Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny. Sprawdź, jakie zmiany czekają cię w październiku

Horoskop miesięczny. Sprawdź, jakie zmiany czekają cię w październiku

Zmiany, zmiany. Jak się na nie przygotować?

blondynka zakrywa jedną połowę twarzy rudym liściem

Jak przygotować się do nadchodzących zmian w październiku? / fot. Canva

Jak przygotować się do nadchodzących zmian w październiku? Horoskop miesięczny ułożyła Anita Kostana

 

Horoskop miesięczny: październik 2022

Liczba 10 w Tarocie przypisana jest Kole Fortuny. Jest to symbol karmy, pieniędzy, podróży, a także nieuniknionych zmian. Nie nad wszystkim możemy mieć kontrolę, ale pomimo tego co się dzieje na zewnątrz, możemy zawsze próbować pozostać sobą. W październiku warto przemyśleć swój stosunek do pieniędzy, bo przecież to puste głowy i serca nas ograniczają, a nie puste kieszenie. Karty radzą, by nie opierać się zmianom, a odważnie się im poddać, a wręcz samej kreować swoje szczęście. Stojąc w miejscu, tak naprawdę się cofamy, gdyż czas wciąż płynie do przodu

– radzi tarocistka, którą znajdziesz na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

 

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia) 

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Król Kielichów, Arcykapłan, Cesarzowa, 8 mieczy, 7 mieczy, As buław, Rycerz Buław, 2 buław

Twoja supermoc

Balans i harmonia wkracza powoli w twoją aurę. Panowanie nad emocjami, nawet gdy stoisz twarzą w twarz z trudnościami jest twoją niesamowitą mocą. Ciężko będzie cię wyprowadzić z równowagi i sprawić byś była dla kogoś niemiła – tak trzymaj.
Zmiany, których możesz się spodziewać mają związek z podążaniem nową ścieżką. Mogą uciskać cię struktury, oczekiwania innych, tradycje czy religia – masz ochotę zmierzyć się z tym wszystkim sama i podążać nową, nieznaną ci wcześniej ścieżką.

Gdzie szukać wytchnienia?

Wsparcia warto poszukać na łonie natury, a także dbając o siebie – wizyta w SPA, zabieg kosmetyczny, odświeżenie szafy, bądź inne przyjemności nastawione na zwiększenie swej atrakcyjności będą wpływać na ciebie korzystnie.

Otaczaj się

Bliźnięta to znaki, które warto mieć blisko siebie, są z tobą szczere i mogą uchronić cię przed oszustwem bądź manipulacją.
Nie bój się podążać nowymi ścieżkami, podejmować nowych projektów, bądź próbować nowych, kreatywnych rzeczy, dadzą ci one niesamowitą energię i dzięki niej możesz podbijać świat.

Rada dla Barana

Karty radzą by mniej myśleć, a więcej działać. To dobry czas na dokonanie ważnego wyboru i zrobienie ku niemu realnego kroku.

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 2 mieczy, 9 buław, Paź Mieczy Cesarzowa, 8 mieczy, Głupiec, 3 denarów, Król Kielichów

Twoja aura

Możesz czuć się trochę pomiędzy młotem a kowadłem, a każda z dróg wydaje się co najwyżej mniejszym złem. Emocje dominują przysłaniając twój trzeźwy osąd i uniemożliwiają podejmowanie decyzji. Pomimo zmęczenia, wiedz, że za tym wszystkim kryje się dla ciebie ważna lekcja i szansa na rozwój.

Zmiana, która cię czeka

Zmiana, która do ciebie przychodzi to właśnie nauka i opuszczanie gardy. Zbierzesz się w całość i ruszysz do przodu, nie czując strachu i poczucia zagrożenia – już niedługo.

Gdzie szukać wsparcia?

Wsparcie da ci podążanie za nowymi pasjami i pomysłami, nawet ożywcza rozmowa z kimś bardziej entuzjastycznie nastawionym, może dać ci potrzebną motywację by przyspieszyć zmianę. Znak, który pomoże ci wyjść z pułapki negatywnych myśli to Panna, przy niej będziesz w stanie spojrzeć z nowej, świeżej perspektywy, a także dostrzec, że te czarne scenariusze w twojej głowie nijak się mają do rzeczywistości.
Przejście przez ten okres w samotności, kierując się emocjami może ci nie wyjść na dobre. Potrzebujesz dobrego wsparcia, partnerstwa i działania w grupie – wtedy osiągniesz wyniki, które naprawdę cię usatysfakcjonują.

Rada dla Byka

Karty radzą by trzymać emocje na wodzy. Gdy nie dasz się nikomu wyprowadzić z równowagi i powstrzymasz się od sarkastycznych wypowiedzi, aura harmonii i balansu powoli zacznie wracać do twojego życia.


Przeczytaj koniecznie:

Horoskop na jesień. Jakie wydarzenie wpłynie na twoje życie?

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca) 

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, 3 mieczy, Cesarz, 5 mieczy, 8 kielichów, 3 buław, 4 denarów, 6 buław

Twoja aura

Twoja kreatywność może być teraz zablokowana, przez co zaczynasz w siebie wątpić i zbytnio krytykować. Melancholia, stagnacja i niepotrzebne dramaty wiszą w październikowej aurze, dlatego warto się spróbować połączyć ze swoją intuicją i ponownie włączyć swoje wewnętrzne flow.

Zmiany, zmiany…

Zmiany, które do ciebie idą mogą dotyczyć rozstania i uwolnienia się z toksycznej relacji. Może to także oznaczać zakończenie trudnego okresu i wyciągnięcie z niego wartościowych lekcji.

Gdzie szukać wsparcia?

Warto poszukać wsparcia wśród męskiej energii – ojciec, przyjaciel, terapeuta. Samodyscyplina, kierowanie się rozsądkiem i porządne uziemienie pozwolą ci przetrwać nawet najbardziej przygnębiającą jesień. Pozwól się poprowadzić i sobie doradzić.
Znak, który sprzyja ci w październiku to Skorpion. Pozwoli ci on bez żalu zapomnieć o nieaktualnych sprawach, których wciąż kurczowo się trzymasz i przeprowadzi cię bezpiecznie na spokojniejszy brzeg.

Rada dla Bliźniąt

Nie warto teraz rzucać wszystkiego i wyznaczać nowych życiowych celów. To nie jest dobry czas na ryzykowne posunięcia bądź przeprowadzki, stabilizację zarówno emocjonalną i finansową osiągniesz zostając tu gdzie jesteś i pracując nad swoim wnętrzem.
Karty radzą by popracować nad większym poczuciem pewności siebie i oddać prowadzenie komuś innemu. Nie otrzymujesz niezbędnego ci wsparcia ze swojego otoczenia – czas poszukać go gdzieś indziej, choćby u profesjonalisty.

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Umiarkowanie, 9 kielichów, 7 buław, Rycerz Mieczy, 9 buław, Papież, Paź Mieczy, Śmierć

Twoja aura

Skakanie ze skrajności w skrajność i emocjonalny rollercoaster to zagrożenia w październikowej aurze. Zapierasz się rękami i nogami przed zmianami, a jeśli ich nie wpuścisz – w końcu wykończą cię emocjonalnie. Odzyskanie wewnętrznej równowagi i uspokojenie emocji, to twój największy priorytet.
Zmiany idą na poziomie świadomości – dochodzi powoli do ciebie, że to o co walczyłaś, nie jest tym, czego pragnęłaś. Uważaj także na zmianę stylu życia, w tak skrajnych emocjach łatwo zaniedbać dietę, ćwiczenia itp.

Otaczaj się

Ukojenie i wsparcie znajdziesz w swojej odwadze, gdy zaczniesz głośno bronić swoich granic i wartości. Choćby cały świat był przeciwko tobie, nie bój się bronić tego w co wierzysz, jesteś na wygranej pozycji, jeśli tylko znajdziesz w sobie siłę. Może być też tak, że przybierasz zbyt defensywną postawę i doszukujesz się zagrożeń, w miejscach, w których ich nie ma.
Trzeźwo na sytuację pomoże ci spojrzeć Strzelec. Gdy będzie taka potrzeba – stanie również po twojej stronie i wzbudzi w tobie potrzebne zaufanie, oferując emocjonalne wsparcie.
Odpuść nic nie wnoszące konflikty i ludzi, którzy nie potrafią powstrzymać się od sarkazmu. Nie odkładaj niczego na później i nie daj się wcisnąć w ramy, które cię uwierają. Jeśli czujesz, że nie jest ci wygodnie – walcz o tę zmianę.

Rada dla Raka

Karty radzą – zaakceptuj zmianę. Nie bój się ani nie uciekaj od niej. Zainicjuj ją, jeśli jesteś na siłach, a także skup się na porządkach – i tych emocjonalnych i tych fizycznych. Czas wpuścić świeże powietrze do swojego życia, a przeszłość zostawić w przeszłości.

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 6 kielichów, Kochankowie, 7 buław, Królowa Kielichów, 6 mieczy, As Buław, 2 denarów, Śmierć

Twoja aura

Nostalgiczny październik przeniesie cię myślami do przeszłości, szczęśliwych momentów z dzieciństwa, a nawet ulubionych miejsc. To może być wspominanie ludzi, których już nie ma w twoim życiu, bądź wiadomość od kogoś, z kim dawno nie rozmawiałaś. Jest to także mocna aura płodności.

Zmiany, zmiany…

Zmiany, które idą w twoją stronę dotyczą najbliższych ci osób bądź miłosnej relacji. Może pojawić się rozłam, dylemat, bądź presja ze strony otoczenia, która może niekorzystnie się na was odbijać. Nadchodzące w twoją stronę wątpliwości możesz rozwiązać dzięki połączeniu się ze swoją intuicją i kierowaniu się w decyzjach głównie miłością.
Zamiast walczyć z całym światem, czasem warto jednak odpuścić, zwłaszcza jeśli sytuacja sprawia, że czujesz się wykończona i przytłoczona. Nie mów ludziom tego, co chcą usłyszeć, tylko po to by zażegnać konflikt, zrozum, że to niemożliwym jest dogodzić wszystkim i lepiej kierować się tym, co dla ciebie jest ważne.

Otaczaj się

Znaki, które chcą pomóc ci przejść przez burzę i zmiany to Raki. Przeprowadzą cię na bezpieczny brzeg i pomogą znaleźć potrzebne rozwiązania.
Odpuść sobie stagnację i wycofywanie się z aktywności, skup się na małych kroczkach, swoich pasjach i odnalezieniu balansu pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Rada dla Lwa

Karty sugerują, że to nie jest dobry czas na wielkie zmiany. Być może nie jesteś na to gotowa, albo okoliczności nie są sprzyjające. Nie próbuj ożywiać czegoś, co już cię zawiodło, skonfrontuj się ze sobą i ze swoimi problemami, a resztę odpuść.

 

Przeczytaj teraz:
Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 5 denarów, Koło Fortuny, Król Denarów, 3 denarów, 8 mieczy, Paź Mieczy, 9 denarów, 9 buław

Co na ciebie czeka?

Październik może przynieść krótkoterminowy kryzys, na który nie do końca masz wpływ. Najprawdopodobniej będzie on dotyczył kariery i finansów. Możliwe, że sabotujesz swoją zdolność do tworzenia bogactwa i zanadto skupiasz się na tym, czego ci brakuje. Aby zmienić tę energię, poszukaj dowodów tego, co już masz, nawet jeśli są one bardzo małe lub pozornie nieistotne, i wyraź swoją wdzięczność za te błogosławieństwa.

Zmiany, zmiany…

Zmiany, które do ciebie idą mogą ci się nie spodobać, lecz niosą ze sobą ważną lekcję – że nie wszystko w życiu możemy kontrolować, a czasami jedyne co możemy zrobić to się im poddać. Ważne, by twoje wartości i poczucie „ja” było stabilne. Choć może się z początku tak nie wydawać, wszystko jest na swoim miejscu i idzie w dobrym kierunku.
Obszar, na którym warto się skupić to rozwój kariery, pozwoli ci to ustabilizować emocje i szybciej osiągnąć upragniony sukces.

Otaczaj się

Warto w październiku trzymać się blisko Baranów, dzięki nim szybciej wyleczysz się z tego, co jeszcze cię uwiera, a także łatwiej zaakceptujesz zmiany. Ich towarzystwo będzie dla ciebie prawdziwą ulgą i z łatwością przezwyciężysz nadchodzące wyzwania.
Uważaj na swoje słowa, gdyż mogą ranić bardziej niż miecze. Nic nie wskórasz sarkazmem czy agresywną komunikacją. A dzięki panowaniu nad sobą bardzo szybciej osiągniesz niezależność, stabilizację i satysfakcję.

Rada dla Panny

Karty radzą by opuścić gardę i pozwolić sobie na wrażliwość i ryzyko. Nie przytłaczaj się kolejnymi rzeczami do zrobienia, masz już wystarczająco dużo wyzwań.

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, 2 denarów, Król Denarów, 5 kielichów, 7 buław, As Buław, Królowa Mieczy, Paź Denarów

Co na ciebie czeka?

Nieoczekiwane opóźnienia mogą stanąć na twojej drodze w październiku. Nie pozwól by ten chaos był przyczyną twojej stagnacji i braku motywacji. Wątpienie w siebie i samokrytyka nie ułatwią ci rozwijania swych skrzydeł.
Wzięłaś zbyt wiele na swoją głowę, a przecież fizycznie niemożliwym jest byś była w kilku miejscach naraz. Presja i zmęczenie zacznie się nasilać, jeśli nie poświęcisz energii wyłącznie swoim priorytetom. W tym czasie potrzebujesz sporej dawki samodyscypliny i rutyny. Zabieraj się tylko za sprawdzone rzeczy i nie próbuj chodzić na skróty. Nie da się wyjść na sam szczyt góry, nie podejmując wcześniej wysiłku. Stawiaj na praktyczne rozwiązania i wszystko co robisz, rób na 110 procent, a już wkrótce się to opłaci.

Z kim się trzymać?

Skorpiony to twoi najwięksi sprzymierzeńcy. Będą o ciebie walczyć niczym lwy i zawsze staną w twojej obronie, budując w tobie większą pewność siebie. Warto trzymać ich jak najbliżej.
Nie zabieraj się teraz za nowe aktywności, gdyż ledwo nadążasz z tym, co już masz na swojej głowie. Pielęgnuj w sobie chłodne i racjonalne podejście, poznaj swoje limity i granice wytrzymałości i nie przekraczaj ich.

Rada dla Wagi

Karty radzą by skoncentrować się na swoim celu. Nie wystarczy marzyć – musisz to zrobić. Sprzyja również edukacji, śmiało zainwestuj swój czas i energię w pogłębianie swojej wiedzy, a najlepiej – podjąć się takiej pracy, w której od razu możesz się uczyć.

Przeczytaj też:

Ascendent – co to jest? Co oznacza?

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 4 buław, Królowa Denarów, As Denarów, Rycerz Kielichów, 2 denarów, As Buław, 2 kielichów, denarów

Twoja aura

Stabilna aura wskazuje na wiele powodów do radości i wdzięczności. Pamiętaj, by doceniać siebie za swoje osiągnięcia. Odnosi się także do rodziny bądź miejsc gdzie czujesz się jak w domu – to tam zbierzesz najwięcej pozytywnej energii.
Pozytywne zmiany idą zwłaszcza w strefie materialnej – może chodzić zarówno o awans, zarządzanie zasobami bądź podejście do pieniędzy. Symbolizuje dojrzałość, ciepłą, rodzinną atmosferę i jest także zwiastunem macierzyństwa.
Swego wsparcia szukaj w nowych finansowych planach, jest to dobry czas by otworzyć wiele nowych drzwi. Nowe projekty i finanse stoją tuż u twojego progu.

Otaczaj się

Znaki, które pomogą ci to wszystko wyważyć i nakierują na dobre decyzje to Ryby. Dzięki nim łatwiej ustalisz priorytety i zdołasz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Jeśli na twojej drodze będą drobne potknięcia – nie przeżywaj ich za bardzo. Wszystko układa się wyjątkowo pozytywnie, a frustrowanie się niczego nie rozwiąże. Uzbrój się w cierpliwość i pozwól energii przepływać. Już wkrótce zyskasz nowe i stabilne partnerstwa, z których narodzą się głębokie więzi i pozwolą ci wzrastać.

Rada dla Skorpiona

Jeśli widzisz kogoś w potrzebie, bądź gotowa do pomocy. Bądź hojna. A jeśli potrzebujesz pomocy – nie bój się zapytać.

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Siła, Królowa Buław, 5 kielichów, Paź Mieczy, 2 mieczy, 9 mieczy, 7 denarów, As Mieczy

Twoje supermoce

Odwaga, pewność siebie i prawdziwa wewnętrzna moc to symbole październikowej aury. Masz w sobie tę moc, by pokonać wszelkie lęki i bez wahania sięgać po to czego pragniesz. Silna wola i determinacja pozwolą ci wyjść zwycięsko z każdych wyzwań.
Uważaj, by nie stracić swojego pozytywnego myślenia przez brak organizacji. Możesz także poczuć się zmęczona, jeśli niepotrzebnie wplatasz się w sprawy, które cię nie dotyczą. Nie daj sobie nikomu wejść na głowę.
Ukojenie i wsparcie przyniesie ci zerwanie z przeszłością. Gdy uświadomisz sobie, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, zaczniesz wyciągać wartościowe lekcje z przeszłych doświadczeń i pozbędziesz się tłumionego żalu.

Otaczaj się

W tym miesiącu rozejrzyj się w swoim otoczeniu za bliskimi Rakami. Pomogą ci podjąć ważną decyzję i dzięki nim łatwiej zachowasz jasność umysłu.
To co warto odpuścić – to pisanie czarnych scenariuszy w swojej głowie. Może także oznaczać akceptację i przyjęcie od kogoś pomocy. Dzięki temu zyskasz spokój, a także większe pokłady cierpliwości, co odbije się również pozytywnie na sferze materialnej.

Rada dla Strzelca

Karty radzą by zebrać swoje myśli i nie dać się ponieść emocjom i urazom. Odpuść żal i złość, lub/i potrzebę kontroli. Nie pakuj się także w niepotrzebne konfrontacje, jeszcze możesz nie być na nie gotowa.

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Wisielec, Królowa Mieczy, 8 buław, 10 kielichów, 4 buław, 4 mieczy, 5 buław, Paź Buław

Co na ciebie czeka?

Odpoczynek, zmiana perspektywy i czas na refleksje – w takich barwach jawi się październik. Może oznaczać potrzebę poświęcenia, wyciągnięcia ważnych wniosków i czasami odpuszczenia kontroli.
Zmiana, której możesz się spodziewać idzie na poziomie komunikacji. Dostrzeżesz w niej więcej rozsądku niż emocji, a także więcej szczerości i dojrzałości.

Otaczaj się

Energii dodadzą ci niespodziewane wydarzenia, np. spontaniczny wyjazd, miła wiadomość, niezapowiedziana wizyta.
W swoim otoczeniu trzymaj się blisko osób z pod znaku Ryb, zwłaszcza tych z rodziny. Dadzą ci poczucie stabilizacji, radości i ponownego połączenia.
To czego warto się pozbyć to skłonność do izolacji i prokrastynacji, dzięki temu szybko zyskasz porozumienie i zgodę w swoim otoczeniu.

Rada dla Koziorożca

Daj sobie więcej czasu, możesz nie być teraz gotowa by przejść na kolejny poziom. Zanim otworzysz usta – zbierz więcej informacji, nie mów i nie rób nic pod wpływem impulsu.

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, Rycerz Denarów, 2 kielichów, 9 kielichów, 2 mieczy, 5 kielichów, 3 mieczy, Królowa Buław

Co na ciebie czeka?

Możesz mieć poczucie, że świat stanął w miejscu. Nie wszystko może się dziać po twojej myśli, dlatego warto czasem odpuścić kontrolę i rozejrzeć się za alternatywnymi ścieżkami.
Zmiany idą głównie w temacie pracy – jeśli wkładasz w nią serce i działasz z pełną determinacją, możesz spodziewać się docenienia, a nawet podwyżki. Jeśli zaś próbujesz iść na skróty i nie chcesz się zmęczyć, ktoś może to zauważyć i ci zaszkodzić, bądź sama pogrążysz się w poczuciu zmęczenia i znudzenia.

Z kim warto się trzymać?

Ryby to znaki, które wyciągną cię z łatwością z pułapki negatywnych myśli. Pomogą ci spojrzeć na pewne kwestie z nowej perspektywy i ułatwią podjęcie ważnych decyzji.
To co warto odpuścić to dawno nieaktualne żale, bądź tęsknotę za ludźmi, których już dawno już w twoim życiu nie ma. Jeśli pozwolisz przeszłości odejść, będziesz mogła rozpocząć leczenie swoich uczuć i otworzyć się na przypływ nowych.

Rada dla Wodnika

Karty radzą by pielęgnować swój wewnętrzny ogień i skupić się na kreatywnej pracy. Przyda ci się duża dawka pewności siebie, a także dużo czasu poświęconego swoim pasjom.

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Sąd Ostateczny, 4 mieczy, 7 kielichów, Umiarkowanie, Głupiec, Paź Kielichów, Pustelnik, Paź Denarów

Twoja aura

Piękna aura transformacji i oczyszczenia, a także mocnego uziemienia wśród rodziny. Jesteś gotowa na wszelkie zmiany, na wzięcie większej odpowiedzialności i na duchowe przebudzenie.
Może się zdarzyć, że poczujesz potrzebę wewnętrznej refleksji, medytacji lub zainteresowania wiarą. Nie ignoruj tego wezwania, ono pomoże ci iść dalej z większym spokojem i pozwoli ci lepiej poznać samą siebie.
Podejmowanie działań i wyjście ze strefy marzeń to droga, którą warto podjąć. Przed tobą może się jawić wiele perspektyw, jednak nie dasz rady wybrać wszystkich, a także nie każda wydaje się być tak lukratywna jak się wydaje.

Otaczaj się

Strzelce to znaki, które udzielą ci potrzebnego wsparcia. Uruchomią w tobie pokłady spontaniczności i dziecięcej radości, to miła odmiana przy twoim zbytnim racjonalizowaniu i chłodnej komunikacji.
To nad czym warto popracować to inteligencja emocjonalna, często przez swe niedojrzałe podejście możesz blokować przepływ kreatywności i czuć się sfrustrowana. Dzięki pracy nad sobą masz szansę dotrzeć do wewnętrznej mądrości i momentu, w którym przebywając sama ze swoimi myślami, poczujesz się spokojnie i szczęśliwie.

Rada dla Ryb

Karty radzą by mocniej skupić się na swoim celu – ale nie wystarczy marzyć, trzeba zacząć działać. Sprzyjają również dalszej edukacji w interesującym cię kierunku – to dobry czas na pogłębianie wiedzy, kursy, szkolenia. Wiele drzwi stoi przed tobą otworem, musisz tylko przez nie przejść.

Może też cię zainteresuje:
Co wyczytamy z gwiazd? Tego nie dowiesz się z horoskopu

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ