Wednesday, May 29, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na marzec 2022: Sprawdź, skąd czerpać moc w tym miesiącu

Horoskop na marzec 2022: Sprawdź, skąd czerpać moc w tym miesiącu

Sprawdź, gdzie szukać dobrych stron życia

kobieta z maseczką z brokatem i gwiazdkami na twarzy

Co przyniesie marzec 2022? / fot. AdobeStock

Zatrzymaj się i dowiedz się, skąd czerpać moc w tym miesiącu, na czym możesz polegać i jak o siebie zadbać

 

 

Sprawdź koniecznie: Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

  

Horoskop na marzec 2022: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to skąd czerpać siły w marcu 2022 roku:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

 

Horoskop: Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 2 denarów, Królowa Buław, Paź Kielichów, Pustelnik, 6 mieczy, 6 denarów, 9 mieczy

Stres i zmęczenie. W aurze widać, że szukasz balansu, wiele obowiązków, emocji i decyzji może cię w tym momencie przytłaczać. Być może też czujesz, że tracisz kontrolę nad tym co się dzieje, bądź utknęłaś w martwym punkcie i nie wiesz co dalej. To dobry czas by podjąć decyzję, ustalić priorytety i uspokoić tę burzę.
W marcu możesz polegać na kobiecej energii, sile i wiedzy. Twoja determinacja, wewnętrzne pokłady optymizmu i dojrzałość pomogą ci przetrwać każdy sztorm. Masz naturalny dar do przewodzenia i pomagania – daj się wesprzeć i wspieraj innych – to twoja siła.
Przeszkody, których możesz się spodziewać w marcu mają związek z zablokowaniem emocjonalnym. Może ogarnąć cię smutek, melancholia, co może zaprowadzić do utraty motywacji.
By odzyskać pewność siebie, warto wyjść ze swojej skorupy i pozwolić się zainspirować do działania. Zmiany nadchodzą czy tego chcesz czy nie, zaangażuj się w pomoc lub daj pomóc sobie – wszystkie czarne scenariusze w twojej głowie wtedy ustąpią miejsca spokojowi.

Może też warto wybrać się choćby w krótką podróż by uspokoić swoje myśli i emocje?

Horoskop: Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 7 buław, Paź Denarów, As mieczy, Siła, Rycerz Mieczy, Sprawiedliwość, 6 mieczy

W marcu przyjmujesz postawę obronną, z determinacją i odwagą walczysz o to co czujesz, że ci się należy lub o swoją rację. Z drugiej strony może oznaczać, że podchodzisz zbyt defensywnie do pewnych kwestii i upatrujesz zagrożenia tam, gdzie go nie ma.
To na czym możesz polegać… to trochę łut szczęścia. Nowy początek, nowa praca, nowy kurs – otworzą się przed tobą nowe drzwi, które dadzą ci rozwój i wrócą twój entuzjazm do działania.
Uważaj jednak na to jak się komunikujesz, istnieje zagrożenie, iż możesz zostać źle zrozumiana. Swoją wewnętrzną siłę wyrażaj w sposób łagodny i okaż więcej cierpliwości w niektórych kwestiach. Niektóre sprawy po prostu potrzebują czasu by się rozwiązać.
Karty radzą też, by zastanowić się także dwa razy przed podjęciem ważnej decyzji, gdyż możesz zostać wprowadzona w błąd. Ruszaj do przodu tylko z rozwagą i pełną świadomością konsekwencji. Zajmij się także tym co cię gryzie – nie uciekaj od swoich problemów. Wtedy z powrotem uruchomisz swoją kreatywność i determinację.

Siła, której do tego potrzebujesz już od dawna jest w tobie – tylko nad nią zapanuj i znajdź w tym wszystkim równowagę.

Horoskop: Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Sąd Boży, Paź Mieczy, 5 denarów, 10 kielichów, 8 mieczy, Król Buław

Stresujące sytuacje sprawiają, że ciężko ci kontrolować swoje emocje, przez co możesz zamykać się w sobie i wpadać w stan prokrastynacji. To, na czym możesz polegać w tym czasie to zdecydowanie twoi najbliżsi i twoja rodzina. Możesz spotkać się w tym miesiącu z opóźnieniami bądź złymi informacjami, jednak twój dom to miejsce, w którym znajdziesz oczyszczenie i siłę.
Pracowanie nad swoją sytuacją finansową i dopuszczanie do siebie ludzi, którzy chcą cię wesprzeć, również pozwoli uzdrowić twojego ducha i wrócić poczucie bezpieczeństwa.

Pozwól innym się poprowadzić do czasu, aż odzyskasz swój optymizm i równowagę. Poświęć trochę czasu na naładowanie baterii, najlepiej wśród rodziny. Daj swojemu ogniu czas na powrót do życia.

Horoskop: Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Mag, Rydwan, As Denarów, Królowa Kielichów, Król Mieczy, Kochankowie, Rycerz Denarów

Piękna aura nowych początków, kreatywności i potencjału. Wokół ciebie roznosi się energia, dzięki której możesz osiągnąć każdy cel. Twoją największą siłą w marcu jesteś… Ty! Twoje kontrolowanie sytuacji, energia, determinacja i parcie do przodu bez strachu i wątpliwości.
Przeszkodą mogą okazać się pieniądze – nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie otrzymałaś, nie pakuj się w długoterminowe zobowiązania i sprawdź, czy twoje cele i pomysły na biznes są realistyczne.
Pewność siebie pomoże ci odzyskać kierowanie się wrażliwością i emocjami, w marcu jesteś powołana do opieki i wsparcia dla innych. Wszystko co robisz – rób z miłością.

Uważaj także na swój słomiany zapał, startując z tak mocną energią szybko możesz stracić motywację. Pilnuj rutyny i dyscypliny, powolnymi krokami szybciej osiągniesz swój cel.

Horoskop: Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Cesarzowa, 5 buław, As kielichów, Rycerz Kielichów, 6 buław, 3 kielichów, Śmierć

Sprzyja ci piękna, mocna aura Cesarzowej – czyli matczynej opiekuńczości, powodzenia finansowego, harmonii. Sugeruje, że twoje plany rozwijają się po twojej myśli. Jest to także dobry zwiastun jeśli myślisz o ciąży bądź zaczynasz nowy biznes lub projekt. Czysta płodność i kreatywność.
Twoja siła to umiejętność kompromisu, wycofania się ze sporu w dobrym czasie. Potrafisz w każdą relację wprowadzić balans i harmonię. Przeszkodą może być miłość do samej siebie – jeśli nie napełnisz wpierw swojego kielicha, to ciężko będzie ci znaleźć emocjonalną satysfakcję i kochać innych. Pewność siebie pomoże ci odzyskać parcie do przodu za swoimi marzeniami i słuchanie głosu serca. To także zaaranżowanie romantycznej sytuacji, oświadczyny lub zagłębienie się w kreatywny projekt. Karty sugerują, że zamiast imprez i przyjaciół, lepiej popracować teraz nad miłością i stabilnością swojego związku, bądź poszukiwaniu partnera.

Jeśli próbujesz reanimować związek bądź pomysł, który już na to nie zasługuje – lepiej odpuścić. Przeszłość niech pozostanie w przeszłości.

Horoskop: Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 6 mieczy, Kochankowie, 3 kielichów, 9 mieczy, Diabeł, 3 denarów, Król Denarów

Poczucie stagnacji, zmiana planów, odwołanie podróży… marzec wydaje się być pełen turbulencji i stagnacji. Czujesz się przytłoczona, z jednej strony wiesz co powinnaś zmienić, jednakże tej zmiany odmawiasz.
To, co przyniesie ci siłę w marcu to miłość i umiejętne podejmowanie decyzji. Skup się na relacjach, które przynoszą ci spokój i harmonię, pozwolą ci wrócić na stabilniejsze tory. Przeszkodą może być ktoś z twojego otoczenia, kto już do ciebie nie pasuje. A może sama się izolujesz i odsuwasz od przyjaciół? Zastanów się chwilę o co może chodzić i spróbuj przywrócić harmonię w sobie i w relacjach.
Izolacja ci nie służy, możesz się borykać z bezsennością, sceptycyzmem i obwinianiem siebie, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy – nie bój się z niej skorzystać.

Czas na odpuszczenie niezdrowych nawyków, strachu i uzależnień. Gdy tylko odzyskasz kontrolę, skupisz się na sobie i popracujesz nad samodyscypliną – wszystko będzie wtedy zmierzać w kierunku spełnienia twoich marzeń.

Horoskop: Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: As Mieczy, 10 mieczy, 5 denarów, 8 kielichów, Wieża, Śmierć, 6 mieczy

Przed tobą trudny czas. Być może właśnie przechodzisz kryzys emocjonalny lub taki, który jest związany pracą. Zmiana, której się opierasz nie jest łatwa. Jednak decyzje, które podejmujesz są wyważone, rozsądne i dobre dla ciebie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestie pracy i materii. Nie brak ci nowych pomysłów, asertywności i inteligencji, wiesz, że poradzisz sobie ze wszystkim.
Twoją siłą są twoje trudne doświadczenia z przeszłości i lekcje, jakie z nich wyciągnęłaś. Jeśli ktoś właśnie zawiódł twoje zaufanie i poczułaś się zdradzona – wiedz, że paradoksalnie zrobił ci przysługę i niesamowicie zahartował. 
Przeszkody mogą się pojawiać w pracy. Zadbaj o pewności siebie. Nie bój się przyjmować wsparcia i pomocy od innych. Im szybciej zakończysz historię z przeszłości, tym szybciej i z optymizmem spojrzysz w przyszłość.

Odważ się i podejmij decyzję, niezależnie jak trudna by ona była. Czas na przebudzenie.

Horoskop: Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 6 mieczy, Słońce, Umiarkowanie, 2 buław, Król Buław, Paź Mieczy, Rycerz Mieczy

To czas, w którym powoli odzyskujesz spokój. W końcu po każdej burzy wschodzi słońce. Widać też, że znajdziesz sposób, na ucieczkę od stresu i trudności, w celu naładowania baterii.
Swoją siłę czerp ze słońca. Czy to w podróży, czy wspomagając się witaminą D… Słońce odpowiada też za dziecięcą radość, zabawę, dzieci i zadbanie o swoje wewnętrzne dziecko. Wybierz, co do ciebie pasuje i rozpromień się na nowo. Zadbaj o swój wewnętrzny blask i balans, zaś niezdecydowanie i skakanie ze skrajności w skrajność, które może powodować huśtawki nastojów od staw na bok. Nie siedź za długo w jednym miejscu – znajdź kreatywne zadanie i weź się szybko za jego realizację.

To nie jest czas na bezczynność i strach przed podejmowaniem decyzji. Zaplanuj swoją drogę i rozbudź w sobie potrzebną motywację.

Horoskop: Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: As Denarów, Królowa Mieczy, Królowa Kielichów, 8 denarów, 5 buław, 3 mieczy, Arcykapłan

W marcu szykuje się sporo przeszkód i opóźnień, zwłaszcza w sferze finansów. Bądź pragmatyczna i rozsądna w swoich wydatkach. W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na dojrzałą i doświadczoną kobietę, która chętnie udzieli ci rady.
Próba kierowania się emocjami zamiast rozsądkiem może stanowić największą przeszkodę. Unikaj dziecinnych i dramatycznych zachowań i nie angażuj się zbyt mocno w problemy innych, wiedząc, że zaburzy to twoją emocjonalną równowagę.
Swoją pewność siebie możesz odzyskać dzięki ciężkiej pracy, wskazane jest tu także rozpoczęcie nowego kierunku bądź kursu. Poświęcenie i dedykacja budowaniu czegoś nowego w swoim życiu pomoże ci wrócić na właściwe tory. Polegaj na swojej wewnętrznej wiedzy, idź na kompromisy i skup się na nauce.

Nie warto rozpamiętywać starych trosk, to tylko niepotrzebnie trzyma cię w niepokoju.

Horoskop: Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 8 buław, 5 mieczy, 3 kielichów, 8 mieczy, 5 buław, Księżyc, 10 kielichów

Ciężko ci ruszyć do przodu, wciąż coś przeszkadza – czy to twoje nastawienie, czy zewnętrzne okoliczności. Możesz mieć wrażenie, że wszystko niezupełnie idzie po twojej myśli, co powoduje frustracje i brak motywacji do działania.
Twoją siłą będzie próba pokojowego rozwiązania wszelkich sporów i konfliktów, a także to, że potrafisz się wycofać, wybaczyć i ruszyć dalej nie żywiąc większej urazy. Sztuka kompromisu, ugodowość i niechęć do marnowania energii na sprawy zbyteczne – to twoje mocne strony.
Problemem może się okazać izolacja od najbliższych, poczucie wykluczenia bądź nieodpowiednie otoczenie. Nie pozwól osobom trzecim zamotać w swojej głowie, ale też nie zamykaj się na tych, co chcą z tobą spędzić swój wolny czas.
Swoją pewność siebie odzyskasz gdy wyjdziesz z klatki negatywnych myśli i zrozumiesz, że to nie jest wszystko takie złe, jakie się wydaje.

Dzięki powróceniu do rzeczywistości i realistycznym krokom prędko wrócisz do pełni sił. Poświęć marzec dla swojej rodziny i najbliższych – tam odnajdziesz ukojenie, spokój i harmonię.

Horoskop: Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: As Buław, 6 mieczy, 10 kielichów, As Kielichów, 4 kielichów, 3 kielichów, 7 kielichów

W marcu będziesz miała dużo emocjonalnych zawirowań, które odbierają chęci do działania. Przezwyciężysz je. Możesz czuć jakbyś się cofała i nie do końca wiesz co z tym zrobić, brak odwagi może blokować twoje nowe kreatywne pomysły i sposób na ich urzeczywistnienie.
Twoją siłą może być podróż, znalezienie wewnętrznego spokoju, a także pozwolenie komuś na zaopiekowanie się sobą w tym miesiącu. Dobry moment by pomyśleć, co możesz zrobić by uciec od stresu i znaleźć spokój.
Przeszkodą może się okazać rodzinny konflikt, od którego lepiej trzymać się teraz z dala. Karty sygnalizują, że jesteś oddalona od najbliższych i przytłacza cię tęsknota za domem.
Swoją pewność siebie odzyskasz wtedy, gdy dasz miłość samej sobie. Próbując działać w stanie emocjonalnej pustki, grozi ci wypalenie. Nie przegap też miłosnych znaków, które ktoś będzie do ciebie wysyłał. To dobry miesiąc na zakochanie się lub wprowadzenie nowej energii w trwający już związek.

Postaraj się odciąć od swoich emocji i znaleźć kierunek, w którym chcesz podążać. Uważaj na swoje otoczenie, być może są w nim osoby, które powstrzymują cię przed rozwojem.

Horoskop: Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 5 denarów, Rycerz Kielichów, 9 denarów, 9 buław, 9 mieczy, Siła, As Buław

Marzec to czas na odbudowę po trudniejszym okresie. Masz wielu pomocnych ludzi wokół, a także sporo miłości. Podążanie za głosem serca i twoja wrażliwość, to największy arsenał jakim teraz dysponujesz. Przepłynie przez ciebie morze inspiracji. Pozwól na to, zamiast blokować się niepotrzebnym poczuciem winy.
Przeszkody mogą także dotyczyć materii, możesz mieć problem z wycenieniem swojej pracy lub wpaść w pracoholizm zaniedbując inne aspekty swojego życia. Pamiętaj, że pieniądze i ich nadmierne wydawanie nie zawsze przynoszą szczęście i nie zapełnią emocjonalnej pustki.
Odzyskasz pewność siebie gdy trochę opuścisz gardę, odpuścisz bycie upartą oraz nie będziesz wszędzie doszukiwać się zagrożeń i złych intencji. Jesteś już bliżej osiągnięcia swoich celów niż ci się wydaje. Nie pozwól wątpliwościom odebrać swojej siły i odwagi. Popracuj także nad kontrolowaniem swojej mocy, być może teraz ego za bardzo zdominowało twoje prawdziwe pragnienia.

Karty radzą, by w marcu przejąć inicjatywę, rozpocząć nową aktywność i w pełnym skupieniu zaangażować się w to, co cię motywuje i uszczęśliwia.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ