Saturday, September 23, 2023
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny na lipiec 2023 – co Tarot mówi o aurze, cieniu i wyzwaniach, jakie stoją przed tobą

Horoskop miesięczny na lipiec 2023 – co Tarot mówi o aurze, cieniu i wyzwaniach, jakie stoją przed tobą

Horoskopowi na lipiec 2023 towarzyszy karta Rydwan z Tarota. Zobacz, co to oznacza dla Twojego znaku zodiaku

Karty Tarota

Horoskop na lipiec 2023 wskazuje na czas działania


Na co powinnaś poświęcić więcej czasu? Jakie wyzwania niesie ze sobą horoskop na lipiec? Sprawdź mocne i słabe strony swojego potencjału i obierz dla siebie jak najlepszy kierunek. Horoskop miesięczny na lipiec 2023 ułożyła Anita Kostana z Arkana Anity na podstawie rozkładu kart Tarota dla każdego znaku zodiaku.

 

Horoskop miesięczny – lipiec 2023: ruch, postęp i determinacja

Liczba lipca – 7 – jest przypisana karcie Rydwanu. Jest ona związana z ruchem, postępem i determinacją. Przedstawia dynamiczną scenę, na której widać młodego woźnicę prowadzącego rydwan ciągnięty przez dwa sfinksy lub konie. Ta karta symbolizuje podróż, wyzwania i siłę woli.

W kontekście miesiąca lipca karta Rydwanu sugeruje, że będzie to czas pełen energii i aktywności. Możesz spodziewać się, że wiele projektów i planów, które wcześniej zaczęłaś, nabiorą tempa. Twoja determinacja i chęć do działania będą kluczowe dla rozwoju sytuacji i nadania jej kierunku.

Podobnie jak woźnica, będziesz musiała sama chwycić za lejce i wybrać drogę, którą chcesz podążyć. Wiele drzwi stoi przed tobą otwartych, jednak wyzwaniem będzie także to, przy których należy się w końcu zatrzymać. Rydwan ma w zwyczaju mocno przeć do przodu, w jego negatywnej stronie – również na ślepo i po trupach do celu, dlatego ważne jest by zachować we wszystkim umiar i równowagę. Upewnij się, że znajdujesz czas dla siebie i dbasz o swoje dobre samopoczucie. Przesadne poświęcanie się pracy może prowadzić do wyczerpania.

 

Czy coś się sprawdziło?
Horoskop miesięczny: Miłosny czerwiec odkrywa, co mówią twoje myśli i czego pragnie ciało

 

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 6 buław, Rydwan, As Kielichów, 2 miecze, 3 miecze

Aura 

To harmonijny czas, pełen radości, balansu i pobudzającej kreatywności. Świat będzie ci sprzyjał w twoich planach, wykorzystywaniu talentów i osiąganiu równowagi. To dobry czas na wprowadzanie pozytywnych zmian i tworzenie harmonijnych relacji.

Wyzwanie

Wyzwaniem dla ciebie będzie utrzymanie tempa i kontynuowanie rozwoju w obranych kierunkach. Będziesz musiała wykazać się odwagą i determinacją, by nie zboczyć z kursu. Nie pozwól sobie na wątpliwości, wybierz cel i działaj. Uważaj jednak, by nie stracić w tym równowagi np. nie palić za sobą mostów, nie wyważać drzwi na siłę.

Cienie

Negatywne emocje mogą się pojawić w sprawach uczuciowych. Mogą wynikać z poczucia samotności, niezaspokojonych pragnień lub braku harmonii w relacjach. Ważne jest, aby się zająć tą energią i zawczasu poszukać wsparcia, którego być może będziesz potrzebować.

Czas

W lipcu postaraj się znaleźć więcej czasu na refleksje, ocenę sytuacji i podjęcie decyzji. Trwanie w zawieszeniu tylko sprawia, że czujesz się jeszcze bardziej uwięziona. Postaraj się lepiej o siebie zadbać, by uniknąć impulsywnych decyzji.

Rada

Coś z przeszłości, co już dawno się skończyło, wciąż nie zostało wyleczone. Powinnaś sobie pozwolić na proces gojenia – dbaj o siebie i otocz się wsparciem bliskich osób. To czas, aby wyruszyć na drogę uzdrowienia i odnalezienia równowagi.

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Paź buław, 4 miecze, Arcykapłanka, 7 kielichów, 8 denarów

Aura

Lipiec dla Byków to aura sukcesu, wigoru, stabilności i pewności siebie. To czas sprzyjający wszelkim nowościom, pełnym natchnienia. Możesz czuć się trochę zagubiona nie wiedząc dokąd zmierzasz, jednak będzie to dla ciebie prawdziwie ekscytujące. Odkrywanie swojej wewnętrznej siły i budowanie zaufania do siebie pomoże ci sięgnąć po wszystko, co zechcesz.

Wyzwanie

Wyzwaniem dla ciebie może być ustalenie granic – tych w relacjach, jak i tych z samą sobą. Być może za bardzo się przepracowujesz i nie znajdujesz czasu na odpoczynek? A może nawet nie masz pomysłu, jak mogłabyś odpocząć? Chroń swoją energię i zapobiegaj wyczerpaniu swoich baterii do zera.

Cienie

Potencjalne problemy mogą być związane z wiarą, intuicją lub brakiem harmonii w duchowym aspekcie życia. Może być to związane z poczuciem zagubienia, wątpliwościami lub trudnościami z identyfikacją swoich wartości. Skoncentruj się na pogłębianiu swojej duchowej praktyki, refleksji nad swoimi przekonaniami i szukaniu harmonii wewnętrznej.

Czas

To, na co powinnaś znaleźć więcej czasu to… właśnie Ty. Twoje pragnienia, marzenia i emocje. Poświęć więcej czasu na rozwój pasji i nie bój się w zainwestować w siebie.

Rada

Nie spoczywaj na laurach i nie przerywaj swojej pracy. Prokrastynacja i bujanie w obłokach nie przyniosą ci poczucia stabilizacji, której tak pragniesz. Konsekwentnie realizuj swoje cele finansowe i materialne, jesteś na dobrej drodze do większego rozwoju swojego potencjału.

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Król Buław, Umiarkowanie, 3 kielichów, 9 denarów, 10 denarów

Aura

Aura wskazuje na pewność siebie i zaradność. Będzie sprzyjać odważnym decyzjom, kreatywności i zdolności wywierania wpływu na innych. To czas, w którym możesz objąć większą kontrolę nad swoim życiem, a także władzę na polu zawodowym i osiągnąć sukces.

Wyzwanie

Twoim wyzwaniem jest odnalezienie równowagi i harmonii. Wpadanie w skrajności i utrzymywanie się w stanie ciągłego niepokoju wyjątkowo ci nie służy. Uważaj na pracoholizm i spróbuj sprawiedliwie podzielić swój czas na pracę, rodzinę, siebie i inne zobowiązania. Twoje karty symbolizują też wstrzemięźliwość – detoks od kawy, słodyczy, telefonu czy innych używek będzie mocno wskazany.

Cienie

Negatywne energie pojawiają się w obszarach relacji. Może towarzystwo, w którym przebywasz już do ciebie nie pasuje? A może czujesz się przez nie odsunięta? Czegoś może ci brakować i powodować niezadowolenie. Postaraj się lepiej zrozumieć i wyrażać swoje emocje. Szukaj rozwiązań, a także ludzi, przy których będziesz czuła się szczęśliwa i spełniona.

Czas

Wiele osiągnęłaś i masz mnóstwo powodów do zadowolenia! Jednak wydaje się, że zupełnie nie znajdujesz czasu by się tym cieszyć. Zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej powinnaś się docenić i mocno sobie pogratulować. Obdarz się luksusem i przyjemnościami, na które zasłużyłaś.

Rada

Szukaj harmonii i doceń swoje sukcesy. Ciesz się tym, co cię otacza i czerp z tego jak najwięcej energii i bogactwa.

 

Przeczytaj koniecznie:
Od Wenus zależy to, jaką jesteś kochanką. Sprawdź, czy to, czego szukasz w związkach i miłości jest bliskie z twoim kosmogramem

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 3 buław, Rycerz Denarów, 8 kielichów, Paź Buław, Mag

Aura

To czas kreatywności i dążenia do swojego najwyższego potencjału. Sprzyja twórczości, odkrywaniu nowości i ustalaniu nowego celu. Jeśli chcesz zająć się czymś nowym, wykorzystać swoje talenty lub odnaleźć nowe hobby – lipiec będzie do tego doskonałym miesiącem.

Wyzwanie

Problematyczne może być planowanie, oszczędzanie i pilnowanie rutyny – zwłaszcza w sprawach finansowych. Należy lepiej się zagospodarować i przemyśleć dwa razy decyzje związane z pieniędzmi. Unikaj impulsywnych zakupów i skup się na długoterminowych celach w kwestiach materialnych.

Cienie

Tęsknisz za czymś, od czego się odwróciłaś. Może wciąż czegoś ci brakuje w sferze uczuciowej? Może być również tak, że tkwisz w czymś, co nie daje ci poczucia spełnienia, w końcu trudno jest zostawiać miejsca, którym poświęciło się mnóstwo czasu i energii. Daj sobie czas, aby mieć jasność co do tego, co musisz zrobić, i zajmij się tym, co powstrzymuje cię przed pójściem dalej.

Czas

Lipiec to czas działania i rozwoju, nie ma tu miejsca na miłosne i relacyjne dramaty. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty i poszerzanie swoich kompetencji. Eksploruj nowe dziedziny i rozwijaj nowe umiejętności – zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Rada

Wykorzystaj swoją wewnętrzną siłę, ogrom talentów, i nie obawiaj się wykreować dla siebie nowej rzeczywistości. To czas na rozpoczęcie nowej podróży, zacznij ją z wiarą w siebie i swoje możliwości, korzystaj z intuicji i skup się na osiąganiu celów.

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 8 denarów, 2 miecze, 5 buław, 9 mieczy, Paź Kielichów

Aura

Aura mocno stabilna, zwiastująca dobrobyt i sukces materialny. Sprzyja nauce, ciężkiej pracy i zdobywaniu uznania za swoje osiągnięcia. To czas, w którym możesz odetchnąć i korzystać z owoców swojej pracy. Będziesz miała możliwość inwestowania w siebie i rozwijania swojego bogactwa, zarówno materialnego, jak i duchowego.

Wyzwanie

Największym wyzwaniem może być podjęcie decyzji i znalezienie równowagi. Zamiast tkwić między młotem i kowadłem warto podjąć decyzję lub znaleźć kompromis. Weź pod uwagę zarówno swoje własne potrzeby, jak i innych. Pamiętaj, że ważne jest znalezienie równowagi między różnymi aspektami życia i bycie sprawiedliwą w swoich działaniach.

Cienie

Na horyzoncie może szykować się konflikt. Może być związany z napięciami w relacjach, trudnościami w komunikacji lub poczuciem, że jesteś zablokowana w pewnych obszarach życia. W twoich kartach jest też inforamcja o konkurencji – może będziesz musiała wdać się w sprzeczkę, by udowodnić komuś swoją wartość? Warto zawalczyć o swoje, o ile nie zaburzy to twojej wewnętrznej harmonii. Pracuj nad komunikacją i dąż do współpracy, aby lepiej się zmierzyć z problemami.

Czas

Więcej czasu bez wątpienia należy poświęcić na sen i odpoczynek. Jeśli targają tobą lęki, skup się na praktykach połączonych z refleksją i samopoznaniem tj. medytacja, joga, czytanie inspirujących książek. Twoje zdrowie psychiczne i emocjonalne zasługują w lipcu na specjalną troskę.

Rada

Otwórz swoje serce. Wyrażaj się swobodnie. Podejmij emocjonalne ryzyko i postaw wszystko na jedną kartę. To czas by cieszyć się drobnymi przyjemnościami, celebrować swoje relacje, zarówno romantyczne, jak i przyjacielskie, oraz pozwolić sobie na więcej spontaniczności.

 

Może też cię zainteresuje:
Rok 2023 ma wibrację 7. Siódemka oznacza problemy w życiu tych, którzy unikają radykalnych zmian

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 10 kielichów, Śmierć, Arcykapłan, 4 miecze, 10 denarów

Aura

Pełna szczęścia aura daje nadzieje na lekkość i spełnienie emocjonalne. Sprzyja osiąganiu harmonii w relacjach, zadowoleniu i satysfakcji ze swojego życia. To czas, w którym możesz wziąć głęboki oddech i cieszyć się z tego, co cię otacza, najlepiej w gronie rodziny.

Wyzwanie

Wyzwaniem, z którym możesz się mierzyć będzie adaptacja do nadchodzących zmian. Może to być czas, w którym musisz się pożegnać z przeszłością, porzucić to, co już nie służy, i zainicjować nowe początki. Bądź otwarta na przemiany i gotowa na krok do przodu.

Cienie

Może brakować ci elastyczności, przez co ograniczasz siebie i swoje przekonania. Niektóre z wyznawanych przez ciebie tradycji czy zasad mogą być już nieaktualne. Czas wyjść poza te ograniczenia, znaleźć własną drogę i być wierną swoim przekonaniom. Wykorzystaj swoją intuicję i znajdź swoją własną duchową ścieżkę.

Czas

Zbyt mało przebywasz sama ze sobą i swoimi myślami. Twoja energia potrzebuje odpoczynku, regeneracji i samotności. Warto znaleźć chwilę, by wycofać się od zgiełku i chaosu, aby odzyskać spokój i jasność umysłu.

Rada

Skoncentruj się na finansach i ich lepszej organizacji. Mądrze zarządzaj swoimi zasobami i dąż do długoterminowej stabilności. To również może oznaczać potrzebę dzielenia się swoim bogactwem i hojnością z innymi.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: As Buław, 3 buław, Świat, 8 mieczy, 6 mieczy

Aura

Aura napełniona jest energią i możliwościami rozwoju. Symbolizuje nowe początki, pasje i kreatywność, dlatego możesz poczuć w sobie ogromny potencjał do twórczych działań i ekspresji. Wykorzystaj ten czas, aby rozpocząć nowe projekty, poszukać inspiracji i czerpać radość z kreatywności.

Wyzwanie

Największym wyzwaniem będzie pokonanie napięć i trudności w komunikacji. To nauka odnajdywania równowagi w relacjach i konstruktywnego rozwiązywania konfliktów. Może być również ważne, abyś zwracała uwagę na swoje słowa i wyrażała siebie w sposób wyważony i empatyczny.

Cienie

Z jednej strony przypływ nowości będzie dodawał ci skrzydeł, a z drugiej możesz odczuwać smutek z powodu zakończenia czegoś. Nie wpadaj w pułapkę stagnacji, nie jest prawdą, że osiągnęłaś już szczyt swoich możliwości. Musisz znaleźć motywację i odkryć nowe obszary rozwoju, aby uniknąć utraty inspiracji.

Czas

Karty wskazują, że powinnaś znaleźć więcej czasu na refleksję nad sobą, zrozumienie swoich potrzeb i celów życiowych. To jest czas, w którym powinnaś poszukać wewnętrznej harmonii i znaleźć spokój umysłu poprzez medytację, kontemplację i rozwijanie swojej świadomości.

Rada

Otwórz się na wsparcie innych ludzi i bądź gotowa do współpracy. Współpraca z innymi może przynieść korzyści zarówno tobie, jak i innym, i pomóc w rozwiązaniu problemów. Bądź otwarta na różne perspektywy i współdziałaj z innymi, aby osiągnąć większy sukces. 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 4 mieczy, 4 denarów, 2 denarów, 6 denarów, 9 kielichów

Aura

To spokojna aura, sprzyjająca odpoczynkowi, regeneracji i wewnętrznej refleksji. Wskazuje na potrzebę znalezienia spokoju i odzyskania sił. Odpocznij, zrelaksuj się i przywróć wewnętrzną harmonię, aby być gotową na nowe wyzwania.

Wyzwanie

Może zbyt mocno trzymasz się pewnych spraw i tracisz szerszą perspektywę? A może za bardzo skupiasz się na sferze materialnej? Wyzwaniem dla ciebie będzie znalezienie równowagi między posiadaniem a dawaniem. Bądź otwarta na hojność i obfitość, zarówno w sferze materialnej, jak i emocjonalnej.

Cienie

Negatywne energie skupiają się wokół trudności w podejmowaniu decyzji. Może to wynikać z próby dotrzymania zbyt wielu zobowiązań. To może być czas, w którym musisz się skupić tylko na tym, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Chroń swoje granice i naucz się mówić „nie” tam, gdzie to konieczne.

Czas

To podobna wskazówka, łącząca się z twoim wyzwaniem. Karty wskazują, że więcej czasu należy poświęcić na rozwijanie równowagi między dawaniem a przyjmowaniem. Bądź hojna wobec innych i otwarta na wsparcie, ale równocześnie nie zapominaj o własnych potrzebach. Znalezienie harmonii w sferze finansowej pomoże ci poczuć większą stabilność i zadowolenie.

Rada

Uważaj, czego sobie życzysz – możesz to dostać. Dodatkowo w pewnych sprawach należy również ćwiczyć powściągliwość i powstrzymanie się od gromadzenia niepotrzebnych dóbr.

 

Zobacz:
Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Król Mieczy, Paź Buław, 2 buławy, Śmierć, 9 denarów

Aura

To aura sprzyjająca intelektowi i rozsądkowi. Ten miesiąc przynosi wyraźną klarowność myśli i możliwość prowadzenia i wpływania na innych. Wykorzystaj swoje umiejętności komunikacyjne i analityczne, aby osiągnąć swoje cele i inspirować innych.

Wyzwanie

Być może brakuje ci doświadczenia i odczuwasz w związku z tym niepewność? Wyzwaniem dla ciebie będzie nauka oraz pokonanie swoich wątpliwości i niedostatków. Nie bój się podejmować nowych wyzwań i zdobywać nowych doświadczeń, tylko tak możesz się rozwijać.

Cienie

Niestabilność i niezdecydowanie mogą powodować konflikty. Wstrzymywanie się od podejmowania decyzji może skutkować brakiem równowagi. Ważne jest, byś była świadomą tego, do czego zmierzasz i podejmowała decyzje z większą pewnością i zaufaniem.

Czas

W kalendarzu warto znaleźć miejsce na refleksje i odkrywanie swojej wewnętrznej siły. To jest czas, w którym powinnaś przeprowadzić niezbędne zmiany i pozbyć się tego, co już ci nie służy. Przemiana może przynieść nowe możliwości i wzrost, dlatego bądź gotowa na zmiany i otwórz się na nowe doświadczenia.

Rada

Nie potrafisz dostrzec dobra wokół siebie? Czujesz się zmęczona? Być może nadszedł czas, aby zmienić swoje nastawienie. Trawa zawsze wydaje się bardziej zielona po drugiej stronie.

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Król Mieczy, 3 denarów, 5 mieczy, Księżyc, 5 kielichów

Aura

Aura sprzyjać będzie logicznemu myśleniu i umiejętności podejmowania decyzji. To czas by wykorzystać swoją mądrość i analityczne umiejętności, by stawić czoło wyzwaniom. Bądź asertywna i podejmuj działania oparte na logicznym rozumowaniu, aby osiągnąć sukces w tym miesiącu.

Wyzwanie

Trudnością do pokonania może być współpraca na tle zawodowym. Nie wszyscy będą nastawieni na wspólny cel i partnerstwo, większość osób w twoim otoczeniu może być skupiona głównie na sobie. Wyzwaniem będzie znalezienie nowych sposobów na udaną współpracę, dlatego bądź gotowa na naukę oraz rozwój, a także nie zaniedbuj życia osobistego kosztem pracy.

Cienie

W lipcu mogą się pojawić konflikty, wynikające z trudności w komunikacji. Unikaj niezdrowych konfrontacji i skup się na konstruktywnych rozwiązaniach. Zademonstruj swoją elastyczność i otwartość na różne perspektywy, aby rozwiązywać problemy z sukcesem. Pamiętaj, że nie warto poświęcać swojego cennego czasu i energii na walkę z wiatrakami.

Czas

Poświęcić więcej czasu na rozwijanie swojej intuicji i łączenie się z wewnętrzną mądrością. Księżyc przynosi także potrzebę eksploracji ukrytych uczuć i podświadomych motywacji. Bądź świadoma swoich emocji i pozwól sobie na głębokie zrozumienie samej siebie.

Rada

Przy tylu konfliktach nic dziwnego, że niosą one smutek i trudności. Pozwól sobie na jego przeżycie, zamiast wyparcie i przyjmij swe emocje z otwartym sercem. Być może będziesz musiała odpuścić pewne rzeczy lub pożegnać niektórych ludzi, aby móc otworzyć się na nowe możliwości.

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 7 mieczy, 6 kielichów, Paź Buław, 7 buław, 6 mieczy

Aura

Aura wskazuje na niejasne sytuacje i potrzebę głębszego zrozumienia samej siebie. Możesz mieć ochotę uciekać przed problemami, licząc, że rozwiążą się same. Otoczy cię podstępna i nieszczera energia, dlatego możesz być zmuszona by wykazać się sprytem i odkryć, co się naprawdę dzieje wokół ciebie. Nie daj się zaślepić innym i dbaj o swoje wewnętrzne światło.

Wyzwanie

Czasem wystarczy zmiana perspektywy, by uporać się z problemem. To czas, by wyciągnąć lekcje z przeszłości, by uchronić siebie od powtarzania starych błędów. Może będziesz musiała także dokonać ważnego wyboru, a wtedy pamiętaj, by wybrać z serca to, czego naprawdę pragniesz. Nie obawiaj się zmian i bądź na nie gotowa.

Cienie

Być może brakuje ci pewności siebie, co może wynikać z poczucia niedoskonałości bądź braku doświadczenia. Zdobywanie nowych umiejętności, bądź odnalezienie mentora może znacząco ci pomóc radzenie sobie z negatywnymi stronami. Ważne jest, abyś pozwoliła sobie na popełnianie błędów i uczenie się z nich, aby rozwijać siebie i swoje talenty.

Czas

Więcej czasu powinnaś przeznaczyć na samą siebie. Ćwicz samodyscyplinę – nie pal, nie otwieraj kolejnej czekolady, wypij więcej wody… wykorzystaj ten czas, by osiągnąć postęp w ważnych obszarach swojego życia. Jesteś swoim najważniejszym projektem, nie zaniedbuj go.

Rada

Otwórz się na współpracę i komunikację z innymi. Szukaj harmonijnych relacji, wymieniaj się pomysłami i perspektywami – czas na nowe inspiracje.

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, Król Denarów, 4 denarów, 8 mieczy

Aura

To aura pełna pięknych emocji, sprzyjająca rozwijaniu uczuć, radości i twórczym inspiracjom. To mocno emocjonujący czas, w którym masz możliwość zrozumienia ich na o wiele głębszym poziomie niż dotychczas. To także symbol młodości, dzieci oraz zakochania…

Wyzwanie

Wyzwania, które przed tobą, są w głównej mierze skupione na sferze materialnej. To czas, by wyjść poza strefę komfortu i otworzyć się na nowe możliwości. Przywiązanie do rutyny zdecydowanie ci nie służy, dlatego pozwól sobie na elastyczność i eksperymentowanie, by rozwijać swoje skrzydła jeszcze bardziej.

Cienie

Jest tu wiele wewnętrznych blokad do pokonania. Mogą one wynikać z uczucia utraty kontroli lub utknięcia w rutynie. Może być konieczne przybranie bardziej elastycznej postawy i zmiana perspektywy – zarówno w sferze materialnej, jak i emocjonalnej.

Czas

Wolny czas przeznacz na refleksję, wiedzę i samorozwój. Powinnaś znaleźć więcej czasu na zdobywanie nowych umiejętności. Warto eksplorować nowe obszary w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami i skupić się na rozwoju, głównie swojej intelektualnej strony.

Rada

Bądź otwarta na możliwość współpracy z innymi i szukaj wsparcia w sytuacjach, w których tego potrzebujesz. Nie musisz przechodzić przez trudności samotnie. Równocześnie rada ta może wskazywać na konieczność ponownego spojrzenia na swoje własne przekonania i postrzeganie wartości, zwłaszcza w sferze materialnej.

 

Może też cię zaskoczy:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

 

TAGI

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ