Wednesday, April 17, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miłosny. Sprawdź swoją szansę na nową miłość w kwietniu

Horoskop miłosny. Sprawdź swoją szansę na nową miłość w kwietniu

Sprawdź, jak wyglądają twoje szanse na miłość w kwietniu 2021

horoskop miłosny

Czy na wiosnę czeka cię nowa miłość? / fot. Canva

Czy poznasz kogoś nowego? Czy odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości? A może lepiej będzie skupić się na pracy? Sprawdź swój horoskop miłosny na kwiecień i dowiedz się, co może ci pomóc przyciągnąć miłość do swojego życia

 

Karty Tarota rozłożyła dla was Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to czy twój znak zodiaku znajdzie w kwietniu miłość i otworzy się na nowe:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

 

Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Kochankowie, Słońce, Cesarzowa

Co przyciągnie nową miłość?

Kwiecień może być miesiącem przełomowym w twoim życiu. Jesteś atrakcyjna. Wiedz, że interesuje się tobą więcej niż jeden zalotnik. Wybierz tego, do którego czujesz mocniejsze przyciąganie. Możliwe też, że masz dylemat, czy w ogóle z kimś wchodzić w relacje? Ciężko ci będzie wyczuć, czy chodzi o początek miłosnej przygody, czy o stały związek.

Co może stanowić problem?

Patrzenie przez różowe okulary może odebrać ci zdolność prawdziwej oceny. Nie podejmuj zbyt szybko wiążącej decyzji, skup się na radosnych chwilach, na twórczym i kreatywnym podejściu w relacji. Problemem w niektórych przypadkach może okazać przekonanie dotyczące dzieci z poprzedniego związku, na które nie do końca jesteś gotowa.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Karty prognozują szczęśliwy związek oparty na głębokiej namiętności z satysfakcjonującym życiem intymnym. Jeśli partner ma dzieci – świetnie się wcielisz w rolę ich opiekunki.

Przesłanie duchowe – Tik-tak

Wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Wydajesz się zdenerwowana, że realizacja twoich marzeń i planów trwa zbyt długo. Nie ma się czego bać. Przyjdzie odpowiednia pora na miłość. Niech twój niepokój zostanie delikatnie rozwiany przez wiarę. Możesz się zrelaksować.

Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Gwiazda, Siła, Słońce

Co przyciągnie nową miłość?

Czekasz i jesteś gotowa na miłość. Być może niedawno wyleczyłaś się z poprzedniego związku i czujesz, że teraz byłby dobry moment na coś nowego. Niestety, na miłość musisz jeszcze trochę poczekać, rozglądać się za partnerem i ufać w to, że wkrótce pojawi się „ten jedyny”. W kwietniu czeka cię uczucie, ale bardziej platoniczne. Jeśli osoba, która ci się spodoba, odrzuci cię, nie oznacza to, że coś z tobą nie tak. Nie była ci pisana, cierpliwie poczekaj na kogoś innego.

Co może stanowić problem?

Potrzeba ci czegoś więcej, niż tylko chemii. Potencjalny partner wydaje się niedostępny i masz wobec niego mnóstwo obaw. Ciężko ci się emocjonalnie przed nim otworzyć i pokazać prawdziwą siebie. Być może zainteresowałaś się nim właśnie z powodu aury niedostępności? To nie są dobre przesłanki do nowego związku.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Wracanie do przyjaciela z przeszłości i myślenie o nim w kategoriach związku, może ci przysporzyć sporo nieporozumień i rozczarowań. Lepiej w kwietniu nie wchodź drugi raz do tej samej rzeki, bo skończy się to dokładnie tak samo jak za ostatnim razem.

Przesłanie duchowe – Zataczanie koła

Pamiętaj, że historia lubi się powtarzać, ale masz szansę przerwać cykl postępując w inny sposób. To szansa na naukę, wyciągnięcie wniosków i zastosowanie nowych działań w praktyce. Może ta osoba nie wygląda, ale przyciągnęła cię do siebie dzięki podobnym cechom, co poprzedni partner. I nie skończyło się to dobrze. Przed tobą wyzwanie, które pozwoli ci ewoluować. Tym razem możesz zrobić wszystko inaczej i zobaczyć dokąd to doprowadzi. Pozostań ciekawa i unikaj obwiniania.

Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Mag, Koło Fortuny, Cesarzowa

Co przyciągnie nową miłość?

Atrakcyjnego mężczyznę w kwietniu mogłaby przyciągnąć twoja pewność siebie. Czas docenić swoją wartość i spojrzeć na siebie mniej krytycznym okiem. Nie wątp w to, że zasługujesz na miłość i szczęśliwy związek.

Co może stanowić problem?

Potrzebne jest wzajemne przyciąganie. Fakt, że potencjalny partner podejmie pierwszy inicjatywę, ale nie może sprawiać, że będziesz zbyt długo pozostawała (w jego oczach) niedostępną. Czas także przezwyciężyć swoją nieśmiałość.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Połączy was fizyczność i namiętność, życie intymne okaże się w kwietniu wyjątkowo satysfakcjonujące. Możliwe, że partner będzie chciał się także zadeklarować i mocniej zaangażować, ale, jeśli to ma zadziałać, to on musi wyjść pierwszy z inicjatywą. Uzbrój się w cierpliwość, zaufaj naturze, a wszystko się dobrze ułoży.

Przesłanie duchowe – Tik-tak

Wszystko ma swoje miejsce i czas. Wydajesz się zdenerwowana, że musisz zbyt długo czekać, aż twoje marzenia i oczekiwania się zrealizują. Nie ma się czego bać, przyjdzie odpowiednia pora na miłość. Niech twój niepokój zostanie delikatnie rozwiany przez wiarę. Możesz się zrelaksować.

Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Mag, Cesarzowa, Wisielec

Co przyciąganie nową miłość?

Nie ma nic seksowniejszego niż kobieta odziana w poczucie własnej wartości i pewność siebie. Masz w sobie ogromny potencjał i możesz dostać wszystko czego zapragniesz, pytanie, czy tego chcesz? To w końcu spora odpowiedzialność. Nie patrz na siebie tak krytycznie i nie wmawiaj sobie, że nie zasługujesz na szczęście, a inni mają lepiej. To nie jest prawda.

Co może stanowić problem?

Nie próbuj do kwestii uczuć podchodzić nazbyt intelektualnie, daj czasem pierwszeństwo dojść do głosu emocjom i intuicji. Blokady mogą się pojawić także z drugiej strony, rokujący na partnera z początku może obawiać się otworzyć i okazać uczucia, ale jeśli tego zapragniesz – jesteś w stanie go zaczarować. Pamiętaj też, że pierwsze razy wcale nie muszą wynosić was pod niebo, dajcie sobie czas na odkrycie, co lubi druga strona.

Czy odnajdziesz miłość?

Być może czekasz aż on wykona pierwszy ruch, oczekujesz by się starał i zabiegał, lecz sama niewiele robisz dla waszej relacji. Masz mnóstwo wewnętrznych oporów, które powstrzymują cię przed spontanicznym pokazywaniem uczuć, a może po prostu masz taką naturę? Spróbuj popatrzeć na sprawy z innej perspektywy, przejmij inicjatywę, bo szczęście może ci przejść tuż obok nosa.

Przesłanie duchowe – Szczęście, szczęście

Nie potrzeba wielkiego wysiłku by twoje pragnienia się urzeczywistniły. Znajdź radość w obecnej chwili, cokolwiek się dzieje – bądź zadowolona z rzeczy takimi jakimi są. Chwilowe poczucie szczęścia wyzwoli cię z blokad. Twoje serce wydaje się szeroko otwarte w stronę przyjaźni i bezwarunkowej miłości. Pamiętaj, że radość i zadowolenie są tu i teraz, a nie gdzieś indziej lub w dalekiej przyszłości.
Trawa jest najbardziej zielona tam, gdzie stoisz. Bądź wdzięczna i jeśli szukasz miłości – bądź szczęśliwa już teraz, nic tak nie przyciąga szczęścia jak… po prostu szczęście.

Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Sąd Boży, Diabeł, Słońce

Co przyciągnie nową miłość?

Kwiecień to czas wewnętrznego odrodzenia. Przebaczenie ludziom z przeszłości, wybaczenie sobie i zastanowienie się nad planem działania naprowadzi cię na dobrą drogę. Karty mówią, że poszukiwanie miłości może się trochę przeciągnąć w czasie. Może być to także przełomowy okres dla ciebie i partnera, którego już znasz, w końcu zdecydujecie, czy chcecie poważnego związku, czy tylko zabawy. Jeśli nie masz nikogo na myśli – już wkrótce poznasz go w grupie ludzi.

Co może stanowić problem?

Karty wskazują, że zamiast skorzystać z możliwości duchowej, wewnętrznej przemiany, możesz ulec wielu pokusom i sabotować własne plany. Jest ktoś w twoim życiu, kto sprowadza cię na złą drogę. Jeśli wiesz, że nie jest wierny innym kobietom, to tobie także nie będzie. Ten układ przyniesie ci sporo natychmiastowej radości, ale też możesz się w nim z czasem poczuć uwięziona.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Oprócz czasu i nastawienia nie ma tutaj większych przeszkód by kogoś poznać. Nie skupiasz się na dalekim celu i naprawieniu błędów przeszłości, tylko patrzysz krótkowzrocznie, co może doprowadzić do rozczarowań i nieodwzajemnionych uczuć. Karty także przestrzegają przed rozbijaniem małżeństw, gdyż może wrócić rykoszetem.

Przesłanie duchowe – Daleki cel

Jeśli latami między wami nie zaiskrzyło, to już się nic więcej nie wydarzy. Oszczędzaj swoją siłę na kogoś nowego, nie ulegaj pokusom i dobrze wybieraj, w kogo zainwestujesz swoją energię. Słuchaj swojej intuicji, bo ona nigdy cię nie zwiedzie. To ważny czas, aby odpuścić to, co już nie jest ważne i tobie nie służy.

Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Sprawiedliwość, Siła, Śmierć

Co przyciągnie nową miłość?

Przyciągać miłość będzie twoja lojalność i uczciwość. Twój zrównoważony osąd i trzeźwe podejście do życia ma szansę przysuną wspaniałe rzeczy. Możliwe, że w kwietniu ożywi się też stara miłość.

Co może stanowić problem?

Może się okazać, że potencjalny partner ma już jakieś zobowiązania i przykładowo, nie będzie z nim możliwy ślub kościelny. Przeszkodą może być także silna zazdrość jednej ze stron lub inne nieopanowane emocje. Z drugiej strony – zbytnie tłumienie uczuć może w końcu spowodować między wami konflikt. On będzie potrzebował sporego wsparcia psychicznego.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Niestety kwiecień może nie być sprzyjającym miesiącem dla nowej miłości. Oprócz tego, że partner może być zajęty, to jedna ze stron nadal nie przepracowała poprzedniego związku. Postawicie sobie ultimatum, które zawiesi przyszłość relacji na cienkiej nici. Jest to dobry czas na zrobienie gruntownych porządków w swoim życiu i pozostawienie tych spraw, które są najważniejsze. Należy dokonać w sobie zmian, aby móc wejść w kolejny etap.

Przesłanie duchowe – Wyobraź sobie

Myśląc o negatywnych rzeczach, dokładnie takie do siebie przyciągasz. Wyobraźnia ma niesamowitą moc stwórczą, nie zapominaj o tym darze, bo jest kluczem do realizacji tego, czego pragniesz. Spędź trochę czasu w ciszy, na tworzeniu mapy marzeń, która pomoże ci dostrzec cele i pragnienia. Następnie pozwól swoim uczuciom mieszać się z inspiracjami i zwizualizuj sobie, że te rzeczy są teraz prawdziwe. Powtarzaj to, a wkrótce zobaczysz jak te rzeczy dzieją się w rzeczywistym świecie.
Łatwo jest o kimś marzyć, ale jeśli chcesz, aby ten związek był prawdziwy musisz też do niego dążyć. Już wkrótce odmienisz się na lepsze, wyobraź to sobie!

Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Słońce, Koło Fortuny, Świat

Co przyciągnie nową miłość?

Nową miłość w kwietniu może przyciągnąć radość, spontaniczność a także odwaga w wychodzeniu z inicjatywą. Potrzeba wzajemnej miłości, szczerość i wzajemne zaufanie mogą sprawić, że oboje poczujecie się spełnieni, a uczucia zaczną rozkwitać.

Co może stanowić problem?

Karty wskazują na zewnętrzne okoliczności, na które niestety nie mamy wpływu. Jedna ze stron możliwe, że wpadnie w jakieś trudności finansowe przez co będzie miała problem z utrzymaniem radosnego nastawienia. Mogą także wystąpić blokady seksualne i huśtawki nastrojów.

Czy odnajdziesz miłość?

Twoje starania mogą nie zostać do końca docenione, co może doprowadzić do okresu stagnacji w relacji. Obowiązki będą przytłaczać jedną ze stron, która potrzebuje więcej czasu i swobody. Karta często wskazuje na związki na odległość.

Przesłanie duchowe – Obserwator

Pamiętaj, że na świecie jest mnóstwo możliwości, których wydajesz się nie dostrzegać. Być może zaślepiła cię sobą jedna konkretna osoba i czujesz, że trochę utknęłaś. Czas uzyskać poradę od kogoś, komu ufasz, kogoś, kto ma głębsze spojrzenie na twoją sytuację. Zanim ruszysz dalej, potrzebne są inne punkty widzenia. Nabierz otuchy! Piękny widok już czeka! Potrzebujesz tylko niewielkiej pomocy, aby rozszerzyć zakres poza swój mały świat.

Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Gwiazda, Wisielec, Sąd Boży

Co przyciągnie nową miłość?

Być może połączy was wspólna artystyczna pasja i zamiłowanie do sztuki. Karta wskazuje, że zaleczyłaś rany po poprzednim związku i jesteś wewnętrznie gotowa na przyjście nowego. Wiara i nadzieja na lepsze, umiejętność czekania – to cechy, która w końcu przyciągną do ciebie idealnego partnera.

Co może stanowić problem?

Pamiętaj, że nadzieja to nie wszystko, potrzeba jeszcze działania by uczucie się ziściło. Nie odcinaj się od świata, nie uciekaj do kieliszka i spróbuj zachować spokój. Czas zregenerować siły i spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy, Wyższa Siła cię chroni, uwierz w to.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Myślami będziesz wracać do osób z przeszłości, a może osobiście nie pozwolą ci o sobie zapomnieć? Czas na pojednanie i zerwanie kontaktów. Pomoże ci to otworzyć się na nowe. To naturalne, że masz wątpliwości, ale nie wszyscy wokół ciebie chcą dla ciebie dobrze.

Przesłanie duchowe: Czas odejść

Może myślisz czasami, że wszystko już stracone i miłość na ciebie nie czeka? Tak nie jest. To tylko przerwa. Tu rządzi przeznaczenie. Nic nie tracisz, a wszystko zyskujesz, kiedy poddajesz się temu przesłaniu. Wszystko przyjdzie do ciebie w odpowiednim czasie. Myśl o tym, że czas zapomnieć o duchach przeszłości, nie jest wygodna, ale przyniesie ci ukojenie. Co cię tym razem powstrzymuje? Dość wymówek, nigdy więcej zmartwień i wątpliwości, to jest czas na głęboki skok i zaufanie. Nie odkładaj tego na później, miej wiarę i nadzieję. Po drodze są pewne nierówności, nie zamierzam cię okłamywać. Po opadnięciu kurzu i ułożeniu wszystkiego na swoim miejscu będzie wspaniałe. Naprawdę niesamowicie.

Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Mag, Wieża, Pustelnik

Co przyciągnie nową miłość?

Zaufanie do siebie, wiara w swoje możliwości i „granie w otwarte karty” to twój osobisty klucz do sukcesu. Podejdź do potencjalnego partnera z wyczuciem, podejmij inicjatywę i doceń swoją wartość. Przyglądanie się sobie krytycznym okiem i wątpienie w to, czy zasługujesz na miłość nie sprawi, że miłość się u ciebie zatrzyma na dłużej.

Co może stanowić problem?

Możliwe, że sama siebie straszysz, że między wami nie ma uczucia. Nie masz powodu by czuć się niekochana – to tylko widma przeszłości. Nie upieraj się przy swoim, spróbujcie znaleźć złoty środek na wszystkie problemy, z którymi się będziecie mierzyć. Możliwe, że jakaś szokująca informacja wybije cię z równowagi. Nie bądź uparta, nie odsuwaj się i wyciągnij dłoń do potencjalnego partnera, nie bądź warownią nie do zdobycia. Możliwe, że jedna ze stron jest także świeżo po rozstaniu i należy z nią postępować w sposób ostrożny.

Czy odnajdziesz się w miłości?

W kwietniu raczej nie zdecydujesz się na odważny skok. Zmiany, które dzieją się w waszych życiach są przytłaczające i wolisz uciec w swój bezpieczny kokon. Kwiecień będzie lekcją komunikacji – aby lepiej zrozumieć siebie, a także innych i dobrze ubierać to w słowa. Może też dawno nie byłaś w związku i zapomniałaś jak się flirtuje? To czas na zdobywanie informacji o relacjach międzyludzkich i miesiąc cieszenia się swoim towarzystwem, który wzbogaci cię duchowo.

Przesłanie duchowe – Zmiana na wietrze

Ogarnia cię niepewność i próbujesz przeciwstawiać się przychodzącym do ciebie zmianom. Chcesz, by świat był mniej skomplikowany, lecz nic w ludzkim doświadczeniu nie jest czarno-białe ani statyczne. Jedyną gwarancją jest zmiana. Teraz jest czas transformacji, może czujesz że wszystko idzie nie po twojej myśli, ale pamiętaj, że nawet burze oczyszczają powietrze, rozrzucają nasiona i odżywiają glebę, aby zapewnić lepszą przyszłość. Życie wkrótce stanie się interesujące. Nieznane jest magią.
Relacje przechodzą przez burzliwe okresy, a burzliwe emocje i nastroje grożą zniszczeniem statku. Być może ktoś zmienił zdanie i odchodzi. Te wzburzone morza oferują możliwości wzajemnego rozwoju. Potraktuj to jako sposób na lepsze zrozumienie własnego serca i poznanie tego, czego potrzebujesz, aby być naprawdę szczęśliwą. Zapewniam, że cokolwiek dzieje się teraz, wyniknie z tego dobro. Przyjmij tymczasowe schronienie i oderwij się od dramatu. Powietrze się oczyści i wszystko znów będzie świeże i nowe.

 

Czytaj też: Dagmara Skalska: Nie czyń z życia dramatu 

Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Siła, Głupiec, Kochankowie

Co przyciągnie nową miłość?

Miłość w kwietniu aż iskrzy! Duża szansa, że uda ci się przyciągnąć prawdziwe uczucie. Masz w sobie wewnętrzną moc, którą wyrażasz w sposób bardzo łagodny. I to jest klucz do szczęścia. Twój potencjalny partner może być ci znany z dalszych kręgów, ale nie przyszłoby ci przez myśl, by myśleć o nim w tych kategoriach. Mogłaś się go obawiać, mógł być zajęty, bądź wydawał ci się niedostępny z innych powodów. Kwiecień to będzie dobry miesiąc na to, by zrozumieć, że wszelkie obawy były bezpodstawne.

Co może stanowić problem?

Problemem może być niestałość uczuć, jedna ze stron może być bardziej nastawiona na zabawę, niż coś poważnego. On może być sporo młodszy. A może ma dzieci z poprzedniego związku, które będą stanowiły dla ciebie przeszkodę? Warto też poszerzyć trochę krąg znajomych i nie bać się wyjść z inicjatywą.

Czy odnajdziesz miłość?

Karta Kochanków na końcu rozkładu wskazuje na miłość, nie mniej jednak będzie ona się łączyć z dylematem – może oznaczać wybór pomiędzy dwoma partnerami lub pomiędzy naszymi przyzwyczajeniami, wyobrażeniami o związku.

Duchowe przesłanie – Lojalne serce

Partner udowodni ci swoją lojalność, a ty poczujesz pewność w sercu. Bez względu na zewnętrzne okoliczności twojego życia, ufaj i miej wiarę, że miłość jest zawsze obecna w twoim życiu. Macie ze sobą wiele wspólnych cech, ale czy w zamian jesteś równie lojalna? To czas na szczere zaangażowanie i zaufanie w przeznaczenie.

Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Słońce, Koło fortuny, Wisielec

Co przyciągnie nową miłość?

Miłość zdecydowanie ma szansę zapukać do twoich drzwi, ale czy aby na pewno jesteś na nią gotowa? Optymistyczna postawa i radość z życia przyciągnie satysfakcjonującą relację, jednak jeśli nie planujesz szybkiego macierzyństwa, warto pomyśleć o antykoncepcji.

Co może stanowić problem?

Problem może być twoja nieśmiałość i obawa przed wyjściem losowi naprzeciw. Nic samo się za nas nie stanie, miłości trzeba poszukać – czeka na ciebie, ale nie znajdzie się sama.

Czy odnajdziesz się w miłości?

Miłość może przejść obok nosa, jeśli nie dasz potencjonalnemu partnerowi szansy. On może się wydawać niepasujący do ciebie i do twojego środowiska. Równie dobrze może być oderwaną od rzeczywistości artystyczną duszą. Uważaj na osoby uzależnione od alkoholu. Karty prognozują, że raczej nie zaryzykujesz i dojdziesz do wniosku, że wikłanie się w związek nie jest ci w tej chwili na rękę.

Przesłanie duchowe – Niedokończona symfonia

Na twoje życie rzucają cień przeszłe, niedokończone sprawy. Karta przypomina, że zwlekanie jest formą autosabotażu i przeciąganie niektórych rzeczy nie leży w twoim najlepszym interesie. Nawet potykanie się jest lepsze niż cofanie się. Nie zastanawiaj się zbytnio ani nie daj się rozproszyć – po prostu skończ to, co zaczęłaś. Wyjaśnij nieporozumienia i nie pozwól by to się za tobą ciągnęło.

Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Znak zodiaku Strzelec / il. Canva

Karty: Wisielec, Sąd Boży, Śmierć

Co przyciągnie nową miłość?

Kwiecień nie będzie dobrym miesiącem na poszukiwanie prawdziwej miłości. Wszyscy, którzy będą mieli ochotę przed tobą otworzyć serce, będą wyjątkowo nie w twoim typie. A może wcale nie szukasz nowej miłości i nie do końca masz na nią ochotę? Niezwiązane z życiem uczuciowym sprawy w kwietniu będą sprawiać ci przyjemność.

Co może stanowić problem?

Ludzie, którymi się otaczasz, stanowią dość hermetyczne środowisko i pozbawiają cię okazji na poznanie kogoś nowego. To czas, w którym należy „przeczyścić” szeregi znajomych, im szybciej to zrobisz tym większa szansa na znalezienie miłości. Uważaj także, na kogoś nieszczerego w twoim otoczeniu, kto przed nową miłością może cię powstrzymywać.

Czy odnajdziesz miłość?

Karty wskazują, że nie zakończyłaś w głowie poprzedniego związku albo masz wobec potencjalnych partnerów dość nierealistyczne wymagania. Dopiero gdy przepracujesz lęk przed zmianami i rozstaniesz się z przeszłością, będziesz gotowa na prawdziwą miłość.

Przesłanie duchowe – Niekończąca się opowieść

To czas, aby za wszelką cenę unikać dramatów, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy innych ludzi. Twoja wrażliwość jest w dzisiejszych czasach przeciążona i najlepiej służy utrzymanie dystansu. Twoja kwietniowa mantra to „nie mój cyrk, nie moje małpy”. Cały ten chaos wkrótce minie, a ty będziesz kontynuowała poszukiwania w swojej życiowej formie.

 

 

 

Przeczytaj też: Horoskop na marzec 2021. Czego twój znak zodiaku powinien wystrzegać się w pracy, finansach i karierze?

 

 

 

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ