Saturday, April 13, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny: Sprawdź, co w sierpniu stoi na drodze do twojego szczęścia

Horoskop miesięczny: Sprawdź, co w sierpniu stoi na drodze do twojego szczęścia

Lato w pełni, a ty nie jesteś szczęśliwa?

postać ubrana w szafirową suknie w broniącej się pozie na tle pola i niebieskiego nieba

Dowiedz się, co cię hamuje i nie pozwala ci osiągnąć pełni szczęścia / fot. Canva

Horoskop miesięczny na sierpień 2022 pozwoli ci dowiedzieć, jakich znaków unikać, a z którymi częściej przebywać. Odkryj, co sprawia, że czujesz się zablokowana. W którą stronę pójdziesz? 

 

Horoskop miesięczny: sierpień 2022

Ósemka w tarocie, w zależności od źródła, przypisana jest Sprawiedliwości lub Mocy. Obie się idealnie uzupełniają – siła wiąże się z uczciwością, a brak mocy bądź jej nadużywanie często z niesprawiedliwością. W sierpniu należy zachować ostrożność w relacjach z innymi ludźmi. Nietrudno teraz narazić się na krytykę czy oszustwo. Najbardziej narażone będą kobiety ze skłonnością do nadmiernej ufności. Bądź ostrożna, jeśli brakuje ci mocy. Intuicyjnie, możesz jej szukać u mężczyzn, którzy chętnie przejmą władzę nad tobą. Sprawiedliwość to dobry znak dla wszelkich spraw urzędowych, prawnych, ślubnych i na rozliczenie się ze wszystkich wiszących w powietrzu spraw

– wyjaśnia Anita Kostana.

Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

Odkryj:
Przekonaj się o prawdziwym potencjale 2022 roku. Sprawdź czy lepiej skupić się na pracy, na miłości czy może na sobie?

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Rycerz mieczy, 6 denarów, Sprawiedliwość, 2 denarów, 9 kielichów, 10 denarów, Siła, Król Kielichów

Spodziewaj się w sierpniu

Energia będzie cię rozpierać, jednak możesz mieć problemy z jej ukierunkowaniem. Jeśli nie skupisz jej na tym, czego pragniesz, możesz czuć się frustrowana, zmęczona i utknąć w martwym punkcie. Barany to silne znaki, podobnie jak aura sierpnia. Spodziewaj się chaosu. Twoja niecierpliwość i ścierające się energie mogą wpłynąć na ciebie negatywnie.

Co może cię blokować?

Aby opanować chaos, warto przyjrzeć się swoim relacjom i wprowadzić w nie więcej łagodności i hojności. W sierpniu masz tendencje do bycia krytyczną, istnieje ryzyko, że wrażliwsze osoby, mogą poczuć się głęboko urażone. Istotnym zagadnieniem jest także pomoc – może masz problem z jej przyjmowaniem? Może jej potrzebujesz, a boisz się o nią poprosić? A może ktoś wykorzystuje twoje dobre serce i naiwność?

Jakich znaków unikać, a z którymi częściej przebywać?

Para, z którą Baran będzie się czuł dobrze to jest z pod znaku Panny. Pomoże ci wydobyć z siebie siłę i odwagę, zwłaszcza tę emocjonalną, tak byś umiała nad nią zapanować i przekazać w łagodny sposób. Znak, który może ci nie sprzyjać to Koziorożec, pozbawi cię motywacji, wiary w siebie i sprawi, że stracisz motywacje do walki o swoje szczęście.

Rada dla Barana

Przede wszystkim – zrelaksuj się. Zadbaj o innych. Udziel wsparcia potrzebującym. To życzliwością i wrażliwością podbijesz świat, nie mieczem ani ostrym słowem. Ta karta mówi: podążaj za tym powołaniem i bądź otwarta na to, do czego może prowadzić.

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Głupiec, 9 mieczy, 2 buław, 3 buław, As Kielichów, Królowa Mieczy, Wieża, Mag

Zadanie na sierpień

Rozkład kart otwarty Głupcem a zakończony Magiem wskazuje na ważne przemiany w stronę odkrywania siebie i swoich talentów. To swego rodzaju proces dojrzewania i rozpoczynania nowej drogi. Skupienie się na sobie i wsłuchanie się w siebie jest w sierpniu głównym zadaniem dla Byka.

Co cię blokuje?

Aura sierpnia to aura nowych początków. Byk zawsze spada na cztery łapy. W tym miesiącu towarzyszy ci energia spontaniczności, dzieci i pozytywnego nastawienia. To, co ci przeszkadza by to dostrzec, to niepotrzebne zamartwianie się i irracjonalne lęki. Podobnie jak w lipcu, wciąż nie możesz się zebrać do podjęcia decyzji, która może sporo zmienić i wnieść dużo dobrego.

Z kim trzymać, a kogo unikać?

Być może towarzystwo Wagi – znanej są ze swej niezależności i trafnych refleksji – pomoże ci się bardziej ustabilizować i spojrzeć na sytuację bez emocji. Takie spojrzenie może wydawać się kubłem zimnej wody, jednak nie da się zbudować niczego na nowo, nie burząc tego co już nie działa.
Znak, od którego powinnaś stronić to Baran. W parze z nim idzie emocjonalny stres, zmęczenie i problemy z dawaniem miłości samej sobie.

Rada dla Byka

Masz pod nosem wszystko, aby zrealizować swoje cele. To wszystko kwestia skupienia i wiary w siebie! Skup się na rozwijaniu swoich umiejętności i talentów, w sprawach miłosnych – bądź odważna i głośno wyrażaj swoją wolę.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Paź Kielichów, 3 denarów, 5 buław, 8 buław, 3 kielichów, Gwiazda, Rycerz Denarów

Tego spodziewaj się w sierpniu

Lipiec był pełen romantyzmu, zaś w sierpniu pojawia się sporo sprzecznych emocji. Może pewne sprawy niepotrzebnie się przeciągają powodując frustracje? Może brakuje ci motywacji by ciągnąć dalej relacje? Obawiasz się zrobić pierwszy krok?
Problemy z zaangażowaniem mogą wynikać z braku emocjonalnej harmonii bądź niedojrzałości, z niektórymi osobami może być ci wyjątkowo ciężko współpracować – zarówno w partnerstwie jak i w miejscu pracy.

Otaczaj się i unikaj

Lepiej trzymaj się z daleka od zatarć z osobami z pod znaku Lwa. Walka o władzę, niezdrowa konkurencja, nieumiejętność słuchania siebie nawzajem, niemiłe niespodzianki – to główne przyczyny możliwych nieporozumień.
Spokój, harmonię, a także prawdziwą przyjaźń i połączenie emocjonalne odnajdziesz zaś wśród Raków. Nie dość, że spędzisz z nimi niezapomniany czas, to pomogą ci poczuć się wysłuchaną i zrozumianą.

Rada dla Bliźniąt

Nie popadaj w lenistwo i unikaj robienia rzeczy niechlujnie. Jeśli jesteś przepracowana – trochę wolnego czasu może ci pomóc. Przeanalizuj także, czy nie bywasz czasami zbyt uparta? Jeśli spojrzysz na sprawy ze świeżej perspektywy, pomoże ci to odetchnąć ze spokojem.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 9 kielichów, 9 mieczy, Wieża, Królowa Mieczy, 4 buław, Słońce, Kochankowie, Mag

Jaki będzie sierpień?

Ciężko pracowałaś na swój sukces i masz wiele powodów do zadowolenia, zasłużyłaś by mieć czas się z tego cieszyć. Aura zwiastuje, że to idealny miesiąc na to, by żyć chwilą i czerpać z życia wszystkie miłe rzeczy, jakie ma ci do zaoferowania.

Co cię blokuje?

Nie zadręczaj się przy tym poczuciem winy. Lęki i obawy, które sama sobie fundujesz, odbierają ci możliwość skupienia się na sobie i czerpania z tego radości. Jeśli przechodzisz teraz kryzys, nie bój się skorzystać z pomocy terapeuty. Twoje czarne wizje nie mają pokrycia w rzeczywistości, wszystko będzie dobrze i ze wszystkim sobie dasz radę jeśli odzyskasz wiarę w siebie.

Jakich znaków unikać, a z którymi częściej przebywać?

Wiarę w siebie, pomoc w podjęciu decyzji, a nawet miłość w sierpniu przynoszą ogniste Lwy. Czerp jak najwięcej dla siebie z ich bardzo mocnej energii. Lwy dosłownie przynoszą ci kartę Słońca i Kochanków – czyli radości i miłości.
Brak stabilności możesz zaś odczuwać wśród racjonalnych i chłodnych Wodników. Nie wszystko może się układać po waszej myśli i może się to odbijać na twoim poczuciu własnej wartości.

Rada dla Raka

Wiesz, że wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia swoich celów masz tuż pod ręką? Talent, umiejętności, bystrość umysłu czy dar słowa. To wszystko w połączeniu z siłą woli, odwagą i wiarą w siebie pozwoli ci przenosić góry. Świat magicznie się nie odmieni – to ty musisz zacząć tworzyć magię w swoim życiu.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 8 denarów, 2 denarów, 3 buław, 6 kielichów, Papież, Paź Buław, Rycerz Kielichów, Gwiazda

Jaki będzie sierpień?

Stabilność, rozwój, nauka i dążenie do perfekcji wibrują w sierpniowej aurze Lwów. Poświęcenie, które wkładasz w projekt czy relacje, zaowocuje satysfakcjonującym wynikiem. Ważne, byś uzbroiła się w cierpliwość i nie traciła z oczu swojego celu. Bądź dla siebie łagodna, wszystkie dobre zmiany wymagają czasu.

Co cię ogranicza?

To, co stanowi problem to umiejętność pogodzenia w życiu wielu aspektów. Presja, stres i zobowiązania sprawiają, że czujesz się pozbawiona motywacji i nie wiesz co zrobić najpierw. Obawiasz się podjąć ryzyko i postawić na siebie, pomimo, że wciąż pojawiają się przed tobą nowe możliwości.

Unikaj i otaczaj się

Osoby z pod znaku Skorpiona nie będą twoimi dobrymi doradcami, ani zwierzchnikami. Próbując narzucić ci własny punkt widzenia mogą sprawić, że poczujesz się uwięziona. Nie zważaj też, na żadne sentymenty między wami. Jeśli szukasz harmonii i pozytywnej energii, powinnaś częściej przebywać wśród Wodników. Wrażliwość i komplementy, które dostaniesz z ich strony, wprawią cię w dobry nastrój i twoje emocje zaczną powoli się uzdrawiać.

Rada dla Lwa

Postaraj się zachować pozytywne nastawienie. Skoncentruj się na tym, czego chcesz – i miej wiarę, że to się uda. Rób wszystko, co może cię zrelaksować. Bądź źródłem nadziei i inspiracji dla innych.

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 6 buław, Rydwan, Kochankowie, Królowa Kielichów, Wieża, Świat, Papież, Pustelnik

Co cię czeka w sierpniu?

Piękna aura zwycięstwa i sukcesu reprezentuje Panny w tym czasie. Często związana z uroczystościami i wiadomościami godnymi świętowania. I gdy wszystko zbyt pięknie się układa, możesz nie dowierzać i dopuszczać do siebie irracjonalne lęki.

Co stoi na przeszkodzie?

To, co cię blokuje jest mocno związane z miłością, czymś z przeszłości co wciąż powoduje frustracje i negatywne myślenie. Możesz mieć problem z podjęciem ważnej decyzji i wolałabyś, by zrobił to za ciebie ktoś inny. Idź odważnie za głosem swojego serca i panuj nad swoimi emocjami.

Znaki wokół ciebie

Rak, Skorpion i przede wszystkim Ryby wyjątkowo nie sprzyjają twojej energii. Ich wrażliwe usposobienie może przyczynić się do nagłego kryzysu, powodując niespodziewane zniszczenia.
Warto trzymać się blisko Koziorożców – ich ziemski żywioł pomoże ci się ugruntować i zamknąć za sobą pewne rozdziały. Dzięki nim spojrzysz na sprawy z innej perspektywy. Koziorożce służą dobrą radą i pomocą. Wysłuchaj uważnie co mają ci do powiedzenia.
Czy lubisz uczyć się na własnej skórze? Ponieważ kiedy Pustelnik pojawia się odwrócony, może to symbolizować okazję do powtórzenia błędu z przeszłości.

Rada dla Panny

Zamiast się wycofywać, może nadszedł czas, aby ponownie wkroczyć w świat i poszukać towarzystwa. Jeśli z jakiegoś powodu czujesz się osamotniona, to wyjdź do ludzi. Gdziekolwiek jesteś.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 3 kielichów, As kielichów, Rydwan, 4 mieczy, Paź Mieczy, 9 denarów, 8 buław, 5 buław

Aura sierpnia

Aura sierpnia obraca się wokół przyjaciół, imprez, poczucia wspólnoty. To bycie wśród najbliższych i wspólne przeżywanie radosnych chwil. To czysta energia kreatywności i połączenia z innymi ludźmi.

Co cię ogranicza?

To, co cię blokuje, by w pełni czerpać z tej aury to zmęczenie, zarówno fizyczne jak i emocjonalne. Mogą się pojawić opóźnienia, zwłaszcza w temacie ciąży. Troszczysz się o innych najlepiej jak potrafisz, lecz zapominasz by najpierw zadbać o siebie. Podobnie jak w lipcu, tak samo w sierpniu opierasz się zmianom i boisz się przejąć kontrolę. Problemem może być także pozbawiona wrażliwości komunikacja, która odpycha od ciebie ważne osoby.

Na kogo możesz liczyć?

Najtrudniej będzie ci się porozumieć z Rybami, ich wrażliwa natura sprawia, że biorą wszystko do siebie i mocno to przeżywają. Możesz wierzyć, że wyrażasz się szczerze i bezpośrednio, jednak dla wielu może się to wydawać zbyt agresywne. Unikaj sarkazmu i nadmiernej krytyki jeśli nie chcesz doprowadzić do niepotrzebnego konfliktu.
Dobrą parą będzie dla ciebie stabilna Panna, która wniesie dużo ekscytującej energii. To może być wspólna podróż, niespodziewane zaproszenie, a nawet randka. Płyń z prądem i zaufaj, ze będzie dobrze.

Rada dla Wagi

Jeśli chcesz, aby coś się zmieniło, musisz to zainicjować. Nie czekaj, aż pierwszy krok zrobi za ciebie ktoś inny – czasem „pierwszeństwo” konfrontacji. Jeśli znajdziesz się w środku konfliktu, stań mocno i broń swojego terytorium. Nie bój się konfliktu, bo ten przyniesie rozwiązanie.


Przeczytaj koniecznie:

Ascendent – co to jest? Co oznacza?

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Księżyc, 5 denarów, 4 buław, Rydwan, 9 denarów, 8 buław, 7 buław, 3 buław

Co cię czeka w sierpniu?

Niepokojąca aura Księżyca symbolizuje, że na niektóre sprawy możesz spoglądać przez zbyt czarne bądź różowe okulary. Nie wszystko i nie wszyscy wydają się być takimi, jakimi są naprawdę. Karta to także mocno intuicyjna energia. To doskonały miesiąc na wszelkie ezoteryczne bądź holistyczne zainteresowania. Artystyczne dusze czeka przypływ inspiracji.

Co cię blokuje?

To, co może cię zablokować ma związek z materią. Może twoja sytuacja finansowa sprawia, że czujesz się niestabilna? A może za bardzo przywiązujesz się do spraw materialnych, przez co tracisz z oczu szerszą perspektywę? Nawet w najtrudniejszych chwilach praktykuj okazywanie wdzięczności. Twoje nastawienie i zachowanie potrafią odmienić energię i z powrotem przyciągnąć do twojego życia stabilizację i pieniądze.

Jakich znaków unikać, a z którymi częściej przebywać?

Nie trać za wiele czasu na Raki, które lubią deklarować obietnice bez pokrycia. Ich często zmienne nastroje mogą wpłynąć na to, że ciężko będzie ci ruszyć do przodu i odzyskać niezależność.
Strzelce zaś będą próbować zawrócić cię na dobre tory. Pomogą ci przyspieszyć pewne sprawy, ugruntować się i zacząć więcej działać zamiast rozmyślać. Możecie się nie zgadzać, a nawet wdać się w konflikt. Bądź asertywna i przygotowana do merytorycznej dyskusji, a wszystko ułoży się tak jak powinno. Możliwe, że ktoś będzie cię bronił, przez co poczujesz się bardziej widzialna.

Rada dla Skorpiona

Skup się na mniejszych planach, być może właśnie porywasz się z motyką na słońce. Daj sobie czas na lepsze rozpoznanie sytuacji zanim podejmiesz ryzykowne decyzje.

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 7 mieczy, Siła, Rydwan, As Buław, Paź Denarów, Królowa Buław, Arcykapłanka, 4 mieczy

Aura w sierpniu

Możesz odczuwać brak szczerości i atmosferę osiągania celów po trupach. W sierpniu wisi nad tobą konieczność ustalenia priorytetów. To czas, by postawić siebie na pierwszym miejscu, by uzyskać to, czego chcesz, nawet jeśli będziesz musiała zawieść oczekiwania innych. Nie dasz rady być całym światem dla wszystkich i niestety nie każdy z twojego otoczenia to zrozumie.

Co stoi na przeszkodzie?

To, co robisz źle ma związek z osobistą mocą. Albo jej nadużywasz wobec innych, chcąc kontrolować każdy aspekt życia ludzi w twoim otoczeniu, albo strach i wątpliwości sprawiają, że nie czujesz jej wcale. Niezależnie od tego, obie opcje mają swoje źródło w lękach i negatywnym myśleniu. Tkwienie w przeszłości sprawia, że odczuwasz jeszcze większą frustrację, a w życiu przyciągamy to, czym emanujemy.

Kogo unikaj, z kim się trzymaj?

Prokrastynacja, brak działania, wahania nastrojów i zrzucanie odpowiedzialności na innych to zagrożenia w relacji z Baranami. Wspólne lenistwo i niecierpliwość oddalają cię od odkrywania swojego prawdziwego potencjału.
Dobrym towarzyszem w sierpniu będą Lwy, ich determinacja sprawi, że odzyskasz kontakt ze swoją intuicją, zagłębisz się w refleksję i będziesz w stanie wyciszyć swoje emocje.

Rada dla Strzelca

Odpocznij i zregeneruj swoje siły. Nie podejmuj pochopnie żadnych decyzji i spróbuj otworzyć się na duchowe techniki relaksacji – modlitwa, medytacja, joga itp.
Czasami jedynym sposobem na uzyskanie dobrej perspektywy jest odejście od sytuacji, uzbrój się w cierpliwość i nie działaj bez planu.

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Król Buław, Śmierć, Pustelnik, 5 mieczy, As Denarów, Królowa Denarów, Umiarkowanie, Wisielec

Co cię czeka w sierpniu?

Sierpień to czysty entuzjazm i energia do działania. To naturalny dar do przewodzenia i osiągania swoich celów z pewnością siebie i pozytywnym nastawieniem.
Jednak przeszkody, które masz do pokonania są dość mocne. Obawiasz się zmian, które na tym etapie są konieczne, stara energia zaczyna być dla ciebie toksyczna. Może to oznaczać wyrwanie się z miejsca pracy, bądź z relacji, jednak brak wiary w siebie i lęk przed samotnością skutecznie cię przed tym powstrzymuje.

Otaczaj się i unikaj

Strzeż się Wodników, zwłaszcza w kontekście finansów. Źle dobrane słowa z łatwością mogą doprowadzić do destrukcyjnego konfliktu, z którego każda ze stron wyjdzie przegrana.
Panny to twoi sprzymierzeńcy, próbują wnieść w twoje życie balans i harmonię, możesz im zaufać i dać się poprowadzić.

Rada dla Koziorożca

Umiesz nic nie robić? Odpuść wszystko, poczekaj i pozwól Wszechświatowi uporządkować resztę. Jeśli ktoś będzie musiał się poświęcić i wziąć na siebie winę – poddaj się temu, nie walcz i ufaj, że wszystko będzie dobrze. To czas na odpoczynek i zmianę perspektywy.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 5 buław, 2 kielichów, Diabeł, 3 kielichów, 8 mieczy, Głupiec, 3 mieczy, Rycerz Buław

Aura sierpnia

Konflikt, konkurencja czy potrzeba walki o swoją opinię wiszą w sierpniowej aurze. Możesz spotkać się z niezgodą, niezdrową konkurencją, a nawet agresją. Postaraj się wysłuchać wszystkich stron i zaakceptować, że nie we wszystkim będziecie się zgadzać, nie warto marnować czasu na pokaz sił, ale nie powinnaś się wycofać.

Co cię blokuje?

Największą blokadą mogą być tematy związane z miłością, zwłaszcza tą do samej siebie. Akceptuj i szukaj sposobu, by siebie doceniać. Niektóre sprawy z twojej przeszłości, schematy zachowań, relacje, wciąż sprawiają, że czujesz się uwiązana. Tylko i aż tyle stoi na twojej drodze do prawdziwego szczęścia.

Jakich znaków unikać, a z którymi częściej przebywać?

Znaki zodiaku, które ci nie sprzyjają to Barany. Mogą cię wpędzać w pułapkę negatywnego myślenia i samokrytyki. Zaburzają twoje spojrzenie na otaczające cię sprawy i powstrzymują przed koniecznymi zmianami. Wszystkie pozostałe znaki wyjątkowo ci sprzyjają i chcą pomóc ci ruszyć naprzód oraz uświadomić, że przeszłość jest już dawno za tobą. Nowe, pełne ekscytacji i kreatywności początki czekają na ciebie.

Rada dla Wodnika

Podejmij działanie! Jeśli chcesz, aby twoje marzenia się spełniły, musisz złapać swoje wielkie pomysły i biec z nimi! Potraktuj to jako swój znak, aby iść naprzód z planami i projektami, nie obracaj się za siebie! Jeśli myślisz o wyruszeniu w ekscytującą podróż (zarówno w przenośni, jak i dosłownie), ruszaj i podbijaj świat! Podążaj do przodu ze swoimi pasjami.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 5 mieczy, 10 buław, Siła, Cesarzowa, As Mieczy, 6 buław, Rycerz Buław, Król Mieczy

Co cię czeka w sierpniu?

Po spokojnym okresie w sierpniu możesz spotkać się z osobami nastawionymi na zwycięstwo za wszelką cenę. Ostre słowa, kłamstwa, upartość i niesłuchanie siebie nawzajem, mogą odbić się na twojej pewności siebie.

Co cię ogranicza?

Blokuje cię przepracowanie – bierzesz na swe barki zbyt wiele odpowiedzialności i nie dopuszczasz nikogo by ci pomógł. Nakładasz na siebie zbyt wielką presję, brakuje ci sił. Możesz nie panować nad sobą w otoczeniu innych.

Otaczaj się i unikaj

Znaki, z którymi łatwo wpaść w konflikt to Panny, ich brak wrażliwości, ostre słowa i chęć dominacji może doprowadzić do poważnych zniszczeń.
Lwy to twoi sprzymierzeńcy, którzy nadchodzą na pomoc ze świeżą energią i entuzjazmem. Są w stanie wskazać ci szerszą perspektywę i przekonać do podjęcia dobrej decyzji, za pomocą swojej charyzmy i czaru.

Rada dla Ryb

Jeśli musisz podjąć poważną decyzję? Wykorzystaj swoją umiejętność racjonalnego myślenia. Odłóż swoje emocje na bok. Potrzebna jest logika.

Może też cię zainteresuje:
Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ