Saturday, May 25, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop na 2023: Miłość, pieniądze, zdrowie. Czy czekają cię wielkie zmiany?

Horoskop na 2023: Miłość, pieniądze, zdrowie. Czy czekają cię wielkie zmiany?

Zdrowie, finanse, miłość. Sprawdź, co czeka cię w 2023 roku

kobieta w cekinowej sukience na różowym tle jako wizualizacja horoskop na 2023

Horoskop na 2023 rok jest szczególnie łaskawy dla kilku znaków / fot. AdobeStock

Horoskop na 2023 rok mówi o podejmowaniu ryzyka, podróżach i dążeniu do niezależności w każdym pożądanym aspekcie. To świetny czas na fizyczne aktywności, trzymanie postanowień, a także na wielkie zmiany w życiu miłosnym i zawodowym. To odzyskiwanie kontroli nad swoim życiem i branie w sprawy w swoje ręce. Zastanów się co jest dla ciebie ważne i nie bój się po to sięgnąć. Strach przed sukcesem to największe wyzwanie z jakim będziesz musiała się uporać

 

Horoskop na 2023 rok

Rok 2023 to numerologiczna 7, czyli symbol Rydwanu w kartach Tarota. Jest to swego rodzaju karta-brama – mamy szansę na wielką zmianę, która wyniesie nas na wyższy poziom rozwoju i świadomości. Istnieje ryzyko powtórzenia swoich błędów z przeszłości. Wtedy niektóre lekcje będziemy musieli odrobić od nowa, mając wrażenie, że historia lubi się powtarzać

– uważa Anita Kostana, Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

Horoskop na 2023: Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Król Buław, Świat, 7 kielichów, Wieża, 4 buław, 5 buław, 4 mieczy

Aura

Z taką aurą możesz co najmniej podbić świat! Jesteś naładowana energią, pasją, motywacją i entuzjazmem. Masz jasną wizję tego, co chcesz stworzyć i jesteś na dobrej drodze by osiągnąć wszystkie swoje cele. Nie obawiasz się ciężkiej pracy, sukces jest już w zasięgu twojej ręki – nie pozwól sobie na wątpliwości.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Możesz borykać się z kilkoma wyborami, których podjęcie odwlekasz w czasie. Jeśli czujesz, że utknęłaś, postaraj się odsunąć emocje i fantazje na bok i podejść do sytuacji logicznie i pragmatycznie. Odpowiedź nasunie ci się sama.

Miłość

Z jednej strony to aura konfliktów, zaś z drugiej wielkich i pięknych zmian. Możesz być pewna, że będzie to transformujące doświadczenie zarówno dla ciebie jak i twojego związku. Dla singielek to zachęta do lepszego poznania samych siebie i ostrzeżenie, by nie podejmować poważnych kroków zbyt szybko.

Finanse

W tej sferze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Stabilizacja, szczęście, awans i wiele innych powodów do świętowania przez cały rok. Bez wątpienia możesz być z siebie dumna.

Zdrowie

Szykuje się szansa na pełne wyzdrowienie i powrót energii, jednak będziesz musiała się w tę poprawę zaangażować. Pilnuj diety oraz ćwiczeń, a stawisz czoło wszystkim przeszkodom.

Rada dla Barana

Karta sprzyja wycofaniu się, zwłaszcza jeśli chodzi o relację. Być może nadszedł też czas na ustalenie nowych granic. Jeśli czujesz, że idziesz w niewłaściwym kierunku, najlepiej zrobić sobie przerwę bądź wycofać się z negocjacji.

 

Może też cię zainteresuje:
Ascendent – co to jest? Co oznacza?

 

Horoskop na 2023: Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Sprawiedliwość, Paź Buław, 7 kielichów, 6 mieczy, Król Kielichów, 4 kielichów, 9 mieczy

Aura

Czas przywrócić pewnym sprawom równowagę. Jeśli postępowałaś w zgodzie ze sobą i dla dobra innych, nie masz się czego obawiać. Jeśli zaś działałaś nieodpowiedzialnie, możliwe, że poniesiesz tego konsekwencje. Aura odkrywania prawdy, uczciwości i sprawiedliwości, zakańczania dawnych sporów, a także podejmowania ważnych decyzji będzie wokół ciebie krążyć w 2023 roku.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Przed tobą wiele wyborów, od których podjęcia nie ma co dłużej uciekać. Możesz się czuć zablokowana, gdyż wcześniej nie wszystko układało się po twojej myśli. Postaraj się zachować spokój, ustal swoje priorytety i zamiast marzyć – działaj.

Miłość

Być może nie jesteś zadowolona z sytuacji, w której się znajdujesz, lecz w pewnym sensie jest to twój świadomy wybór. Wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Sytuacja nie rozwiąże się sama, jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce. Jeżeli zaś jesteś singielką, może ci się wydawać, że wokół ciebie nie ma nikogo odpowiedniego. Taki obraz, może wynikać z niezaleczonych przeszłych ran, którymi trzeba się zająć przed poszukiwaniem miłości.

Finanse

Uważaj na zbyt ryzykowne i lukratywne propozycje, gdyż istnieje ryzyko, że zostaniesz oszukana. Nie pozwól nikomu wykorzystać cię w naiwny sposób. Zadbaj o swoje emocje i nie daj się nikomu wyprowadzić z równowagi, a odzyskasz spokój, stabilizację i jasne spojrzenie na sytuację.

Zdrowie

Potencjalne problemy są związane głównie ze zdrowiem psychicznym. Zamiast rozmyślać o swoich brakach – skup się na swoich zaletach. Zastanów się co robisz, aby twoje zdrowie było w równowadze i pomyśl, co jeszcze mogłabyś do tego dodać by poprawić ogólną aurę. Poza tym – wszystko wydaje się stabilne.

Rada dla Byka

Staw czoła swoim lękom i zajmij się nimi jak najszybciej. Czarne scenariusze, które piszesz w swojej głowie, nie mają pokrycia w rzeczywistości, więc nie martw się na zapas. Znajdź więcej czasu na odpoczynek i nie obawiaj się poprosić o pomoc, jeśli jej potrzebujesz.

 

Horoskop na 2023: Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Gwiazda, Wieża, Głupiec, Sprawiedliwość, 7 kielichów, 5 mieczy, Sąd Ostateczny

Aura

Liczba ważnych kart w tym horoskopie, zwiastuje, że będzie to wyjątkowo ważny rok, obfitujący w wiele zmian. Jednak wydaje się, że trochę straciłaś wiarę w siebie i swoje umiejętności. Wiele rzeczy mogło cię przytłoczyć, stąd potrzeba powrotu do korzeni – nawadniania się, oddania kreatywnym pasjom i przebywania więcej wśród przyjaciół i na łonie natury.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Spróbuj odkryć nowe hobby, które cię pochłonie. W tym roku czekają cię wielkie i niespodziewane zmiany, dlatego czym prędzej naładuj swoją baterię. Coś się skończy, a coś pięknego się zacznie. Po tym roku staniesz się nowym, odmienionym człowiekiem. Miej otwarty umysł i nie skupiaj się na zamartwianiu przeszłością czy przyszłością. Skup się na tym co się dzieje tu i teraz i spróbuj czerpać z tego więcej radości.

Miłość

Pełna równowaga, zgodność emocji oraz intelektów. Staraj się utrzymać równowagę i nie wychodzić ze zbyt wielką ilością oczekiwań. 2023 rok zwiastuje ślub. Jeśli jesteś singielką, miłość jest już blisko, lecz pamiętaj, by nie akceptować mniej, niż zasługujesz.

Finanse

Postaraj się być bardziej asertywna jeśli chodzi o ilość obowiązków zrzucanych na twoją głowę. Podobnie w kwestii wynagrodzenia – jeśli czujesz, że nie jesteś sprawiedliwie traktowana, postaraj się to jasno wyrazić. Karty mogą też mówić o znalezieniu się w punkcie zwrotnym, gdzie nie do końca wiesz, czym chciałabyś się zajmować. Wokół ciebie jest mnóstwo potencjalnych możliwości, skup się i zastanów się, nad czym mogłabyś jeszcze popracować by otwartych drzwi wokół ciebie było ich jeszcze więcej.

Zdrowie

Dostaniesz trafne lekarstwa, wsparcie, ćwiczenia – wszystko to, co tylko pomoże ci w całkowitym wyzdrowieniu. Będzie się to wiązało z pewnym poświęceniem. Jeśli zaangażujesz się w zdrowy tryb życia, przywrócisz balans i harmonię.

Rada dla Bliźniąt

To karta wyższego powołania, które cię poprowadzi. Odrzuć stare, przyjmij nowe. To czas przebudzenia i wielkich zmian. Oczekuj nowego cyklu i nie bój się prosić o radę.

 

Dowiedz się, co się sprawdziło:
Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

 

Horoskop na 2023 rok: Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Król Buław, 3 mieczy, Cesarzowa, Paź Kielichów, Paź Mieczy, Cesarz, Królowa Mieczy

Aura

Brak energii, prokrastynacja i zniechęcenie unoszą się w powietrzu. Może to być spowodowane tym, że za bardzo przejmujesz się opinią innych, bądź wywiera ono na ciebie zbyt dużo presji. Istnieje też ryzyko, że stawiasz przed sobą nierealne oczekiwania. Masz w sobie ogrom ambicji, lecz nie na wszystkie cele jesteś jeszcze gotowa. Pozostań wierna temu, co jest dla ciebie ważne i nie pozwól innym zmienić swojej wizji i kierunku.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Ważną lekcją będzie zaleczenie przeszłych ran, które wciąż negatywnie mogą się odbijać na twoim samopoczuciu. Uzbrój się w większą ilość pokory i empatii, szanuj uczucia innych ludzi i nie podejmuj decyzji kierując się strachem przed odrzuceniem. Uważaj także na negatywne myśli i przekonania, które sobie wmawiasz, gdyż może się to okazać samospełniającą się przepowiednią. Zwróć uwagę na swoje poczucie kobiecości i atrakcyjności – może wizyta w SPA albo odświeżenie szafy, pomogą ci przywrócić miłość do siebie? Jeśli dotyczą cię sprawy dzieci – uważnie przyjrzyj się waszym kontaktom i postarajcie się spędzać ze sobą więcej czasu.

Miłość

Możesz się spodziewać miłych wiadomości, randek, zaproszeń. Wiele tu szczęścia i radości, kierowania się sercem, lojalności i synchronizacji. Jest to także dobry zwiastun, jeśli chodzi o ciążę i macierzyństwo. W twoim otoczeniu pojawi się ktoś młodszy (choćby duchem.)

Finanse

Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale to nie znaczy, że będziesz mieć powody do zmartwień. Być może czasem za bardzo przywiązujesz się do swojej wizji i planu, a często trzeba po prostu pozostać otwartą na nowe możliwości.

Zdrowie

W zdrowiu wszystko wydaje się stabilne, masz w sobie ogrom mocy i silnej woli. Zwróć uwagę na siedzący tryb życia, a także na regularność i jakość tego co jesz.

Rada dla Raka

W życiu kieruj się logiką, emocje zaś odłóż na bok. Mów jasno co myślisz, a problemy rozwiązuj szybko. Nie bój się także przedstawiać na forum publicznym swojej wizji.

 

Zobacz koniecznie:
Nowy rok numerologiczny 2023 ma wibrację 7. Siódemka oznacza problemy w życiu tych, którzy unikają radykalnych zmian

Horoskop na 2023 rok: Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Pustelnik, 8 denarów, Papież, Księżyc, Gwiazda, Wieża, 10 mieczy

Aura

Energia może wskazywać, że za mało czasu poświęcasz osobistej refleksji, znajdujesz za to mnóstwo zajęć i bierzesz nowe zobowiązania, byle tylko nie zajmować się swoim wnętrzem. Paradoksalnie możesz aż nadto przejmować się refleksją, posuwając się za daleko z izolacją. Jeśli czujesz, że stajesz się pustelnikiem, pamiętaj by dbać o kontakty z innymi ludźmi, zwłaszcza z najbliższymi. Jeśli wciąż biegasz i gonisz, postaraj się znaleźć więcej przestrzeni dla siebie, najlepiej też na medytację.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Uważaj na swoje skupienie, pracując w chaosie i szukając wygodnej drogi na skróty możesz stracić z oczu cel i motywację. Najlepsze rzeczy przychodzą gdy opuszczasz swoją strefę komfortu. Znajdź balans, działaj w określonych strukturach i skup się na doszkalaniu swojej wiedzy i umiejętności.

Miłość

W sprawach miłosnych może cię czekać przebudzenie. Jest coś, czego udajesz, że nie widzisz, ale już niedługo przyjdzie głębsze zrozumienie. Karty mogą oznaczać, że twoja druga połówka nareszcie się przed tobą otworzy, a wasz związek ewoluuje. Jeśli jesteś singielką, miej się na baczności i nie ignoruj czerwonych flag.

Finanse

Sukces, satysfakcja, pasja. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów, zwłaszcza w twórczym aspekcie pracy. Niczego ci nie zabraknie. To dobry czas by korzystać z wakacji i innych aktywności, które cię odstresują.

Zdrowie

Istnieje ryzyko, że zignorujesz niektóre symptomy, co może prowadzić do nagłego pogorszenia. Słuchaj swojego ciała, badaj się regularnie i staw odważnie czoła wszystkiemu co cię spotka, a wtedy twoje zdrowie wróci do pełnej równowagi.

Rada dla Lwa

Czy masz autodestrukcyjne przekonania? Sama podkładasz sobie kłody pod nogi? Jeśli tak, to czas na zmiany. Zacznij od nowa z nowym zestawem wartości. Zostaw za sobą przeszłość i uwolnij się od wszystkiego co cię ogranicza. Jeśli ktoś cię zranił – jest to dobry czas na prawdziwe przebaczenie, uważaj także na postawę męczennika – nie ma potrzeby cierpieć na siłę.

 

Może też cię zainteresuje:

Tarot na Dzień Matki – przyjrzyj się relacjom z mamą i darom, jakie otrzymałaś od kobiet z twojego rodu

 

Horoskop na 2023: Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 3 mieczy, 10 denarów, 8 buław, 4 buław, 3 denarów, 10 buław, 2 mieczy

Aura

To nie będzie dobry czas dla miłości, ale doskonały rok by pozbyć się przeszłych żali i zakończyć pewne rozdziały. To doskonały moment by przypomnieć sobie swoje prawdziwe pragnienia i wyciągnąć ważne lekcje (zwłaszcza miłosne), by wpuścić nową, pozytywną energię.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Korzenie, tradycja, więzi czy rodzinny biznes to tematy, na których powinnaś się skupić najmocniej. Spędzaj w gronie bliskich jak najwięcej czasu. Rozpocznijcie nową pasję, projekt, przypomnijcie sobie stare tradycje i pielęgnujcie relacje, a wróci to dobrą energią w nadmiarze. Uważaj, by nie wpadać w marazm, warto poszukać nowych sposobów na wykrzesanie z siebie entuzjazmu. Nie obwiniaj siebie za wszystko – jeśli potrzebujesz pomocy, wystarczy, że o nią poprosisz.

Miłość

To nie jest najbardziej pozytywny aspekt tego roku. Dużo tu niestabilności, chaosu i potencjalnych problemów. Podejdź do wszystkiego z otwartą głową, jeżeli masz ścisłe plany i wielkie oczekiwania – niestety, mogą cię one rozczarować.

Finanse

Twoja kariera i finanse mają szansę na pełny rozkwit! Widać, że osiągasz mistrzostwo w swojej dziedzinie i podchodzisz do spraw z pełnym profesjonalizmem. Jesteś otwarta na rozwój, wspaniale się komunikujesz, współpracujesz – to wszystko będzie cię satysfakcjonować – zarówno w sferze rozwoju jak i finansów.

Zdrowie

Czy nie jest tak, że lubisz wszystko robić sama i nie pozwalasz sobie pomóc? Presja i stres mogą się odbić na twoim fizycznym zdrowiu. Postaraj się uczynić siebie i swoje zdrowie priorytetem w tym roku.

Rada dla Panny

Na pewne decyzje możesz jeszcze nie być gotowa, poczekaj i przemyśl je jeszcze dwa razy. Zrób sobie przerwę i stwórz więcej przestrzeni dla siebie. Czasami okres samotności da ci odpowiedź, której potrzebujesz. Medytacja mogłaby mieć zbawienny wpływ na twoje samopoczucie.

 

Horoskop na 2023: Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 2 denarów, 10 denarów, Paź Kielichów, 8 buław, 4 buław, 2 buław, Paź Denarów

Aura

Niezdecydowanie i problemy z wywiązywaniem się z obowiązków mogą wywoływać u ciebie stres, frustrację a nawet wypalenie. To dobry czas by nadać priorytety niektórym ze spraw, a innymi przestać się zajmować. Nie dasz rady podołać wszystkiemu sama – jeśli masz taką możliwość, oddeleguj ich część dla własnego dobra. Karty mogą też mówić o tym, że utknęłaś w temacie pracy i wpadłaś w rutynę, jeśli tak jest – nie bój się zaryzykować i spróbować czegoś zupełnie nowego.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Szczególną uwagę zwróć na relacje w swojej rodzinie. Mogą się pojawiać konflikty, zwłaszcza jeżeli chodzi o strefę finansów – niekoniecznie musi to dotyczyć twojego domu, może mieć związek z twoją rodziną. Ważną lekcją będzie wypracowanie nowego sposobu gospodarowania pieniędzy, a także metod komunikacji. Poświęć też więcej czasu swoim dzieciom i zrozumieniu ich emocji, a jeśli nie masz dzieci – zajmij się swoim wewnętrznym dzieckiem i spróbuj mu więcej dogadzać.

Miłość

W miłości pozytywne zaskoczenie – nowa energia, ekscytacja, podróże, romanse… Wszystko wydaje się tu szczęśliwe, jeśli tylko nie będziesz na wszystko reagować impulsywnie. Spodziewaj się miłych wieści i niespodzianek.

Finanse

W tej strefie będziesz mieć wiele powodów do wdzięczności, wszystko jest w harmonii i stabilności. Planuj ostrożnie, a wszystko będzie już tylko lepsze, możesz być z siebie dumna.

Zdrowie

W przypadku zdrowia widać tu swego rodzaju rozleniwienie – może wiesz, co powinnaś robić, lecz dalej nie podjęłaś w tym kierunku działań? Może w ogóle nie trafiłaś jeszcze na żadne badania? Karty sugerują także, że możliwa będzie konieczność zasięgnięcia w temacie zdrowia drugiej opinii.

Rada dla Wag

Jeśli brniesz w chaos i twoje zainteresowanie osłabło, być może czas się tym zająć, lub oderwać się od tego, co ci nie sprzyja. W pewnych kwestiach dobrze byłoby się jeszcze doszkolić. Twoja potrzeba perfekcjonizmu może też cię wpędzić w prokrastynację, może czas przywiązywać mniejszą wagę do szczegółów i po prostu działać?

 

Może też cię zainteresuje:
Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

Horoskop na 2023: Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Diabeł, 6 mieczy, Rycerz Buław, Mag, 7 buław, 4 mieczy, Paź Buław

Aura

Uczucie ulgi, wzmocnienie silnej woli i porzucanie niezdrowych nawyków to wyzwalająca aura nowego roku. Wzrasta twoja samoświadomość, pojawiają się nowe perspektywy, zaś uczucie lęku powoli zastępuje energia i motywacja. To dobry czas na rozpoczynanie wszelkich diet, ćwiczeń czy realizowanie innych, zdrowych postanowień.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Pamiętaj, że po burzy przychodzi spokój. Aby go odzyskać należy zostawić za sobą te aspekty życia, które już ci nie służą. Jest to doskonały rok na wszelkie podróże, które pomogą ci uciec od stresu i przywrócić harmonię. Zwróć uwagę na wszelkie niedokończone sprawy, nie trać pewności siebie i zawiąż wszystkie luźne końce. Nie obawiaj się podejmować ryzyka, a czeka na ciebie wiele przyjemnych osiągnięć.

Miłość

To idealny rok na szukanie swojej bratniej duszy, a raczej na to by dać się odnaleźć, gdyż ona już jest na twoim tropie. Aby to się stało musisz się bardziej otworzyć i wpuścić ją gdy zapuka. Jeżeli już jesteś w związku, karty wskazują na stabilizację, zabawę, przyjemność i pogłębienie relacji.

Finanse

Bądź uważna jeżeli chodzi o impulsywne wydatki, gdyż mogą one poważnie nadszarpnąć twój budżet. Postaraj się nie ryzykować wszystkiego na co tak ciężko pracowałaś i podejmuj tylko bezpieczne inwestycje.

Zdrowie

To czas powrotu do zdrowia, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Szczególną uwagę zwróć na swoje zdrowie psychiczne i emocje, gdy pozostaniesz stabilna, wszystko inne również takie będzie.

Rada dla Skorpiona

Skup się na nauce – szkoła, praca, kursy, przygody, które budują życiowe doświadczenie. Bądź otwarta na wszystko, co może cię czegoś nauczyć. Ta karta sprzyja również podjęciu nowej pracy lub projektu, zwłaszcza jeżeli będzie się on wiązać z wykorzystaniem twojej kreatywności.

 

Horoskop na 2023: Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 10 denarów, 3 mieczy, Król Buław, Paź Mieczy, As Mieczy, Pustelnik, 9 mieczy

Aura

Dużo tematów będzie się skupiać wokół rodziny oraz korzeni. Istnieje ryzyko konfliktów, nietrafionych inwestycji a także niespodziewanej nowiny. Warto zadbać o umacnianie więzi i spędzania z rodziną większej ilości czasu, by uniknąć braku harmonii.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Ważną lekcją będzie odpuszczenie żalów z przeszłości, a także podzielenie się swoją historią z najbliższymi. Uważaj na negatywne myśli, którymi podcinasz sobie skrzydła, uwierz w siebie trochę mocniej. Nie przywiązuj zbyt dużej uwagi do opinii innych ludzi, w końcu jest ich wiele i każdy ma prawo do swojej.

Miłość

W tej sferze największą przeszkodą może być sposób komunikacji. Możesz wierzyć, że wyrażasz się jasno i szczerze, a druga osoba może słyszeć w tym arogancję i agresję. Postaraj się podszlifować swój język miłości i uważaj na emocjonalne gierki niestabilnych ludzi.

Finanse

Sukces i zwycięstwo w nowych projektach bądź biznesie, dobre nowiny i dobrobyt. To wszystko jest dla ciebie dostępne, jeśli twoje decyzje nie będą podejmowane na bazie emocji, a wyłącznie na podstawie rozsądku, po wcześniejszym planowaniu. To także dobry czas na rozważenie nowych sposób na oszczędzanie bądź lokowanie pieniędzy.

Zdrowie

Wiele z fizycznych symptomów, które możesz odczuwać, prawdopodobnie ma korzenie w twojej psychice. Skup się na odnalezieniu wewnętrznego spokoju i uważaj, by nie izolować się ze strachu od swoich przyjaciół i rodziny.

Rada dla Strzelca

Staw czoła swoim lękom i nie odkładaj spraw na później. Znajdź czas na odpoczynek i nie cierp w milczeniu, twoja rodzina i przyjaciele są gotowi by wesprzeć cię w każdej chwili.

 

Horoskop na 2023: Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 9 kielichów, 5 mieczy, Wisielec, Król Denarów, 5 kielichów, Cesarzowa, Paź Kielichów

Aura

Aura szczęścia i spełnienia. To poczucie wdzięczności za wszystkie aspekty życia, i na tym warto się skupić – w końcu ciężko na to pracowałaś. Trudności są już daleko za tobą, a ty możesz się cieszyć tym, na co w pełni zasłużyłaś.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Więcej spokoju i pokojowych rozwiązań, a także lepsze priorytetyzowanie spraw – nie wszystkie z nich będą warte ani walki, ani poświęconej energii. Być może będziesz także ponosić konsekwencje jakiegoś oszustwa – choć może być to nieprzyjemne, niesie za sobą dużo ważnych lekcji.

Miłość

Dla będących w związkach 2023 rok obfituje w solidne i rozwijające się relacje, otoczone dostatkiem i poświęceniem. Jeśli zaś jesteś singielką – już wkrótce ten stan może dobiec końca. Mężczyzna, który jawi się na horyzoncie jest praktyczny, szczery i hojny.

Finanse

W kartach jawi się moment wytchnienia po chwilowym kryzysie. Pamiętaj, by utrzymać pozytywne nastawienie i wyciągnąć lekcje z każdego doświadczenia.

Zdrowie

Wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku. Karta ta sprzyja również macierzyństwu i sprawom estetycznym. Uważaj na folgowanie ze swoją dietą, a także nawodnieniem organizmu, a wszystko będzie dobrze.

Rada dla Koziorożca

Otwórz swoje serce. Wyrażaj się swobodnie. Podejmij emocjonalne ryzyko i nie bój się w miłości postawić wszystkiego na jedną kartę. Karty zalecają empatię i próbę lepszego dostrojenia się do uczuć innych ludzi.

 

Horoskop na 2023: Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Królowa Buław, Wieża, 7 buław, Rycerz Kielichów, 10 denarów, Królowa Mieczy, 7 Mieczy

Aura

Dużo optymizmu, przypływu energii i motywacji. Zaangażujesz się w wiele projektów i będziesz panować nad wszystkim co się wokół ciebie dzieje. Twoje połączenie z intuicją jest na najwyższym poziomie, ten dar możesz wykorzystać to mądrego doradzania i prowadzenia innych. Rok 2023 będzie obfity w mnóstwo zajęć, zaś ty będziesz inspiracją dla wszystkich wokół.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Uważaj na swoją przeszłość i wyciąganie z niej lekcji, by nie popełnić tych samych błędów. Nie broń się przed zmianami, możliwe, że czeka cię prawdziwa transformacja – zmiana opinii, wierzeń, wartości, wszystkiego co dla ciebie ważne. Karta też mówi o nieuniknionych zmianach, przed którymi się wzbraniasz, choć w głębi duszy czujesz, że są ci niezbędne.
Zwróć uwagę na rosnącą wokół ciebie konkurencję, istnieje ryzyko, że wielu ludzi będzie chciało zająć twoje miejsce – nie bój się w takim przypadku być asertywną, sprytną, a nawet posunąć się do manipulacji czy podobnych zagrań.

Miłość

Wiele obietnic może się okazać pustych, zaś sam partner – zupełnie niestabilny emocjonalnie. Postaraj się odłożyć emocje na bok i przemyśleć w spokoju sytuację, zanim podejmiesz dalsze, wiążące decyzje. Z drugiej strony, być może za dużo fantazjujesz o miłości zamiast wcielić w życie swoje plany? Jeśli nie uspokoisz swoich emocji może ci grozić dużo niestabilności w tej sferze.

Finanse

Bogactwo i stabilizacja oparta na solidnych fundamentach, zarówno jeśli chodzi o karierę i zasoby rodzinne. To czas, gdzie będziesz mogła się cieszyć, tym co zbudowałaś, spodziewaj się także nagłego zastrzyku gotówki.

Zdrowie

Czujesz się trochę rozkojarzona, przez co wiele rzeczy możesz robić chaotycznie. Problemy, na które warto zwrócić uwagę to zdrowie psychiczne oraz płodność.

Rada dla Wodnika

Wiele rzeczy można uprościć, i niech to będzie twoją dewizą. Nie wstydź się poprosić o pomoc, nie musisz ze wszystkim zmagać się sama.

 

Horoskop na 2023: Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 2 kielichów, Kochankowie, 5 kielichów, As Kielichów, Papież, Wieża, Koło Fortuny

Aura

2023 rok jawi się w aurze odzyskiwania balansu, brania odpowiedzialności za podejmowane decyzje, a także o poświęceniu i harmonii w relacjach. Zanim zaczniesz zacieśniać miłosne więzi, popracuj nad miłością do samej siebie. Czas zacząć siebie akceptować taką jaką jesteś, tylko wtedy zniknie niezdecydowanie i strach przed odrzuceniem. We wszystkim co robisz pamiętaj, by kierować się sercem. Dwa razy przemyśl swoją decyzję zanim dokonasz wyboru.

Na co zwrócić uwagę w 2023?

Być może za często tkwisz myślami w przeszłości, przywołując żale, urazy czy nieprzyjemne chwile. Obwinianie siebie za wszystko blokuje cię przed spojrzeniem na sprawy z nowej, świeżej perspektywy. Jeśli wciąż będziesz płakać nad rozlanym mlekiem i przejmować się sprawami, na które nie masz wpływu, ten rok może się okazać wyjątkowo frustrujący.

Miłość

Pasja, zaangażowanie, poświęcenie i nowe początki. To jedna z najpiękniejszych kart na miłość, która wróży głębokie połączenie, spełnienie i dobre nowiny. Często sprzyja zaręczynom, ślubom, a także ciąży. To idealny czas na wyjścia, pielęgnowanie romantycznych chwil, twoja energia miłosna jest idealnie zsynchronizowana ze światem i możesz przyciągnąć do swojego życia co tylko zechcesz.

Finanse

Sukces jest bardzo prawdopodobny, ale nie przyjdzie nagle. Czas na planowanie, metodyczne podejście i trzymanie się znanych struktur oraz panujących wokół ciebie zasad. Jesteś w bezpiecznym miejscu i wszystko wydaje się w tej sferze zrównoważone. Jeśli jednak nie jest, karta może mówić o presji jaką wywiera na ciebie otoczenie, by zacząć nową, stabilną karierę.

Zdrowie

O tę strefę powinnaś zadbać najbardziej. Karty wskazują na coś nieoczekiwanego – miej się na baczności i nie podejmuj zbędnego ryzyka na przykład w kwestii zabiegów kosmetycznych. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, być może nieprzepracowana trauma wciąż ma na ciebie negatywny wpływ.

Rada dla Ryb

Uważaj, by nie wpaść w stagnację, staraj się robić wszystko co w twojej mocy, aby sprawy szły naprzód. Jeśli czujesz, że kręcisz się w kółko i zmierzasz donikąd, być może nadszedł czas, aby uświadomić sobie gdzie jest wyjście. Czas na przerwanie starych cykli i wpuszczenie nowej energii do swojego życia. Nadmierna próba kontrolowania wszystkiego wokół na nic się nie zda, czasem trzeba po prostu popłynąć z prądem i wierzyć, że wszystko się ułoży na twoją korzyść.

 

Przeczytaj koniecznie:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ