Thursday, June 13, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny: Sierpień zdradza, jakie znaki zodiaku warto trzymać z dala od siebie

Horoskop miesięczny: Sierpień zdradza, jakie znaki zodiaku warto trzymać z dala od siebie

Sprawdź, czy masz w swoim otoczeniu te znaki!

Sprawdź, czy masz w swoim otoczeniu te znaki zodiaku!

Horoskop miesięczny na sierpień 2023 odkrywa, jaki potencjał niosą ze sobą relacje z przyjaciółmi. Sprawdź, co należy zrobić by je umocnić!

 

Horoskop miesięczny – sierpień 2023: siła, odwaga i rozwój 

Liczba sierpnia – 8 – jest przypisana karcie Mocy, która symbolizuje kontrolę, odwagę, siłę wewnętrzną i zdolność do pokonywania przeszkód.
To czas na odkrywanie swojej wewnętrznej siły i stawianie czoła trudnościom. Twój wewnętrzny potencjał i siła będą kierować cię do podejmowania odważnych decyzji i podejścia do wyzwań z pewnością siebie.
Ważne jest, abyś odpowiedzialnie wykorzystała energię Mocy. Pamiętaj, że możesz osiągnąć wiele, gdy korzystasz ze swojej siły w sposób zbalansowany i uczciwy.

Bądź gotowa na rozwój, zdobywaj nowe umiejętności i dąż do realizacji swoich celów.
Wyrażaj w sierpniu swoją wewnętrzną moc z łagodnością i szczególnie zadbaj o swoją fizyczną kondycję.

 

Czy coś się sprawdziło?
Horoskop miesięczny na lipiec 2023 – co Tarot mówi o aurze, cieniu i wyzwaniach, jakie stoją przed tobą

 

 

Horoskop miesięczny: Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 10 denarów, 10 mieczy, Siła, Koło Fortuny, Paź Buław

Aura

Ten miesiąc wskazuje na obfitość i powodzenie materialne, a także szczęście w gronie rodzinnym. Będziesz miała możliwość zdobyć większe zyski, awansować bądź znaleźć wymarzoną pracę. Wykorzystaj swoją determinację i pracowitość, aby zrealizować swoje cele.

Przyjaciele

Okres trudności w twoim otoczeniu zmierza ku końcowi. Może to oznaczać zarówno dojrzałość i rozwój relacji jak i zakończenie czegoś toksycznego, co od dłuższego czasu mogło cię przerastać. Jeśli ktoś zawiódł twoje zaufanie – nie skupiaj się na plotkach, daj sobie czas na przemyślenia i skup się na innych aspektach, którym w tym miesiącu aura lepiej sprzyja.

Jak wzmocnić relacje

Pozostań spokojna i cierpliwa, użyj swojej wewnętrznej siły by mieć emocje pod kontrolą i skonfrontować się z trudną sytuacją. Ważne jest byś zaufała sobie i swojej intuicji. To także karta wskazująca, że wspólny wysiłek fizyczny (np. wyjście na rower bądź siłownie) może przełożyć się na wzmocnienie więzi przyjacielskich.

Znak, który trzymać blisko siebie

Koziorożec

Znak, którego unikać

Baran

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Sąd Ostateczny, 10 buław, 8 denarów, Świat, 6 kielichów

Aura

Silna aura przynosząca czas ważnych decyzji i transformacji. Masz większą świadomość na temat tego, kim chcesz być i dokąd zmierzasz. Bądź gotowa do wzięcia odpowiedzialności za swoje wybory, a także na rozwój i ewolucję na wszystkich płaszczyznach. To czas na zaufanie swojej intuicji i bycia w zgodzie ze swoimi korzeniami oraz rodziną.

Przyjaciele

Wydaje się, że wszyscy w twoim otoczeniu wzięli za dużo na swoje barki i czują się przytłoczeni. Praca, relacje i inne obowiązki są mocno obciążające dla waszych relacji i powodują wyczerpanie oraz stres. To czas by spróbować sobie wzajemnie pomóc i nie bać się o to poprosić, w końcu od tego przecież są przyjaciele. Nie bój się zwracać o wsparcie, nie musisz sama wszystkiego dźwigać.

Jak wzmocnić relacje

Uzbrój się w cierpliwość i skup się na tym, by skończyć obowiązki, których się podjęłaś. Niektóre relacje wymagają jeszcze poświęcenia i nauki komunikacji. Pokaż swoją lojalność i uczciwość wobec bliskich tobie osób. To umocni wasze więzi.
Zwróć też uwagę na kwestię balansu między braniem i dawaniem i przypilnuj by była ona wyrównana. Ważna jest także otwarta i szczera komunikacja, a nie zbywanie się nawzajem półsłówkami.

Znaki, które trzymać blisko siebie

Byk, Lew, Wodnik

Znak, którego unikać

Skorpion

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Arcykapłanka, As Denarów, 8 denarów, Śmierć, Kochankowie

Aura

To miesiąc idealny na refleksje, duchową świadomość i docieranie do swojego wewnętrznego głosu. Twoje silne połączenie z intuicją pomoże ci podejmować mądre decyzje i zdobywać nowe umiejętności. Najłatwiej go usłyszeć w miejscach blisko natury, podczas medytacji i blisko naszych duchowych przewodników – czyli zwierząt. To bardziej czas na słuchanie niż mówienie.

Przyjaciele

Twój krąg przyjaciół może przynieść ci stabilność, zarówno emocjonalną, jak i materialną. Bądź otwarta na nowe połączenia i współpracę z innymi, co może przynieść cię większe możliwości rozwoju. Na horyzoncie jawi się nowa znajomość, która ma szansę wzbogacić twoje życie, w każdym tego słowa znaczeniu.

Jak wzmocnić relacje

Inwestuj w relacje, zarówno emocjonalnie, jak i finansowo. Bądź hojna i gotowa do dzielenia się z innymi. Wzmacniaj je poprzez wspólne projekty i cele, które połączą was jeszcze bardziej. Wspólna nauka, wspólny biznes i ciężka praca to klucz do zacieśnienia więzi.

Znak, który trzymać blisko siebie

Skorpion

Znaki, których unikać

Baran, Panna, Ryby

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Umiarkowanie, Mag, Gwiazda, 6 buław, Wieża

Aura

Każdy aspekt otacza harmonia, przynosząc ci wewnętrzny spokój. To dobry czas, by dążyć do utrzymania równowagi między pracą, miłością a przyjaciółmi. To także okres sprzyjający podróżom, dzięki którym możesz się wiele nauczyć i połączyć ze swoim wnętrzem.

Przyjaciele

To magiczny czas, w którym czeka na ciebie wiele pozytywnych zmian. Twoi przyjaciele mogą przynieść nowe pomysły, inspiracje i możliwości, które pomogą ci osiągnąć swoje cele. Bądź otwarta na współpracę i poznawaj ze sobą swoich znajomych, tworząc nowe wspierające się kręgi.

Jak wzmocnić relacje

Zrelaksuj się, bądź dobrej myśli i uwierz, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Bądź empatyczna i słuchaj potrzeb innych. Twórz atmosferę pełną zaufania i pozytywnej energii. Akceptuj odmienne perspektywy i pamiętaj, że przyjaciele to najcenniejszy skarb.

Znak, który trzymać blisko siebie

Lew

Znaki, których unikać

Baran, Skorpion

To powinno cię zainteresować:
Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 8 mieczy, As Buław, Gwiazda, 8 denarów, 9 denarów

Aura

W sierpniu możesz poczuć się zablokowana przez swoje lęki, przez co nie jesteś pewna, w którą stronę dalej iść. Twoja ograniczona wiara w siebie i negatywne myśli mogą przeszkadzać widzieć ci sytuacje bardziej przejrzyście. To czas, w którym będziesz mierzyć się z wyzwaniami i potrzebujesz mocno się skoncentrować i zaangażować. Postaraj się otworzyć na bardziej optymistyczne myśli, poprosić przyjaciół o wsparcie i skupić się na rozwiązaniach zamiast na problemach.

Przyjaciele

Czas na przejęcie inicjatywy i otwarcie się na świeże perspektywy. Możesz spodziewać się nowych początków, entuzjazmu i możliwości wspólnego tworzenia czegoś znaczącego. Twoi przyjaciele mogą przynieść ci wsparcie, inspirację i pozytywną energię.

Jak wzmocnić relacje

Powinnaś skupić się na podtrzymywaniu nadziei, optymizmu i wzajemnym wsparciu. Bądź szczera i hojna w swoich relacjach. Dziel się swoimi marzeniami i aspiracjami z innymi, a także słuchaj i wspieraj ich cele. To wzajemne wsparcie i zaufanie wzmocni wasze więzi i pozwoli na osiągnięcie wspólnych sukcesów i uspokojenie chaotycznych myśli.

Znak, który trzymać blisko siebie

Baran

Znak, którego unikać

Panna

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 10 kielichów, 6 buław, Wieża, Paź Denarów, Arcykapłanka

Aura

Pełna szczęścia aura daje nadzieje na lekkość i spełnienie emocjonalne. Sprzyja osiąganiu harmonii w relacjach, zadowoleniu i satysfakcji ze swojego życia. To czas, w którym możesz wziąć głęboki oddech i cieszyć się z tego co cię otacza. Skoncentruj się na budowaniu głębokich i satysfakcjonujących więzi z bliskimi, zwłaszcza w gronie rodzinnym.

Przyjaciele

Relacje przyjacielskie mogą się mierzyć z pewnymi wyzwaniami, lecz najlepiej uporać się z nimi wspólnie. Każda trudna sytuacja to okazja do rozwoju i budowania większej harmonii w grupie. Bądź otwarta na rozmowy, współprace i inne punkty widzenia, by wspólnie rozwiązać wszelkie przeszkody, które mogą się pojawić.

Jak wzmocnić relacje

To ważny czas transformacji, który zwiastuje zmiany, często niełatwe. Może symbolizować nawet zakończenie toksycznej relacji. Może to też czas, by zrobić sobie przerwę od niektórych osób bądź jaśniej nakreślić granice i ustalić nową dynamikę między wami?

Znak, który trzymać blisko siebie

Baran

Znak, którego unikać

Rak

 

Może też cię zainteresuje?
Wampir energetyczny – kim jest i jak go rozpoznać?

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Królowa Mieczy, Królowa Denarów, Królowa Kielichów, 2 denarów, 2 buław

Aura

Energia pełna dojrzałości sprzyja logicznemu myśleniu i cierpliwemu analizowaniu sytuacji, przed podjęciem decyzji. Choć nie masz problemu z otwartą i szczerą komunikacją, to może brakować pierwiastka emocjonalnego, przez co ten miesiąc może wydawać się dość chłodny. Postaraj się znaleźć balans i nie bać się odczuwać i mówić otwarcie o swoich emocjach.

Przyjaciele

Otaczają cię wspaniali ludzie, z którymi łączą was mocne więzi. Czy zajmują was kwestie materialne i wspólne projekty? Jeśli tak, to możesz spodziewać się wsparcia finansowego, bądź prośby z ich strony o takowe. Bądź hojna i gotowa do wspierania swoich przyjaciół w ich dążeniu do sukcesu.

Jak wzmocnić relacje

Postaraj się bardziej kierować emocjami niż rozsądkiem. Okazuj współczucie i zrozumienie zamiast podrzucać gotowe rozwiązania. Skup się na rozwijaniu empatii, życzliwości i wyrażaniu swoich uczuć. Bądź obecna emocjonalnie dla swoich bliskich, słuchaj ich potrzeb i staraj się zrozumieć ich perspektywę. Twórz atmosferę pełną miłości i akceptacji, co umocni wasze więzi.

Znak, który trzymać blisko siebie

Koziorożec

Znak, którego unikać

Baran

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Królowa Denarów, Królowa Mieczy, 5 mieczy, 4 denarów, 6 kielichów

Aura

Ten miesiąc przyniesie ci stabilność finansową, zdolność do organizacji i skupienie na kwestiach materialnych. Będziesz miała możliwość osiągnięcia sukcesu w dziedzinie finansów i spraw związanych z praktycznymi aspektami życia. To także dobry czas na uziemianie się i bose spacery po lesie.

Przyjaciele

Możesz oczekiwać wsparcia i inspiracji od swoich przyjaciół w dziedzinie komunikacji i analizowania sytuacji. Będzie to doskonały czas na wymianę pomysłów i zgłębianie wiedzy w towarzystwie osób, które cenią intelektualne wyzwania. Jednakże jeśli oczekujesz współczucia bądź rozmów o emocjach, to niestety – o nie będzie trochę trudniej.

Jak wzmocnić relacje

Ważne będzie przemyślane podejście do konfliktów i negatywnych sytuacji. Staraj się unikać niezdrowej rywalizacji lub manipulacji. Skoncentruj się na budowaniu harmonii, otwartej komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów w sposób konstruktywny. Pracuj nad budowaniem zaufania i zdrowych granic w swoich relacjach. Niektóre kwestie z góry są przesądzone i czasem szkoda zachodu na walkę z wiatrakami.

Znak, który trzymać blisko siebie

Koziorożec

Znaki, których unikać

Skorpion, Rak

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 7 denarów, Król Kielichów, As Mieczy, Koło Fortuny, 8 mieczy

Aura

To spokojny czas, w którym trzeba uzbroić się w cierpliwość i myśleć długofalowo. Czas, by dokończyć to co rozpoczęłaś, a nawet poświęcić coś w imię przyszłego rozwoju. Choć cel może się wydawać odległy i uważasz, że nie otrzymujesz od świata tyle ile wkładasz, nie trać nadziei i się nie poddawaj. Z każdym dniem jesteś coraz bliżej by zamanifestować swoje marzenia.

Przyjaciele

Twoje relacje z przyjaciółmi będą miały silny aspekt materialny i praktyczny. Możesz spodziewać się wsparcia, stabilności i dobrych rad od swoich przyjaciół w sprawach finansowych i innych pragmatycznych aspektach życia. Bądź otwarta na uczenie się od nich i wspólny rozwój, a może nawet nowe propozycje biznesowe? Miej oczy i uszy szeroko otwarte.

Jak wzmocnić relacje

Jeśli czujesz, że coś leży ci na sercu – czas to z siebie wyrzucić. Postaraj się podejść do tego na chłodno, odkładając emocje na bok. Skup się na połączeniu intelektualnym i nie bój się wyrażać swoich potrzeb i nakreślać granic, bez przepraszania za nie.

Znak, który trzymać blisko siebie

Koziorożec

Znak, którego unikać

Bliźnięta

 

Przeczytaj koniecznie:
Twój Księżycowy Znak Zodiaku – jak wpływa na twoją emocjonalność i życie rodzinne?

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 3 kielichów, Król Mieczy, 2 denarów, 6 buław, 6 denarów

Aura

To miesiąc pełen pozytywnych emocji, a także budujących spotkań. Będziesz miała szansę na rozwijanie głębszych i bardziej satysfakcjonujących relacji. To dobry czas na wspólne wypady, wesela, koncerty czy po prostu towarzyskie spotkania. Idealny czas na współpracę, rozwijanie kreatywności i wspólne projekty z najbliższymi.

Przyjaciele

Twoje relacje z przyjaciółmi będą miały silny aspekt intelektualny. Możesz spodziewać się wsparcia, inspiracji i dynamicznych dyskusji. Przyjaciele będą przynosić nowe pomysły i perspektywy, które pomogą ci w rozwoju intelektualnym i osobistym. Wykorzystaj ich rozsądne spojrzenie i staraj się nie skupiać na emocjach.

Jak wzmocnić relacje

By wzmocnić relacje, trzeba znaleźć na nie czas. Możliwe, że grono twoich przyjaciół to ludzie, z którymi pracujesz. Pamiętaj, by znaleźć zdrowy balans i dzielić się odpowiedzialnościami. Bądź bardziej elastyczna i podziel dobrze czas między pracę, a zabawę.

Znak, który trzymać blisko siebie

Lew

Znak, którego unikać

Baran

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, 10 mieczy, 6 buław, 4 mieczy, Arcykapłan

Aura

To czas, w którym naprawdę sporo może się wydarzyć. Na większość spraw nie będziesz mieć większego wpływu, działa tu zmienność, losowość i możliwość przemian w różnych aspektach twojego życia. Postaraj się podejść do tego elastycznie, a będziesz mieć szansę na pozytywne zmiany i nowe możliwości.

Przyjaciele

Zmiany, które dotyczą relacji przyjacielskich mogą być dość trudne z początku do zaakceptowania. Ktoś może nadużyć twojego zaufania, zrobić coś za twoimi plecami, bądź zrobić coś, czego zupełnie byś się nie spodziewała. Przyjmij to co się wydarzy z podniesioną głową i zaufaj, że wszechświat wie co robi i chce dla ciebie jak najlepiej.

Jak wzmocnić relacje

Nie trać pewności siebie i nie bój się prosić o wsparcie. Skup się na równowadze, kompromisie i wspólnym rozwoju. Bądź otwarta na potrzeby innych i staraj się znaleźć wspólne rozwiązania. Pamiętaj o empatii i zrozumieniu wobec swoich bliskich. To pomoże wzmocnić więzi i stworzyć harmonijne relacje.

Znak, który trzymać blisko siebie

Panna

Znak, którego unikać

Baran

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 3 kielichów, Król Kielichów, Cesarzowa, 5 buław, 2 buław

Aura

Czas spędzony na celebracji ważnych momentów i wśród przyjaciół przyniesie ci dużo pozytywnej energii. Koncerty, wyjazdy, wesela i inne uroczystości to wspaniałe możliwości by wzmacniać relacje i ładować swoje baterie. Będziesz miała szansę na eksplorowanie swojej wrażliwości i wyrażanie swoich emocji. Skorzystaj z tego czasu, aby pielęgnować swoje relacje i czerpać radość z małych przyjemności. To także czas sprzyjający wszelkim kreatywnym zawodom.

Przyjaciele

Twoje relacje z przyjaciółmi będą miały silny aspekt emocjonalny. Możesz oczekiwać wsparcia, zrozumienia i głębokich więzi ze strony przyjaciół. Będą oni obdarzać cię miłością, troską i empatią. To dobry czas, aby okazać wdzięczność za ich wsparcie i spędzić czas w ich towarzystwie.

Jak wzmocnić relacje

Bądź pewna siebie i niezależna, ale jednocześnie szanuj potrzeby i uczucia innych. Stwórz stabilne podstawy i dbaj o harmonię w swoich relacjach. Nie bój się przejmować kontroli nad sytuacją i wychodzenia z inicjatywą. Dla wzmocnienia relacji, karty zalecają zrobić coś związanego z estetyką – wspólne zabiegi, masaże, wypad do SPA, warsztaty składania bukietów…

Znaki, które trzymać blisko siebie

Strzelec, Lew

Znak, którego unikać

Baran

 

Przeczytaj teraz, co niesie przyszłość:
Horoskop miesięczny: Wrzesień zachęca, by skupić się na tym, co jest naprawdę istotne

TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ