Tuesday, March 5, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

Nowy rok – nowa ja. Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

Dowiedz się, jakie plany ma wobec ciebie nadchodzące nowe i przeczytaj swój horoskop na 2022 rok!

kobieta trzyma kulę dyskotekową a jej twarz odbija się w niej

Gotowa na nowe? Sprawdź swój horoskop na 2022! / fot. Jakob Owens / Unsplash

Jaki będzie nadchodzący 2022 rok? Wiele znaków zodiaku może pozazdrościć aury Bliźniąt, powodzenia finansowego Raków albo wyśmienitej kondycji Lwów. A co z pozostałymi? Dowiedz się, jakie plany ma wobec ciebie nadchodzące nowe i przeczytaj swój horoskop na 2022 rok!

 

Horoskop na 2022 rok: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czego możesz spodziewać się sferze miłości, zdrowia, finansów, pracy w 2022 roku:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

Horoskop na rok 2022: Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 4 kielichów, Pustelnik, Gwiazda, Paź denarów, 5 kielichów, 2 denarów, Cesarz

Aura

2022 to rok wielu przemyśleń. Wycofywanie się do własnego świata niesie wiele pozytywnych możliwości. Jest to czas na ponowne połączenie się ze swoją intuicją, lepsze zrozumienie swoich potrzeb, celów… po prostu siebie. To czas uleczenia swojego wnętrza, jednak aby się to udało, powinnaś rozbudzić w sobie nadzieję. Okres samotności wykorzystaj na poszukiwania nowych pomysłów i inspiracji, odzyskanie pewności siebie i uspokojenie swoich emocji.
Pamiętaj też, żeby nie odcinać zupełnie swoich bliskich, daj im znać, że potrzebujesz trochę czasu dla siebie.

Miłość

Twoja obecna sytuacja miłosna wymaga ponownego odzyskania entuzjazmu. To dobry rok na znalezienie nowego hobby, projektu, a nawet kierunku podróży. Spędzając ze sobą czas w sposób bardziej jakościowy, będziecie mieli większą szansę by ponownie się ze sobą połączyć. Jeśli jesteś singielką, w nowym roku nadarzy się wiele okazji do zabawy, lecz jeśli chciałabyś czegoś bardziej poważnego, nie bój się spróbować.

Praca/Finanse

Jeśli ostatnio doświadczyłaś niepowodzeń w tej sferze, karty sugerują, że przyszły rok będzie okresem zdrowienia. Masz wszystko czego potrzebujesz aby przejść dalej. Wszystkie przeszkody wydają się już za tobą, Bądź dumna z tego, co przezwyciężyłaś.

Zdrowie

Karty radzą odnalezienie balansu pomiędzy swoimi zobowiązaniami, a zadbaniem o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Długie godziny w pracy, przytłaczająca rutyna i stres nie pozwalają ci wystarczająco się o siebie zatroszczyć. Zdrowie powinno być twoim priorytetem, jeśli o nie lepiej zadbasz, wszystkie aspekty życia zmienią się na lepsze.

Rada

Karty wskazują, że w przyszłym roku potrzebna jest poważna, zdyscyplinowana postawa. Przejmij kontrolę nad sytuacją. Dokonuj pragmatycznych wyborów, które sprzyjają bezpieczeństwu i stabilności. Ta karta sprzyja odpowiedzialności – niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, rodzinę, czy nawet o samodoskonalenie, bądź gotowa wziąć na siebie większą odpowiedzialność.

Horoskop 2022: Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Rydwan, As kielichów, 3 kielichów, 9 mieczy, 5 denarów, Paź denarów, 3 denarów

Aura

Rok wyłania się z aury siły woli, determinacji i mocy. Teraz nie czas na bierność w nadziei, że wszystko ułoży się na twoją korzyść. Podejmij skoncentrowane działania i trzymaj się kursu, bez względu na to, jakie wyzwania staną na twojej drodze – bo uwierz mi, będą wyzwania. Odniesiesz sukces, o ile zachowasz koncentrację i pewność swoich umiejętności. Musisz użyć siły woli i samodyscypliny, aby skoncentrować się na zadaniu. Nie możesz iść na skróty ani wybrać łatwej trasy, bo poniesiesz porażkę.
Mocną stroną tego roku będzie miłość. Nowa energia wchodząca w stare związki, lub ktoś nowy będzie najmilszą niespodzianką. Słabą stroną mogą być przyjaciele, być może obecne cię zmęczy i postanowisz zmienić towarzystwo.

Miłość

Jesteś gotowa aby stawić czoła prawdzie. Jeśli jesteś w związku – tylko szczerość i wsparcie partnera może przynieść ci ulgę. Jeśli  jesteś singielką, to nadchodzi czas pracy nad sobą. Dzięki niej będziesz gotowa do ponownego wejścia w zdrowy i pełen miłości związek.

Praca/Finanse

W tym aspekcie mogą pojawić się kłopoty. To mogą być trudne kontakty ze współpracownikami, poczucie osamotnienia a nawet strata materialna. To nie będzie dobry rok na ryzykowne inwestycje, lepiej skupić się na oszczędzaniu pieniędzy. Niezależnie od sytuacji, nie pozwól, by duma powstrzymała cię od proszenia o pomoc.

Zdrowie

Wszystko wydaje się w porządku, choć dietę i ćwiczenia zawsze można by poprawić. Jeśli się na tym skupisz – rezultaty będą szybko widoczne i przyniosą ci entuzjazm i determinację. Karta może być także zwiastunem ciąży.

Rada

Karta mówi o budowaniu zgodnego partnerstwa, zwłaszcza w pracy. Im więcej próbujesz, tym lepsza jest twoja kariera. Zdobywaj nową wiedzę i wdrażaj swoje kreatywne talenty w swoją pracę.

Horoskop 2022 rok: Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Gwiazda, 6 kielichów, Rycerz denarów, 4 kielichów, 4 denarów, 9 kielichów, As kielichów

Aura

To rok wytchnienia i zdrowienia. Pełen przypływu kreatywności, nadziei, a także bliskich relacji. Wkraczasz w spokojną, pełną miłości fazę swojego życia, wypełnioną spokojną energią, stabilnością psychiczną i głębszym zrozumieniem zarówno siebie, jak i innych wokół ciebie. Uważaj jednak, by nostalgia nie zatrzymała cię w miejscu, gdyż możesz popaść w lenistwo i rutynę.

Miłość

Monotonia odbiera urok nawet najtrwalszej relacji. Być może wspomnienia z przeszłości blokują cię przed docenieniem tego co posiadasz. A może pielęgnujesz wobec niej nierealistyczne oczekiwania? Postaraj się bardziej otworzyć na nowe możliwości, a miło się zaskoczysz.

Praca/Finanse

Wszystko wydaje się w porządku, ale nie widać tu większego potencjału na rozwój. Możliwe, że mocno się przywiązałaś do miejsca, w którym pracujesz, lub ze strachu ciężko ci zainwestować pieniądze w coś nowego. Spróbuj znaleźć złoty środek i otworzyć się na nowe możliwości.

Zdrowie

Karty sugerują problemy związane z określaniem granic – jak np. dieta, niezdrowe uzależnienia. Być może zbyt długie noszenie problemów sprawiło, że nabawiłaś się złych nawyków, które odbijają się na twoim zdrowiu.

Rada

Karty radzą, by być powściągliwą w swoich emocjach i przemyśleć sytuację kilkukrotnie, zanim ponownie otworzysz swe serce.

Horoskop na 2022: Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, Król Kielichów, 8 denarów, Rycerz mieczy, Rycerz denarów, As denarów, Rycerz kielichów

Aura

Skupisz się mocno na swoich emocjach, przez co możesz być bardziej podatna na wszelkie niepokoje i dramaty. A może tłumisz swoje uczucia i wycofujesz się zbyt szybko, ponieważ boisz się, co może się stać jeśli za bardzo się otworzysz? Emocje dławią się w tobie i ryzykujesz wybuchem, jeśli presja stanie się zbyt duża.
Nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, pewne rzeczy należy odpuścić i pozwolić im płynąć w swoim rytmie. Popracuj w tym czasie nad skupieniem się nad tym, na co masz realny wpływ.

Miłość

Dużo zamieszania i dużo chaosu. Może być on spowodowany problemami z kontrolą, walką o władzę. Unikaj impulsywnych decyzji i wypatruj czerwonych flag, zanim będzie za późno.

Praca/finanse

W tej sferze wszystko wydaje się stabilne. Twoja determinacja i ambicja prowadzą cię ku spełnieniu. Stabilne i powolne podejście opłaci się w dłuższej perspektywie. Wiedz, że jesteś na właściwej ścieżce.

Zdrowie

Wszystko wydaje się w porządku, wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych bądź ćwiczeń sprawi, że zyskasz jeszcze więcej nowej energii i motywacji.

Rada

Znajdź sposób na ustabilizowanie swoich emocji. Uważaj na romantyczne sytuacje, twoje sercowe wybory mogą przyćmić twój rozsądek.

Horoskop 2022 r.: Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 2 denarów, As buław, Mag, 8 kielichów, Głupiec, Sąd Boży, 5 denarów

Aura

Ciężko ci złapać balans w tym całym chaosie. Może zbytnio skupiasz się na jednym aspekcie życia kosztem innych? A może nadmiar obowiązków cię przytłacza i potrzebujesz to lepiej zorganizować? 
2022 rok będzie dla ciebie pełen pozytywnych wyzwań i możliwości. Jeśli tylko uwierzysz w siebie, w swoją kreatywność i talenty – czeka na ciebie piękny nowy początek, który przywróci twoją motywację i entuzjazm.

Miłość

Karty mówią o potrzebie zostawienia za sobą czegoś, co już nie jest dłużej dla ciebie dobre. Stare problemy, tematy, nawyki, pomysły a nawet partnerzy. Zadanie sobie pytania co cię uszczęśliwia wymaga wiele odwagi, a jeszcze więcej by postępować w zgodzie ze sobą.

Praca/finanse

Ta sfera wydaje się być pełna blokad. Być może twoja praca nie przynosi ci już takiej satysfakcji jak kiedyś? Nie bój się zaryzykować i pójść nową drogą, jednak nie rób niczego w sposób lekkomyślny.

Zdrowie

Karty wskazują na świetne zdrowie i umiejętność pracowania nad sobą. Jesteś w szczytowej formie zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Rada

Zbliżasz się do końca tego trudnego okresu. Posuwaj się dalej. Na końcu tunelu jest światło.
Karty ostrzegają, aby nie powtarzać swoich błędów finansowych z przeszłości. Nie idź tą samą ścieżką, która wcześniej przysporzyła ci kłopotów. To dobry czas, by odejść z trudnego związku.

Horoskop na 2022 rok: Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: As denarów, 8 denarów, 5 mieczy, 10 kielichów, Rycerz denarów, Moc, Śmierć

Aura

Nowy rok to nowy początek, zwłaszcza jak chodzi o ścieżki powiązane ze światem materialnym. Otwierają się przed tobą drzwi, które prowadzą do prawdziwego spełnienia i od ciebie zależy, czy postanowisz je otworzyć. Mocną stroną będzie twoja cierpliwość, pewność siebie i ambicja. Nie bój się wyjść poza swoją sferę komfortu, nowe i piękne rzeczy są tuż na horyzoncie. Słabym punktem przyszłego roku będzie pewien konflikt, w którym każda ze stron jest z góry przegrana. Może nie warto na niego poświęcać energii? Z drugiej strony, jeśli masz coś na sumieniu, może to być czas, w którym prawda wyjdzie na jaw i trzeba będzie ponieść konsekwencje.

Miłość

„Kto ma szczęście w kartach, nie ma szczęścia w miłości” – niestety, szykuje się więcej przeszkód do pokonania. Brak harmonii, stres i konflikty mogą skończyć się nawet rozstaniem. Niewykluczone też, że konflikt dotyczy także dalszej rodziny. Jedynym sposobem na poprawienie tej strefy jest wspólny szacunek dla swoich wyborów i lepsza komunikacja.

Praca/finanse

Praktyczne podejście do życia przynosi ci wiele korzyści. Nie boisz się ciężkiej pracy ani długoterminowych celów. Jesteś zdyscyplinowana, a twoja konsekwencja w dalszej przyszłości może doprowadzić cię na sam szczyt.

Zdrowie

Brak motywacji do trzymania zdrowych nawyków może odbić się na twojej sile i zdrowiu. Zapobiegaj problemom serca i kręgosłupa!

Rada

Czy trzymasz się kurczowo czegoś, co już nie działa? Próbujesz ożywić, coś co zawiodło? Czasem lepiej jest odpuścić. A może nie jesteś gotowa jeszcze na poważne zmiany? Przemyśl to i skonfrontuj się ze swoimi problemami i pragnieniami.


Co gwiazdy mówią o miłości? Sprawdź
: Miłosny horoskop andrzejkowy: Czego możesz się spodziewać w sferze seksu i miłości w nadchodzących miesiącach?

Horoskop 2022: Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 7 kielichów, Mag, 2 kielichów, Arcykapłan, 6 mieczy, 8 mieczy, 9 buław

Aura

Dużo rozmyślań i mało działania. Aura nowego roku wskazuje na wiele możliwości i wyborów, jednak możesz mieć skłonności do iluzji i nierealistycznych oczekiwań.
2022 rok ma w sobie ogromny potencjał i jeśli tylko uwierzysz w siebie, to możesz osiągnąć sama co tylko zechcesz. O ile wybierzesz jeden kierunek. Przyszły rok jawi się dla Wagi pod znakiem ogromnej kreatywności, ale także możliwych problemów miłosnych. Nie zapominaj o pokochaniu samej siebie.

Miłość

Karty wskazują na rozwój duchowy w miłosnej sferze – niektórym mogą wskazywać ślub i głębokie połączenie. Być może będziesz musiała skorzystać z terapii bądź czyjejś dobrej rady, żeby ustabilizować tą strefę.

Praca/finanse

Nadchodzi zdecydowanie spokojny czas, w którym wszystko masz pod kontrolą. Przyszły rok to stabilna poprawa finansowa i uspokojenie sytuacji po wcześniejszym problemach.

Zdrowie

Najgorsze już za tobą. Karty wskazują na poprawę związaną z oczami i psychiką.

Rada

Bądź wrażliwa i nie bój się ryzykować. Nie zajmuj się wszystkimi rzeczami naraz, nie potrzebne ci nowe rzeczy do zrobienia. Skup się na jednym kierunku i uwierz, że wszystko będzie tylko lepsze.

Horoskop na 2022: Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, 4 buław, Wieża, 6 kielichów, Królowa mieczy, 2 denarów, 4 kielichów

Aura

Kolejny rok przyniesie tyle doświadczeń, że spokojnie mogłabyś nimi obdarzyć kilka innych osób. To będzie rok dobrych zmian. Nie na wszystkie z nich będziesz miała wpływ, dlatego nauka odpuszczania będzie mile widziana. Mocną stroną 2022 roku będzie stabilizacja w rodzinie i w miłości, być może szykuje się jakaś uroczystość? Nowy rok niesie też sporo przeszkód, których możesz unikać nie chcąc konfrontacji. Nie bój się zmian.

Miłość

Karty wskazują na bratnie dusze, poczucie szczęścia i harmonii. Jest to także zwiastun ciąży. Jeśli jesteś singielką, jest duża szansa, że zejdziesz się z kimś z przeszłości, bądź poznasz ją dzięki przyjaciołom z dzieciństwa.

Praca/finanse

Finansowe negocjacje mogą nie pójść po twojej myśli, uważaj by ostre słowa i tłumiony żal nie kosztowały cię pieniędzy. Pamiętaj o byciu uczciwą i cierpliwą.

Zdrowie

Stres i zmęczenie odbijają się na twoim zdrowiu, wszystkie twoje spięcia mają odzwierciedlenie w twoim ciele. Jeśli to możliwe – powinnaś sprawić sobie wakacje, podczas których naprawdę odpoczniesz.

Rada

Okres zwlekania dobiega końca. Czas podjąć działanie i otworzyć się na zmiany. Rozejrzyj się wokół, gdyż ktoś do ciebie wyciąga pomocną dłoń, może przyda ci się wsparcie?

Horoskop 2022 rok: Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 2 kielichów, Rydwan, Rycerz mieczy, 5 buław, Świat, 7 kielichów, Cesarzowa

Aura

Aby stać się spełnioną w swoim życiu i związkach, najpierw znajdź w sobie miłość i daj ją sobie. Żadna inna osoba, własność materialna ani osiągnięcie nie mogą tego za ciebie zrobić. Aura może też zwiastować miłosne problemy, z powodu ograniczonej komunikacji. Mocną stroną tego roku będzie twoja siła woli i determinacja, dzięki zaangażowaniu możesz śmiało kreować z powodzeniem własne szczęście na nowej drodze. Słabą stroną może być rozpraszanie się i trudność w znalezieniu konkretnego kierunku. Brak cierpliwości i impulsywne działania to twoje największe przeszkody.

Miłość

Konflikty czy to wewnętrzne czy to w dyskusjach niestety będą mieć miejsce dość często. Być może jedna ze stron zawsze chce mieć racje. Zamiast wsparcia widzę tu walkę o władzę i konkurowanie ze sobą. Uważaj żeby nie ulec aroganckiemu partnerowi. Jeśli jesteś singielką życie miłosne może ci się wydać chaotyczne. 

Praca/finanse

Być może czujesz stagnację i szukasz szybkich rozwiązań poprzez ryzykowne pomysły. Twoja obecna sytuacja nie cieszy cię tak bardzo, jak oczekiwałaś. Jednak coś, co nie działało dobiega końca i przy odrobinie skupienia otworzysz wkrótce nowy, szczęśliwszy rozdział. Być może związany z zagranicą.

Zdrowie

Czy nie popadasz czasem w skrajności? Dla twojego organizmu to dość obciążające. Spróbuj znaleźć balans i czas na zrelaksowanie się.

Rada

​​Sytuacje mogą wymagać łagodniejszego podejścia, aby osiągnąć cel. Bądź lojalna i kochająca, zaopiekuj się tymi, którzy tego potrzebują, a przede wszystkim sobą.

Horoskop na 2022 r.: Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 8 mieczy, 6 denarów, 5 kielichów, 7 kielichów, Wisielec, 9 kielichów, Królowa denarów

Aura

Największym ograniczeniem są twoje negatywne myśli. Być może tkwisz w sytuacji, która już cię nie satysfakcjonuje i wydaje ci się, że nie ma z niej wyjścia? Zaufaj swojej intuicji. Potrzebujesz nowej perspektywy, nie ma sensu robić z siebie ofiary okoliczności. Wsparcie jest na wyciągniecie ręki, zaznasz z rąk innych sporo hojności i miłości. Wybacz sobie błędy, zrozum siebie i otwórz się na nowe rozwiązania.

Miłość

Jesteś świadoma przeszkód i wyzwań, które stoją ci na drodze. Bądź gotowa walczyć o miłość – wystarczy tylko zacząć działać. Jako singielka, możliwe, że masz nierealne oczekiwania, które mogą cię powstrzymywać przed znalezieniem miłości.

Praca/finanse

Duże poświęcenia mogą nie dać ci szybkich rezultatów. Być może najdzie cię moment zwątpienia, czy to co robisz ma sens. Czy nie odwlekasz czegoś, co i tak jest kwestią czasu? Przed tobą podjęcie decyzji, która popchnie cię do kolejnych kroków, prowadząc do poczucia bezsilności lub stagnacji.

Zdrowie

Wszystko wydaje się być w porządku, to stabilny i szczęśliwy okres, czas zdrowienia.

Rada

Karty wskazują na potrzebę praktycznego, zdroworozsądkowego podejścia do spraw. Myśl długoterminowo i nie bój się zarządzać swoimi pieniędzmi.

Horoskop 2022: Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Mag, 7 buław, Diabeł, Sąd Boży, 5 denarów, Gwiazda, Słońce

Aura

Niesamowity potencjał niesie przyszły rok. Masz wszystkie narzędzia są dostępne w zasięgu ręki, aby stworzyć to, co tylko zapragniesz. Zasoby duchowe, fizyczne, umysłowe i emocjonalne sprawią, że twój pomysł przerodzi się w coś pięknego i trwałego. Skoncentruj się na jednej rzeczy i porzuć wszelkie inne rozpraszacze. Mocną stroną będzie twoja asertywność i determinacja. Uważaj na wszelkie pokusy, które mogą ci przeszkadzać w kontrolowaniu sytuacji i swojego życia.

Miłość

Niepotrzebny samokrytycyzm i wątpliwości mogą sprawić, że nie uda ci się wykorzystać pełnego potencjału miłości w nowym roku. Być może też twój osąd jest zaburzony, przez co przyciągasz do siebie trudne sytuacje, które już spotkały cię w przeszłości?

Praca/finanse

To nie jest dobry rok jeśli chodzi o duży biznes czy nowe inwestycje. Pilnuj swoich wydatków, zaplanuj budżet i skup się w tym roku na oszczędzaniu.

Zdrowie

Gwiazda jest kartą zdrowienia, sugeruje by zrobić sobie wakacje. Będziesz w tym roku lepiej zmotywowana do dbania o swoje zdrowie.

Rada

Skoncentruj się na pozytywach. Spójrz na słoneczną stronę życia! Jesteś wezwana do dzielenia się swoją wewnętrzną radością z innymi. Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko. Daj mu jak najwięcej miłości i uzdrowienia.

Horoskop na 2022: Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 8 denarów, 2 buław, 9 denarów, 2 kielichów, Głupiec, 5 denarów, Królowa kielichów

Aura

Ciężko pracujesz, a jednocześnie czujesz, że stoisz w miejscu. Twoja potrzeba perfekcji może przeszkadzać ci w byciu elastyczną. Być może koncentrujesz się na niewłaściwych rzeczach? 2022 rok to czas na krok w tył, na podjęcie działań i decyzji. A może unikasz ciężkiej pracy i za często próbujesz chodzić na skróty? Zbyt mało doceniasz sama siebie i swoją pracę, pilnuj także swoich impulsywnych wydatków.

Miłość

Brak balansu i miłości do samej siebie może odbijać się na związku bądź w poszukiwaniu partnera. Możesz mieć tendencje do uzależniania się od niezdrowych relacji. Miłość może być zablokowana w tym roku, właśnie po to by wpierw pokochać i docenić samą siebie.

Praca/finanse

Impulsywność i brak planowania mogą prowadzić do finansowych strat. Czujesz, że utknęłaś w miejscu, samej nie wiedząc czego chcesz. Stworzenie planu i wsłuchanie się w swoją intuicję mogłoby zdecydowanie ułatwić tę kwestię.

Zdrowie

Dolegliwości, które wydawały ci się nierozwiązane i powodowały stres nareszcie się rozwiążą. Zobaczysz w końcu światło na końcu tunelu i wszystko zacznie się poprawiać.

Rada

Uważaj, aby twoje serce nie prowadziło cię w złym kierunku. Użyj swojej głowy.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ