Sunday, May 19, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny na luty 2023. Sprawdź, czy to dobry miesiąc na skupienie się na sobie

Horoskop miesięczny na luty 2023. Sprawdź, czy to dobry miesiąc na skupienie się na sobie

Jakie rady mają dla ciebie karty w temacie miłości i pieniędzy?

Kobieta w różowej woalce i makijażu

Horoskop miesięczny na luty 2023. Jaki będzie dla ciebie ten miesiąc? / fot. Canva

Horoskop miesięczny na luty 2023 to zapowiedź odzyskiwania równowagi i czas, kierowania się intuicją. Przed nami miesiąc, który sprzyja kontaktom z sobą i naturą

 

Horoskop na luty 2023: Czy to dobry miesiąc na miłość i pracę?

Liczba lutego – 2 – przypisana jest karcie Arcykapłanki. Symbolizuje intuicję i odzyskiwanie balansu, a także docieranie do prawdy.

Sprzyja kontaktom ze zwierzętami oraz naturą, więc wszelkie wyjazdy na wieś, prace w ogrodzie, wycieczki do lasu są mocno zalecane. To dobry miesiąc, by wcisnąć pauzę i skupić się na dotarciu do swojego wnętrza – poprzez praktykowanie jogi, medytacji czy uczęszczanie na kobiece kręgi.
Arcykapłanka mówi, by kierować się intuicją, a nie tylko zmysłem wzorku oraz słuchu. Zaleca także by spróbować czytać między wierszami i zwracać uwagę na mowę ciała, bo to co niewypowiedziane, może być ważniejsze od tego co usłyszałaś.

 

Sprawdź koniecznie:
Horoskop na 2023: Miłość, pieniądze, zdrowie. Czy czekają cię wielkie zmiany?

 

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Arcykapłanka, Umiarkowanie, 4 mieczy, Król Mieczy

Aura

To dobry czas, by zamiast opinii innych ludzi, zacząć słuchać siebie i swojej intuicji. To kobieca energia, która zachęca do refleksji, podsumowań, a także spędzenia większej ilości czasu na łonie natury. A jeśli do tej pory się izolowałaś, wtedy jest to dobry moment by powrócić do ludzi.

Praca

W pracy wiele się nie zmienia, wszystko wydaje się być zrównoważone i harmonijne. Jesteś na doskonałej drodze do rozwoju i możesz odetchnąć ze spokojem. Jeśli zdarzy się propozycja wyjazdu – nie wahaj się i zgódź się od razu!

Miłość

To miesiąc przerwy i odpoczynku. Często znużenie codziennymi obowiązkami i stres przeszkadza w jakościowym spędzaniu wspólnego czasu. Dla singielek to czas na przemyślenie swoich oczekiwań, a zarazem ostrzeżenie by nie godziły się na wszystko, tylko z powodu poczucia samotności. Prawdziwa miłość przyjdzie w swoim czasie.

Rada

Wszystkie gwiazdy na niebie mówią by odsunąć się na bok i zanurzyć się w głębokiej refleksji połączonej z odpoczynkiem. Jednak nie chodzi tu o prokrastynację. Załatw wszystko co masz do załatwienia, zwiąż luźne końce, a będziesz mogła odetchnąć z ulgą.

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 3 mieczy, 10 denarów, Rycerz Denarów, Paź Kielichów

Aura

Choć może ci się tak nie wydawać, to wszystko jest w porządku. Czas zamknąć pewien rozdział i nie płakać nad rozlanym mlekiem, ono i tak było zepsute. Zanurz się w refleksji i przypomnij sobie, jakie są twoje marzenia. Masz wiele powodów by być szczęśliwą. A jeśli potrzebujesz wsparcia – nie bój się o nie poprosić.

Praca

Nie wszystko może iść po twojej myśli, jednak nie przenoś pracy na relację, bo stres i kłótnie o pieniądze nigdy nie przynoszą nic dobrego. Jeśli czujesz, że jesteś w miejscu do którego już nie pasujesz – nie wahaj się rozejrzeć za innymi rozwiązaniami. Firma, w której pracujesz może mieć teraz drobne problemy, jednak są one tylko chwilowe.

Miłość

Brakuje ci pikanterii? Nudzi cię rutyna, ale mimo to, wszystko wygląda stabilnie. Nie boisz się zaangażować i ciężko pracować nad swoim związkiem. Jeśli jesteś singielką i szukasz partnera – jest duża szansa, że spotkasz na swojej drodze kogoś solidnego, komu będziesz mogła zaufać.

Rada

Podążaj za intuicją i słuchaj swojego serca. Bądź otwarta na nowości, nie bój się wychodzić ze swojej strefy komfortu i znajdź czas by docenić piękno, którym się otaczasz.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 10 buław, 6 mieczy, 5 mieczy, Paź Buław

Aura

Wzięłaś na siebie dużo zobowiązań i obowiązków, najpewniej więcej niż jesteś w stanie udźwignąć. Nie wszystkie z nich należą do ciebie. Być może ciężko ci przychodzi odmawianie, albo nie lubisz prosić o pomoc, tak czy owak, przemęczenie może się odbić niekorzystnie na twoim zdrowiu i samopoczuciu.

Praca

Burza już za tobą. Jesteś w przejściowym momencie, który z pozoru może się wydawać niekomfortowy. Jednak kierunek, w którym zmierzasz wydaje się tym właściwym, a na pewno spokojniejszym. Nie bój się nieznanego, już niedługo dostrzeżesz nowe perspektywy, które przynosi ci zmiana.

Miłość

Luty to niestety dość konfliktowy miesiąc w temacie miłości. Małe sprawy, o które nie warto walczyć urastają do rangi konfliktu. Trudność także sprawia wyrażenie siebie i swoich intencji. Jeśli jesteś singielką – uważaj –, w tym okresie możesz przyciągać do siebie wyjątkowo niebezpiecznych partnerów.

Rada

„Nie mój cyrk, nie moje małpy”
To czas, w którym należy unikać kłótni i „dram” za wszelką cenę, zwłaszcza tych, które cię nie dotyczą. Zacznij nowy projekt, hobby, skup się na rozwijaniu swojej kreatywności i unikaj roztaczającego się w otoczeniu marazmu.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, Cesarz, 10 buław, 2 mieczy

Aura

Idzie nowe! Zaproszenia, wiadomości, ludzie, rozmowy, inspiracje… coś co sprawi ci wielką radość! Optymistyczne nastawienie, otwarte serce i kreatywność pozwalają ci się otworzyć na wiele nowych, wzbogacających doświadczeń.

Praca

Masz wiele powodów do zadowolenia, to energia sukcesu i stabilizacji. Wkładasz swoje serce we wszystko co robisz, potrafisz zorganizować swoją pracę i nie dać się ponosić emocjom. To może być także szansa na awans!

Miłość

Przez zbyt wiele obowiązków, nie pozostaje dużo czasu na spontaniczność i romantyzm, co może budować dystans między tobą, a partnerem. Postarajcie się doceniać siebie i zaskakiwać choćby w małych rzeczach każdego dnia. Jeśli jesteś singielką, wygląda na to, że w twoim życiu nie ma na ten moment ani czasu ani przestrzeni na budowanie relacji. Jeśli spróbujesz się zrelaksować i wprowadzić czynnik zabawy do swojego życiu, wtedy szanse na poznanie kogoś zdecydowanie wzrosną.

Rada dla Raka

Czy często nalegasz by zrobić coś sama? Postaraj się uwierzyć, że ludzie, którzy przychodzą i oferują pomoc, naprawdę mogą cię trochę odciążyć. Przyjęcie bądź poproszenie o pomoc może sprawić, że poczujesz się odsłonięta, ale to bardzo dobre uczucie. Nie dasz rady przez życie iść sama. Jeśli dodatkowo czujesz, że utknęłaś i nie możesz podjąć właściwej decyzji – nie wahaj się poprosić o radę ludzi wokół. Wybór jest prostszy niż ci się wydaje.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Umiarkowanie, Rycerz Denarów, 3 denarów

Aura

Jeśli pozwolisz sobie na emocjonalne otwarcie i będziesz podążać za głosem serca, to luty przyniesie mnóstwo energii i zadowolenia. To aura kreatywności, romantyzmu i wrażliwości, wykorzystaj jak najlepiej tę inspirację.

Praca

Harmonijnie i spokojnie, czasem nawet wręcz nudno. Lepiej nie wprowadzać zbyt gwałtownych zmian czy angażować się w ryzykowne inwestycje, do sukcesu lepiej robić jeden krok naraz. Twoje poświęcenie w pracy już wkrótce się opłaci.

Miłość

Stabilność, zaangażowanie oraz wierność. Związki wydają się bardzo solidne, choć może w nich brakować odrobiny fantazji. W nowych relacjach warto dać sobie trochę więcej czasu i nie wymuszać zmian, niektóre serca po prostu potrzebują więcej czasu by móc się otworzyć. Dla singielek, które szukają bezpiecznej relacji, już wkrótce może nadarzyć się okazja.

Rada dla Lwa

Zbudujesz coś pięknego tylko współpracując z innymi i myśląc o wspólnym celu. To nie jest czas na działanie w pojedynkę. Nie pospieszaj niczego i nikogo, to czas na praktykowanie cierpliwości i zaufanie, że wszystko zmierza w dobrym dla ciebie kierunku.

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 8 buław, Rydwan, 5 kielichów, 7 kielichów

Aura

W lutym same zmiany! Progres, rozwój, podróż, miłe wiadomości. To ekscytujący czas, który może przynieść jednocześnie lęk i ekscytację. Nie próbuj się zatrzymywać ani zwalniać, jednak bądź uważna, by ważne decyzje nie były podejmowane pod wpływem impulsu.

Praca

W tym aspekcie również spodziewaj się poruszenia i zmian – jeśli oczywiście nie braknie ci odwagi by popłynąć z prądem. Nie pozwól by zwątpienie czy strach wchodziły ci w drogę, jesteś o krok od sukcesu, wystarczy tylko trochę skupienia i determinacji.

Miłość

W związkach tematy pieniędzy mogą poróżnić partnerów, generując poważne konflikty. To trudny czas, w którym możesz czuć się osamotniona i sfrustrowana brakiem wsparcia. Singielki mogą skupiać się na osobie, która nie odwzajemnia ich uczuć, co może przeszkodzić w poznaniu i dostrzeżeniu kogoś nowego.

Rada dla Panny

Weź pod uwagę wszystkie scenariusze, zanim podejmiesz decyzję. Użyj swojej kreatywności by znaleźć rozwiązanie dla trudnych sytuacji. Zawsze działaj w zgodzie ze swoją intuicją. Nie uważasz się za kreatywną osobę? Tak naprawdę codziennie kreujesz swoją rzeczywistość, pamiętaj, że wszystko jest w twoich rękach – weź pędzel do ręki i potraktuj swoje życie jak sztukę.

Warto wiedzieć:
Rok osobisty 2023. Jak go obliczyć, by wiedzieć na co uważać przez najbliższe miesiące?

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: As Kielichów, Arcykapłan Rycerz Denarów, Król Kielichów

Aura

Nowe początki, zakochanie, radość i kreatywność, to wspaniały czas, w którym naprawdę masz szansę poczuć się spełniona. Najczęściej mówi ona o nowej energii w miłości, także o współczuciu i przebaczeniu. To także nadchodzące dobre wiadomości, które warto będzie świętować. Taka aura wyjątkowo sprzyja także zachodzeniu w ciążę.

Praca

W lutym na horyzoncie pojawi się szansa bądź praca w firmie z tradycjami lub/i mocno ustrukturyzowanej. W tym miejscu raczej będzie ci sprzyjać trzymanie się sztywnych zasad, niż kreatywne myślenie. Dobry czas na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, teraz nauka powinna przychodzić łatwiej niż zwykle.

Miłość

Ten obszar raczej nie przyniesie większych niespodzianek, sugeruje stabilny i niezawodny związek, choć niezbyt ekscytujący. Jeśli jesteś w punkcie, w którym chciałbyś zaangażowania, stabilności i bezpieczeństwa w swoim życiu miłosnym, to ta karta jest bardzo dobrym znakiem.

Rada dla Wagi

Nie wszystko co się dzieje w twoim życiu można logicznie wytłumaczyć. Dlatego też poświeć chwilę czasu aby dotrzeć do swoich emocji i lepiej zrozumieć siebie oraz osoby wokół ciebie. Zastanów się także, w jaki sposób je wyrażasz, zważaj na słowa, gdyż mają one wielką moc.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Król Buław, 4 mieczy, 2 denarów, As Kielichów

Aura

Masz wszystko czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele. Opinie innych ludzi nie pozbawią cię optymizmu, ponadto inspirujesz i masz naturalny dar do przewodzenia. W lutym otrzymasz informacje, których szukałaś, a kiedy połączysz się z energią emocjonalną, pomoże ci to ustalić właściwy kierunek i przezwyciężyć stare lęki.

Praca

Praca mogła być ostatnio pełna obowiązków bądź frustrująca. Być może od dłuższego czasu dajesz z siebie wszystko, a przewlekły stres zbiera żniwo na twoim ciele lub zdrowiu psychicznym. Słuchaj swojego ciała i daj sobie spokój. Nikt z nas nie jest maszyną, a bez potrzebnego odpoczynku, możesz sobie długotrwale zaszkodzić. W miarę możliwości odpocznij i wróć z odświeżonym umysłem.

Miłość

To czas, by odnaleźć równowagę. Być może masz wiele obowiązków, a miłość jest ostatnią rzeczą o której myślisz? Wszystko wymaga wysiłku, a jeśli uważasz, że twój związek jest ważny, uważaj, aby nie zaniedbywać partnera. Jeśli jesteś teraz singielką, potrzebujesz czasu na zastanowienie, czy jesteś gotowa na miłość i czy masz w swoim życiu na to przestrzeń.

Rada dla Skorpiona

Nie bój się mówić głośno o swoich emocjach. To czas, by otworzyć swoje serce i nadać miłości priorytet. Znajdź czas, by doceniać to, co życie ma do zaoferowania i zadbaj o swoją wewnętrzną harmonię.

 

Dowiedz się:
Ascendent – co to jest? Co oznacza?

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 4 kielichów, Paź Mieczy, Gwiazda, 7 buław

Aura

Życie prezentuje przed tobą wiele możliwości i wsparcia, lecz zdajesz się od nich odwracać i ich nie dostrzegać. Być może coś lub ktoś nie dawno cię rozczarował i wszystko wydaje ci się bezsensu? Zważ, że nic nie jest doskonałe. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym będziesz szczęśliwsza. A tymczasem rozejrzyj się wokół i dostrzeż, ile pięknych rzeczy i ludzi cię otacza.

Praca

W swojej karierze nie brak ci inteligencji, innowacyjności i ambicji. Masz wiele kreatywnych pomysłów, jednak nie wszystkie odważasz się wprowadzać w życie, choćby przez brak doświadczenia. Dzięki swojej charyzmie otworzą się przed tobą nowe możliwości. Nie poprzestawaj na pomysłach, zacznij działać i poszerzać swoją wiedzę.

Miłość

Energia nadziei i uzdrowienia wkracza w twoje miłosne życie. Jeśli dochodzisz do siebie po zerwaniu, ta karta sugeruje, że jesteś na dobrej drodze i powoli odbudowujesz pewność siebie, aby móc iść dalej. Jeśli twój związek przechodzi trudny okres, może to być czas uzdrowienia. Jeśli jesteś singielką to znak, że jesteś gotowa zostawić za sobą przeszłość i otworzyć się na nową miłość.

Rada dla Strzelca

Inicjuj zmiany i broń swoich racji, nawet jeśli inni się opierają. To czas na bycie asertywną i przejęcie inicjatywy, w żadnym wypadku się nie poddawaj. Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Umiarkowanie, Królowa Kielichów, 6 kielichów, 3 mieczy

Aura

Wstrzemięźliwość, równowaga i harmonia, czyli czas odzyskiwania wewnętrznego spokoju i balansu. To dobry moment, by spojrzeć wewnątrz i podziękować sobie za to poczucie stabilności. To także dar cierpliwości i adaptacji do nowych sytuacji.

Praca

Wyjątkowo troskliwa energia, może wskazywać, że twoja praca nie tylko przynosi ci dochody, ale także pozwala ci poczuć emocjonalne spełnienie. Być może w twoim środowisku jest opiekuńcza kobieta, która pomoże ci podjąć się pewnych zmian. Jeśli myślisz o zmianie pracy, nie obawiaj się, jeśli twoje serce tak ci podpowiada.

Miłość

To energia, w której lubią odżywać stare miłości i związane z nią nostalgie. Możesz wspominać dawne związki lub bardziej doceniać obecnego partnera. Uważaj, twój były z powrotem pojawi się w twoim życiu. Luty to też czas gojenia się ran, jednak pamiętaj, by nie utknąć myślami w przyszłości, a raczej wyciągać z niej lekcje na przyszłość. Jeśli jesteś singielką, to jest możliwe, że ktoś z twojej przeszłości ponownie pojawi się w twoim życiu, albo spotkasz go w znajomym, lecz dawno nieodwiedzanym miejscu.

Rada dla Koziorożca

Jeśli czujesz, że coś w twoim życiu wymaga zakończenia, to zrób to jak najszybciej. Nie uciekaj od trudnych rozmów, kieruj się szczerością zarówno w rozmowach ze sobą jak i z innymi. Karta może również ostrzegać, że ktoś w twoim otoczeniu mógłby cię oszukać.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 2 mieczy, Arcykapłan, Rycerz Mieczy, Rycerz Denarów

Aura

To czas odzyskiwania równowagi i uświadomienie sobie, że balans pomiędzy różnymi aspektami jest kluczem do prawdziwego szczęścia. Twoje życie z pewnością jest teraz pełne aktywności, ale wygląda na to, że dobrze się bawisz. Inni są zdumieni, jak udaje ci się to wszystko zrobić.

Praca

To okres współpracy z ludźmi i osiągania sukcesów. Trzymanie się panujących zasad i struktur jest kluczem do rozwoju i porozumienia. Lepiej wybrać bezpieczną ścieżkę, zamiast próbować szczęścia w ryzykownych posunięciach. Karta może wskazywać także na mentora, od którego dostaniesz wartościowe rady. Luty sprzyja również nauce i poszerzaniu swoich kompetencji.

Miłość

To okres chaosu, w którym trudno jest się zaangażować w głębokie partnerstwo. Niektóre sytuacje mogą wymagać od ciebie odwagi, by podjąć szybkie decyzje oraz działania. Możliwe jest także pojawienie się konkurencji, zarówno w istniejących jak i potencjalnych związkach. Jeśli jesteś singielką, rozglądaj się dookoła. Nieoczekiwanie przybędzie ktoś, z kim możesz nawiązać prawdziwą relację.

Rada dla Wodnika

Skup się na praktycznych i efektywnych rozwiązaniach swoich problemów. To nie czas na kierowanie się emocjami i impulsywność. Bądź cierpliwa nie idź na skróty, myśl o długofalowych celach. Już wkrótce to podejście ci się opłaci.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Gwiazda, 4 kielichów, Paź Denarów, 8 mieczy

Aura

Energia pełna nadziei i twórczej odnowy jest idealną aurą dla artystów i wszelkich kreatywnych działań. Być może niedawno straciłaś bądź odpuściłaś coś, co było dla ciebie ważne, ale ci nie służyło? Luty to czas, by cieszyć się rozpoczynaniem od nowa i z optymizmem wyglądać nowych możliwości.

Praca

W pracy wydajesz się rozproszona i zdystansowana. Może być trudno skupić się na bieżących zadaniach lub ekscytować się projektami. Ta nuda może również negatywnie wpływać na twoje samopoczucie i produktywność. Pomocne może być spojrzenie w głąb siebie i odnalezienie odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że się tak czujesz. Wiedz też, że wokół ciebie jest mnóstwo osób, które chętnie udzielą ci wsparcia, nawet nie trzeba ich prosić – wystarczy ich dostrzec.

Miłość

Karta symbolizuje poświęcenie, lojalność oraz praktyczne podejście w istniejących związkach. Chociaż czasami w relacji może brakować pasji, to bez wątpienia miłość istnieje. Być może będziesz musiała tylko przejąć inicjatywę i wprowadzić trochę zabawy z powrotem do swojego związku.

Rada dla Ryb

To co cię najbardziej ogranicza, to ty we własnej osobie. Postaraj się zrobić krok do tyłu i przemyśleć sytuację przed podjęciem decyzji. Spójrz w głąb siebie, aby zobaczyć, co mogłaś zrobić inaczej – i co należy zrobić w przyszłości. To jest praca wewnętrzna. Sama się w to wpakowałaś – wyjdziesz z tego.

Przeczytaj koniecznie:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ