Thursday, July 18, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miłosny na lipiec. Sprawdź, czy tyle samo dajesz miłości, co otrzymujesz

Horoskop miłosny na lipiec. Sprawdź, czy tyle samo dajesz miłości, co otrzymujesz

Sprawdź swoją aurę

kobieta w kraciastej koszuli i okularach przeciwsłonecznych

Horoskop miłosny na lipiec 2022. Sprawdź, czy tyle samo dajesz miłości, co otrzymujesz / fot. Canva

Lipiec to doskonały czas dla osób, chcących ruszyć do przodu, mających dość marazmu, kontroli czy niezdecydowania.
To także doskonały miesiąc na podróżowanie, zakup samochodu, przeprowadzkę i wszelki ruch.
Sprawdź swoją aurę, która pomoże ci odpowiedzieć na pytania o miłość – do samej siebie, oraz tę którą dajesz i otrzymujesz

 

Horoskop miłosny na lipiec 2022

Siódemka w tarocie przypisana jest karcie Rydwanu. Oznacza on siłę woli, zmiany, ruch i podróżowanie. Spoglądając w numerologię, w lipcu Rydwan najbardziej wpłynie na miłość. Przesłanie jest dość proste – by nie tkwić w toksycznym związku, przy złych nawykach, w miejscach i przy ludziach, którzy nas unieszczęśliwiają, musisz z odwagą ruszyć do przodu, trzymając lejce swojego rydwanu

– wyjaśnia Anita Kostana.

Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

 

Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 4 mieczy, Rycerz Buław, 6 mieczy, Diabeł, Cesarz, 7 mieczy

Co cię czeka w miłości

W miłości to czas wycofania się – nie jest jasne czy z wyboru czy z konieczności – jednak każdą chwilę warto wykorzystać teraz na odpoczynek.
Skupiasz się mocno na sobie i szukasz nowych aktywności by poczuć się lepiej, czujesz, że to dla ciebie najlepszy wybór. Miłość własna jest u ciebie teraz priorytetem i czujesz, że potrzebujesz wytchnienia od wszelkich dramatów emocjonalnych. W twoim otoczeniu nie brakuje osób, dla których jesteś bardzo ważna, a niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie życia bez ciebie. Pomimo mocnych więzi nie wszyscy wpływają na ciebie pozytywnie – możesz naginać dla nich swoje granice, być manipulowaną, lub pakować się w kłopoty na własne życzenie. Coś w miłości, którą daje ci otoczenie jest podszyte pokusą i niebezpieczeństwem, znajdź kto lub co jest tym Diabłem i miej się na baczności.

Otaczaj się i unikaj

Najbliższa przyszłość niesie spokój i stabilizację, trzymasz mocno głowę na karku i idziesz w dobrym kierunku. Jednak po drodze czeka cię konfliktowa sytuacja i być może będziesz musiała wykazać się sprytem bądź przebiegłością.

Rada dla Barana

Nie ujawniaj wszystkim wokół swoich intencji, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

 

Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 2 mieczy, 2 buław, 8 denarów, 9 kielichów, 3 kielichów, As Denarów

Miłosna aura

Poczucie niezdecydowania i utknięcia pomiędzy młotem i kowadłem blokuje ci możliwość zatroszczenia się o siebie. Możesz odczuwać miłosne wahania, jeżeli chodzi o twoje romantyczne zainteresowania. Nie do końca wiesz czego chcesz, a tym bardziej jak pokochać i zatroszczyć się o siebie. Co daje ci wytchnienie? Po czym czujesz, że odpoczęłaś? Kiedy ostatnio zrobiłaś coś dla siebie?

Na co zwróć uwagę

Nie jesteś w stanie rozdawać swojej miłości, jeśli twoje serce jest zamknięte nawet przed tobą. A każda relacja wymaga wysiłku i zaangażowania, nie da się wybrać drogi na skróty.
Istnieje tu pewna nierównowaga – otoczenie daje ci dużo miłości, wsparcia, wszystkiego czego mogłabyś sobie zażyczyć, a tobie ciężko jest to odwzajemnić z powodu wewnętrznego konfliktu.

Rada dla Byka

Ta nierównowaga wydaje się narastać w lipcu, dlatego karty radzą, by dawać z siebie więcej, być hojną i wyrównać energię z innymi. Lipiec to także zielone światło dla wszelkich nowych miłosnych dróg, możesz śmiało zaufać i iść do przodu, o ile wpierw zatroszczysz się o siebie

 

Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Paź Kielichów, 9 denarów, Król Denarów, Rycerz Mieczy, Głupiec

Co czeka cię w miłości

W lipcu zrobi się naprawdę romantycznie. Wyznania, randki, miłe gesty i motyle w brzuchu – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Uważaj, by nie przesadzić z nierealistycznymi oczekiwaniami co do doskonałych partnerów i relacji – bez delikatnej dawki rzeczywistości może się to skończyć ciągiem złamanych serc.

Otaczaj się i unikaj

Kochasz siebie, cieszysz się życiem i dbasz o swoje wewnętrzne dziecko najlepiej jak potrafisz. Czujesz jednak, że w twoim życiu wciąż czegoś brakuje. Jeśli jesteś singielką, może za bardzo skupiasz się na pracy, finansach i trudno ci znaleźć kogoś odpowiedniego bądź rezygnować ze swojej niezależności? Może obawiasz się, że ktoś pokocha cię nie za to kim jesteś, ale za to co masz. W pewien sposób zamykasz się i odpychasz od siebie innych, możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Jeżeli jesteś w związku, być może czujesz się za bardzo kontrolowana. W związkach jest tu pewna nutka strachu, czas zająć się tym, czego się boisz. Jest coś niezdrowego w miłości jaką darzy cię otoczenie, jakby było to podszyte wymaganiami, zazdrością czy manipulacją, a także wspólnym interesem. Widać, że ktoś może wywierać na ciebie presję i jest tu zdecydowanie zbyt mało współczucia i zrozumienia. Mimo, że może być to trudne, ale bez szczerej, emocjonalnej rozmowy, konflikt będzie tylko narastał.

Rada dla Bliźniąt

Karty radzą by skoczyć w nieznane, pójść za głosem serca i wyruszyć z ufnością w nową drogę. Jest to także zielone światło dla wszystkich starających się o dziecko.


Przeczytaj koniecznie
:
Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

 

Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 2 kielichów, 5 buław, 7 buław, 4 denarów, Rycerz Buław, Królowa Buław

Co cię czeka w miłości

Bratnie dusze, radość we dwoje, wzajemność i partnerstwo wiszą w lipcowym powietrzu. Warto otwierać się na nowe relacje i dążyć do harmonii. Jeśli jesteś już w związku, może się okazać, że ten czas przyniesie lepszą komunikację, równowagę i polubowność.
W temacie miłości do samej siebie – to czas na działanie. Pojawia się tu wewnętrzny konflikt: może teraz brak ci czasu? Może musisz teraz walczyć o inną miłość? W dłuższej perspektywie istnieje ryzyko wyczerpania, jeśli nie zaczniesz częściej ładować swoich baterii.

Otaczaj się i unikaj

Bez zastanowienia walczysz o tych, których kochasz, jednak pojawiają się dość niekomfortowe sytuacje. Może przyjaciele bądź rodzina nie akceptuje twojego wyboru? Może czeka cię jeszcze wiele wysiłku, zanim zewnętrzne przeszkody przestaną wpływać na twoją miłość. Trzymaj się mocno tego uczucia, jeśli czujesz, że jest słuszne i zbieraj siły na późniejsze wyzwania.
Miłość, jaką okazuje ci otoczenie jest w fazie uzdrawiania – poprawia się komunikacja, empatia i odpuszczenie. Jeśli jesteś singielką – może być tak, że ktoś kto był niedostępny, już wkrótce będzie gotowy na rozkwit uczuć. W tym przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość i upewnić się, druga strona również jest gotowa się zaangażować na tym samym poziomie.

Rada dla Raka

Pomimo przepięknej aury i prawdziwej miłości okoliczności zewnętrzne mogą wywoływać drobne konflikty. Na wielkie zmiany możesz nie być jeszcze gotowa, karty radzą by zacząć od zainspirowania siebie na nowo. Idź do muzeum, wybierz się na spacer na łonie natury, weź udział w warsztatach, spędzaj czas z kreatywnymi ludźmi, aż ponownie rozpalisz swój wewnętrzny płomień.

Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: As Denarów, Pustelnik, 10 buław, Paź Kielichów, 9 denarów, Rycerz Mieczy

Aura na lipiec

Brak czasu spowodowany nadmiarem pracy i spraw finansowych zaburza w lipcu miłosną aurę. Miejsce i ludzie, którzy z początku dawali ci poczucie bezpieczeństwa, teraz mogą sprawiać, że czujesz się od nich zależna, niespokojna czy bezbronna. Mogą pojawić się także trudne rozmowy o finansach, które sprawią, że oboje poczujecie się niestabilnie. Warto rozsądnie zaplanować budżet i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Otaczaj się i unikaj

Jeśli nie jesteś w związku, uważaj na ludzi, którzy wydają się samolubni, chciwi lub chcą cię wykorzystać. Aura lipca może także zwiastować utraconą miłosną okazję, co może prowadzić do zwątpienia w siebie.
Cenisz i dbasz o swój umysł, ufasz swojej intuicji i znajdujesz czas na głębokie refleksje, jednak nie tylko dusza domaga się uwagi, ale i ciało. Jeśli czujesz się nieatrakcyjna czy zaniedbana – to idealny czas na zmiany. Ty i twoje ciało jesteście jednością i obie zasługują na miłość i opiekę.
Miłość, którą dajesz nie jest łatwa. Każdy z was nosi brzemię, ale jedna strona nie potrafi przyjmować pomocy i czuć się bezbronnym. Dzielenie się radością jest tak samo ważne, jak dzielenie się obciążeniami. Gdy tylko jedna strona będzie brała wszystko na siebie, chroniąc drugą przed stresem w dłuższej perspektywie może to pogorszyć relację. Jeśli to ty, zaufaj swojemu partnerowi; daj szansę, aby ci pomóc, pozwól sobie na chwilę na bycie od kogoś zależną. Kiedy ktoś cię kocha, chce cię widzieć szczęśliwym, a pomaganie ci nie będzie ciężarem, ale przyjemnością.
Otoczenie darzy cię wyjątkowym uczuciem i czystymi intencjami, jest tu dość młoda aura – być może masz rodzeństwo, dziecko, przyjaciół czy młodszego partnera – widać, że miłość do ciebie rozkwita i patrzą na ciebie przez różowe okulary.

Rada dla Lwa

Karty doradzają wszelkie konfrontacje, wyraźne określenie swoich granic i kontynuowanie celu, który chcesz osiągnąć niezależnie od opinii otoczenia.

 

Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 4 denarów, 6 buław, 7 buław, Król Kielichów, Wisielec, 3 buław

Co cię czeka w miłości

Lipiec może wzbudzić w tobie pytanie o to, czy to w co wkładasz wysiłek jest tego warte. Refleksja ta, może mieć także związek z pieniędzmi – ich gromadzenie może przestać przynosić ci radość. To swego rodzaju karta odpuszczenia niezdrowych przywiązań bądź nawyków, mocno wiąże się z przewartościowaniem swojego życia.

Otaczaj się i unikaj

Przez silne wewnętrzne zmiany może ucierpieć twoja pewność siebie, nie otrzymujesz takiej miłości, na jaką uważasz, że zasługujesz – a zwłaszcza od samej siebie! Upewnij się, że nie zamieni się to w gorycz – w końcu pozytywne nastawienie jest atrakcyjne i przyciąga miłość.
Twoja miłość dla otoczenia wciąż wymaga walki z otoczeniem i zewnętrznymi czynnikami, na które nie masz wpływu. Jeśli uważasz, że ta droga jest słuszna – trzymaj się jej i zbieraj siły na przyszłe wyzwania.
Miłość, jaką obdarza cię otoczenie jest stabilne, jednak jest tu w lipcu kropla egoizmu i braku równowagi. Być może nierówno dbacie o swoje potrzeby, zaś w przypadku singielek, nowe miłosne zainteresowanie może okazać się nie tak lukratywne jak się wydawało.

Rada dla Panny

Wydawać by się mogło, że w lipcu wszystko stoi w miejscu, a tak naprawdę zmienia się wszystko – w tobie. Po okresie refleksji i zawieszenia, odzyskasz siły i będziesz gotowa wyznaczyć sobie właściwą życiową drogę. Tak naprawdę to już to zrobiłaś, potrzebujesz tylko więcej siły by zrobić kolejne kroki.

 

Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 6 mieczy, As Kielichów, Gwiazda, 4 denarów, Umiarkowanie, Sprawiedliwość

Miłosna aura lipca

Lipiec w Rydwanie mocno ciągnie do zmian, a ty starasz się im opierać z całych sił. Możesz mieć nadzieję, że problem sam zniknie i nie będziesz musiała zmagać się z tą trudną decyzją. Jednak unikając dyskomfortu odmawiasz sobie możliwości wzrostu i transformacji.

Otaczaj się i unikaj

Od stóp do głów jesteś wypełniona miłością – zarówno dla siebie jak i otoczenia. Być może znalazłaś nowy sposób jak się sobą zaopiekować i wyjątkowo ci on służy. Dla otoczenia również masz najlepsze intencje, wszystko wokół ciebie się uzdrawia, a więzi się zacieśniają.
Wszelkie urazy, które ktoś do ciebie żywił również wydają się być już nieaktualne. Ktoś kto nie był gotowy by dać ci potrzebne wsparcie, już wkrótce może odmienić i odbudować waszą relację.
W przyszłości na horyzoncie jawi się wewnętrzny konflikt i uciekanie od problemów. Może to pozbawić twoje relacje harmonii. Raz czujesz, że jest cudownie, a potem znów… Ze skrajności w skrajność.

Rada dla Wagi

Nie uciekaj – zmierz się z problemami bezpośrednio, określ jasno granice i powiedz głośno o swoim żalu.
Karty przestrzegają także przed nielegalnymi bądź nieetycznymi działaniami – konsekwencje szybko wróciłyby rykoszetem.


Zobacz też:

Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Świat, Kochankowie, Król Denarów, Mag, 5 kielichów, Koło Fortuny

Co cię czeka w lipcu

W miłosnej aurze wciąż coś nieukończonego wisi w powietrzu. Brakuje zamknięcia, bądź tego jednego elementu, by poczuć spełnienie lub zakończyć rozdział. Aura Świata sprzyja wszelkim podróżom, a także otwieraniu się na horyzonty innych osób oraz kultury.
Nie jest tak, że bywasz dla siebie zbyt chłodna i krytyczna? To wszystko idzie z lęku i niesłuchania swoich pragnień. Coś lub ktoś z przeszłości wciąż sprawia, że ciężko ci zrównoważyć emocje i pozbyć się uczucia żalu czy tęsknoty. Ten rozdział jest już dawno za tobą, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Otaczaj się i unikaj

W twoim otoczeniu wzbudzasz ekscytację, jesteś podziwiana za swoją charyzmę i kreatywność. Jest także ktoś mocno zdeterminowany, by zbliżyć się do ciebie lub stworzyć okazję by móc cię poznać – czy to w miłości, czy przyjaźni czy w pracy.

Rada dla Skorpiona

Nie walcz z przeznaczeniem i mów głośne „TAK” na wszystkie nadchodzące w lipcu okazje, odpuść kontrolę i przeszłość. Po prostu płyń z prądem.

 

Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 9 denarów, Sprawiedliwość, 4 buław, 9 kielichów, 5 buław, Królowa Mieczy

Co czeka w miłości

Z jednej strony możesz zastanawiać się, czy jesteś „wystarczająca” – czy twoje umiejętności są cenne, i czy możesz przyciągnąć do swojego życia odpowiednich ludzi. Wiedz, że zasługujesz na bogactwo we wszystkich aspektach tego słowa. Z drugiej strony możesz nie mieć czasu na miłość, gdyż za bardzo skupiasz się na pracy.
Czujesz wewnętrzną harmonię, jednak brakuje tu pierwiastka miłości własnej – być może zbyt wiele od siebie wymagasz i jesteś w stosunku do siebie zbyt krytyczna. Wspierająca i kochająca komunikacja z samą sobą to pierwszy krok do uzdrowienia komunikacji z innymi.

Co na to inni

Nie we wszystkim zgadzasz się z osobami, którym okazujesz swoją miłość i troskę, co może sprawiać, że bronisz się przed większym zaangażowaniem. Inaczej postrzegasz pewne kluczowe kwestie związane z waszą relacją i wprowadzenie zmian może być nieuniknione.
Ludzie z twojego otoczenia chcą się do ciebie zbliżyć, choć nie wiedzą jak. Brakuje im szczerego, a nawet intymnego połączenia, przed którym możesz się bronić. Na horyzoncie może się także pojawić ktoś, kto będzie liczył na krótki romans. Uważaj na niebezpieczne sytuacje, bo może to zaszkodzić twojej wewnętrznej harmonii, nad którą długo pracowałaś.

Rada dla Strzelca

Karty radzą – puść gardę i zmiękcz swoją postawę. W tej chwili potrzebna jest miłość, a nie krytyka. Postaraj się być bardziej przystępna dla ludzi i pomyśl, zanim coś powiesz, by kogoś nie zranić.

 

Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 4 mieczy, Słońce, Księżyc, 2 denarów, Rycerz Mieczy, 8 denarów

Aura lipca

Po kryzysowym czerwcu potrzebujesz chwili wytchnienia. Musisz nabrać siły i jasności w cichym otoczeniu z dala od obecnych okoliczności. Nadszedł czas, aby ponownie ocenić, uporządkować i zrozumieć swoje priorytety.
To co teraz najbardziej cię raduje, to dawanie miłości samej sobie i dbanie o wewnętrzne dziecko. Stawianie swoich potrzeb na pierwszym miejscu jest dla ciebie ważnym kierunkiem. Jednak lipiec nie jest czasem na zabawę, a na ciężką pracę nad sobą i relacjami wokół.

Kto cię otacza

Osoby, które obdarzasz miłością to skomplikowany temat pełen nieporozumień. Nie wszystko jest takie jak się wydaje. Pamiętaj, aby nie tylko zapewniać o swoich intencjach, ale także zrozumieć własne emocje, pragnienia i motywacje. Może wciąż prześladują cię stare związki? A może straciłaś wiarę w miłość?
Wiele ludzi podchodzi do ciebie z sercem na dłoni, jednak wydajesz się wciąż być zajęta czymś innym, a relacje umieszczać na ostatnim planie. Czuć napięcie, gdy ty i twoje otoczenie wciąż żongluje relacjami, karierą i problemami rodzinnymi. Pamiętaj, że relacje które są dla ciebie ważne wymagają pielęgnacji, zaś te nieaktualne mogą wymagać zdecydowanego usunięcia.
Jeśli nie włożysz wysiłku i pracy w uzdrowienie i podtrzymywanie relacji – może się to skończyć intensywnymi konfliktami, który w najgorszym przypadku mogą doprowadzić do rozstania.

Rada dla Koziorożca

Skup się na tym co dla ciebie naprawdę ważne, a czas na świętowanie przyjdzie później.

Czy coś się sprawdziło?
Horoskop na czerwiec: Czego i kogo unikać? Zobacz, dokąd zaprowadzi cię niezwykłość miesiąca

 

Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 5 denarów, 6 buław, Sprawiedliwość, Koło Fortuny, 4 denarów, As Mieczy

Co cię czeka w lipcu

Po trudnym okresie, nadchodzi czas wytchnienia. Wciąż czujesz, że czegoś ci brakuje, bądź coś ci umyka. Może mieć to także związek z finansami – jeśli zauważysz, że twoje skupienie na rzeczach materialnych szkodzi twojemu duchowi i nastrojowi, to czas przestać się na nich skupiać. W twoim otoczeniu jest wiele miłości i relacji, które wymagają od ciebie głębszego zaangażowania.
Możesz nieświadomie emanować negatywną energią, zwłaszcza, jeśli po głowie chodzą ci myśli, że nie jesteś warta troski i opieki, nawet od samej siebie. Brak miłości własnej skutkuje obniżonym poczuciem własnej wartości. Jeśli nie wiesz jak zmienić swoją postawę i o siebie zadbać – nie bój się poprosić o pomoc.

Twoje otoczenie

Przez zmęczenie i nasilające się niezadowolenie możesz być chłodna dla ludzi, których obdarzasz miłością. Wszyscy popełniamy błędy i w tym trudnym czasie lepiej się wspierać niż krytykować.
Jakiś zewnętrzny czynnik wpływa na twoje relacje i być może będziesz musiała się przystosować i zaakceptować to z cierpliwością, zamiast próbować kontrolować tę sytuację. To może być dobry czas na przerwę od nowych przygód. Jeśli jesteś w związku, spróbuj rozwiązać te problemy jako zespół i komunikuj się otwarcie z partnerem.

Rada dla Wodnika

W najbliższej przyszłości widać ustabilizowanie się sytuacji, jednak wciąż boisz się odpuścić kontrolę i zaufać przeznaczeniu. Twoje emocje mogą przeszkadzać ci w jasnej ocenie sytuacji, dlatego najlepiej wycofaj się, zakochaj się w sobie i zbierz siły do działania.

 

Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 9 kielichów, Rycerz Denarów, 5 buław, 6 mieczy, 9 denarów, 8 kielichów

Miłosna aura

Zadowolenie, dobrobyt i cieszenie się własnymi sukcesami – masz powody do wdzięczności i zadowolenia we wszystkich aspektach życia.
Pomimo tego, że wszystko jest tak jak być powinno, to czujesz, że potrzebujesz odmiany. Kiedy ostatnio zrobiłaś dla siebie coś nowego? Zainicjowałaś coś spontanicznego? Upewnij się, by w lipcu wnieść do swojego życia powiew świeżego powietrza.

Otaczaj się i unikaj

Miłość jaką dajesz otoczeniu pojawia się w aurze konkurencji bądź konfliktu. Dla singielek może się okazać, że będą musiały zawalczyć o potencjalnego partnera, gdyż ktoś już się koło niego kręci. W związkach zaś mogą pojawiać się drobne konflikty – coś co na początku miało być żartem bądź przekomarzaniem się może doprowadzić do wybuchu, jeśli któreś z was będzie zbyt zestresowane. Pamiętaj w tym przypadku, by nie brać wszystkiego na poważnie.
Jesteś kochana i szanowana w swoim otoczeniu. Bliscy wiele ci wybaczają i odpuszczają, chcą zapomnieć o burzliwym okresie i znaleźć czas i przestrzeń na ponowne spotkania. Ktoś, kto jest od ciebie fizycznie daleko, również wspiera cię wciąż myślami i dobrą energią.

Rada dla Ryb

Lipiec to zdecydowanie wspaniały miesiąc dla Ryb, w najbliższej przyszłości również przeważa aura stabilności, niezależności i zadowolenia z życia.
Odpuść, by poczuć pełnię szczęścia. Nie uciekaj od konfrontacji i nie trzymaj samej siebie w pętli, czymkolwiek ona jest.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ