązać trudną dla was sytuację, być może będziesz musiała się na chwilę odsunąć.

Waga

Karty: Królowa kielichów, 10 buław, Sąd Boży, Rycerz denarów, Król mieczy

Aura przyjaźni

Przyciągasz do siebie mężczyzn – i to będzie ci odpowiadać, być może w niektórych kwestiach przyda ci się męska perspektywa. W październiku możesz mieć ochotę odłożyć na bok emocjonalne kwestie i kobiece pogaduszki, a skupić się bardziej na pracy niż na relacjach. Twoja aura jest bardzo samodzielna, bierzesz na swoje barki nie tylko swoje ale i innych problemy, jednocześnie odmawiając sobie ich pomocy. Uważaj, żeby nie brać nic ponad swoje siły.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Umiesz słuchać, a także dawać mądre i obiektywne rady. Nie obgadujesz nikogo za plecami i nie wyciągasz bezpodstawnych wniosków. Cenią twoje wsparcie i oddanie, wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć.

Co im przeszkadza?

Częsta zmiana zdania i rozproszone myśli mogą stanowić przeszkodę dla waszej przyjaźni. Jeśli inni za tobą podążają, to twoje impulsywne działania i niecierpliwa natura mogą być dla nich frustrujące.

Rada dla Wagi

Nie zamartwiaj się zbytnio, masz wiele do wniesienia na swój własny, magiczny sposób. Podziel się także swoimi troskami z najbliższymi, nie musisz się z tym wszystkim mierzyć sama.

Skorpion

Karty: 3 kielichów, 6 denarów, 4 denarów, 2 denary, Wisielec

Aura przyjaźni

Być może ostatnio spędzałaś dużo czasu z innymi, a teraz potrzebujesz tylko trochę czasu dla siebie. A może nie jesteś już tak związana z niektórymi znajomymi i jesteś gotowa, aby poszukać innego towarzystwa. Nie mniej jednak w swoich najbliższych relacjach zawsze możesz liczyć na każde wsparcie – od emocjonalnego po materialne.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Cenią w tobie konsekwencje i wytrwałość w dążeniu do celu. Wiedzą, że zawsze mogą na tobie polegać i czują się przy tobie bezpiecznie i stabilnie. Można do ciebie przyjść z każdym problemem, a ty na pewno pomożesz go rozwiązać.

Co im przeszkadza?

Nadmiar obowiązków, który może prowadzić do pracoholizmu, a nawet wypalenia się zdecydowanie nie odpowiada twoim najbliższym. Boją się, że nie znajdziesz dla nich czasu i że przy tylu obowiązkach wasze więzi mogą osłabnąć.

Rada dla Skorpiona

Nie odstawiaj przyjaciół na boczny plan, być może musisz zwolnić by odzyskać z powrotem jasność i kierunek. Zastanów się, które wartości są dla ciebie najważniejsze w życiu i porządnie naładuj baterię zanim wrócisz do towarzyskich kręgów.

Strzelec

Karty: Królowa mieczy, Pustelnik, Wieża, 4 mieczy, Wisielec

Aura przyjaźni

W tym miesiącu możesz znaleźć nową, nieco ekscentryczną przyjaciółkę, która wniesie w twoje życie dużo satysfakcji. Jej doświadczenie i sztuka panowania nad emocjami mogą cię mocno zainspirować do głębokich refleksji nad sobą.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Twoją stabilizację i umiejętność budowania – przyjaźni, siebie, kariery a nawet domu. Masz świadomość swojej kobiecości, własnych zalet i potrzeb, jesteś także oddaną przyjaciółką.

Co im przeszkadza?

Być może utknęłaś w trudnym, życiowym punkcie i jesteś sfrustrowana brakiem postępów w swoim życiu. Pasywne podejście do życia może wpływać na relacje i samopoczucie innych osób. Jeśli nie wylewasz nadmiernie swoich żali, to może zbytnio się wycofujesz z życia towarzyskiego? Czasem trzeba wyciągnąć rękę by zadziała się magia.

Rada dla Strzelca

Wisielec radzi poczekać. Podnieś stopy i zrelaksuj się. Puść i pozwól Wszechświatowi uporządkować sprawy. Być może będziesz musiała się dla kogoś poświęcić, ta karta to też swego rodzaju test wiary – jeśli czujesz że wasza przyjaźń poddawana jest próbie – miej wiarę i ufaj, że wszystko ułoży się tak jak trzeba.

Koziorożec

Karty: Wisielec, Arcykapłan, Rydwan, Pustelnik, Paź buław

Aura przyjaźni

Relacje z przyjaciółmi mogą nabrać rozpędu. Okres stagnacji dobiegł końca, jedna ze stron w końcu odpuści i zrozumiecie lepiej swoje potrzeby. Zwróć uwagę czy nie poświęcasz się za bardzo i nie przybierasz roli męczennicy. Lepiej by było, gdybyś jednak swoim potrzebom nadała priorytet.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Twoją energię, elastyczność oraz bystrość. Potrafisz poderwać z krzesła nawet najbardziej opornego osobnika, jesteś otwarta na nowe pomysły i umiesz przenikać ludzi na wskroś. Doceniają też twoją szczerość, nawet wtedy, gdy bywasz zbyt bezpośrednia.

Co im przeszkadza?

Czy często ci się zdarza odcinać od innych, nie odpisywać dłuższy czas, nie odbierać telefonów itd.? To często bywa mocno frustrujące, a najbliżsi się niepotrzebnie zamartwiają.

Rada dla Koziorożca

Zainicjuj coś nowego! Może to być spontaniczny wyjazd na weekend, koncert czy zajęcia z jogi. Nowa aktywność zbliży was do siebie i dostarczy dużo pozytywnych wibracji.

Wodnik

Karty: 8 kielichów, As kielichów, 7 buław, 6 kielichów, Paź mieczy

Aura przyjaźni

Ktoś w przeszłości mógł cię rozczarować i czujesz, że to dobry czas by ruszyć dalej. Nie martw się, nowe przyjaźnie widać tuż za horyzontem. Być może też niektóre przyjaźnie utrzymujesz na siłę, bądź lawirujesz między ludźmi, jednak z żadnym z nich nie wchodzisz w głębsze relacje.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

Cenią w tobie umiejętności komunikacji, uczuciowość, a także stronienie od konfliktów. Potrafisz z każdym się dogadać i zawsze znajdujesz najlepszy dla wszystkich stron kompromis.

Co im przeszkadza?

Sądzą, że zbyt często bujasz w obłokach i niepotrzebnie tkwisz w przeszłości. Być może wciąż tęsknisz za ex bądź starą przyjaciółką? Przyjaciele martwią się, iż taka postawa może cię blokować w rozwoju i negatywnie wpływać na waszą relację.

Rada dla Wodnika

Niektóre sprawy będą wymagały od was cierpliwości. Masz wiele rzeczy do przemyślenia i nie ma nic złego w wahaniu. Daj sobie czas na zwolnienie i przemyślenie waszej relacji i problemów, jeśli jeszcze tego potrzebujesz.

Ryby

Karty: 3 mieczy, Gwiazda, Słońce, 9 kielichów, 6 buław

Aura przyjaźni

Te karty w przyjaźni oznaczają, że jeśli pojawią się problemy, musisz sprytnie przemyśleć, dlaczego się zdarzają. Będziesz potrzebowała czasu dla siebie. Spróbuj sobie to ułatwić, widząc się mniej, ale w bardziej znaczący sposób. Wyjdźcie na obiad lub wybierzcie inną aktywność, która nie jest nietypowa dla was. Nie forsuj teraz waszej relacji.

Co przyjaciele w tobie najbardziej cenią?

To, że pomimo okoliczności, zawsze starasz się dostrzegać pozytywną stronę. Do wielu pomysłów podchodzisz z entuzjazmem. Cenią cię także za bycie dobrą i pełną empatii słuchaczką.

Co im przeszkadza?

To, że często wpadasz w przesadę. Ze swoją wrażliwością możesz przeżywać wydarzenia mocniej niż inni. Przyjaciele mogą mieć także wrażenie, że czasem uszczęśliwiasz ich na siłę. Wielu jest o ciebie zazdrosnych, a także o to, że możesz nie doceniać tego co już masz.

Rada dla Ryb

Pielęgnuj w sobie optymizm i wiarę w siebie. Nie zamartwiaj się na zapas i nie rób „dramatów”, wkrótce usłyszysz radosne wiadomości i będziecie mogły wspólnie świętować.

 

Zobacz, czy sprawdził się: 
Horoskop na wrzesień 2021: Jak energia wczesnej jesieni wpłynie na twoją karierę i finanse?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Katarzyna 7 października, 2021

    trafne

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ