Wednesday, July 24, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny: Wrzesień zachęca, by skupić się na tym, co jest naprawdę istotne

Horoskop miesięczny: Wrzesień zachęca, by skupić się na tym, co jest naprawdę istotne

Sprawdź, co powinno być ważne dla twojego znaku zodiaku

kobieta o jasnej cerze i włosach

Sprawdź swój horoskop miesięczny na wrzesień 2023 / fot. Merrysky / Canva

Sezon wakacyjny dobiega końca. Dowiedz się, jakie zmiany i wyzwania czekają na ciebie w pracy. Na czym powinnaś się skupić i jak wygląda twoja ścieżka kariery?

 

Horoskop miesięczny – wrzesień 2023: cierpliwość, spokój, praca

Liczba września – 9 – jest przypisana karcie Pustelnika.
Wrzesień może zachęcać nas do spędzenia czasu sam na sam ze sobą, zastanowienia się nad tym, co osiągnęłyśmy w mijającym roku oraz nad tym, dokąd zmierza nasza droga. To okres cieszenia się samotnością, poszukiwaniem wewnętrznego światła i rozwijania duchowej strony.
Pustelnik „wymaga” od nas więcej cierpliwości i spokoju. Chce, abyśmy skupiły się na tym, co jest naprawdę istotne, zamiast poddawać się pośpiechowi i nerwowości.

To okres, w którym warto zatrzymać się na chwilę, zanalizować naszą drogę życiową i przyjąć mądry i spokojny sposób podejścia do tego, co przynosi przyszłość.

Pamiętaj, że interpretacje Tarota są subiektywne i symboliczne, a horoskop jest ogólnym zobrazowaniem energii miesiąca. Twoje indywidualne doświadczenia mogą różnić się w zależności od wielu czynników.

 

Horoskop: Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Sprawiedliwość, 10 denarów, Rydwan, Rycerz Denarów, 3 denarów, 7 denarów

To czas, w którym możesz poczuć się niesprawiedliwie potraktowana. Nierówności, egoizm ze strony współpracowników czy opóźnione decyzje mogą przysporzyć ci sporo stresu. Możesz odczuwać także frustrację z powodu niedocenionych wysiłków lub nierówności w traktowaniu.
To czym się zajmujesz, wydaje się być satysfakcjonującym kierunkiem. Kieruje tobą ambicja, odwaga, wytrwałość i dążenie do określonego celu. Jednak możesz się obawiać i zastanawiać, czy to na pewno dobre miejsce na rozwijanie swoich skrzydeł?
Nie pozwól by strach i wątpliwości stanęły na twojej drodze, masz wszystko czego potrzebujesz by znaleźć się w wymarzonym miejscu. Firma, w której obecnie jesteś może przechodzić teraz trudniejszy okres, lecz jeśli nie odpowiada ci sposób zarządzania i szukasz nowych wyzwań – nie wahaj się rozglądać za nową pracą.

Rada dla Barana

Obecna atmosfera w pracy może negatywnie wpływać na twoją motywację, co przekłada się także na możliwość wzrostu dochodów. Aby poprawić sytuację finansową trzeba popracować nad komunikacją w zespole, a także uzbroić się w cierpliwość. Nie spodziewaj się natychmiastowych rezultatów – lecz jeśli uwierzysz w siebie, wyjdziesz ze strefy komfortu i postawisz na długoterminowe cele, to istnieje duży potencjał na osiągnięcie sukcesu.

 

Dowiedz się więcej:
Znak zodiaku: Baran – cechy, miłość, dopasowanie

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 7 denarów, Kochankowie, Cesarz, Słońce, Gwiazda, Papież

Twój trud i wysiłek wkładany w pracę wreszcie zaczyna przynosić efekty. Choć w pewnych kwestiach jeszcze musisz uzbroić się w cierpliwość, to już wkrótce zyski i satysfakcja z pracy będą lepsze niż mogłaś się tego spodziewać. Bądź wytrwała i kontynuuj starania, ponieważ widoczne rezultaty są blisko.
W sferze zawodowej mogą pojawić się ważne wybory i decyzje, które wpłyną na harmonię twojej pracy. Nie zostawiaj ich losowi, tylko przejmij kontrolę nad swoją sytuacją. Po drodze mogą się jednak pojawić pewne trudności, które będą wymagały od ciebie optymistycznego podejścia. Nie trać wiary i pewności siebie, jednak staraj się także zrównoważyć swoje podejście i mieć bardziej realistyczne oczekiwania do swoich celów finansowych.

Rada dla Byka

Aby zejść na ziemię i mocno się na niej utrzymać dobrze jest poszukać wsparcia u bardziej doświadczonych osób. To również dobry czas by ustalić lub wzmocnić struktury panujące w pracy i postawić na stabilność i długotrwałe cele.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Diabeł, Śmierć, Arcykapłanka, Słońce, Księżyc, 9 denarów

Czujesz, że chcesz oderwać się od toksycznej sytuacji, która wpływała negatywnie na twoją motywację i morale? We wrześniu spodziewaj się wielu zmian. Choć mogą się wydawać trudne, to są potrzebne. Możesz mieć trudności z adaptacją do nowej sytuacji, dlatego ważne jest by ćwiczyć wytrwałość i elastyczność.
Twoje intuicyjne podejście i wewnętrzna mądrość pomaga ci czerpać satysfakcję z pracy. Dzięki temu oraz dużej samodzielności masz ogromny potencjał do osiągnięcia sukcesu. Jednak zbliżające się wyzwania mogą oprócz mądrości i elastyczności wymagać od ciebie bardziej realistycznego i optymistycznego podejścia. Unikaj niepotrzebnych wydatków i postaraj się lepiej zarządzać swoim budżetem.
Warto także, byś doceniła swoje dotychczasowe osiągnięcia i znalazła chwilę by móc się nimi nacieszyć.

Rada dla Bliźniąt

Twoja intuicja i mądrość pomoże ci przetrwać ten chaotyczny okres, a ty możesz sobie pozwolić na chwilę relaksu i podejście „niech się dzieje co chce”, bo koniec końców wszystko się ułoży.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Cesarz, Paź Denarów, Pustelnik, Arcykapłanka, 10 denarów, 6 denarów

Potrafisz zarządzać ludźmi i chaosem, a efektywność to twoje drugie imię. Każdy chciałby mieć tak utalentowanego i skrupulatnego pracownika jak ty. Twoje umiejętności mają szansę jeszcze bardziej się wzmocnić, co przełoży się bezpośrednio na nowe ekscytujące obowiązki i wynagrodzenie.
Wciąż zdobywasz doświadczenie i poszerzasz swoje horyzonty, zaś we wrześniu dostaniesz nowe zadanie, które ma potencjał by ponownie wskrzesić twój entuzjazm do pracy. Jednak na pozycji satysfakcji karty wskazują niepokój i niejasność co do celów zawodowych, a także swego rodzaju poczucie osamotnienia. Może trudno ci się odnaleźć w nowej, nadchodzącej roli?

Rada dla Raka

Staraj się być odważna w swoich przekazach, gdyż najwięcej niejasności i niepokoju wynika z powodu trudności w komunikacji. Karty radzą, by zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, a także między braniem, a otrzymywaniem. To może być czas by być bardziej hojną wobec innych, albo by nie dawać się wykorzystywać osobom, które nic z siebie nie dają.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Królowa Denarów, 3 denarów, Sprawiedliwość, Cesarzowa, Król Denarów, Umiarkowanie

We wrześniu możesz mieć trudności z brakiem organizacji. To wynik niesprawiedliwego podziału obowiązków, nadmiaru biurokracji czy trudności w komunikacji. Brak równowagi może dotyczyć także oddzielenia życia osobistego od zawodowego. Ludzie wokół ciebie wydają się zablokowani i niechętni do współpracy, co może skutkować twoją frustracją i niezadowoleniem.

Rada dla Lwa

Jeśli w pracy spotykasz się z chaosem i trudnościami, nie próbuj się za wszystko obwiniać. Wpadanie w pracoholizm wcale nie zharmonizuje twojego otoczenia, wręcz przeciwnie – może sprawić, że się wypalisz. Dlatego pamiętaj, by mądrze zarządzać swoimi finansami i poświęcać odpowiednio dużo czasu dla najbliższych jak i dla samej siebie.
Potrzebujesz odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę, nie wpadaj w skrajności i działaj z umiarem i zrozumieniem adekwatnym do sytuacji, w której się znajdujesz. Postaraj się popracować nad komunikacją i współpracą (zwłaszcza z kobietami), a także poświęć więcej czasu na swoje hobby, bądź poszukaj nowego.

 

Sprawdź jeszcze:
Znak zodiaku: Lew – charakterystyka, związki

 

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 10 denarów, Diabeł, 5 denarów, Siła, As Denarów, Arcykapłan

Trudności z poczuciem stabilności finansowej i ograniczenia, których doświadczasz mogą wpływać na twoje zadowolenie z pracy. Być może czujesz, że to miejsce podcina ci skrzydła? Rodzaj umowy ci nie odpowiada? Coś sprawia, że ta praca nie spełnia twoich oczekiwań, do tego stopnia, że możesz mieć problem z kontrolowaniem siebie i swoich emocji.
A może, to ktoś inny nie potrafi się opanować, przez co tracisz siły i motywację? Miejsce, w którym się znajdujesz wydaje się dość konserwatywne i mało rozwojowe. Wrzesień to możliwość odmienienia sytuacji w swojej pracy lub szansa na jej zmianę, co przyniesie znaczną poprawę w kwestii finansów i twojego poczucia stabilności.

Rada dla Panny

Zastanów się nad alternatywnymi podejściami lub rozwiązaniami w swojej pracy. Innymi słowy, spróbuj robić rzeczy zupełnie inaczej niż dotychczas. Słuchaj swojej intuicji i bądź otwarta na zmiany.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 8 denarów, 4 denarów, Głupiec, Umiarkowanie, 5 denarów, Królowa Denarów

Nic się nie zmieni w obszarach, z których nie jesteś zadowolona, jeśli w siebie nie uwierzysz i nie zdecydujesz się dokąd zmierzasz. Skupiasz się na detalach i sprawach nieistotnych, przez co tkwisz w miejscu i nie czujesz się gotowa. Czasem warto podjąć ryzyko i sięgnąć po nowe możliwości, pozycje, projekt, a nawet nową pracę.
Twoja sytuacja wydaje się stabilna, choć nie dajesz tu wiele przestrzeni na zmiany i rozwój. Może brakować ci elastyczności w podejściu, a może sprawy emocjonalne w życiu prywatnym negatywnie odbijają się na twojej pracy? Warto zachować umiar i spokój, a także zastanowić się nad tym co byś tak naprawdę chciała osiągnąć, zamiast na siłę wciskać się w niepasujące ramy.

Rada dla Wagi

Skoncentruj się na lepszym zarządzaniu swoimi finansami, a także czasem. Postaw na praktyczne podejście, a także zainwestuj te pieniądze w siebie – w coś co pomoże ci się zrelaksować i cię uszczęśliwi. A gdy odzyskasz już spokój i równowagę, wiedz, że czasem wystarczy po prostu chcieć i pójść za głosem serca, by osiągnąć sukces i spełnienie.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 9 denarów, Wieża, Rydwan, Królowa Denarów, Koło Fortuny, 4 denarów

Sytuacja w pracy wydaje się być niestabilna i możesz mieć poczucie, że nie spełnia twoich oczekiwań finansowych. Pragniesz stabilizacji i finansowego sukcesu, jednak ciężko ci się zmotywować w tym środowisku i poświęcić się pracy na 100%. Być może niedawno było wiele zwolnień, co nie wpłynęło pozytywnie na ciebie ani twoje otoczenie. Jednakże lubisz to co robisz, jesteś ambitna i zdeterminowana, a także gotowa do pokonywania potencjalnych przeszkód.
To, co może być wyzwaniem to organizacja i wywiązywanie się z zobowiązań. Niektóre decyzje mogą być trudne do podjęcia, lecz konieczne dla rozwoju. Postaw na praktyczność i bierz na siebie tylko tyle, ile udźwigniesz.

Rada dla Skorpiona

Szczęście ci sprzyja, więc pomimo niepewnej sytuacji, we wrześniu masz dużą szansę na awans czy wzrost dochodów. To czas, w którym wiele może zmienić się na lepsze, choć z pozoru tak nie wygląda. Bądź uważna także w tym czasie na niepotrzebne wydatki, unikaj impulsywnych decyzji i ryzykownych inwestycji, warto w tym czasie zachować umiar i uzbroić się w cierpliwość.

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Rycerz Denarów, Cesarzowa, As Denarów, Sprawiedliwość, Królowa Denarów, Gwiazda

Jesteś bardzo zaangażowana w realizację swoich celów, zdeterminowana i godna zaufania. Nie boisz się ubrudzić rąk ciężką pracą i wszystko wskazuje na to, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Twoja ścieżka kariery, choć powolna, jest stabilna i pełna możliwości rozwoju.
Twoje umiejętności zarządzania i pewność siebie przełożą się na nowe możliwości zarobku. Projekt, awans, nowi klienci – przypływ nowej energii ucieszy cię we wrześniu. To, co może stanowić wyzwanie to biurokracja, bądź niesprawiedliwa krytyka wymierzona w twoją stronę.

Rada dla Strzelca

Pamiętaj, by w obliczu wyzwań zachować pewność siebie i wierzyć we własne możliwości. Wzrost dochodów będzie możliwy, lecz jeszcze nie we wrześniu. Plony zostaną zasiane, ale realizacja może się trochę opóźnić. Nie trać optymizmu i skup się na swoim celu, jesteś na dobrej drodze i w dobrym miejscu.

 

Może też cię zainteresuje:
Twój Księżycowy Znak Zodiaku – jak wpływa na twoją emocjonalność i życie rodzinne?

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Śmierć, 4 denarów, Cesarzowa, 9 denarów, Rydwan, 5 denarów

Często gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne; przyjmij te zmiany i nie bój się ich. To czas na prawdziwą transformację i działanie. Jeśli rozważasz zmiany w kontekście zawodowym, warto podjąć ryzyko i zacząć działać. Być może straciłaś ostatnio zainteresowanie swoją obecną ścieżką? Jeśli tak jest i nie podejmiesz zdecydowanych działań, los może to zrobić za ciebie.
Do pełni zadowolenia brakuje ci większej kontroli nad tym co się dzieje – ludźmi, projektami, strukturą… Pewne rzeczy mogą nie iść po twojej myśli, a akceptacja zmian i zależność od innych to jedno z wyzwań, z którymi będziesz się mierzyć.

Rada dla Koziorożca

Jeśli finanse są przyczyną twoich stresów, wtedy karty doradzają oszczędność. To może nie być dobry czas na podejmowanie ryzyka. Jeśli nie masz pewności, jak przygotować się na przyszłość czy zarządzać lepiej swoim budżetem, zasięgnij porady eksperta finansowego lub bardziej doświadczonej osoby.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Rycerz Denarów, Słońce, Śmierć, Rydwan, Królowa Denarów, Wisielec

Nie brak ci ambicji ani determinacji, dlatego już wkrótce twoja pracowitość zostanie doceniona i nagrodzona. Jesteś na właściwej ścieżce, na której budujesz bezpieczeństwo finansowe na przyszłość i dążysz do długoterminowych celów. Jednak to wszystko może ci się wydawać już zbyt rutynowe, a gdzieś w głębi serca czujesz wołający cię zew przygody.
Dlatego optymistyczne myślenie, elastyczność i ograniczenia w rozwoju to największe wyzwania z jakimi będziesz się mierzyć. Pieniądze nie są dla ciebie najważniejsze – ich raczej nie zabraknie, a wręcz masz szansę je znacznie pomnożyć w niedalekiej przyszłości. Jednak czujesz potrzebę zmian i ruszenia z miejsca, bo obecna sytuacja nie do końca już cię satysfakcjonuje.

Rada dla Wodnika

Postaraj się spojrzeć na swoją pracę z innej perspektywy i być gotową na poświęcenia jeśli chcesz spełniać swoje marzenia. Być może warto zastanowić się nad tym, co jest dla ciebie naprawdę istotne i albo zmienić podejście i oczekiwania, albo ruszyć z kopyta ku nowym marzeniom.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Cesarz, Siła, Umiarkowanie, Mag, Sąd Boży, 10 denarów

Twoja kariera może kwitnąć dzięki ciężkiej pracy, koncentracji i zorganizowanemu podejściu. Doskonale radzisz sobie z pieniędzmi oraz z zarządzaniem. Ten miesiąc da ci sporo wytchnienia i poczucia stabilizacji.
Choć momentami czujesz, że pracujesz ponad swoje siły, co może odbijać się na pewności siebie i motywacji, to jest to kierunek, który przynosi ci poczucie harmonii i spokoju. Twoja praca daje ci satysfakcję, choć twoja ambicja wciąż wydaje się niezaspokojona. Może potrzebujesz więcej samodzielności i przestrzeni do rozwijania skrzydeł? Może to także wskazywać na chwilową blokadę w kreatywności i problemy z komunikacją.

Rada dla Ryb

W kontekście finansów istnieje szansa na prawdziwy przełom. Zmiany, które mogą zostać zapoczątkowane we wrześniu mogą przynieść ci w przyszłości spore dochody. Wrzesień to doskonały czas by skupić się na dzieleniu się i wspieraniu rodziny, a także na docenianiu swoich osiągnięć. Znajdź czas by cieszyć się z owoców swojej pracy i nie zapominaj o wpisaniu w kalendarz relaksu.

 

Może też cię zainteresuje:
Od Wenus zależy to, jaką jesteś kochanką. Sprawdź, czy to, czego szukasz w związkach i miłości jest bliskie z twoim kosmogramem

TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ