Monday, May 20, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na grudzień: Jaki prezent dostaniesz pod koniec 2022 roku?

Horoskop na grudzień: Jaki prezent dostaniesz pod koniec 2022 roku?

Zanim zobaczysz horoskop na 2023, zobacz jakie niespodzianki szykuje Ci końcówka 2022

kobieta w cekinowej sukience trzyma złoty prezent

Czekasz na horoskop na 2023? Zobacz, jakie dary niesie Ciebie grudzień 2022! / fot. Canva

Horoskop na grudzień 2022 ułożyła Anita Kostana. Dowiedz się, jakie niespodzianki szykuje Ci końcówka roku

 

Horoskop grudzień 2022

Liczba grudnia – 12 – przypisana jest karcie Wisielca. Mówi o pielęgnowaniu w sobie cierpliwości, gdyż wiedza i zrozumienie odmiennych perspektyw przychodzi z czasem. Miesiąc ten może wymagać od ciebie wielu poświęceń, a także zmusi cię do spojrzenia na sprawy z innej perspektywy niż dotychczas. To będzie całkiem pouczające doświadczenie. Pewne sprawy mogą także zawisnąć w powietrzu, najlepsze co możesz zrobić to dać czas zarówno sobie jak i otoczeniu

– uważa Anita Kostana, Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

 

Gotowa na zimę? Przeczytaj koniecznie:
Horoskop na jesień. Jakie wydarzenie wpłynie na twoje życie?

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 3 buław, Król Buław, Kochankowie, 9 mieczy, 5 kielichów, Gwiazda, 7 buław

Aura

Rozwój, poczucie wolności i nowe możliwości, a także szansa na obranie życiowego celu, to unosząca się wokół ciebie grudniowa aura. Twoja gotowość i pewność siebie już wkrótce zaprowadzi cię w stronę pięknych i nowych doświadczeń.

Wsparcie

Osoby w twoim otoczeniu mogą mieć trudności z zaakceptowaniem twojej wizji świata. Mają wobec ciebie nierealistyczne oczekiwania, a także zachowują się w sposób niedojrzały. Nie oddawaj im władzy nad sobą i swoimi wyborami.

Wdzięczność

Wszystko co robisz, płynie prosto z serca. Miłość i harmonia to dla ciebie bardzo ważne wartości, które pielęgnujesz na każdym kroku. Podziękuj sobie za to, jak wiele miłości masz w sobie i jak chętnie się nią dzielisz ze światem.

Niespodzianka

Zwróć uwagę jak często twoje negatywne wyobrażenia odbiegają od rzeczywistości. Być może zaskoczy cię powrót do przeszłości, rozdziału, który myślałaś, że dawno został zamknięty. Uważaj, gdyż może on przywołać bolesne wspomnienia, pamiętaj też, że nie ma sensu użalać się nad sobą i rozpaczać nad rozlanym mlekiem.

Rada dla Barana

Popracuj nad swoją wiarą w siebie i w to, że los ci sprzyja. Choćbyś czuła, że cały świat jest przeciwko tobie – nie poddawaj się i broń swoich racji. Jesteś bliżej celu niż ci się wydaje.

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 3 kielichów, Siła, 7 kielichów, 6 buław, 2 mieczy, Król Kielichów, 10 mieczy

Aura

Czas celebracji, dobrych wiadomości i bycia razem ze sobą w szczęściu. Tak pięknie zapowiada się grudzień. Doskonała współpraca, wspólne zrozumienie i połączenie z ludźmi pozwoli ci przeżyć wiele szczęśliwych momentów.

Wsparcie

Otaczają cię silne i pewne siebie osoby. Ich pewność siebie, panowanie nad emocjami i siła charakteru poniekąd ci się udzieli. A może nawet w trakcie wspólnych spotkań poprawisz swoją kondycje fizyczną? Rozbudzisz swoją wewnętrzną siłę, okiełznasz wewnętrzne demony…

Wdzięczność

Poczucie wdzięczności należy się twojej wyobraźni oraz kreatywności, a także ilości perspektyw, które się przed tobą otwierają. Doskonałe połączenie ze swoją intuicją pomoże ci podjąć najlepsze decyzje. Nie pozwól by wątpliwości cię zatrzymały. Celebruj nawet najmniejsze wydarzenia, inspiruj się przyrodą i zwiększaj swoją pewność siebie otwierając się na wsparcie innych.

Niespodzianka

Dylemat, który cię dręczy i wydaje się niemożliwy to rozwiązania, w końcu sam się rozwiąże. Czarne myśli i poczucie uwięzienia odejdą w kąt, zaś ty zyskasz z powrotem jasność osądu.

Rada dla Byka

Unikaj niepotrzebnych dramatów, zwłaszcza tych, które nie należą do ciebie. Posłuchaj starszej i dojrzalszej osoby, ma dla ciebie wartościową radę. Coś wydaje się dobiegać końca – nie uciekaj przed swoim strachem i choćbyś miała machać białą flagą – godnie staw temu czoła.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 4 kielichów, Rydwan, 9 mieczy, Rycerz Mieczy, 7 denarów, 9 denarów, Koło Fortuny

Aura

W grudniu masz ochotę włączyć pauzę. Życie wciąż podsuwa ci nowe możliwości, ale wydajesz się ich nie zauważać, gdyż za bardzo skupiasz się na przeszłości. Aby zwalczyć ten brak energii postaraj się odpocząć i pomedytować.

Wsparcie

Wsparcia w twoim otoczeniu nie zabraknie, jednak masz kłopot by je dostrzec. Jeśli odważysz się zostawić za sobą przeszłość i ruszyć do przodu, wtedy zobaczysz jak wiele osób dobrze ci życzy.

Wdzięczność

Warto w grudniu podziękować za mniej powodów do stresu oraz przeciwności, które przezwyciężyłaś. Za to, że czarne scenariusze w twojej głowie się nie sprawdziły i że wszystko zaczyna się naprawiać.
Zwróć uwagę na swój poziom energii, użyj swojej inteligencji by pokonać wszystkie przeszkody. Skup się na jednym celu, zaś w kwestii emocji – znajdź sposób na ich uzdrowienie.

Niespodzianka

Coś na co długo pracowałaś, na co od dawna czekasz, nareszcie się spełni i przyniesie ci niespodziankę w postacie nowej energii, motywacji i poczucia szczęścia. Słuchaj uważnie swojej intuicji, nie poddawaj się, jesteś bliżej celu niż ci się wydaje.

Rada dla Bliźniąt

Wiele rzeczy dzieje się teraz poza twoją kontrolą. Czasem warto odpuścić i płynąć z prądem, akceptując zmiany, które do ciebie przychodzą. Bądź elastyczna – po burzy zawsze wstaje słońce.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 4 denarów, Cesarz, 5 denarów, Rycerz Kielichów, Wieża, 5 mieczy, Rycerz Buław

Aura

To będzie czas, gdy ponownie oceniasz, co jest dla ciebie ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę materialną. Być może przywiązywałaś zbyt dużą wagę do pieniędzy i dochodzisz do wniosku, że nie czyni cię to szczęśliwszą. Dobra materialne mają szansę zejść na dalszy plan, a ty zrozumiesz, że we wszystkim najważniejsza jest miłość.

Wsparcie

W ramach wsparcia otrzymasz rozsądne i logiczne porady. Nie będzie w nich przestrzeni na żale i wypłakiwanie się w ramię. Znajomi pomogą ci zachować dyscyplinę i wskażą miejsce, w którym leży rozwiązanie twoich problemów.
Unikaj zachowań impulsywnych, a zamiast rozmyślać i fantazjować o swoich planach, posłuchaj mądrych rad i zacznij działać w ich kierunku.

Wdzięczność

Bądź wdzięczna za wszystkich, którzy nie odsunęli się od ciebie w trudnych chwilach. Za to, że głębiej doceniasz ważne rzeczy – miłość, przyjaźń, duchowość, a także za to, że przetrwałaś wiele trudnych prób i wyszłaś z nich cało.

Niespodzianka

Niespodziewana zmiana, która przyniesie ogromną życiową zmianę może zatrząść tobą w grudniu. Możesz potraktować to jako swego rodzaju ostrzeżenie i nie podejmować w tym czasie zbędnego ryzyka. Zmiana może także dotyczyć sposobu myślenia – co by się nie działo, wyjdziesz z tego jako inna kobieta, na wyższym poziomie rozwoju.

Rada dla Raka

Aby poradzić sobie ze stresem unikaj niepotrzebnych konfliktów i pozostań na nie obojętna. Skończ z prokrastynacją, nie czekaj na innych, sama obudź w sobie iskrę i zacznij działać w kierunku swoich celów.

 

Może też cię zaciekawi:

Co wyczytamy z gwiazd? Tego nie dowiesz się z horoskopu

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 8 denarów, 6 denarów, Rycerz Kielichów, Pustelnik, Wisielec, As Kielichów, 2 kielichów

Aura

To czas, który sprzyja nauce i doskonaleniu swoich umiejętności. Chwilami, może wydawać ci się to żmudną pracą, lecz wiedz, że nic z tego nie pójdzie na marne. Pamiętaj, by nie tracić celu z przed oczu, a także ćwiczyć skupienie i cierpliwość. Bądź dla siebie wyrozumiała, wielkie rzeczy wymagają czasu.

Wsparcie

Możesz liczyć na hojne wsparcie, zarówno finansowe jak i emocjonalne. Najbliżsi wspomogą cię w potrzebie, a ty przyjmij to z wdzięcznością i pozytywnością, chowając swój wstyd i poczucie słabości głęboko do szuflady.

Wdzięczność

Praktykuj wdzięczność za nowe perspektywy, które właśnie się przed tobą otwierają. Za swoje dobre serce, romantyczną wizję i kierowanie się sercem. Twoja kreatywność i wrażliwość jest godna pozazdroszczenia. Znajdź także czas dla siebie by poświęcić się tej wdzięcznej refleksji, medytacji i wyciszeniu swojego umysłu. Te praktyki wzbogacą cię i pozwolą uleczyć przeszłe urazy.

Niespodzianka

Zadziwić cię może skala poświęcenia do którego jesteś zdolna Ty lub twoi bliscy. Masz szansę spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy i lepiej zrozumieć swoje nieodrobione lekcje z przeszłości.

Rada dla Lwa

Skupienie się na nowym kierunku pracy da ci poczucie stabilizacji. W relacjach warto zaś odsunąć się na bok i zastanowić się, czego pragnie ta druga strona, zamiast wciąż skupiać się na swoich potrzebach.

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 9 denarów, 5 buław, Paź Kielichów, 4 buław, 10 denarów, 3 denarów, As Kielichów

Aura

Masz wiele powodów do zadowolenia, jednak wciąż wątpisz w swoją moc i przyciągasz sytuację, w których czujesz się niedoceniana. Przypomnij sobie jak wiele jesteś warta i jak bardzo zdeterminowana. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Ferie na łonie natury, połączone z aktywnym wysiłkiem mogą w grudniu wyjątkowo sprawnie wesprzeć ten proces.

Wsparcie

Burza myśli, nawet jeśli będzie szła w parze z niezgodą, pozwoli ci otworzyć się na inne punkty widzenia. Gdy uważnie wysłuchasz pomysłów swoich najbliższych, szybciej znajdziesz rozwiązanie na dręczące cię wątpliwości.

Wdzięczność

Połącz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i doceń jego optymizm, którym co dzień cię obdarowuje. Jesteś osobą z sercem na dłoni, pełną wrażliwości i kreatywności – zauważ to w sobie i pielęgnuj w sobie te cechy jak najczęściej, a twoja pewność siebie wzrośnie szybciej niż myślisz.

Niespodzianka

Spodziewaj się miłych wiadomości, prawdopodobnie też zaproszenia. Ktoś z twojej rodziny także ma ci do zakomunikowania coś bardzo ważnego, wysłuchaj go uważnie i podejdź do sytuacji z otwartym umysłem.

Rada dla Panny

Współpraca przyniesie więcej korzyści niż działanie na własną rękę. Postaraj się być bardziej otwarta i hojna wobec otoczenia – wszechświat już wkrótce zwróci ci to z nawiązką.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 4 denarów, 9 mieczy, Sprawiedliwość, Gwiazda, Rycerz Kielichów, 8 denarów, 5 mieczy

Aura

Pomyślność ci sprzyja, wiele celów udało ci się już osiągnąć, zwłaszcza w strefie materialnej. Ciężko na to wszystko pracowałaś i nic dziwnego, że starasz się to chronić. Jednak uważaj, by nie przeobraziło się w to zachłanność, ani też by nie stracić z oczu innych ważnych wartości.

Wsparcie

Najbliżsi uświadomią ci, że wiele z twoich lęków i czarnych scenariuszy nie ma pokrycia w rzeczywistości. Po trudniejszym okresie możesz liczyć na zrozumienie, chwilę wytchnienia, a także uświadomienie, że na końcu tunelu widać już całkiem jasne światło.

Wdzięczność

Doceń siebie za bycie wierną, uczciwą i lojalną. Żyjesz według swojej prawdy, wierzeń i wartości, masz także wspaniały dar do bycia pocieszycielką, a także do udzielania mądrych rad.

Niespodzianka

Zmiany będą mocno zakorzenione ze sferą emocjonalną. Miłosne wyznanie, emocjonująca rozmowa, sztuka, inspiracja a nawet oświadczyny. Cokolwiek czeka na ciebie w grudniu, trafi prosto w twoje serce i pozytywnie dotknie twojej wrażliwości.

Rada dla Wag

Bądź dumna z siebie i ze swojej pracy. Wykorzystuj wszelkie możliwości by pogłębiać swoją wiedzę. A także ostrożnie wybieraj, gdzie wkładasz swoją energię – jeśli zamierzasz poświęcać ją na konflikt, prawdopodobnie z góry będziesz na przegranej pozycji.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 8 kielichów, Diabeł, 6 mieczy, Królowa Buław, 10 buław, Sprawiedliwość, Gwiazda

Aura

Grudzień wydaje się przełomowy. Z jednej strony będzie to czas, by zostawić za sobą coś co już nie służy i powoduje tylko negatywne emocje, z drugiej mówi o uzdrowieniu i zrobieniu przestrzeni na bycie szczęśliwą.

Wsparcie

Otoczenie może pomóc wyzwolić się z sytuacji, w której czujesz się uwięziona. Może to być związek, praca, lęki czy szkodliwe nawyki. Masz szansę spojrzeć ich oczami na swoje życie z nowej perspektywy i przezwyciężyć wszystkie przeciwności.

Wdzięczność

Podziękuj za zmianę, która się właśnie dokonuje. Dzięki odejściu od bolesnych spraw wiele się nauczysz, odnajdziesz spokój i szczęście. Być może planujesz także podróż? Jeśli nie fizyczną, to na pewno duchową – i za nią warto być wdzięczną, gdyż docelowo pomoże ci zredukować stres i odnaleźć harmonię.

Niespodzianka

Bądź ostrożna w kwestii brania na siebie dodatkowych zobowiązań. Istnieje ryzyko, iż zaskoczy cię ich ciężar, co odbije się na twoim samozadowoleniu. Nie jesteś typem, któremu łatwo przychodzi proszenie innych o pomoc, dlatego by zapanować nad tym wszystkim, z większą uwagą dobieraj kierunki, w które wkładasz swoją cenną energię.

Rada dla Skorpiona

Powiedz życzenie i uwierz, że wszystko będzie dobrze. Nie porzucaj nadziei, uzdrowienie i wsparcie są już tuż za rogiem. Pamiętaj też, by wszystkie decyzje podejmować z poziomu rozsądku, emocje zaś schować głęboko do szuflady.

 

Dowiedz się:
Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?  

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 9 buław, Rycerz Kielichów, Słońce, Paź Kielichów, 4 denarów, 8 denarów, Sprawiedliwość

Aura

Grudzień niesie siłę, odwagę i wyciszenie. Pomimo wyczerpania, wiedz, że jesteś bliska osiągnięcia swojego celu. Dzięki swej wytrwałości, spełnisz swoje marzenia szybciej niż myślisz.

Wsparcie

Mnóstwo emocjonalnego wsparcia, entuzjazmu i romantyzmu rozpościera się wokół ciebie. Kontakt ze sztuką i kreatywnymi ludźmi da ci prawdziwe ukojenie i inspiracje do dalszych działań. Możesz liczyć także na pomoc w przypadku konfliktu, obok ciebie jest ktoś, kto będzie wspaniałym mediatorem.

Wdzięczność

Podziękuj sobie za optymizm i za to, ile radości dajesz wszystkim wokół. Inspirujesz, rozbawiasz, oświecasz z uśmiechem na twarzy – to ważne powody do wdzięczności. Karta też często jest symbolem dzieci – więc jeśli są w twoim otoczeniu – okaż im wdzięczność.
Nie daj się niepotrzebnie ponieść emocjom, pamiętaj też, że potykanie się jest lepsze niż stagnacja. Twój sukces wymaga jeszcze odrobinę ciężkiej pracy, nie prokrastynuj.

Niespodzianka

W grudniu wszystko się wydaje być stabilne, bez większych niespodzianek!

Rada dla Strzelca

Bądź wierna i lojalna, także wobec siebie. Nie bój się prosić o mądrą radę, a wszelkie decyzje podejmuj ze spokojem i rozwagą.

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty Paź Kielichów, 8 kielichów, 4 mieczy, 9 denarów, 8 buław, Rydwan, 7 kielichów

Aura

To czas gdy twoje wewnętrzne dziecko będzie bardziej rozbudzone niż zwykle. Kreatywność, radość i nowa perspektywa pozwolą ci utrzymać optymistyczne nastawienie. Otwórz swoje serce i wypatruj nowych możliwości, które już niedługo się pojawią.

Wsparcie

Niestety, w grudniu nie masz co liczyć na wiele wsparcia, chyba, że z rąk profesjonalisty. To pozwoli ci się zastanowić nad niektórymi relacjami i spojrzeć na nie z nowej perspektywy. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku, a jeśli pewne osoby ci nie służą – nie trzymaj ich na siłę w swoim życiu, pozwól im odejść.
Na pocieszenie dodam, że świetnie poradzisz sobie z tym sama. Popracuj nad swoją pewnością siebie, odrzuć irracjonalny strach i znajdź motywację do kreowania swojej dalszej przyszłości.

Wdzięczność

Mocną stroną jest twoja refleksyjność – potrafisz głębiej zrozumieć swoje życie i wyciągnąć wnioski z poprzednich doświadczeń. Doceń chwile, w których otacza cię cisza i spokój, to w takich momentach stajesz się silniejsza i ładujesz akumulatory.
Zwróć uwagę na swoje podejście do pieniędzy. Może dręczy cię syndrom oszusta? Wmawiasz sobie, że twoja praca jest nic nie warta? Poznaj swoją wartość i nie uzależniaj swojego poczucia stabilizacji od świata materialnego.

Niespodzianka

Spodziewaj się niespodziewanego. Miła wiadomość, wygrana, wizyta, spotkanie. Ważne informacje przybędą już niedługo i będziesz z nich zadowolona.

Rada dla Koziorożca

Masz przed sobą zbyt wiele wyborów. Nie spiesz się z podjęciem decyzji. Poświęć trochę czasu, aby dokładnie przejrzeć każdą opcję. Podejmij świadomą decyzję. Być może też wiele rzeczy cię rozprasza? Odsuń je na bok, by móc skupić się na zadaniu.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 7 mieczy, 9 kielichów, Rycerz Denarów, 2 buław, Król Buław, Siła, As Mieczy, Król Mieczy

Aura

Ogrom spraw, do których się zobowiązałaś może się odbić poczuciem niestabilności i zablokowaniem. Karta mówi także o autosabotażu – sama wmawiasz sobie, że czemuś nie podołasz i boisz się mówić swoją prawdę by uniknąć konfliktu. Ten ciężar nie zniknie, jeśli nie zdobędziesz się na odwagę, by mówić o tym głośno. Jeśli jest coś co sprawia, że czujesz się źle, może to czas na zmianę?

Wsparcie

Wsparcie, które otrzymasz będzie bardziej praktyczne niż emocjonalne. Jeśli poprosisz o pomoc, najbliżsi z determinacją i poświęceniem zrobią wszystko by ci pomóc, nie licz jednak na czułe słówka i klepanie po ramieniu – zatroszczyć o siebie musisz się sama.

Wdzięczność

Warto podziękować za swoją zdolność do podejmowania decyzji. Odnalazłaś swój cel i wiesz czego chcesz, coraz mniej boisz się także wychodzić ze swojej strefy komfortu. Doceniaj i kontynuuj tę praktykę.
Zwróć także szczególną uwagę na to jak wpływają na ciebie opinie innych ludzi i pamiętaj, że ich słowa wcale nie stanowią definicji twojej osoby. Gdy tylko to sobie uświadomisz, wróci odwaga do brania odpowiedzialności i dalszego podążania w swoim własnym kierunku. Kieruj się rozwagą i umysłem, a emocje odłóż na bok i nie pozwól im nad sobą panować.

Niespodzianka

Zaskoczy cię twoja siła (psychiczna i fizyczna), wytrzymałość i hart ducha. Przezwyciężysz swoje lęki, przebiegniesz większy dystans, uświadomisz sobie jak panować nad swoimi demonami, utwierdzisz się w przekonaniu, że zasługujesz na najlepsze… Ta mocna przemiana i odkrycie nowych pokładów energii będzie wspaniałą niespodzianką.

Rada dla Wodnika

Jeśli musisz podjąć ważną decyzję, teraz jest na to doskonały czas – podejmuj decyzje zgodnie z logiką. Kieruj się swoją prawdą i uczciwością, mów wprost o swoich potrzebach i granicach, niczego nie upiększaj.


Co przyniósł 2022 rok? Sprawdź!

Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Sąd Ostateczny, Wieża, 2 kielichów, 8 denarów, Umiarkowanie, Rycerz Kielichów, 9 kielichów, Cesarzowa

Aura

Tradycja, wspólnota i oczyszczenie. Twoja aura jest mocno związana z rodziną i korzeniami. Pozwoli oczyścić przeszłość i zacieśniać więzi. To także siła do bycia sobą i podążania za swoimi prawdziwymi pragnieniami. Duchowe przebudzenie i branie odpowiedzialności za swoje wybory to najlepszy prezent jaki dostaniesz na koniec roku.

Wsparcie

Otrzymasz także wiele wsparcia od bliskich osób, wokół ciebie aż roi się od bratnich dusz, którym możesz zaufać. Harmonia, balans, emocjonalne rozmowy, wspólne ideały i wartości – to wszystko sprawia, że stajesz się najlepszą wersją siebie.

Wdzięczność

Warto się zatrzymać i docenić siebie za to, ile się nauczyłaś w tym roku, i w jak dziedzinach się rozwinęłaś. Twoje poświęcenie, oddanie i cierpliwość to siła, na którą nie każdy może się zdobyć. Wypisz wszystko, za co siebie doceniasz i trzymaj tę listę blisko siebie – utrwalanie tej praktyki będzie dla ciebie najlepszą metodą na stres.
Balans w umyśle, a balans w emocjach to jednak dwie różne kwestie. Zwróć szczególną uwagę na swoje reakcje i impulsywne zachowania, nie popadaj w skrajności i dobrze się nawadniaj by odnaleźć wewnętrzny spokój.

Niespodzianka

Zaskoczyć może cię wyznanie emocjonalne – czy to ze strony partnera, czy przyjaciela. Szczere słowa płynące z serca, sprawią, że zrobi ci się cieplej na duszy, wzmocnicie swoją więź. A może to ty zdobędziesz na głębokie wyznanie, przez co zaskoczysz nie tylko siebie ale i drugą osobę? Myślę, że jeśli nie ty, to w twoim otoczeniu jest ktoś, kto takich emocji i wyznań potrzebuje.

Rada dla Ryb

Jesteś niczym studnia bez dnia, która aż do wyczerpania wszystkich wspiera. Warto byś zaopiekowała się także sobą. Poświęć trochę mniej czasu na zajmowanie się potrzebami innych. Uczyń siebie priorytetem.

Przeczytaj koniecznie:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ