Tuesday, June 18, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na jesień. Jakie wydarzenie wpłynie na twoje życie?

Horoskop na jesień. Jakie wydarzenie wpłynie na twoje życie?

Sprawdź, gdzie szukać otuchy i kogo unikać, by w pełni wykorzystać aurę jesieni

kobieta z brązowymi oczami pozując podpiera się ręką ozdobioną pierścieniem

Co się wydarzy nadchodzącej jesieni? / fot. AdobeStock

Horoskop na jesień ułożyła Anita Kostana. Sprawdź, gdzie znajdziesz balans i dobre samopoczucie, jakich znaków powinnaś unikać i jakie wydarzenie wpłynie na twoją przyszłość

 

Horoskop na jesień 2022

Liczba 9 w tarocie przypisana jest Eremicie, zwanym Pustelnikiem. Jest on symbolem wiedzy i wewnętrznej mądrości, sprzyja rozwoju duchowemu i refleksjom w samotności. Pustelnikowi lepiej wychodzi nawiązywanie relacji z samym sobą niż z otoczeniem, zamiast imprezować – woli się wyciszyć i posiedzieć przy dobrej książce. Pustelnik zaprasza cię do wycofania się do swojego prywatnego świata i doświadczenia głębokiego poczucia odosobnienia i introspekcji –

– interpretuje Anita Kostana.

Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Królowa Kielichów, Królowa Buław, Świat, Arcykapłan, 4 buław, Paź Mieczy, Sąd Ostateczny

Co cię czeka tej jesieni?

Świetnie opiekujesz się innymi, jednak nadszedł czas byś w końcu zadbała o siebie. Emocjonalne zależności i problemy z ustalaniem granic mogą cię zbyt pochłaniać tej jesieni. Dajesz od siebie dużo więcej, niż otrzymujesz, może warto rozejrzeć się za bardziej wyrównanymi relacjami?
Kłótnia z kobietą to jedno z największych wyzwań okresu jesiennego. Te kotłujące się emocje albo zupełnie cię wyczerpią i skończysz przygnębiona i wyczerpana, albo postanowisz wycofać się od wszelkich społecznych interakcji. Skupienie się na swoim rozwoju i izolacja jest bardzo dobrą drogą, jeśli będzie to twoja decyzja, a nie skutek emocjonalnego wyczerpania.

Gdzie znajdziesz balans i dobre samopoczucie?

Ciepło i energię da ci wyjście ze swojej strefy komfortu i zakończenie pewnego rozdziału, który wciąż ci ciąży. Dokończ także wszystkie rozpoczęte już plany i projekty, porzucenie ich w połowie sprawi, że nie będziesz się czuła w pełni spełniona. Dobre samopoczucie jest mocno związane z rozwijaniem strefy duchowej, ale także nauki bądź nauczania innych – książki, kursy, szkolenia podniosą twoją wiarę w siebie i pomogą ci nabrać zdrowego dystansu do świata.

Rada dla Barana

Skup się na bliższych relacjach z innymi Baranami. Połączenie się z nimi pomoże ci poczuć stabilizację i skupić się na samorozwoju. Warto także poćwiczyć swoje zdolności komunikacji i byciu cierpliwą, pomoże ci to wkrótce stawić czoła nowym wyzwaniom.

W tej chwili kieruj się rozsądkiem, nie emocjami. Zbadaj powoli każdy aspekt sytuacji przed podjęciem decyzji. Karta Sądu może także sugerować zmianę w twoim życiu. Jeśli zmagasz się lub idziesz niewłaściwą ścieżką, pamiętaj, że nigdy nie jest za późno.


Dowiedz się:

Ascendent – co to jest? Co oznacza?

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 7 buław, Rycerz Mieczy, Królowa Kielichów, As Mieczy, Cesarzowa, 9 kielichów, 8 mieczy

Co cię czeka tej jesieni?

Ciężko pracowałaś by dotrzeć tam gdzie jesteś, jednak wiele osób może pożądać twojej pozycji i być może będziesz musiała się przed nimi bronić. Im bardziej widoczny jest twój sukces, tym więcej może pojawić się konkurencji wokół ciebie. Jesteś na wygranej pozycji, jeśli tylko nie stracisz pewności siebie i będziesz bronić swojego zdania.
Wydarzenie, które będzie miało największe znaczenie jest swego rodzaju próbą twojej mentalnej dyscypliny i cierpliwości. Do sukcesu w jesieni najlepiej dążyć w pojedynkę, inni mogą wywierać na ciebie niepotrzebną presję i sprawiać, że twoje myśli pogrążą się w chaosie.

Otaczaj się

Dużo ciepła i energii znajdziesz przy opiekuńczej kobiecie, której energia przypomina matczyną. Równowagę i balans odzyskasz jeśli jasno ustalisz wokół siebie granice, ugruntujesz się i przestaniesz kierować się emocjami i sentymentami.
Towarzystwo Panny również wpłynie kojąco na twoją energię, odzyskasz przy niej pewność siebie i poczujesz się zaopiekowana. Największy przełom i rozwój czeka cię w temacie emocji i miłości – wygląda jakbyś miała wiele powodów do radości i wdzięczności pod koniec tej jesieni.

Rada dla Byka

Karty sugerują, że największe pułapki czekają na ciebie w twojej głowie. Wiele rzeczy rozwiąże się samo, jeśli tylko dasz im czas bądź odizolujesz się od niekomfortowych sytuacji. Zamiast angażować się w emocjonalne dramaty – odejdź jak najdalej.

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Król Kielichów, Paź Mieczy, 3 kielichów, Siła, Gwiazda, 2 denarów, 7 kielichów

Co cię zaskoczy tej jesieni?

Jesień to podróż w głąb siebie, by lepiej poznać swoje pragnienia, motywacje, a w rezultacie lepiej kontrolować swoje emocje. Twoja wrażliwość wydaje się być na najwyższym poziomie – przez co możesz być bardziej podatna na emocjonalne dramaty, przy jednoczesnym braku współczucia dla samej siebie. Pamiętaj, iż tłumienie emocji może skończyć się prawdziwym wybuchem w dłuższej perspektywie, to dobry czas by nauczyć się je lepiej kontrolować.
Najważniejszym wydarzeniem będzie wyjaśnienie pewnych spraw z przeszłości, uważaj także by nie spóźnić się na żadne ważne spotkanie, gdyż może ono wiele zmienić.

Gdzie znajdziesz balans i dobre samopoczucie?

Najwięcej ciepła znajdziesz w domowym zaciszu, z dala od hałasu i głośnych imprez. Balans i równowagę pomoże ci odzyskać wysiłek fizyczny – nie zaniedbuj tej dziedziny, pomoże ci utrzymać emocje w ryzach, a jednocześnie doda ci dużo siły i odwagi.
Specjalną uwagę powinnaś poświęcić Wodnikom, gdyż mają na ciebie wyjątkowo łagodzący wpływ. Znajdziesz wśród nich prawdziwą przyjaźń, bądź przypływ kreatywności do dalszych działań.
Jesienny rozwój będzie miał związek z podjęciem ważnej decyzji, prawdopodobnie w dziedzinie pracy i kariery. Może zastanawiasz się czy udźwigniesz dwa etaty? Czy otwierać własną działalność? Wszystko wskazuje na to, że uda ci się pogodzić z pozoru trudne sytuację i wszystko ułoży się tak jak ma być.

Rada dla Bliźniąt

Jesień to nie czas na fantazje, a na działanie.
Przestań marzyć – zacznij robić. W tej chwili potrzeba więcej praktycznych działań. Uważaj także na swoje różowe okulary, może zbyt często je ubierasz? A przecież nie wszystko złoto co się świeci.

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 8 denarów, 5 kielichów, 6 kielichów, 10 kielichów, Sąd Ostateczny, 10 mieczy, Rycerz Mieczy

Co cię spotka tej jesieni?

Aura jesieni wskazuje, byś dalej robiła to co robisz, gdyż jest to droga, która prowadzi cię prosto do sukcesu. Doskonalisz swoje dziedziny życia, wprowadzasz ciągłe ulepszenia i angażujesz się w samorozwój.
Ważne wydarzenie będzie miało związek z kimś z przeszłości, zrozumiesz, że nie warto rozpaczać nad rozlanym mlekiem, przez co będziesz mogła w pełni skupić się na teraźniejszości i przyszłości.

Otaczaj się i unikaj

Ciepło i zrozumienie znajdziesz wśród nowych znajomości, z dala od rodzinnych i sentymentalnych miejsc. Także skupienie się na swojej rodzinie bądź budowaniu nowej da ci poczucie szczęścia i spełnienia.
Poświęć swoją uwagę Wagom, zwłaszcza tym, które są blisko związane z twoimi korzeniami. Poczujesz się przy nich częścią czegoś większego i otrzymasz od nich niezbędne wsparcie.
Twój rozwój zaś może być związany z gwałtownym rozczarowaniem, ktoś kto cię zawiedzie wyświadczy ci jednocześnie ogromną przysługę, dzięki czemu będziesz mogła wyrzucić ze swojego życia toksyczne osoby.

Rada dla Raka

Pomimo burzliwych wibracji – nie wycofuj się i walcz o swoje. Broń swojego punktu widzenia i nie bój się konfrontacji, tylko w ten sposób uda ci się rozpocząć nowy rozdział i oczyścić atmosferę.

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Król Denarów, Księżyc, Mag, 3 mieczy, 8 kielichów, Rycerz Buław, 5 mieczy

Czego możesz się spodziewać?

Aura jesieni mówi o zakończeniu ważnego projektu, a także o stabilizacji finansowej. Niczym Król Midas – wszystko czego dotkniesz, możesz z łatwością zamienić w złoto.
Ważne wydarzenie będzie dość niespodziewane, gdyż ma związek ze zmianą, w której postrzeganie świata zmienia się w sposób diametralny. Może to być zmiana pracy, spotkanie ważnej osoby bądź przeprowadzka. Jest to także ogromny przypływ kreatywności.

Gdzie znajdziesz balans i dobre samopoczucie?

Ciepło i dobre samopoczucie odnajdziesz w rozwijaniu swoich talentów, nie nadużywaj swoich mocy i nie oddawaj nad sobą kontroli. Pracuj wytrwale nad swoim warsztatem, a każdy postęp w nowej dziedzinie będzie sprawiał ci coraz więcej radości.
Balans pomoże ci odzyskać konfrontacja ze swoim emocjonalnym bólem. Proces ten może wymagać terapii, jednak zakopany głęboko może wciąż negatywnie odbijać się na innych dziedzinach twojego życia. To czas na przebaczenie i rozpoczęcie pracy nad uzdrowieniem emocji.

Otaczaj się i unikaj

Poświęcenie uwagi osobom z pod znaku Ryb pomoże ci zamknąć pewne rozdziały i ruszyć do przodu. Kontakt z nimi umożliwi ci lepsze zrozumienie siebie i swojego celu.
Największy rozwój będzie dotyczył zupełnie nowej dziedziny, energia może cię rozpierać, ale jeszcze nie do końca masz pomysł jak zamanifestować ją w świecie. To wewnętrzne napięcie może przemienić się we frustrację, być możesz będziesz musiała się trochę elastyczniej dostosować do warunków zewnętrznych, by dalej realizować swoją ścieżkę.

Rada dla Lwa

Jako rada – karty mogą ostrzegać przed ewentualnym oszustwem, bądź w niektórych przypadkach doradzają przebiegłość, by odnieść zwycięstwo. Nie bój się być asertywną i przejmować kontroli nad sytuacją.


Sprawdź koniecznie:

Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Paź Denarów, 9 mieczy, As Mieczy, Król Denarów, 6 denarów, Świat, Rycerz Mieczy

Co cię czeka tej jesieni?

Nowe możliwości finansowe otwierają się przed Tobą tej jesieni. Nie brakuje ci potencjału ani energii, jednak aby bogactwo stało się namacalne, musisz skupić się na jego praktycznych elementach.
Wszystkie zewnętrzne warunki ci sprzyjają, jednak twoja skłonność do „overthinking” może wprowadzać zamęt w niektóre sytuacje. Pozwalasz, by twoje irracjonalne lęki przeszkadzały ci w twoim potencjale i pozbawiały cię życiowej siły. Nie trzymaj ich tylko dla siebie – opowiedz komuś o nich i pozwól sobie pomóc.

Gdzie szukać otuchy?

Ciepło i dobre samopoczucie odzyskasz gdy skupisz się na formach medytacji, które pomogą ci spojrzeć na niektóre sprawy z nowej, świeższej perspektywy. To doskonały czas by poszukać nowych sposobów na relaks, a także na nowe projekty, które czerpią z twoich zdolności twórczych i intelektualnych.
Postaraj się także zadbać o organizacje swoich finansów i stworzenie poduszki finansowej. Zaplanowanie budżetu pozwoli ci osiągnąć równowagę i poczucie stabilizacji.

Otaczaj się i unikaj

Osoby urodzone pod znakiem Byka udzielą Ci potrzebnego wsparcia, możliwe, że nie tylko emocjonalnego. Schowaj swą dumę do kieszeni i przyjmij ich pomoc z wdzięcznością.
Twój rozwój w okresie jesiennym ma niesamowity potencjał – zwłaszcza w dziedzinie poszerzenia horyzontów. Mogą ci w tym pomóc podróże, czytanie o innych kulturach, a także rozpoczęcie nauki nowego języka.

Rada dla Panny

Karty zalecają powściągliwość. Agresja może w tej chwili nie być konieczna. Znajdź sposób, aby wprowadzić do sytuacji spokój lub dystans. Uważaj na lekkomyślną lub dziką energię – od siebie lub innych.

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Sprawiedliwość, Król Buław, As Kielichów, Rycerz Kielichów, 2 mieczy, 8 denarów, Królowa Mieczy

Co na ciebie czeka?

Aura jesieni ma związek z brakiem sprawiedliwości. Być może nie chcesz brać odpowiedzialności za swoje czyny i możesz próbować „unikać kuli” i obwiniać innych za swoje błędy. Być może jesteś nieuczciwa wobec siebie i innych – a twoja niechęć do spojrzenia poza własne lęki i ego zaślepia cię na szerszą perspektywę. Może to także oznaczać, że jesteś dla siebie zbyt surowa i krytyczna, a wtedy warto zacząć od pracy nad przebaczeniem i samoakceptacją.
Ważne wydarzenie będzie miało związek z twoim uczciwym i wolnym od uprzedzeń podejściem. Duże znaczenie dla powodzenia będzie także miała twoja sprawność fizyczna.

Jak sobie pomóc?

Ciepło i równowaga mocno oscylują wokół miłości i przypływu romantycznych uczuć. Nie bój się iść na randkę, włączyć Tindera, czy powiedzieć swojemu partnerowi co do niego czujesz – zadbanie o miłosne relacje jest teraz kluczem twojego szczęścia i spełnienia.
Wagi, to znaki, którym powinnaś poświęcić najwięcej uwagi. Pomogą ci wyjść z pułapki negatywnego myślenia i podjąć ważną decyzję, która wydaje ci się sytuacją bez wyjścia. Największego rozwoju zaś możesz oczekiwać w dziedzinach pracy i nauki – ciężka praca i niechodzenie na skróty zaowocuje już wkrótce namacalnym sukcesem.

Rada dla Wagi

Karty radzą by kierować się wyłącznie logiką i starać się zachować spokój. Nie bój się wyrażać swojej prawdy, wszystkie problemy trzeba rozwiązywać od razu gdy się pojawiają, nie ma na co czekać.

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 4 mieczy, Arcykapłanka, Sąd Ostateczny, 4 denarów, 6 denarów, Głupiec, 4 buław

Co cię spotka tej jesieni?

Aura jesieni to ważna wiadomość, że musisz poświęcić czas na odpoczynek i naładować energię. Być może pracujesz przez wiele godzin, oddając swój czas i energię innym w potrzebie, lub angażując się w bardzo stresujące i wymagające przedsięwzięcie.
Z ważnych wydarzeń spodziewaj się rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu, czy nowego szkolenia. Oddaj się w pełni swoim pasjom i zainteresowaniom.

Otaczaj się i unikaj

Ciepło i energię najprędzej znajdziesz, gdy odsuniesz się i pobędziesz sama ze sobą. To czas na ugruntowanie się i popracowanie nad relacjami ze sobą i z najbliższymi. Dobrze ci zrobi zabezpieczenie pieniędzy i uporządkowanie budżetu – da ci poczucie równowagi i stabilizacji.
Byki, to znaki, którym powinnaś poświęcić specjalną uwagę. Wymiana energii między wami pozwoli ci uporządkować niektóre sprawy, możesz także zyskać od nich niezbędną pomoc i wsparcie.
Rozwój ma związek z nowym początkiem. To podążanie za głosem swojego serca i rozpoczęcie czegoś nowego. Jest to także symbol dzieci i zadbanie o swoje wewnętrzne dziecko. To także podejmowanie spontanicznych decyzji, z wiarą, że wszystko będzie dobrze.

Rada dla Skorpiona

Karty radzą, abyś zebrała wokół siebie ludzi których kochasz i dała im powód do świętowania. Powitaj inne osoby w swoim świecie i nie bój się podejmować ryzykownych decyzji.

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 2 kielichów, 3 kielichów, Wieża, Królowa Denarów, 2 mieczy, 5 mieczy, As Denarów

Co cię spotka tej jesieni?

Aura jesieni to budowanie partnerstwa na wzajemnym przyciąganiu, współczuciu i wspólnych wartościach. To połączenie się z osobą, czy to w miłości, czy w pracy, z którą nadajesz na tych samych falach i czerpanie z tej relacji wspólnych korzyści i inspiracji.
Ważne wydarzenia, których możesz się spodziewać to wspólny czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi. To zakończenie trudnego etapu, znalezienie dobrego wyjścia z sytuacji, bądź wypracowanie kompromisu.
Zmiana, na którą nie będziesz mieć wpływu, i która przyjdzie dość niespodziewanie sprawi, że spojrzysz z nowej perspektywy na wyznawane wartości. Zburzenie czegoś, co nie działało przyniesie ci w dłuższej perspektywie ciepło i dobre samopoczucie.

Otaczaj się i unikaj

Dla odzyskania równowagi i balansu dobrze byś skupiła się na przebywaniu w gronie praktycznych i ciężko pracujących kobiet. Pozwolą ci się ugruntować i podniosą twoją wiarę w siebie.
Znajdź w swoim towarzystwie miejsce dla osób z pod znaku Wagi, nawet jeśli sytuacja wyda się bez wyjścia, to ich błyskotliwe spojrzenie pomoże ci znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Rada dla Strzelca

Rada od kart mocno związana jest ze sferą materialną – nie jest to dobry czas na ryzykowne inwestycje. Jeśli szukasz nowej pracy i nie jesteś zadowolona z ofert, karty mówią, by podjąć ją pomimo tego, że nie do końca spełnia twoje oczekiwania. Odpuść trochę materialistyczne wizje, gdyż pieniądze to nie jest kierunek, który teraz da ci poczucie szczęścia i spełnienia.

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, Śmierć, 7 denarów, Świat, Sąd Ostateczny, 6 mieczy, 4 denarów

Co cię czeka?

Na jesień możesz zmagać się z twórczą blokadą, być może za mało wierzysz w siebie, bądź obawiasz się, że na tak wczesnym etapie inni ukradną twoje pomysły? Nie zadręczaj się negatywnymi myślami, w końcu tak naprawdę nie masz nic do stracenia.
Ważne wydarzenie będzie miało związek z zamknięciem i odcięciem się od starych spraw. Odrzucisz wszystko, co nie pozwala ci się rozwijać i zmienisz tryb dotychczasowego życia. To może być zakończenie pewnych relacji, ale dzięki trudnym sytuacjom otworzysz się na nowy, wspaniały początek.

Otaczaj się i unikaj

W dobre samopoczucie wprawi cię cierpliwość i dopracowywanie szczegółów. Zasiałaś już ziarno, a teraz czekasz by zebrać plony. Balans i równowagę pomoże ci odzyskać wyjazd za granicę, a także zakończenie rozpoczętych już pomysłów i projektów.
Wagi to twoi najwięksi sprzymierzeńcy, pozwolą ci poczuć, że jesteś częścią czegoś ważnego. Będą dla ciebie wsparciem i zawsze możesz liczyć na dobrą radę z ich strony.
Największy rozwój ma związek z porzuceniem starych nawyków i zmiany trybu życia. Burzliwe sytuacje i emocje zostaną zastąpione przez spokojny czas. Pomimo wątpliwości wiedz, że na jesień wszystkie zmiany idą dobrą stronę.

Rada dla Koziorożca

Nie trzymaj swoich pieniędzy w portfelu – zaszalej trochę! Jeśli masz za dużo rzeczy, to dobry czas by posprzątać i oczyścić swoją przestrzeń. Daj innym co możesz – bądź hojna dla świata.

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Rycerz Denarów, 2 denarów, 2 buław, Królowa Buław, Słońce, Rycerz Buław, Król Denarów

Co cię czeka?

Czy potrzebujesz większej samodyscypliny i zaangażowania, aby osiągnąć swoje cele? Zamiast próbować nowych rzeczy lub wymyślać więcej pomysłów, aura zachęca cię do ustalenia harmonogramu lub rutyny dla siebie i trzymania się jej, dopóki nie wykonasz rozpoczętych planów.
Najważniejsze wydarzenia, a zarazem sposób na poprawę samopoczucia to podjęcie ważnych decyzji. Wciąż wahasz się nad dalszą drogą, przez co możesz czuć, że utknęłaś w martwym punkcie. Skup się na odbudowie pewności siebie i odporności, nie pozwól innym by decydowali za ciebie. To pomoże ci wrócić na dobre tory i wprowadzić harmonię w swoje życie.

Otaczaj się i unikaj

Znak zodiaku, którego będziesz potrzebować blisko siebie to ognisty Lew. Przyniesie ci on wiele radości, napełni cię energią i pozytywnym myśleniem.
Twój rozwój będzie polegał na znalezienie sposobu by dać ujście swojej energii. Może to być nowa pasja, nauka cierpliwości, a także wyciszenie swoich emocji. Spowolnienie w jesieni da ci więcej czasu i przestrzeni, byś mogła cieszyć się z tego co już osiągnęłaś.

Rada dla Wodnika

Karty radzą, by przyjąć pragmatyczne podejście a także by zabezpieczyć i zadbać o swoje finanse. Zaplanowanie budżetu, założenie lokat i zebranie oszczędności pozwoli ci poczuć się stabilniej i bezpieczniej.

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Mag, Król Buław, 2 buław, 2 denarów, 6 buław, 10 mieczy, Umiarkowanie

Co cię czeka tej jesieni?

Badasz to co chcesz osiągnąć, ale nie masz jeszcze pewności co do podejmowanego kierunku. Masz wiele umiejętności i talentów, ale twój prawdziwy potencjał wciąż nie jest maksymalizowany. Może wiesz, że jesteś w czymś świetna, ale nie dałaś sobie okazji do pielęgnowania i odkrywania tej umiejętności? Co musi się zmienić, byś osiągnęła swój pełny potencjał?

Otaczaj się i unikaj

W jesieni mogą wystąpić także problemy z komunikacją, zwłaszcza z mężczyznami. Uważaj na tych co dużo i ładnie gadają, zazwyczaj nie stoją za tym czyste intencje tylko puste słowa.
Ważne wydarzenia będą miały związek z twoją aktywnością fizyczną – może znajdziesz nowy ulubiony sport, bądź kupisz karnet na siłownie? Skupienie się na swojej fizyczności przyniesie ci wiele korzyści we wszystkich dziedzinach życia.
Podobnie jak u Wodników, spokój i równowagę odnajdziesz gdy zdecydujesz się podjąć ważną decyzję, która już od dłuższego czasu wisi ci nad głową. Nie ma co zwlekać, jeśli tego nie zrobisz i będziesz próbowała ogarniać zbyt wiele spraw naraz – w końcu to wszystko cię przytłoczy i odbierze motywacje do dalszych działań.
Znak zodiaku, który dobrze mieć blisko siebie i któremu warto poświęcić więcej uwagi to Byki. Spodziewaj się zaproszenia na ważną uroczystość z ich strony, pomogą ci także poczuć się stabilniej i chętnie wybiorą się z tobą na imprezę by świętować wasze, choćby najmniejsze sukcesy.
Twój rozwój będzie wiązał się z trudną sytuacją i rozczarowaniem. Być może ktoś, komu ufałeś, postanowi zawieźć twoje zaufanie. Ale jak to mówią – śmieci same się wyniosły, dzięki temu pozbędziesz się toksyn ze swojego życia i oczyścisz swoje otoczenie.

Rada dla Ryb

Karty radzą by nie popadać w skrajności i szukać złotego środka. Rób wszystko z umiarem i rozważ dokładnie dane ci opcje przed wykonaniem ruchu. Jeśli chcesz zobaczyć w swoim życiu zmianę – musisz wziąć sprawy w swoje ręce.
Cierpliwość i równowaga emocjonalna to klucz do twojej harmonii i spokojnej jesieni.

Teraz przeczytaj:
Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Urszula 6 września, 2022

    Witam serdecznie, poprawę poproszę przy Lwie (czas trwania znaku,- niepoprawny miesiąc 😉Pozdrawiam

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ