Sunday, March 3, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na marzec 2021. Czego twój znak zodiaku powinien wystrzegać się w pracy, finansach i karierze?

Horoskop na marzec 2021. Czego twój znak zodiaku powinien wystrzegać się w pracy, finansach i karierze?

Czy czeka cię bogactwo? Jak potoczy się twoja kariera?

tarot finanse darmowy

Dowiedz się, jak będą wyglądać twoje finanse w marcu! / fot. Canva

Awans, nieoczekiwany i darmowy zastrzyk gotówki, a może poważna inwestycja? Anita Kostana zapytała karty Tarota o to, na co uważać, jak zapobiegać oraz jak rozwiązać problem w sferze finansów, pracy i kariery. Sprawdź, czego możesz spodziewać się w marcu 2021

Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Koziorożce to naturalni, dużo pracujący liderzy. Cechuje je ambicja, pracowitość i sumienność.

Kobieta Koziorożec jest genialna w delegowaniu zadań w biurze i w domu.

Aby zyskać prestiż zawodowy, będzie pracować przez długie godziny z niezachwianą determinacją. Jest cenioną współpracownicą.

W marcu u Koziorożców widać ogromną siłę wewnętrzną i pewność siebie. Masz siłę przebicia i przetrwasz nawet najgorszy kryzys. Możliwe, że postawiłaś sobie bardzo trudne do zrealizowania cele, lecz dzięki twojej wytrwałości i determinacji przyniosą ci one sukces. W najbliższej przyszłości możliwy jest zastój finansowy, a twoje emocje uniemożliwiają ci jasne myślenie. Nadszedł czas aby, oczyścić swoje myśli. Pomoże ci to wyrwać się z chaosu.

Na co powinnaś uważać?

Problemy, na jakie należy uważać to wszechogarniający strach przed utratą pracy, brak stabilizacji i stres który, nie będzie wpływał dobrze na twoje wyniki. Warto także zrobić back-up bazy danych, gdyż możesz stracić jakieś istotne dane z komputera.
Karty radzą by nie oddawać się marzeniom o przyszłości, bo możesz przegapić szansę, która już jest obok. Ostrzega także przed podejmowaniem pochopnych decyzji.

Rada dla ciebie

Pod koniec marca wdrożysz swoje projekty, które zaczęłaś w przeszłości. Możliwe, że zostaniesz przeniesiona w inne miejsce, bądź otrzymasz nową propozycję pracy. Karta mówi, że jeszcze o tym nie wiesz, ale już zaczęto dyskutować na temat przydzielenia ci większej ilości obowiązków.

 

Zobacz też: Tarot na milosc i seks – Twój horoskop seksualny

 

Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Ryby są oddane, wrażliwe, ambitne i emocjonalnie zaangażowane we wszystko, co robią.

Ich zamiłowanie do ciężkiej pracy oznacza, że są gotowe poświęcać wiele dodatkowych lat na naukę i szkolenia.

Ryby są najbardziej produktywne, gdy pracują wśród ludzi, którzy są radośni i dobrzy.

Lepiej uważaj na…

Marcowa aura u Ryb wskazuje na dezorganizację i złe zarządzanie pieniędzmi. Na baczności powinny się mieć samotne matki, które mają problem z utrzymaniem się lub materialiści, skupiający się tylko na pomnażaniu pieniędzy. Konieczne w tym przypadku będzie rozsądniejsze planowanie i odnalezienie balansu pomiędzy innymi strefami życia.
W najbliższej przyszłości karty wskazują na nowy początek – poszukiwania pracy, nowego kontraktu, nowego klienta a nawet nowego kursu. Widzę tu dużo entuzjazmu, lecz mało doświadczenia – w końcu to coś nowego. Pomimo początkowej ekscytacji, warto wstrzymać się z ryzykownymi decyzjami i zacząć powoli od planowania następnych kroków.
Karty przestrzegają, że marzec nie jest dobrym okresem na otwieranie małych biznesów opartych na pasji. Uważaj na mężczyznę, który chce kontrolować każdy aspekt twojego życia, może nim być na przykład szef. 

Rada dla ciebie

Karta Króla Monet radzi, by nie obawiać się długiego oczekiwania na efekt końcowy pracy, ponieważ okaże się to opłacalne. Inwestuj rozważnie i nie spiesz się z niczym, a dzięki swojej determinacji i wytrwałości osiągniesz stan finansowy, który będzie cię zadowalał.

Zobacz też: Celestyna Osiak: 10 przekonań na temat pieniędzy

Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Czy pisana jest ci kariera?

Osoby urodzone w okresie Wodnika są niezależne, rzeczowe i towarzyskie.

Ważne jest dla nich, aby praca była satysfakcjonująca i przyczyniła się do rozwoju osobistego.

Emanują duchem przedsiębiorczości, a jeśli nie prowadzą własnego start-upu, wolą pracować jako wolne strzelce. Rzadko pracują w korporacjach, wolą pracę twórczą, ale w stabilnym zawodzie.

Karty pokazują, że jest w Wodnikach dużo wiary i nadziei, czekają je dobre okazje na drodze. Myślenie kreatywne wkrótce może przynieść dobry wynik finansowy. Teraz jest dobry moment na dokonywanie inwestycji, ponieważ finanse będą się płynnie mnożyć. Marzec to doskonały czas na wakacje i rekreacje, aby wzmocnić swoje siły.

Na co powinnaś uważać?

Karty wskazują, że w najbliższej przyszłości Wodniki mogą poczuć się niestabilnie, przez co ciężko będzie im ocenić zawodową sytuację na trzeźwo. Uważaj na wydawanie pieniędzy na rzeczy bezużyteczne. Być może zauważysz, że brak ci koncentracji, uważaj na to, dokąd kierujesz swoją energię. Rozmienianie się na drobne może skutkować niepotrzebną stratą sił, czasu i środków. Pracuj nad systematycznością i dyscypliną, gdyż rozkojarzenie może doprowadzić do popełnienia błędu, który przyniesie stratę finansową. Wszystkie decyzje powinny być stanowcze i przemyślane, karty także ostrzegają by nie traktować dobrego początku jak gwarancji pomyślnego końca.

Rada dla ciebie

Karty sugerują aby trzymać się jednego, długofalowego planu. Determinacja i wiedza wkrótce pozwolą czerpać więcej satysfakcji z pracy. W marcu czeka cię zdecydowanie okres wytężonej, wręcz mechanicznej pracy, ale to wszystko prowadzi do przyszłych zysków.

Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Baran ma nieograniczoną energię i pionierskiego ducha, który świetnie sprawdza się w miejscu pracy.

Uwielbia nowe pomysły i projekty, lubią gdy ich praca stanowi wyzwanie.

Musi jednak uważać, aby nie wpaść w pułapkę swojej impulsywności i pobłażliwości dla siebie, zdarza mu się często podejmować decyzje, które nie są do końca przemyślane.

Czy czeka cię awans?

Marcowa aura Baranów ukazuje się w dostatku materialnym, wszystko wygląda tu pięknie i kolorowo. Karty wskazują na osoby pracujące w domu, które mają poczucie władzy i satysfakcjonującą pracę. W najbliższej przyszłości wiele się nie zmieni. Będziesz kontynuować to co robiłaś, planując i wdrażając pomysły w życie. Jesteś na świetnej drodze do awansu. Jedynym problemem jaki widać w marcu to możliwa utrata wiary w siebie i lęk przed podejmowaniem ryzyka. Jest też szansa, że możesz pożałować jakiegoś większego wydatku. Pieniądze warto zainwestować w siebie i swój wizerunek. Nie trać także wiary w siebie, bo jesteś na idealnej drodze do sukcesu! W marcu poczujesz się w pełni spełniona i usatysfakcjonowana jeżeli chodzi o sprawy finansowe, pokonasz z łatwością wszelkie przeszkody. Jesteś do tego świetnie przygotowana.

Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Jak się z tobą pracuje?

Byki w pracują powoli, ale pewnie. Są stabilne, niezawodne, zdeterminowane i skupiają się w pracy tylko na swoich zadaniach. Znane ze swojej upartej natury.

Zdecydowanie lepiej się czują w korporacji niż na scenie przedsiębiorczości.

Są rzetelne, uczciwe i cierpliwe.

Czego możesz żałować?

Karty wskazują, że możesz żałować ostatnio podjętej decyzji, która przynosi ci obecnie straty i frustrację. Prawdopodobnie czujesz, że tracisz kontrolę nad wszystkim i nie widzisz innych opcji. Pamiętaj, by uczyć się na swoich błędach i nie bać się poprosić o pomoc.
W najbliższej przyszłości wszystko odzyska swój balans i stopniowo sytuacja zacznie się poprawiać na lepsze. Staraj się nie wpadać w stagnację, ani szukać szybkiego zarobku na skróty. Ryzykowne inwestycje nie skończą się dobrze. Przemyśl jeszcze raz swoją strategię, uzbrój się w cierpliwość. Już wkrótce zobaczysz efekt.
Jesteś na dobrej drodze, wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie spiesz się z niczym i skup się na długofalowych celach, które ci się opłacą. Osiągniesz w marcu równowagę, jesteś także świadoma, że niektóre konieczne wyrzeczenia opłacą się w przyszłości.

Rada dla ciebie

Ważne jest, aby robić rzeczy krok po kroku zamiast stawiać na ryzykowne inwestycje.

Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Analityczne, pokorne i skrupulatne Panny mają niezrównaną etykę pracy. Dbają o szczegóły i przekraczają wszelkie oczekiwania. Bywają niespokojne, ale dogadują się bez problemu ze swoimi współpracownikami.

Poradzą sobie z niemal wszystkim co stanie im na drodze, ale nie cierpią gdy coś nagle się zmienia i nie idzie zgodnie z ich planem.

Jak wyglądają twoje finanse?

Aura Panny w marcu mówi o stabilności i bezpieczeństwie materialnym. Być może wspiera cię rodzina bądź pracujesz w rodzinnym biznesie? Często ta karta może wskazywać na nieoczekiwane pieniądze, albo poprzez dziedziczenie albo inwestycję, która przynosi zyski większe niż sobie wyobrażano. W najbliższej przyszłości marzec może przynieść krótki etap niestabilności z powodu braku dyscypliny w zarządzaniu pieniędzmi. Może chodzić tutaj np. o jakiś większy, nieprzewidywany wydatek. Nie ma co liczyć na łut szczęścia, mając nadzieję, że sprawy zostaną rozwiązane bez planowania i poświęcenia. Szukaj profesjonalnej pomocy i porady. Zrób pierwszy krok w kierunku tego, co działa i zapewnia ci bezpieczeństwo.

Lepiej uważaj na…

Odwlekasz deadliny, mniej ci się chce? Spróbuj włożyć więcej wysiłki i zaangażowania w to, nad czym obecnie pracujesz? W marcu konieczne będzie przedstawienie planu działania i nie czekanie, aż z nieba same spadną rozwiązania. Mogą się pojawić problemy z motywacją bądź współpracą z partnerem biznesowym.
Karty radzą by skorzystać z okazji jaka się nadarzy wczesną wiosną. Pokazują szansę na dobrobyt materialny, oraz informują, że komuś na nas zależy i stara się inwestować w relację z nami. Czasami dają do zrozumienia, że warto zacząć oszczędzać, gromadzić zasoby i czekać cierpliwie na efekty.

Rada dla ciebie

Jeśli doszło do jakiejś straty finansowej bądź ktoś zakończył z nami współpracę, to czas to zaakceptować. W marcu najdzie cię wiele wątpliwości co robić, w którą iść stronę. Pauza i refleksja będą konieczne. Być może to dobry czas na zupełnie nowy kierunek?

Zobacz też: Jak wyjść z zadłużenia, czyli 6 kroków do niezależności finansowej

Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Na co stawiasz w karierze?

Bliźnięta mają złożoną energię i nie zawsze łatwo jest określić, która strona ich temperamentu się pojawi. Uwielbiają dynamiczne, pełne presji środowiska, a gardzą przewidywalnością.

Ich największymi wrogami są zadania, polegające na kalkulacjach, a także wprowadzanie danych i negocjacje.

Mają nieskończoną energię, nawet mogą być trochę uzależnione od adrenaliny.

Czy warto podjąć ryzyko?

W pracy Bliźnięta są zdyscyplinowane i wiedzą, dokąd zmierzają. Może właśnie otrzymałaś kierownicze stanowisko, bądź ktoś w rodzaju ojca chce ci przekazać swoje doświadczenie lub interes? Swoje obowiązki realizujesz bardzo odpowiedzialne, niestety jesteś zamknięta na zmiany, które mogą przynieść nowe możliwości.
Teraz może być dobry czas na zmianę kariery bądź obranej wcześniej drogi zawodowej. Odłóż strach na bok i podejmij ryzyko. Tarot mówi o potrzebie zrewidowania swoich przyzwyczajeń i ogólnie, przestrzega przed niepotrzebnymi wydatkami. Możliwe, że zrobiłaś już co mogłaś, a efektów dalej nie widać i tracisz cierpliwość. Pokładasz swoje wysiłki w coś, co chwilowo nie działa tak jak powinno. Spróbuj się zrelaksować i poszukać innych strategii działania. Zapytaj o poradę kogoś bardziej doświadczonego, a wrócisz z powrotem na właściwą ścieżkę.

Rada dla ciebie

Karty radzą by nie szukać wyłącznie materialnych korzyści. W marcu czeka cię ważna decyzja do podjęcia, która niestety może okazać się błędna, bo nie chcesz otworzyć się na konieczne zmiany.

 

Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Jaka jesteś w relacji z pieniędzmi?

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi i przejmować kontrolę. Kiedy kochają swoją pracę, to nic ich nie powstrzyma przed pracoholizmem. Są idealistyczni i namiętni.

Chociaż uwielbiają życie w luksusie, to nie żyją tylko po to, by pomnażać majątek.

Potrafią doskonale motywować innych do pracy, choć czasem trudno im docenić pomysły innych, gdyż są bardzo oddani swojej własnej wizji.

Na co możesz liczyć w marcu?

Aura w marcu niestety nie wygląda zbyt optymistycznie. Tarot pokazuje stracone okazje, jakich się nie spodziewasz. Zanim podejmiesz ryzykowną decyzję, ostrożnie zaplanuj możliwe konsekwencje.
Jeśli poszukujesz pracy, to marzec niestety nie będzie ku temu dobrym miesiącem. Czujesz się źle ze swoją sytuacją materialną, choć wygląda ona gorzej w twojej głowie, niż w rzeczywistości. Niestety, nie ma też co liczyć w marcu na awans. Możliwe, że postanowisz odpocząć i przeanalizować jeszcze raz decyzje z przeszłości, aby ustalić co można zrobić w przyszłości inaczej.
O pieniądze musisz zabiegać i ciężko na nie pracować. Być może wpadłaś w rutynę, a cała sytuacja cię przytłacza i demotywuje. Postaraj się znaleźć przyjemność w pracy, którą wykonujesz. Rób to w samotności, żeby się nie rozpraszać. Masz możliwość osiągnąć doskonałość w tym, co robisz. Traktuj to zajęcie jako formę medytacji.

Rada dla ciebie

W marcu możliwe, że przyjdą do ciebie nieoczekiwane pieniądze. Ziarno, które zasiałaś nareszcie da owoce. Uzbrój się w cierpliwość.

Zobacz też: Raz, dwa, trzy: zakochaj się w pieniądzach

Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Pełne charyzmy i uroku, rozświetlają każde pomieszczenie. Pracodawców bardziej od umiejętności przyciąga ich osobowość.

Wagi stawiają na spokojne, estetyczne środowiska, które oferują możliwość współpracy i spotkań towarzyskich z innymi.

Nieład i nieporządek im przeszkadzają i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby upiększyć swoje otoczenie i przywrócić spokój tam, gdzie widzą konflikt.

Czego możesz się spodziewać?

W marcu nie sprzyja ci systematyczność, będziesz rozkojarzona. Całkiem możliwe, że niepotrzebnie tracisz energię na rzeczy, które nie przyniosą wiele dobrego. Karty przestrzegają przed lekkomyślnymi wydatkami, sugerują, że możesz wydawać więcej niż zarabiasz.
W pracy doznasz prawdziwej szkoły przetrwania, poczujesz się zagrożona, co w konsekwencji może odbić się na twoich finansach. Szukaj równowagi, sposobów na uspokojenie emocji. To pomoże ci zaplanować następny, zawodowy krok.
Możliwe przeszkody to praca pod presją i dużo stresu, widmo utraty pracy i redukcja etatów hamują twoją wewnętrzną siłę i kreatywność. Obawiasz się zmian, jakie następują i zaciekle się przed nimi bronisz. Karty jednak ostrzegają przed fatalistycznym myśleniem – na niektóre zmiany po prostu nie mamy wpływu i musimy je zaakceptować.

Rada dla ciebie

Gdy już wytrwasz i zaufasz swojej wiedzy i umiejętnościom odzyskasz pełną kontrolę i finansową stabilność. Wszystko zmierza ku lepszemu.

Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Znak zodiaku Strzelec / il. Canva

Twoje mocne strony w biznesie

Strzelce słyną z podejmowania dobrych decyzji.

Mają świetny kompas moralny i z łatwością łączą ze sobą różne umiejętności. Cechuje je spokój i systematyczność. Chętnie pomagają innym i radzą sobie w pracy grupowej. Ich optymizm pozwala im sprostać nawet najtrudniejszym sytuacjom i wyzwaniom.

Co czeka cię w marcu?

W marcu postarasz się zaadaptować do nowych sytuacji, wygląda jakbyś miała sporo na głowie. Zastanawiasz się, czy dasz radę pogodzić ze sobą ten nadmiar obowiązków. Może to dotyczyć nowego klienta bądź nowej pracy. W marcu podejmiesz ważną decyzję, która może powodować w tobie wiele stresu i lęku.
Karty ostrzegają przed nieudanym interesem, bądź wątpliwą propozycją, która może zachwiać twoimi finansami. Możliwe, że byłaś także zbyt hojna wobec innych w przeszłości lub ktoś cię oszukał. Staraj się być ostrożna i zrównoważona w swoich decyzjach i wydatkach, aby nie dojść do krytycznego punktu. Z drugiej strony jeżeli dobrze ci się powodzi i żyjesz w dostatku, pamiętaj, aby pomagać potrzebującym. Kiedy ofiarujesz coś innym, Wszechświat odda ci z nawiązką.
Karty radzą by nie przywiązywać się do nikogo ani niczego, bo może się to okazać przyczyną nieszczęścia.
Sukces u Strzelców jest bardzo prawdopodobny, ale nie nagły. Stanie się po skrupulatnym zaplanowaniu. Karta mówi o  bezpiecznej drodze w poszukiwaniu stabilności finansowej. Prawdopodobnie w twoim otoczeniu jest, ktoś, kto wywiera na tobie presję. Nie poddawaj się jej i szukaj stabilnej dla siebie kariery.

Rada dla ciebie

Działaj dopiero wtedy, gdy jesteś pewna, nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka.

Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

To znak, który najmocniej koncentruje się na swojej karierze zawodowej. Potrafi tym irytować i onieśmielać współpracowników.

Skorpiony są bardzo niezależne, ale z przyjemnością akceptują powierzone im przez kogoś obowiązki.

Cechuje je wyjątkowe skupienie na swoim celu.

Co cię czeka w sferze finansów?

W marcu na pewno będzie się wiele działo w sferze finansów. Skorpiony staną przed koniecznością dokonania wyboru: podjąć pracę, przeprowadzić się czy może rozpocząć naukę? Karty sugerują, że możesz się mocno obawiać tych zmian. Być może czujesz się niepewnie, nie jesteś gotowa, nie do końca wiesz na co się piszesz. Rozważ wszystkie za i przeciw, ale pamiętaj, że nie wszystko złoto, co się ładnie świeci. Karta także może również wskazywać na niezdecydowanie w sferze finansowej, które jest związane z problemami miłosnymi.
Karty w najbliższej przyszłości pokazują, że jesteś pełna energii i chęci do działania. Dzięki planowaniu i skupieniu możesz osiągnąć swoje cele. Jeśli właśnie poszukujesz pracy, to zapewne ją otrzymasz. Twój sukces będzie tylko i wyłącznie twoją zasługą.

Lepiej uważaj na…

Problemem w marcu może być zbytnia rozrzutność, warto dobrze zaplanować swoje wydatki. Ostrzegają także, przed brakiem wiary w siebie i zniechęceniem. Do niektórych marzeń dochodzi się powolną i trudną drogą, która często wymaga uczenia się nowych rzeczy. Nie trzymaj uparcie się tego, co już nie działa.
Karty radzą, aby sumiennie i odpowiedzialnie wykonywać swoją pracę, a także zdobywać nowe umiejętności. Jesteś na dobrej drodze i tylko praca, którą wykonujesz z pasją da ci prawdziwe spełnienie.

Rada dla ciebie

Idź za ciosem, sukces w końcu przyjdzie jako efekt twoich starań i planowań. Z odpowiednim balansem i determinacją osiągniesz wkrótce stabilność i satysfakcję na polu zawodowym.

Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Jaka jesteś w pracy?

Od Raków emanuje matczyna opiekuńczość. Przywiązują uwagę do detali, a to podnosi morale pracowników i wydajność firmy.

Są wrażliwe i zabiegają o dobre relacje ze swoimi współpracownikami.

Ich zdolność do wielozadaniowości, zaangażowanie w rozwiązywanie problemów i dbałość o szczegóły sprawiają, że są świetnymi kierownikami projektów, a nawet dyrektorami generalnymi.

Czy warto podjąć ryzyko?

Wszystko idzie dobrze, ale bez większych szans na poprawę. Z pozoru wszystko wydaje się zorganizowane i stabilne, ale jednak jest to trudna praca. Z powodu przywiązania i strachu, zamykasz się w jednym schemacie. Możliwe, że czujesz się bezpiecznie unikając ryzyka, ale także unikasz tym samym większych osiągnięć. Ryzyko można podejmować świadomie i odpowiedzialnie. Jeśli chcesz znacznego wzrostu, szukaj nowych opcji i możliwości wokół siebie.
Głównym problemem w marcu może być utrata tej zdolności organizacji i motywacji. Za bardzo skupiasz się na zabezpieczeniu przyszłości, przez co możesz nie dostrzegać innych wartości i szans wokoło. Relacja z pewnym współpracownikiem również może okazać się sporym wyzwaniem.

Rada dla ciebie

Karty radzą by nie czekać aż coś ci spadnie z nieba. Sama musisz zacząć działać. Czas odrzucić stare przekonania, rutynę i nastawienie, a może nawet obecną pracę. Nadeszła pora rozstania, by zrobić miejsce nowemu.
Pod koniec marca widzę u Raków dużo refleksji, a także oczekiwania na wzrost tego co już zasiane. To też czas, w którym docenisz inne wartości, niż te materialne. Najlepszy kierunek rozwoju to ten, który podpowiada ci intuicja, postaraj się także szukać wskazówek w swoich snach.

O autorce

Karty Tarota rozłożyła dla was Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku i YouTubie na kanale Arkana Anity.

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę

– przypomina tarocistka.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • danka 24 marca, 2021

    „Teraz jest dobry moment na dokonywanie inwestycji, ponieważ finanse będą się płynnie mnożyć”, Zainwestowałam dopiero co w narożnik Moon z Puszmana, dobrze wiedzieć, że jest nie tylko ładny, ale jeszcze przyniesie mi kasę 😀

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ