Thursday, May 23, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na maj 2021. Co z przeszłości ma wpływ na twoją karierę i zarobki?

Horoskop na maj 2021. Co z przeszłości ma wpływ na twoją karierę i zarobki?

Niezależność finansowa czy jej utrata? Sprawdź swój horoskop na maj

kobieta z wyciągniętymi nogami siedząca w luksusowym samochodzie

Czy w maju będzie opływać w bogactwie? Sprawdź swój horoskop na pieniądze i karierę! / fot. Canva

Czy w maju czeka cię przypływ gotówki, awans, wyjście z komfortu monotonnej pracy? A może powinnaś przygotować się na trudne negocjacje albo utratę finansowej niezależności? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i czego lepiej się wystrzegać

 

Horoskop na maj: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czy twój znak zodiaku będzie miał powodzenie w karierze i pieniądzach:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

Prezentowany rozkład pokazuje, co z przeszłości ma wpływ na teraźniejszość i na czym powinnaś się skupić w maju

Koziorożec

Karty: Śmierć, Arcykapłanka, Diabeł, Arcykapłan

Przeszłość

Los zmusił cię do zmiany twojej pracy bądź ścieżki kariery. Czy robiłaś wszystko co w twojej mocy by oprzeć się tym zmianom? Strata części finansów była nieunikniona i nie był to łatwy okres do zaakceptowania. Nie bój się tego, co nowe. Przy dobrej analizie wydatków każdy kryzys jest do opanowania.

Teraźniejszość

Możesz nie mieć w tej chwili pełnej jasności, jeśli chodzi o własną sytuację w pracy. Może się również zdarzyć, że podejmując decyzje zawodowe, nie słuchasz swojej intuicji. Czy decydujesz się zaufać wspólnikowi biznesowemu, pomimo głębokiego przeczucia, że ​​nie ma on najlepszych intencji? Czy pozostajesz w pracy, którą gardzisz, mimo że intuicja podpowiada ci, że ta praca nie jest dla ciebie? Karta może również sugerować kogoś, kto ma ukryte plany. Uważaj na innych. Ciepłe zachowanie może skrywać niebezpieczeństwo. Karty mówią o konieczności zachowania ostrożności przy podpisywaniu nowych umów, negocjacjach, zaciągania kredytów itp.

Najbliższa przyszłość

W kartach widać swego rodzaju wolność i wyzwolenie od duszącej sytuacji. Powoli odzyskasz kontrolę i wprowadzisz niezbędne zmiany w celu uniknięcia przyszłych problemów. Niezależnie od tego, czy oznacza to porzucenie niezadowalającej pracy, niezdrowego środowiska, czy też podjęcie decyzji o naprawieniu napiętej relacji z osobą z pracy, przyniesie ci to poczucie wewnętrznej stabilności. Być może ktoś zaproponował ci coś nielegalnego? Postanowisz odrzucić propozycję.
Karty mówią o poprawie nawyków związanych z pieniędzmi, jeśli do tej pory byłaś zależna finansowo od partnera lub członków rodziny – będziesz cieszyć się w maju nowym poczuciem niezależności.
Nadszedł czas, aby poszukać nowych alternatyw, korzystając z porad bliskich ci osób.

Na czym powinnaś skupić się w maju?

Twoja kreatywność, osiągnięcia lub wolność w miejscu pracy mogą być teraz stłumione przez biurokrację. Osoba decyzyjna wydaje się zbyt sztywna by ulepszyć organizację pracy i może nie docenić twoich innowacyjnych pomysłów. Wiele w tym miesiącu będzie zależeć od współpracy z innymi ludźmi. Może narastać presja by przestrzegać zasad firmy, nawet jeśli masz na ten temat inne zdanie.
Możliwe, że cała sytuacja zainspiruje cię do tego, aby wypróbować nowe sposoby zarabiania pieniędzy w wolnym czasie, pamiętaj, żeby odpowiedzialnie ocenić ich ryzyko.

Duchowe przesłanie – „Społeczność”

Uważaj, by nie przyciemniać swojej osoby tylko po to, by inni łatwiej cię zaakceptowali. To cię nigdy nie spełni. To czas, by ocenić swoją chęć bycia prawdziwą. Autentyczność to wyrażanie siebie i jedyny sposób na wzmocnienie własnego poczucia wartości. Nie bój się być sobą i wciel się w rolę, którą podpowiada ci serce. Uczynianie siebie małą nie służy ci.

Wodnik

Karty: Diabeł, Rydwan, Księżyc, Śmierć

Przeszłość

Zrzuciłaś kajdany i wyrwałaś się z toksycznego środowiska. Powoli odzyskujesz kontrolę nad wszystkim. Na nowo doceniasz poczucie niezależności, a sytuacja finansowa nie dusi cię jak wcześniej.

Teraźniejszość

Wiesz czego chcesz i ambitnie do tego dążysz. Jeśli pojawiły się jakiekolwiek finansowe przeszkody, które stanęły na drodze twojej materialnej stabilności, teraz może być czas, aby się z nimi uporać. Rydwan daje motywację, skupienie i determinację do pokonania tych wyzwań. Mając wystarczającą samodyscyplinę, będziesz w stanie czuć się komfortowo ze swoją sytuacją finansową.

Najbliższa przyszłość

Możesz na chwilę zgubić swój kierunek, który był dla ciebie tak jasny. Może pojawią się nowe okoliczności i zabraknie ci pewności siebie? Zła organizacja i napięta atmosfera sprawią, że zwątpisz w poprawę sytuacji. A może uparcie nie chcesz tego dostrzec i patrzysz na wszystko przez różowe okulary? Upewnij się, że otoczenie dobrze cię rozumie i że znasz wszystkie fakty, zanim podejmiesz ważną decyzję.

Co czeka cię w maju?

W maju nie ma co liczyć na większy przypływ gotówki. Szczerze mówiąc, Śmierć jest kartą transformacji i zwykle odnosi się do potrzeby rozpoczęcia od nowa, odpuszczenia przeszłości. Może oznaczać, że jesteś u progu znaczącej zmiany, ale jej się opierasz. Możesz nie chcieć odpuścić lub możesz nie wiedzieć, jak wprowadzić potrzebną zmianę. Nadal masz szkodliwe poglądy z przeszłości, które co jakiś czas odzywają się. Z powodu twojej odmowy możesz utknąć w miejscu i poczujesz się uwięziona.

Przesłanie duchowe – „Bratnie dusze”

Ważny związek z kimś, kogo znasz, budzi w tobie wiele niepokoju. Tą osobą jest bratnia dusza, która ma potężny dar. Natomiast twoje wzorce i wszystkie stare historie, które nie służą twojemu dobremu samopoczuciu, zaburzają waszą wspólną dynamikę. Czas, abyś pozbyła się starych wyobrażeń. Zaufaj przyjacielowi i przyjmij jego pomoc w nauce – nawet jeśli wydaje się to niewygodne, lepkie lub nawet niewyobrażalne. Pytanie nie brzmi: „Dlaczego on [lub ona] to robi?” ale raczej „jaki jest w tym dla mnie dar?”.

Ryby

Karty: Mag, Wieża, Słońce, Kochankowie

Przeszłość

W przeszłości widać pasję i chęć osiągania rzeczy niemożliwych. Dużo samodzielnej i kreatywnej pracy pozwalało ci na spełnianie marzeń.

Teraźniejszość

Chwilowo sytuacja się odwróciła i czujesz w kościach zbliżającą się katastrofę, której na siłę próbujesz się oprzeć. Może okazać się, że jesteś jedną z niewielu szczęśliwców, którym udało się zachować pracę. Świat wokół się wali, jednak ty stoisz stabilnie.

Najbliższa przyszłość

Pojawią się nowe możliwości albo pozytywne decyzje w sprawie, na którą oczekujesz. Wszystko będzie ci sprzyjać i jest to także dobry czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Na co lepiej uważać w maju?

Jedyną przeszkodą mogą być konflikty między współpracownikami, zwłaszcza jeśli łączą was jakieś zażyłości. Być może będziesz musiała przeprowadzić długie dyskusje, aby zgodzić się na coś, co każdy może zaakceptować. W twoim otoczeniu może być jedna osoba, która wykonuje całą pracę lub musi nieść swojego kolegę z zespołu, który stracił wszelką motywację.
Jeśli jesteś w romantycznym związku, to uważaj na coś, co pociągnie za sobą konsekwencje, których nie przewidziałaś.
Bądź czujna także na swoje wybory finansowe, impulsywne zakupy mogą zagrozić twoim finansom w przyszłości.

Przesłanie duchowe – „Obserwator”

Czasami myślisz, że twoje opcje życiowe są przyssane do ciebie i nie możesz patrzeć poza swój horyzont? Spróbuj, poza tym jest duży świat i mnóstwo potencjalnych możliwości, których obecnie nie jesteś w stanie dostrzec. Czy trochę utknęłaś? Czas uzyskać poradę od kogoś, komu ufasz, kogoś, kto ma lepsze spojrzenie na twoje wybory. Zanim ruszysz dalej, przydadzą się różne punkty widzenia. Nabierz otuchy! Potrzebujesz tylko niewielkiej pomocy, aby rozszerzyć zakres poza swoje „ja”. 

 

Sprawdź, czy Karty się nie myliły: Horoskop na marzec 2021. Czego twój znak zodiaku powinien wystrzegać się w pracy, finansach i karierze?

 

Baran

Karty: Wieża, Księżyc, Sprawiedliwość, Wisielec

Przeszłość

Mimo stresujących sytuacji udało ci się wyjść z opresji. Jeśli twoje miejsce pracy przeszło serię zwolnień, mogłaś znaleźć się wśród nielicznych szczęśliwców, którym udało się utrzymać pracę. Może to przynieść ulgę lub, alternatywnie, uniemożliwić ci znalezienie prawdziwego spełnienia w swojej karierze. To moment, którego wszyscy potrzebujemy, aby wyrzucić nas z własnego odrętwienia i zmotywować do wyjścia z komfortu monotonnej pracy. Przyjmij szansę, której potrzebujesz, aby otworzyć oczy na to, co jeszcze może cię czekać.

Teraźniejszość

Z jednej strony odwrócony Księżyc może sygnalizować rozproszenie i zamieszania, które charakteryzują twoją pracę lub miejsce pracy. Z drugiej, sprawy mogą być bardziej jasne i możesz lepiej zrozumieć, w którym kierunku powinnaś podążać. Księżyc sugeruje, że może istnieć oszustwo dotyczące twoich finansów. Słuchaj swoich instynktów i spróbuj oddzielić swoje lęki od intuicji. Nie popadaj w paranoję, pamiętaj o swoich oczekiwaniach i podejdź asertywnie do tematu. Wszystko będzie dobrze.

Przyszłość

Jeśli brałaś udział w sporze w miejscu pracy, karta Sprawiedliwości może sygnalizować, że wszystko powinno pójść na twoją korzyść, o ile postępujesz zgodnie z prawdą i masz czyste sumienie. Jeśli ciebie to nie dotyczy karta przypomina, aby zawsze postępować uczciwie i upewnić się, że bierzesz odpowiedzialność za swoje działania, nawet jeśli popełnisz błąd. Choć może to być czasami przerażające, inni będą ci ufać i szanować za twoją uczciwość i zaangażowanie w prawdę. Dzięki uczciwym i zrównoważonym transakcjom twoja kariera może się rozwinąć. Jeśli czekasz na jakieś decyzje urzędowe – będą one wydane sprawiedliwie i zapewne na twoją korzyść.

Co czeka cię w maju?

W maju możesz czuć, że twoje poświęcenia nie dają ci takich rezultatów jakich się spodziewasz. Jeśli niedawno zmieniłaś pracę bądź planujesz nowy projekt, to nie wszystkie sprawy pójdą zgodnie z planem. A może zwlekasz niepotrzebnie z podjęciem decyzji i brak ci motywacji, by wprowadzać kolejne zmiany? Nie marnuj czasu zbyt długo. Naucz się być aktywną uczestniczką własnego życia.

Przesłanie duchowe – „Bloki konstrukcyjne”

Teraz jest czas, aby zająć się pęknięciami w podstawach życia. Być może twoje wartości się zmieniły i nadszedł czas, aby wzmocnić swoje przekonania i odpuścić rzeczy, które nie służą już wizji, którą masz dla swojej przyszłości. A może zdecydowałaś zignorować oznaki, że sytuacja lub umowa, którą zawarłaś, nie są dla ciebie odpowiednie? Usuń zgniłe kawałki i wzmocnij swoją podstawową siłę moralną. Teraz jest czas na rygorystyczną uczciwość, postaw na ulepszenie swojej świadomości! Będziesz  szczęśliwsza, kiedy to zrobisz. Duch ma spektakularny plan twojego życia, daleko przekraczający twoją wyobraźnię. Nie bój się zastąpić tego, co nie jest stałe.

 

Byk

Karty: Koło Fortuny, Mag, Rydwan, Wisielec

Przeszłość

W twojej karierze nastąpiły duże zmiany. Niektóre z nich bywają trudne i wymagające, jednakże po czasie mogą się okazać błogosławieństwem. Nie nad wszystkim miałaś kontrolę, ale starasz się dostosować do każdej przeszkody, która stoi ci na drodze.

Teraźniejszość

Jeśli twoje finanse nie są takie, jakich oczekiwałaś w tej chwili, może to oznaczać, że nie dajesz z siebie wszystkiego. Miewasz tendencje do marnowania energii lub talentów, a sytuacja będzie wymagać zwiększenia pewności siebie. Może brakuje ci odpowiedniej siły woli, aby przekształcić swoje mocne strony w pieniądze. Zachowaj ostrożność w stosunku do innych, jeśli chodzi o dzielenie się szczegółami swojej sytuacji finansowej.

Przyszłość

W przyszłości możesz mieć problem z brakiem ambicji, skupienia lub motywacji lub odwrotnie – będziesz miała tego wszystkiego w nadmiarze. Czy jesteś kimś, kto biernie czeka na rzeczy, które chcesz, aby się wydarzyły, mając nadzieję, że spadną ci z nieba? Czy jesteś tak silna, że w pogoni za sukcesem nie zważasz na innych? Oba podejścia mogą przynieść kłopoty. Bycie agresywną aż do poziomu wrogości może przynieść ci odwrotny skutek, podczas gdy bycie pasywną nigdy nie przyniesie ci takiego szczęścia, jakiego pragniesz.

Czego spodziewać się w maju?

W maju nie zwiększysz swoich dochodów. Sytuacja będzie wymagać zebrania sił i świeżego punktu widzenia. Być może będzie to czas, aby zaakceptować, że jeśli coś stracisz, to po prostu tak miało być. Najdą cię wątpliwości co do kierunku dalszych działań i postanowisz wszystko jeszcze raz dokładnie przeanalizować. Twoja obecna sytuacja jest wypadkową twoich wcześniejszych wyborów, czas wziąć za to odpowiedzialność.

Przesłanie duchowe – „Lojalne serce”

Twoja długoterminowa lojalność wobec celów staje się oczywista w świecie warunków, w których aspiracje do sukcesu przybierają rzeczywistą formę. Sukces wreszcie nabiera kształtu. Jeśli jesteś lojalna wobec swoich marzeń, wierna swoim planom, a jednocześnie pozostajesz elastyczna i oddana służbie innym, zobaczysz dowód swojego prawdziwego dobrobytu.

Bliźnięta

Karty: Arcykapłan, Arcykapłanka, Koło Fortuny, Pustelnik

Przeszłość

W przeszłości widać stabilizację finansową. Bez podejmowania ryzyka próbowałaś tradycyjnych ścieżek. Przy tak zmiennym świecie, to pewnie dobre rozwiązanie by utrzymać finansowe bezpieczeństwo. Karta symbolizuje również edukacje, co znaczy, że zapewne rozpoczęłaś naukę czegoś nowego, co może być dla ciebie pomocne.

Teraźniejszość

W maju również widać kontynuację edukacji, szkoleń dokształcających. Jeśli zajmujesz się twórczością, ta karta może również sugerować nowe inspiracje, które pojawią się w twojej pracy. To także mocno intuicyjny czas, w którym warto polegać na swoich przeczuciach.

Przyszłość

W twojej karierze mogą nadejść duże zmiany. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery lub pozycji, teraz może być dobry moment, aby wykonać te ruchy. Postaraj się być teraz bardziej świadoma możliwości, które są dla ciebie w twoim otoczeniu i powiedz tak, kiedy się pojawią. Czasami zmiany, które nadchodzą, mogą być trudne i wymagające, ale w rzeczywistości mogą to być błogosławieństwa dla ciebie, abyś mogła rozwinąć swoje umiejętności i przygotować się na przyszły wzrost.

Co czeka cię w maju?

W maju pomimo sprzyjających kart raczej nie spodziewaj się awansu. Jeśli poszukujesz pracy, to ta, którą znajdziesz prawdopodobnie nie będzie spełniać twoich oczekiwań. Mimo stabilnej sytuacji i zmian wciąż możesz czuć, że twoja sytuacja finansowa jest niewystarczająca. Może jednak warto docenić to, co się już ma?

Przesłanie duchowe – „Chaos i konflikt”

Jest to korzystny moment na przywrócenie porządku i dobra okazja do negocjacji. Nawet w pozornym chaosie istnieje rodzaj boskiego porządku. Jeśli twoim zamiarem jest znalezienie najlepszego rozwiązania, to wiedz, że czas jest doskonały. Maszyna ruszyła, pchnęłaś już pewne sprawy, więc nie bój się brnąć do przodu. Ta chwila jest cenna. Nie marnuj ani sekundy.

Rak

Karty: Księżyc, Głupiec, Arcykapłan, Wieża

Przeszłość

W przeszłości widać sporo niepokojów i niejasności związanych z finansami, które mogą mieć związek z artystycznymi dziedzinami. Mogłaś nie do końca być świadoma ryzyka i zagrożeń, które na ciebie czyhały. Niektóre rzeczy czasem brzmią zbyt dobrze by były prawdziwe, warto lepiej słuchać swojej intuicji.

Teraźniejszość

Możesz mieć mnóstwo energii i motywacji, ale to czasem nie wystarczy, by wszystko szło po twojej myśli. Postaraj się być bardziej świadoma tego, jak twoje działania wpływają teraz na twoich współpracowników, i dwa razy zastanów się, zanim podejmiesz działanie. A może twoja praca wydaje ci się nudna, nieważna i masz ochotę na zmianę? Coś cię wciąż blokuje, dlatego musisz bardzo dokładnie rozważyć te plany. Może się zdarzyć, że jest więcej niebezpieczeństw, niż teraz widzisz. Staraj się powstrzymać w maju od robienia impulsywnych zakupów.

Najbliższa przyszłość

Spodziewaj się masy przeszkód w postaci biurokracji, które sprawią, że poczujesz się ograniczona w swoich działaniach. Mogłabyś to wszystko usprawnić, jednak napotkasz opór ze strony decyzyjnych osób. Będziesz mieć ochotę wyrwać się z tych struktur i podążyć alternatywną ścieżką. Zdecydowanie łatwiej będzie ci zachować stabilizację w dużych firmach z mocnymi strukturami, niż startując z własnym pasjonującym biznesem.

Czego możesz spodziewać się w maju?

Maj może przynieść sporo stresu, możesz nagle stracić swoje stanowisko lub zająć nowe, którego obowiązki wywołają sporo chaosu. A może kolejne obostrzenia popsują nowe plany?
Byłoby mądrze, gdybyś odłożyła teraz trochę środków. Wieża często mówi o niespodziewanej katastrofie, choć w dłuższej perspektywie burzy w naszym życiu to, co stare i niepotrzebne. Bądź skupiona i zajmij się rzeczami, które naprawdę mają dla ciebie znaczenie.

Przesłanie duchowe – „Społeczność”

Przesłanie o dobrobycie: „Kiedykolwiek jesteś w społeczności podobnie myślących osób, istnieje potężna szansa na zebranie wielkiej obfitości. Istotne jest, aby zapytać „co mogę wnieść?”, a nie „co mogę z tego uzyskać?” Określ potrzebę i poszukaj jej wypełnienia. Już niedługo pojawi się coś znaczącego. Nawet jeśli to, co się objawia, jest małe, to znak, że drzwi szansy otworzą się szerzej. Nie staraj się być wszystkim dla wszystkich. Wybierz swoją rolę i bądź jej wierna, kierując się poczuciem autentyczności. Nie ma większego poczucia spełnienia, niż świadomość, że masz cel.

Lew

Karty: Sąd Boży, Kochankowie, Gwiazda, Diabeł

Przeszłość

Być może w niedalekiej przeszłości znalazłaś nowy cel, a może dawny znajomy pomógł ci znaleźć pracę. Dużo stresu przyniosło ożywienie w kwestii finansów. Jeśli nadal doświadczasz jakichś napięć w pracy, to zauważ, jak twoje działania rzutują i wpływają na innych.

Teraźniejszość

Karta Kochanków może sygnalizować partnerstwo biznesowe lub relację z kolegą, która jest harmonijna i korzystna dla obu stron. Choć czasami może to oznaczać także romantyczny związek, uważaj na co się piszesz w miejscu pracy i podejmij decyzję zarówno z głową jak i z sercem. To też karta ważnych wyborów, które stoją przed tobą stoją. Czy nie pracujesz za dużo? A może ciężko pogodzić pracę i inne aspekty życia? Wahasz się między dwoma dużymi wydatkami? Pamiętaj, że nie możesz mieć „zjeść ciastka i mieć ciastka”. Jedna ścieżka zamyka drzwi do innej, a twoje wybory mogą mieć większy wpływ na przyszłość niż myślisz.

Przyszłość

Możliwe, że twoje negatywne nastawienie będzie mieć wpływ na twoją pracę. Możesz już nie czuć się entuzjastycznie lub kreatywnie, ponieważ widzisz rzeczy tylko w sposób pesymistyczny. Czy twoje nadzieje się nie spełniły? Czy porzuciłaś wiarę, że sytuacja może się poprawić? Kiedy rozpaczamy, tylko pogarszamy i tak złą już sytuację. Prawdopodobne, że chociaż przeżywasz teraz trudne chwile, to nie jest tak źle jak się wydaje. Zmiana podejścia, perspektywy lub postawy może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby zmotywować cię do dokonania pozytywnych zmian.

Co da ci maj?

W maju możesz się znaleźć w przełomowym momencie. Diabeł niesie ze sobą ogromną energię i najwyższy potencjał, ale najpierw musisz się uwolnić od wszelkich niezdrowych przywiązań lub przekonań, które mogą cię powstrzymywać. Mogą to być toksyczne relacje, własne cechy charakteru czy uzależnienia. Wyeliminuj te rzeczy, o których wiesz, że są szkodliwe dla ciebie i twojej psychiki. Spróbuj zdrowszej diety, oglądaj mniej telewizji, rzuć palenie, spędzaj więcej czasu z najbliższymi i skup się na celach. Skorzystaj z okazji, aby dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, koncentrując się na ostatecznym celu, jakim jest wolność i niezależność.

Przesłanie duchowe: „Błogosławieństwo”

Wiadomość o dobrobycie: „Niespodziewane wydarzenia i szczęście nadchodzą teraz. Znajdujesz się w fazie, w której wszelkie trudności lub przeszkody, które utrudniały ci osiągnięcie sukcesu, wydają się same znikać. Przygotuj się na nowe. Okna możliwości otworzą się szeroko. Przyjmij błogosławieństwa otrzymane teraz i nie zapomnij się nimi podzielić”.

Jesteś Panną, Wagą, Skorpionem lub Strzelcem? Przejdź na trzecią stronę, klikając w 3.↓ 

Panna

Karty: Księżyc, Gwiazda, Wisielec, Cesarzowa

Przeszłość

Odwrócony Księżyc wskazuje, że miałaś do czynienia z lękami i niepokojem, ale teraz negatywne wpływy tych energii słabną. Pracujesz nad swoimi lękami, rozumiejąc ich wpływ na twoje życie. Już wiesz, jak uwolnić się od ograniczających przekonań. To prawdziwie wyzwalające i transformujące doświadczenie.

Teraźniejszość

Jeśli szukasz nowej pracy lub czekasz na awans, tarot przypomina, że warto nie tracić nadziei. Ostatnio przeszłaś trudny lub stresujący okres w pracy? Karta Uzdrowienia przynosi cichy i spokojny czas, by odzyskać siły.
Jeśli chodzi o twoje finanse, Gwiazda sygnalizuje, że wiara i pozytywne nastawienie osoby, którą cenisz, powinny pomóc ci osiągnąć twoje cele finansowe. Pracując nad swoim dobrobytem, poświęć czas na docenienie i wdzięczność za to, co już masz. Inspiruj się codziennością.

Przyszłość

Jeśli chodzi o pracę, karty mogą sygnalizować uczucie oczekiwania lub niepewność co do tego, co należy robić. Twoje projekty mogą być wstrzymane, co z kolei zmusi cię do zrobienia przerwy. Możesz czekać i zastanawiać się, jaki będzie twój następny ruch. Z karty płynie lekcja, która mówi, że czasami, bez względu na wszystko, nie można wymusić decyzji lub wprowadzić zmiany, gdy sprawy nie dzieją się we właściwym czasie. Czasami wystarczy poczekać. Przyjdzie czas na rzeczy, do których tak bardzo dążyłaś, niezależnie od tego, czy jest to odpowiedź partnera biznesowego lub współpracownika, decyzja klienta, czy decyzja o tym, co zmienić w swojej karierze. Odpręż się i po prostu bądź, postaraj się spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy.

Co czeka cię w maju?

W maju możesz liczyć na ożywienie. Przyjdą nowe pomysły, pasja i kreatywność.
Cesarzowa jest bogata zarówno twórczo, jak i materialnie. Karta może wskazywać na wygodną sytuację finansową. Często zapowiada podwyżkę, a także dobry czas, aby dzielić się z najbliższymi tym, co się ma.

Przesłanie duchowe – „Gotowość”

W tej chwili nie jesteś gotowa, aby przejść dalej. W porządku. Bądź przygotowana na wymagania i terminy. Udawanie, że wiesz, co robisz, czasami działa, ale jeśli przyjmiesz postawę „udawaj, że to zrobisz”, to wpadniesz w kłopoty. To nie jest czas na to, by robić coś „po łepkach”. Nie idź na kompromis, lepiej odłóż najważniejsze rzeczy, które masz do zrobienia do czasu, aż będziesz naprawdę gotowa. Lepiej teraz rozczarować innych, niż żałować, że nie zrobiłaś tego później.

Waga

Karty: Arcykapłanka, Księżyc, Gwiazda [o] Umiarkowanie

Przeszłość

Dużo tu niejasności i tajemnic, które przybierają na sile. Może zaczęłaś nowy kierunek w karierze albo rozpoczęłaś szkolenie? Wiele decyzji podejmowałaś intuicyjnie, niestety wygląda na to, że brakowało ci kilku informacji, aby mogły być one w pełni słuszne.

Teraźniejszość

Czujesz się niepewnie i ciężko ci zrozumieć to, co się wokół dzieje. Może nie wiesz, w którym kierunku podążać, a może atmosfera w pracy jest napięta? Zamieszania mogą doprowadzić do kilku nieporozumień, to może nie być dobry czas na podejmowanie wielkich decyzji finansowych.

Przyszłość

Jeśli zmagasz się z finansami, odwrócona Gwiazda może sugerować, że nie cała nadzieja została utracona. Nie poddawaj się. Twoje negatywne myślenie ma wpływ na pracę. Są rzeczy, które nadal możesz zrobić, aby zmienić swoją sytuację, ale potrzebne jest tu pozytywne nastawienie. Gdy zobaczysz rzeczy w nowym świetle, zaczniesz działać. Otwórz oczy na nowe możliwości.

Na co możesz liczyć w maju?

Prawdopodobnie znajdziesz to, czego pragniesz w kwestii finansowej, ale musisz uzbroić się w cierpliwość. Twoje poświęcenie i umiejętność radzenia sobie w pracy zostaną zauważone i docenione. Wszystkie dobre rzeczy wymagają czasu. W sposób płynny i stopniowy idą zmiany na lepsze.

Przesłanie duchowe – „Współtworzenie”

Za bardzo starasz się robić wszystko, czego pragniesz, bez pielęgnującej siły witalnej Ducha. Być może jesteś w twórczym załamaniu – blokada cierpiącego pisarza – stojąc przed monumentalnym zadaniem. Nie możesz zdecydować się na pierwszy krok, więc po prostu unikasz robienia czegokolwiek. Jak myślisz, dlaczego to wszystko musi do ciebie przyjść? Inspiracja oznacza przyciąganie Boskiego przewodnictwa. Musisz sięgać do Ducha, a nie tylko do siebie. Poproś Ducha o inspirację. Dwa umysły to więcej niż jeden, więc współtwórzcie ze swoim Boskim partnerem. Odzyskaj partnerstwo z Duchem. Inspiracja przepłynie przez ciebie, gdy tylko zejdziesz ze swojej drogi.

Skorpion

Karty: Świat, Słońce, Pustelnik, Mag

Przeszłość

Sytuacja finansowa wyglądała na całkiem wygodną, ale czułaś jakbyś stała w miejscu i to, co masz nie do końca cię zadowalało. Ciężko było zamknąć za sobą pewien etap i opuścić swoją strefę komfortu. Może w przeszłości wystarczyło iść na skróty by osiągnąć cele? Brakuje ci jeszcze pewnego rodzaju zakończenia.

Teraźniejszość

Świat się odwrócił i nastąpiło przewartościowanie twojego związku z rzeczami materialnymi. Skończyło się rozczarowanie i wzeszło piękne słońce. Obecnie masz wiele powodów do radości w sprawach finansowych. Twoja kariera może wydawać się satysfakcjonująca zarówno pod względem duchowym, jak i materialnym. Twoje szczęście może stworzyć wspaniałe środowisko dla twoich współpracowników i tych, którymi się otaczasz. Jeśli przechodzisz przez proces poszukiwania nowej pracy lub awansu, twój entuzjazm przyniesie ci sukces w realizacji celów zawodowych.

Najbliższa przyszłość

Maj będzie czasem refleksji nad tym, czego chcesz od swojej kariery. Pieniądze nie będą przynosić ci szczęścia, spróbujesz zrozumieć, co innego mogłoby ci dać spełnienie. Jeśli dążyłaś do kariery wyłącznie dla pieniędzy, to czas coś zmienić. Stabilność finansowa już ci nie wystarczy. Karta wskazuje przejście na emeryturę.

Co możesz osiągnąć w maju?

Maj to miesiąc ogromnego potencjału! Jesteś w stanie go w pełni wykorzystać tylko dzięki samodzielnej i kreatywnej pracy. ​​Jeśli masz w sobie chęć i zaangażowanie w dążenie do celu, to prawdopodobnie odniesiesz sukces. Może już teraz pomyśl, jakie masz unikalne umiejętności? Jakich talentów teraz nie używasz? Kreatywność może przynieść fajne finansowe rezultaty.

Przesłanie duchowe – „Niekończąca się historia”

Strach, zazdrość, zwlekanie, chciwość i postrzeganie siebie jako ofiary mogą być w tej chwili aktywne w twoim życiu. Czy porównujesz się z innymi, myśląc, że ich sukces powinien być twój? Może boisz się całego dobra, które nadchodzi, więc wychodzisz ze swojego pasa startu, całkowicie świadoma tego, co robisz? Czy jesteś w miejscu, w którym coś przypomina ci przeszłe niepowodzenia? Straszą cię niepewności finansowe? Musisz nauczyć się kochać siebie poprzez pomyłki i sabotujące chwile. Używaj teraz konstruktywnej krytyki. Jeszcze lepiej, przestań całkowicie opowiadać tę historię. Wymyśl nową. Wszechświat bardzo cię kocha i będzie czekał, aż to zrozumiesz. Opowiedz nową historię, a sukces jest gwarantowany. 

Strzelec

Karty: Cesarz, Księżyc, Głupiec, Wisielec

Przeszłość

W przeszłości sprawy finansowe wydają się być lepiej zorganizowane. Czujesz mocną potrzebę kontrolowania finansów i chcesz wiedzieć dokładnie na co są przeznaczane. Twoja kariera kwitła dzięki ciężkiej pracy i skupieniu. Możliwe też, że wspierał cię w tej drodze jakiś starszy mężczyzna bądź szef.

Teraźniejszość

W tej chwili nie czujesz się już tak stabilnie jak wcześniej, może nie do końca wiesz, w którą stronę powinnaś podążać. Czy w pracy panuje napięta atmosfera, wynikająca z braku organizacji?
Może dojść do nieporozumień, więc upewnij się, że wyrażasz się jasno. Czasami lepiej coś dwa razy powtórzyć. Niedopowiedzenia i brak wszystkich informacji może zaburzyć podjęcie trafnej decyzji zawodowej. Kto może pomóc rzucić trochę światła na fakty?

Najbliższa przyszłość

Skuszona nową ofertą czy obietnicą postanowisz spróbować czegoś nowego z pełnym entuzjazmem. Nawet jeśli nie planujesz żadnych drastycznych zmian, to świeży powiew pchnie stare projekty. Twoje majowe wydatki będą przeznaczone na ciekawość i eksploracje – może nowy kurs? Nowa wycieczka? Finansowo jesteś gotowa na takie wydatki.

Co da ci maj?

Nie wszystko będzie tak piękne i obiecujące jakby się mogło wydawać. Początkowy entuzjazm szybko spadnie i sytuacja utknie w miejscu. Czasami, bez względu na wszystko, nie można wymusić decyzji lub wprowadzić zmiany, gdy sprawy nie dzieją się we właściwym czasie. Poczekaj, spójrz na swoje wybory z nowej perspektywy – wszystko się rozwiąże w nowym czasie. Odpręż się, a jeśli dokonuje się wielka zmiana w twojej karierze, to co wygląda na cofnięcie się o krok, może w przyszłości okazać się bardziej satysfakcjonujące.

Przesłanie duchowe – „Niekończąca się historia”

Kiedy niedokończone sprawy rzucają cień na twoje życie, pamiętaj, że zwlekanie jest formą autosabotażu. Zwlekanie nie leży w twoim interesie. Nawet potknięcia są lepsze niż powstrzymywanie się. Nie zastanawiaj się zbytnio i nie daj się rozproszyć – po prostu zawiąż luźne końce i dostarcz wyniki. Nie wychodź przed metą. Duchy chcą, żebyś wygrała.

 

 

Czy Karty miały rację? Przeczytaj koniecznie: Horoskop miłosny. Sprawdź swoją szansę na nową miłość w kwietniu

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ