Sunday, May 19, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Na co uważać?

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Na co uważać?

Co przyniesie kwiecień 2023?

Horoskop miesięczny kwiecień 2023

Jak odpocząć w kwietniu? / fot. Houcine Ncib / Unsplash

Czego możesz się spodziewać w kwietniu? Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 skupia się na dyscyplinie i porządkach. W tym miesiącu możesz zawalczyć o pozycję liderki, wyznaczyć sobie cele i dążyć do ich spełnienia z determinacją. Postaw na to, co podpowiada ci rozum. Sprawdź, jak odpoczywać w miesiącu pełnym nowych wyzwań

 

Horoskop miesięczny kwiecień 2023 – czas na działanie i nowe cele

Liczba kwietnia – 4 – jest przypisana karcie Cesarza, która symbolizuje stabilność, kontrolę, władzę i zorganizowanie. Można oczekiwać, że kwiecień będzie związany z zdyscyplinowaniem, porządkiem i skupieniem na celu.

Kwiecień to również dobry czas na wszelkie przedsiębiorcze decyzje oraz przejmowanie roli lidera. Warto wyznaczyć sobie nowe cele i wykonywać wszelkie zadania z determinacją i skutecznością. Karta Cesarska symbolizuje także ojca i opiekuna – to dobry czas, by pogłębić relację z ojcami, opiekunami bądź mentorami. Wszelkie decyzje w tym miesiącu lepiej podejmować z poziomu logicznego rozumu niż z emocjonalnego serca.

 

Sprawdź koniecznie:
Horoskop miesięczny: Maj to czas zadbania o siebie. Co twoje ciało chce ci przekazać?

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Paź Kielichów, Pustelnik, Świat, 6 mieczy, 4 buław

Aura miesiąca

W kwietniu możesz odczuwać pewien niedosyt, zwłaszcza kiedy mowa o zaspokojeniu potrzeb emocjonalnych. Możesz wydawać się zdezorientowana, a momentami znudzona. Być może otoczenie nie do końca rozumie twoje potrzeby. Nawiązywanie nowych znajomości czy pogłębianie starych będzie się wydawać wyjątkowo problematyczne.

Wyzwania

Największą przeszkodą w kwietniu może być odnalezienie wewnętrznego spokoju i równowagi emocjonalnej. Możesz czuć się osamotniona i zablokowana, zwłaszcza w kwestiach budowania relacji. Oszczędzaj swoje siły i postaraj się uzbroić w więcej pokładów cierpliwości. Nie zniechęcaj się zbyt łatwo, zwłaszcza w stosunku do innych ludzi.

Otoczenie

Chaotyczna energia może prowadzić do niepokoju i niepewności. Jeśli bliskie ci osoby przebywają za granicą, możesz odczuwać tęsknotę mocniej niż zwykle. Zamiast udawać, że ze wszystkim sobie radzisz, otwórz się przed bliską osobą i poproś o pomoc. Postaraj się odnaleźć swoje wewnętrzne źródła siły, aby przetrwać ten okres niepewności.

Relaks

Twoje myśli i emocje sprawiają, że możesz mieć trudności z odpoczynkiem i całkowitym zrelaksowaniem się. Aby to naprawić, warto odpuścić myśli o przeszłości i skupić się na teraźniejszości. Skoncentruj się na technikach relaksacyjnych, takich jak joga, medytacja czy spacery na łonie natury.

Rada

Musisz być wytrwała i zdeterminowana, jeżeli chcesz osiągnąć swoje cele. Działaj zdecydowanie, przejmij kontrolę nad tym ,co się dzieje wokół ciebie i nie pytaj nikogo o zgodę. Wykorzystaj swoją wewnętrzną siłę, by walczyć o to, na czym ci zależy i spełniać swoje marzenia.

 

Zobacz też: Twój Księżycowy Znak Zodiaku – jak wpływa na twoją emocjonalność i życie rodzinne?

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Diabeł, 9 buław, 2 mieczy, As Mieczy, Rycerz Kielichów

Aura miesiąca

To może być miesiąc pełen niebezpiecznych pokus – zaczynając od imprez i używek, a kończąc na romansach, bądź toksycznych i niekonwencjonalnych związkach. Będziesz zmuszona poddać próbie siłę woli, wytrwałość i zdolność radzenia sobie ze wszystkimi przeszkodami. To czas, w którym jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko może pójść po twojej myśli. Jednak swoje decyzje musisz opierać na rozsądku, a nie chwilowej zachciance.

Wyzwania

Wyznaczanie granic, odsłonięcie się i zaufanie – w tych aspektach mogą pojawić się pewne utrudnienia. Być może ciężko ci zaufać komuś nowemu, bo wciąż pamiętasz o krzywdach z przeszłości? Może brak ci asertywności i pozwalasz sobie wchodzić na głowę? W tym miesiącu warto pokonać swoje ograniczenia i zawalczyć z przeciwnościami losu lub wewnętrznym poczuciem zagrożenia.

Otoczenie

Kwiecień jest czasem chaosu i niezdecydowania. Mogą wystąpić problemy w komunikacji i trudności w relacjach z innymi. W tym czasie warto być ostrożną i dokładnie zważać na słowa, zarówno te wypowiedziane, jak i usłyszane. To nie jest dobry miesiąc na podejmowanie ważnych decyzji, niektóre sprawy mogą wymagać jeszcze dokładniejszego przemyślenia.

Relaks

Kierunek, w którym powinnaś poszukiwać sposobów na relaks ma związek z twoim intelektem. Niech to będzie czas na pogłębianie wiedzy, nowe podcasty, czytanie książek, burzliwe dyskusje, a także poszukiwaniu nowego, rozwijającego hobby i nowych inspiracji.

Rada

Bądź ostrożna w podejmowaniu decyzji i unikaj impulsywnych działań. W kwietniu spróbuj znaleźć równowagę między emocjami a rozumem i podejmuj tylko przemyślane kroki. Lepiej postawić na rozsądek niż na emocje, gdyż te ostatnie mogą w tym miesiącu zwieść cię na manowce.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 7 kielichów, Koło Fortuny, 2 buław, Śmierć, Król Mieczy

Aura miesiąca

Kwiecień to czas niezdecydowania z lekką mieszanką niezadowolenia. Boisz się wybrać jedną drogę, bo wiesz, że inne drzwi zamkną się wtedy bezpowrotnie. Jednak stanie w miejscu nie wprawia cię w lepszy humor ani nie rozwija. W tym miesiącu warto spokojnie zastanowić się nad swoimi celami i celebrować te sukcesy, które już osiągnęłaś.

Wyzwania

Możesz doświadczać wielu niespodziewanych zmian, które istotnie wpłyną na twoje życie. Na większość z nich niestety nie masz większego wpływu, więc nie próbuj na siłę ich kontrolować. Postaraj się być bardziej elastyczna i z uśmiechem dostosować się do nowych okoliczności.

Otoczenie

Mogą pojawić się sytuacje, które będą od ciebie wymagać podjęcia wyboru między dwoma opcjami. Nie zawsze dasz radę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zachowaj ostrożność i przemyśl wszystkie możliwości zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Relaks

Wewnętrzny spokój może przynieść ci pozbycie się reliktów przeszłości. To może być wyrzucenie pamiątek po byłych, przegląd szafy albo książek, które od wielu lat goszczą na „półce wstydu” czekając na przeczytanie. Dzięki fizycznemu oczyszczeniu, odświeżysz swój umysł i energię. W ten sposób zrobisz miejsce dla nowych doświadczeń i lepiej dostosujesz się do nadchodzących zmian.

Rada

To miesiąc, w którym lepiej odłożyć emocje na bok i skupić się na rozsądku i intelekcie. Do każdej ze spraw podejdź w sposób logiczny, kieruj się też swoją prawdą i uczciwością.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, Królowa Denarów, Kochankowie, 5 mieczy, Paź Denarów

Aura miesiąca

Kwiecień będzie miesiącem pełnym pozytywnych zmian. Spodziewaj się niespodziewanego i nie próbuj wszystkiego kontrolować, po prostu przystosuj się do nowych okoliczności i płyń z prądem. To także dobry czas na porządki i pozbycie się rzeczy, które są ci zbędne.

Wyzwania

Trudności, jakim być może będziesz musiała stawić czoła, mogą mieć związek z finansami. Najlepiej przygotować się na nie przez kontrolowanie swoich wydatków, lepsze zarządzanie budżetem i znalezienie sposobów na oszczędzanie pieniędzy.

Otoczenie

Miłość wisi w powietrzu, może sugerować nowy związek lub pogłębienie już istniejącego. To może być także czas, w którym będziesz musiała dokonać wyboru. Decyzja może dotyczyć dwóch partnerów, wartości, które są dla ciebie ważne w związku, bądź przeniesienia związku na wyższy poziom, np. wspólne zamieszkanie.

Relaks

Wewnętrzny spokój osiągniesz, jeśli dasz sobie trochę czasu w samotności na refleksje dotyczące tego, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Staraj się unikać wszelkich dramatów, zwłaszcza tych, które ciebie nie dotyczą. Nie ma sensu poświęcać swojej energii na sprawy z góry przegrane. Postaraj się pozbyć żalu za przeszłością i zrób miejsce dla nowych zmian, pomysłów i perspektyw. Wtedy odetchniesz i naprawdę się zrelaksujesz.

Rada

Uważaj, na co poświęcasz swój czas i energię. Skup się tylko na tych celach, które naprawdę są dla ciebie ważne. Próbuj unikać rozpraszaczy.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 10 denarów, 4 mieczy, 4 denarów, 2 kielichów, 2 buław

Aura miesiąca

W tym miesiącu możesz poczuć się niestabilnie, zwłaszcza w kwestii finansowej. To sygnał, by uważniej zarządzać swoim budżetem i nie podejmować zbyt dużego ryzyka. W kwietniu mogą pojawić się nieporozumienia rodzinne, dlatego zważaj na słowa i unikaj tematów finansowych.

Wyzwania

Największym wyzwaniem mogą się okazać dolegliwości fizyczne, np. bóle głowy lub problemy z koncentracją. Może być ci ciężko w pełni się zrelaksować – dużo skomplikowanych emocji, a także brak czasu na odpoczynek to główne przeszkody do pokonania. Jeśli to z tobą rezonuje, warto poszukać wsparcia lub porady, aby lżej przejść przez ten czas.

Otoczenie

Otoczenie może wywierać na ciebie presję, zwłaszcza w kwestiach finansowych. Może gonią cię projekty? A może ktoś namawia cię do wspólnego biznesu, do którego nie jesteś przekonana? Słuchaj uważnie swojej intuicji i nie podejmuj pochopnie żadnych decyzji.

Relaks

Codzienne obowiązki sprawiają, że możesz poczuć się znużona i przytłoczona, co utrudnia relaks i odpoczynek. Zamiast szukać ukojenia wśród innych ludzi, najbardziej odpoczniesz, gdy nauczysz się sama wyciszać. Mogą w tym pomóc różne techniki relaksacyjne: medytacja, joga lub czas spędzony na łonie natury.

Rada

Najlepszym sposobem na przetrwanie kwietnia będzie skupienie się na swoich celach i wytrwałości w ich osiąganiu. Możesz być skłonna do porzucania swoich planów lub łatwo się zniechęcać, ale właśnie teraz jest czas, by dać z siebie wszystko. Dąż do swoich celów z determinacją i zdecydowaniem.

 

Przeczytaj również: Kosmogram – jak Merkury ukształtował twoje życie?

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Koło Fortuny, Rycerz Buław, Królowa Buław, As Kielichów, 2 mieczy

Aura miesiąca

Otaczająca cię energia w kwietniu wydaje się być niepewna. Mogą pojawić się nieoczekiwane zmiany lub trudności, których nie sposób przewidzieć, bo nie zależą one od ciebie ani twoich działań. Kwiecień będzie od ciebie wymagał elastyczności, odpuszczenia kontroli i zaakceptowania tej niepewności i ryzyka.

Wyzwania

Twoim wyzwaniem będzie pozostanie stanowczą, asertywną i bardziej świadomą swoich granic. Może pojawić się ktoś w twoim otoczeniu, kto będzie próbował cię zdominować lub narzucić swoje zdanie. Dlatego ważne jest, byś była gotowa jasno komunikować swoje potrzeby i bronić swojego stanowiska.

Otoczenie

To nie będzie dobry miesiąc na towarzyskie relacje. W twoim otoczeniu może pojawić się ktoś, prawdopodobnie kobieta, kto nie ma na ciebie korzystnego wpływu. Warto być ostrożną przy wyborze osób, które towarzyszą ci w tym czasie i które obdarzasz zaufaniem. Uważaj, by nie dać się wplątać w cudze dramaty.

Relaks

Jako sposób na relaks, karty sugerują zajęcie się swoimi emocjami i potrzebami. Twoje zdrowie psychiczne może bardziej potrzebować zaopiekowania niż ciało. Warto wybrać się na masaż lub medytację, a także poświęcić więcej czasu na rzeczy, które cię wyciszają i sprawiają ci przyjemność.

Rada

Zachowanie równowagi, dążenie do wewnętrznego spokoju, pozytywne nastawienie i bycie ze sobą w zgodzie podczas podejmowania ważnych decyzji to najlepsza możliwa droga. Nie warto podejmować ich zbyt pochopnie, ale też nie wato długo zwlekać, kiedy trzeba coś zrobić. Poświęć ten miesiąc na refleksje i weź pod uwagę różne punkty widzenia, zanim zdecydujesz się na nową drogę.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 9 buław, Kochankowie, 6 kielichów, 2 denarów, Mag

Aura miesiąca

Energia wydaje się dość skomplikowana i trudna do przewidzenia. Pewne sprawy mogą się opóźniać, co może utrudnić ci niektóre działania. Jednocześnie pojawią się przed tobą okazje, które będą wymagać opuszczenia gardy i zaufania. Pamiętaj, nie ma sensu doszukiwać się zagrożeń tam, gdzie ich nie ma, ale nadmierne zaufanie również nie jest wskazane. Spróbuj znaleźć w tym wszystkim balans, zaufać sobie i swojej intuicji.

Wyzwania

To, o co być może będziesz musiała zawalczyć, ma najpewniej związek z relacjami miłosnymi. Karty sugerują, że możesz stanąć przed ważnym wyborem, przez co możesz czuć się rozdarta i zdezorientowana. Jeśli twoja decyzja będzie płynąć prosto z serca, wszystko ułoży się tak, jak powinno być.

Otoczenie

W twoim otoczeniu może niespodziewanie pojawić się ktoś z przeszłości, o kim zapewne wolałabyś zapomnieć. Przez tę aurę nawiązywanie nowych znajomości może być zablokowane do czasu oczyszczenia atmosfery i zamknięcia rozdziałów z przeszłości. Ta sytuacja może wymagać od ciebie więcej czasu na przemyślenia. Warto w tej kwestii zaufać sobie, a nie opiniom innych.

Relaks

W kwietniu popracuj nad swoim zarządzaniem czasem i spróbuj zrównoważyć pracę i odpoczynek. Zaplanuj wizytę u masażystki, kosmetyczki, czy wakacyjny wyjazd. Jeśli nie zaczniesz poświęcać czasu na odprężenie, istnieje ryzyko, że wpadniesz w pułapkę przemęczenia i wypalenia.

Rada

Korzystaj z intuicji, zaufaj sobie i swoim umiejętnościom do osiągnięcia celów. Bądź kreatywna, innowacyjna i zdolna do podejmowania szybkich decyzji. Masz w sobie dużo siły i determinacji, by rozpocząć coś nowego i podążać za swoimi marzeniami.  Nie zwlekaj, a już w tym miesiącu poczujesz smak sukcesu.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 3 denarów, Arcykapłanka, 10 kielichów, 10 mieczy, 10 buław

Aura miesiąca

Nie wszyscy wokół ciebie będą doceniać, jak wiele z siebie dajesz. Karty sugerują dość egoistyczne nastawienie i otoczenie, z którym ciężko się porozumieć. To czas, w którym również nauka może być utrudniona, a finanse mogą potrzebować lepszego zarządzania.

Wyzwania

Wyzwanie, jakie czeka na ciebie w kwietniu, to sugestia, by zwrócić większą uwagę na swoją duchowość i wewnętrzny rozwój. To może oznaczać, że będziesz potrzebować więcej czasu dla siebie w samotności. Być może będziesz musiała czasem odciąć się od zewnętrznego świata i pobyć w odosobnieniu.

Otoczenie

To przejściowy czas, w którym może pojawić się niezgoda i problemy z komunikacją. W kartach unosi się energia niezrozumienia i niedocenienia. Niektóre relacje mogą wymagać więcej czasu i cierpliwości, aby się uzdrowić.

Relaks

Bez dwóch zdań potrzebujesz uwolnić się od stresu i niepokoju, a także odciąć od natłoku negatywnych myśli. Poradziłaś sobie w ostatnim czasie z wieloma trudnościami. Najgorsze jest już za tobą, choć możliwe, że wciąż odczuwasz skutki tego okresu. Dla odprężenia skup się mocniej na sferze fizycznej, która wzmocni twoją kondycję i odporność psychiczną.

Rada

Zachowaj spokój i umiar, a wyzwania staraj się traktować jak szanse na naukę i rozwój, nie zaś jak koniec świata. Karta może sugerować potrzebę znalezienia kogoś, kto pomoże ci radzić sobie z trudnościami i wspierać cię w trudnych momentach.

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Wisielec, Gwiazda, Rycerz Buław, Paź Mieczy, Głupiec

Aura miesiąca

To czas spokoju, refleksji i przemyśleń. Możliwe, że poczujesz się „zawieszona” między dwoma światami lub sytuacjami. Nic dziwnego, jeśli potrzebujesz czasu, aby się zdecydować, w którą stronę chcesz iść. Wykorzystaj ten czas, aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i zastanowić się, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Wyzwania

Wyzwania, jakie na ciebie czekają, to walka ze sobą i swoimi myślami. Może straciłaś wiarę w siebie lub pokłóciłaś się z przyjaciółką. Karty sugerują, że pewne plany będzie trzeba odłożyć na później, co może sprawić, że poczujesz się rozczarowana. Nie trać wiary i nadziei – to twoje największe wyzwanie.

Otoczenie

Uważnie obserwuj ludzi, z którymi spędzasz czas. Nie wszyscy mogą mieć na ciebie korzystny wpływ. Zastanów się, kto rzeczywiście jest wspierający, a kto nie. Możliwe, że będziesz musiała się zdystansować od niektórych relacji i poszukać nowych, bardziej pozytywnych.

Relaks

Karty sugerują potrzebę aktywności fizycznej, rozładowania stresu i napięcia poprzez ruch. Możliwe, że potrzebujesz wyjścia z domu, spędzenia większej ilości czasu na świeżym powietrzu i odnalezienia sportu, który sprawi ci prawdziwą przyjemność.

Rada

Pewne rzeczy mogą wydawać ci się niejasne, bez poczucia jasnego celu lub kierunku. Karty radzą, by podejmować działania, które pomogą ci lepiej poznać siebie i świat. Sugerują także konieczność wyjścia poza swoją strefę komfortu i próbowania nowych rzeczy.

 

Może cię zainteresować: Rok osobisty 2023. Jak go obliczyć, by wiedzieć na co uważać przez najbliższe miesiące?

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Kochankowie, Świat, As Buław, Rycerz Mieczy, Król Denarów

Aura miesiąca

Sprawy miłosne mogą zburzyć kwietniowy spokój. W sferze związkowej mogą pojawić się trudności, dlatego bądź szczególnie ostrożna i skup się na budowaniu głębokiej więzi. Możesz też poszukać nowych relacji, które będą pozytywnie wpływać na twoje życie. Być może jest to także energię zawieszenia, w której zwlekasz z podjęciem ważnej decyzji, bądź czekasz, aż ktoś podejmie ją za ciebie.

Wyzwania

Przeszkody mogą się pojawić, jeśli będziesz zwlekać z domknięciem niektórych spraw. Biorąc na siebie zbyt wiele obowiązków, możesz stracić nad nimi kontrolę. Dlatego też warto przemyśleć swoje cele i strategię oraz nie obiecywać więcej, niż jesteś w stanie zrobić.

Otoczenie

Możesz oczekiwać ogromu wsparcia i pomocy ze strony swojego najbliższego kręgu. Będą cię inspirować, nakręcać do działania i służyć dobrą radą. Warto jednak pamiętać, że to ty jesteś odpowiedzialna za swoje decyzje i działania, więc nie należy w całości polegać tylko na innych.

Relaks

Nie jest ważne, w jaki sposób się zrelaksujesz, ważne jest, by w ogóle znaleźć na to czas. Oderwij się od swoich codziennych obowiązków i znajdź chwilę dla siebie. To zwiększy twoją efektywność i doda ci niezbędnej energii.

Rada

To, na czym warto się skupić, to ciężka praca. Pozostań uziemiona i bądź świadoma, w co wkładasz swoją cenną energię. Inwestuj mądrze, uzbrój się w cierpliwość, a stworzysz solidne fundamenty pod swój przyszły sukces.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Wisielec, 4 buław, Diabeł, 8 mieczy, Słońce

Aura miesiąca

Ten miesiąc wydaje się spokojny, choć możesz mieć uczucie, jakby wszystko stanęło w miejscu. To czas skłaniający ku refleksji, by przemyśleć co w twoim życiu działa, a co już nie. Odpuść to, co już ci niepotrzebne. Być może będziesz musiała zdobyć się na poświęcenie, by osiągnąć swoje cele i wyciągnąć ważną lekcję. Wszystko to jednak prowadzi do odnowy sił i zmiany perspektywy na lepszą.

Wyzwania

Przed tobą mogą się pojawić trudne decyzje finansowe. Bądź szczególnie ostrożna jeśli chodzi o zarządzanie swoimi pieniędzmi. Nie pozwól także, by kwestie finansowe poróżniły twój związek albo najbliższe otoczenie. Najlepiej w tym miesiącu unikaj tych tematów.

Otoczenie

Najbliższy krąg może być pełen pokus – od zachęcania do imprez, używek, nielegalnych inwestycji po niekonwencjonalne związki. Sytuacje z pozoru przyjemne, mogą w dłuższej perspektywie spowodować kłopoty albo uczucie bycia w pułapce. Nie podejmuj pochopnie decyzji, kierując się chwilową zachcianką. Bądź uważna na potencjalnie toksyczne relacje.

Relaks

Lęki, stres i negatywne nastawienie nie pozwalają ci się w pełni odprężyć i zrelaksować. Zrób wszystko, co w twojej mocy, by uwolnić się ze swoich ograniczeń. Zamiast na problemach, skup się na rozwiązaniach. Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia – nie bój się o nie poprosić.

Rada

Karty mówią, by poszukać radości w swoim życiu i zacząć myśleć optymistycznie. Skup się na zaletach i pozytywnych stronach, niezależnie od tego, z jakimi przeszkodami się mierzysz. Każda przeszkoda daje szansę do wzrostu. Otwórz się na nowe doświadczenia i znajdź czas, żeby doceniać piękno wokół siebie.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Wisielec, Król Denarów, Wieża, 8 buław, 3 denarów

Aura miesiąca

Kwiecień to czas na przebudzenie i ruszenie do działania. Nawet jeśli nie widać zmian wokół ciebie, to na pewno zaszły one w tobie. To przypływ nowych sił i odświeżonej perspektywy. Korzystaj z tej energii. Z determinacją i entuzjazmem weź się do działania.

Wyzwania

Trudności, z którymi możesz się mierzyć, będą najprawdopodobniej dotyczyły spraw zawodowych i finansowych. Uważaj na ryzykowne inwestycje i robienie rzeczy wbrew sobie, gdyż nie doprowadzi cię do niczego dobrego. Karty mogą sugerować także, że strefa finansów przesłania ci inne ważne wartości w życiu, które zaniedbujesz.

Otoczenie

To może być burzliwa strefa, pełna nieoczekiwanych zmian w relacjach oraz kryzysów. Jest duża szansa, że zakończysz pewne znajomości z powodu napięć, które między wami powstały. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – to po prostu czas transformacji i burzenia tego, co już nieaktualne bądź toksyczne, by zrobić miejsce na coś nowego i lepszego.

Relaks

Ruch, impreza i podróż. To nie czas na leżenie i opalanie się na plaży. To energia, która pcha do przodu i ładuje baterie, gdy jesteś w ruchu. Spędzaj czas z najbliższymi, zorganizuj spontaniczny wypad na miasto czy wakacje, imprezuj i zapomnij o codziennych obowiązkach, a wrócisz odmieniona i pełna energii.

Rada

Pielęgnuj swoje talenty i pracuj nad swoim rozwojem, ulepszając siebie – osiągniesz lepsze efekty w pracy i życiu prywatnym. Nie bój się ciężko pracować i nie porzucaj swoich celów. Potrzeba czasu, by spełnić twoje ogromne ambicje.

 

Sprawdź także: Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ