Friday, July 19, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny na grudzień 2023. Tych 5 znaków zodiaku przyciągnie nieodpowiednich partnerów

Horoskop miesięczny na grudzień 2023. Tych 5 znaków zodiaku przyciągnie nieodpowiednich partnerów

Sprawdź swój horoskop miesięczny na grudzień 2023

mężczyzna w brokatowym makijażu obejmuje twarz kobiety

Horoskop miesięczny na grudzień 2023. Sprawdź, kogo przyciągniesz swoją aurą

Czy miłość wisi w powietrzu? Czy jednak to czas na ofiarowanie jej sobie? Sprawdź, co mają do powiedzenia karty na temat nowej miłości

 

Sprawdź, co czeka cię w 2024 roku:
Horoskop: Na 2024 rok obierz nowy cel. Jakie przeszkody możesz napotkać?

 

Horoskop miesięczny – grudzień 2023: wyzwania, zmiany, cierpliwość

Liczba grudnia – 12 – jest przypisana karcie Wisielca.
Często symbolizuje przejście, poświęcenie, czy też czas próby. Łączy się ze zmianą perspektywy, a także potrzebą oderwania się od życia codziennego.
Grudzień może być czasem nieoczekiwanych zmian, wyzwań a nawet trudności. Aby przejść suchą nogą po wodzie, należy uzbroić się w cierpliwość i być elastyczną wobec zmian, nawet jeśli są one trudne do zrozumienia w danym momencie. To również moment refleksji nad własnym życiem, celami i wartościami.

Pamiętaj, że interpretacje Tarota są subiektywne i symboliczne, a horoskop jest ogólnym zobrazowaniem energii miesiąca. Twoje indywidualne doświadczenia mogą różnić się w zależności od wielu czynników.

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Cesarzowa, Sprawiedliwość, Umiarkowanie, Diabeł, Głupiec

Aura miłosna

Twoja aura jest pełna siły i pewności siebie. Silnie związana z płodnością, obfitością, opieką i kontrolą. W miłości emanujesz silną i opiekuńczą energią. Możesz u innych wzbudzać zazdrość i pożądanie.

Co przyciągasz?

Możesz przyciągać partnerów, którzy szukają stabilności i oparcia. Pragniesz uczciwego i rozsądnego związku, gdzie partnerzy są równo traktowani. Życzysz sobie równowagi i harmonii, a traktowanie z siebie szacunkiem i uwzględnianie swoich potrzeb w związku stawiasz na pierwszym miejscu.

Na horyzoncie

Znalezienie partnera w najbliższym czasie może być wyzwaniem. Partnerzy wokół ciebie mają zbyt zróżnicowane temperamenty i charaktery, byś mogła z nimi stworzyć harmonijną parę. To dosyć kapryśna aura, w której brakuje rozwagi, cierpliwości i opanowania. To nie znaczy, że powinnaś zaprzestać poszukiwań, ale może szukasz w niewłaściwych miejscach? Miejsca pełne używek i alkoholu są wyjątkowo niewskazane, podobnie jak niekonwencjonalne relacje np. „friends with benefits” – w ten sposób na pewno nie znajdziesz miłości, a jedynie możesz wpakować się w coś toksycznego.

Rada dla Barana

Podejdź do sytuacji z otwartym umysłem, nie skupiaj się na długich rozważaniach, wyliczając kolejne za i przeciw. Bądź spontaniczna, gotowa na nowe doświadczenia i idź za głosem serca.

 

Poczytaj:
Znak zodiaku: Baran – cechy, miłość, dopasowanie

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Siła, Głupiec, 7 kielichów, Rydwan, Śmierć

Aura miłosna

W twojej aurze widać dużo siły charakteru, łagodności i zdolności do panowania nad swoimi wewnętrznymi demonami. Bije od ciebie niezależność i spokój. Wiele osób może bać się twojej siły, a ty sama wydajesz się nie robić przestrzeni dla związków w najbliższym czasie.

Co przyciągasz?

Możesz przyciągać partnerów, którzy głową są wysoko w chmurach. Boją się ryzyka, zobowiązań i brania odpowiedzialności – zwłaszcza jeśli jesteś mamą. Choć mają młodą i żywiołową aurę, to wszystkie poważne kwestie omijają szerokim łukiem, co w przyszłości może doprowadzić do wielu trudności.

Na horyzoncie

Partnerów wokół ciebie jest wielu, ale żaden wydaje się nie spełniać twoich oczekiwań w zadowalającym stopniu. Czujesz się zablokowana i trudno ci wybrać któregoś z nich. Wiesz, że gdy zdecydujesz się na jedne drzwi, pozostałe trzeba będzie zamknąć. Być może w grę wchodzi także kwestia byłych partnerów i niedokończonych spraw.

Rada dla Byka

Nie tkwij w przeszłości, otwórz się na zmiany i pozamykaj te drzwi, które od dawna czujesz, że są nieaktualne.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Umiarkowanie, 6 kielichów, Słońce, As Kielichów, Sprawiedliwość

Aura miłosna

Harmonia i wewnętrzny spokój to coś, co sprawia, że w grudniu jesteś wyjątkowo atrakcyjna dla potencjalnych partnerów. Nie dajesz się łatwo ponosić emocjom i doskonale nad nimi panujesz, potrafisz znaleźć kompromis, a także dostosować się do wielu sytuacji, w zależności od potrzeb swoich i drugiej strony.

Co przyciągasz?

Pragniesz doświadczać głębokich i radosnych doświadczeń w związku. Szukasz prawdziwej satysfakcji i spełnienia, nie zadowolisz się pół-środkami. Przyciągasz osoby, które mają podobne doświadczenia z dzieciństwa, wartości rodzinne i pochodzenie.

Na horyzoncie

Jedna z najszczęśliwszych kart sugeruje, że miłość wręcz puka już do twoich drzwi. Jedyne co musisz zrobić, to jej otworzyć – z czystą kartą, szczerością i uczciwością.

Rada dla Bliźniąt

Bądź uczciwa – przede wszystkim wobec siebie. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, cierpliwość w kwestiach miłosnych ci się opłaci.

 

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Arcykapłan, 9 kielichów, Koło Fortuny, Siła, Wisielec

Aura miłosna

Aura wypełniona mądrością, intuicją i głębią uczuć. Emanujesz głębokim zrozumieniem i odczuwaniem miłości. Potrafisz zrozumieć drugą stronę bez konieczności rozmowy, a ta może czuć się przy tobie prawdziwie zaopiekowana.

Co przyciągasz?

W miłości pragniesz odczuwać głęboko, prowadzić angażujące i duchowe rozmowy do późnych godzin, a przede wszystkim szukasz satysfakcji. Wzajemne zrozumienie i wspólne cieszenie się sobą to twoje główne wibracje.

Na horyzoncie

Niestety, karta przeznaczenia sugeruje, że to jeszcze nie ten moment, byś spotkała tego jedynego. Ten proces może wymagać trochę więcej czasu i pracy nad własnym wnętrzem. Przyspieszyć wizytę nowej miłości może praca nad kondycją fizyczną – może spotkasz kogoś podczas porannego joggingu albo na siłowni?

Rada dla Raka

Poczekaj. Spójrz na swoje poprzednie związki z innej perspektywy, by wyciągnąć z nich jak najwięcej lekcji na przyszłość. To dobry czas na samorozwój i lepsze zrozumienie własnych potrzeb.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Księżyc, Świat, 6 kielichów, 8 kielichów, Siła

Aura miłosna

To czas pełen tajemnic, kierowania się intuicją i miłosnych niejasności. Wydajesz się bardzo skryta i nie do końca dajesz się poznać drugiej stronie. Może sama też patrzysz na innych przez pryzmat iluzji? Możesz mieć trudności w otwartym wyrażaniu swoich uczuć i zrozumieniu pragnień drugiej strony.

Co przyciągasz?

Chcesz prawdziwego spełnienia, a jednocześnie szukasz kogoś, kto dzięki swej obecności pomoże ci zakończyć pewne rozdziały z przeszłości. Przyciągasz ludzi odmiennych od siebie, trochę „z innego świata” – może tu chodzić zarówno o zainteresowania jak i osoby z innych kultur. Bliskie też wydają się na ten moment dla ciebie związki na odległość.

Na horyzoncie

Ciężko patrzeć w dal, gdy twoje oczy i myśli wciąż zwrócone są ku przeszłości. Pewne osoby, z którymi już niewiele cię łączy, wciąż wywołują u ciebie skrajne emocje, przez co zamykasz się na poznanie kogoś nowego.

Rada dla Lwa

Pracuj nad swoją wewnętrzną siłą i emocjami. Być może wzmacnianie kondycji fizycznej pomoże ci lepiej zapanować nad swoimi impulsami i myślami.

 

Przeczytaj:
Znak zodiaku: Lew – charakterystyka, związki

 

Horoskop miesięczny Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Umiarkowanie, 9 kielichów, Król Kielichów, 7 kielichów, Śmierć

Aura miłosna

Może być ci trudno zapanować nad swoimi emocjami. Huśtawka nastrojów, przechodzenie ze skrajności w skrajność, sprawia, że możesz poczuć się przytłoczona i zmęczona. Szukasz kogoś kto da ci wytchnienie i satysfakcję, choć sama nie możesz znaleźć spokoju w sobie i nie do końca wiesz, co byś chciała i czego oczekujesz.

Co przyciągasz?

Przyciągasz osoby, przy których nie będziesz musiała się o nic martwić. Osoby, które spełnią twoje pragnienia, jakiekolwiek by one nie były. Życzysz sobie spokoju, satysfakcji i stabilności.

Na horyzoncie

Bez wątpienia znajdzie się ktoś, kto może dać ci to czego szukasz i potrzebujesz. Dojrzały, odpowiedzialny i gotowy na poważny stabilny związek. Pytanie, czy ty na taki jesteś gotowa? Wydajesz się bujać w obłokach, nie mogąc się zdecydować. Boisz się zaangażowania. Działanie i podjęcie decyzji przyniesie ci więcej korzyści niż fantazjowanie.

Rada dla Panny

Oderwij się od przeszłości i zamknij niektóre rozdziały, by móc zacząć pisać nową i piękniejszą opowieść.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Księżyc, Kochankowie, Śmierć, Rycerz Kielichów, Koło Fortuny

 

Aura miłosna

To skomplikowane. Możesz doświadczać trudności miłosnych, dylematów, niejasności i braku harmonii. Pamiętaj, by w takich decyzjach kierować się swoim sercem i intuicją – może one trochę rozjaśnią ci sytuację.

Co przyciągasz?

Przyciągasz niejasne i trudne osoby. Skryte i tajemnicze, które mogą stwarzać pozory zupełnie innych niż w rzeczywistości. Choć sekrety bywają pociągające, pamiętaj, że nie wszystko złoto co się świeci.

Na horyzoncie

To nie jest dobry czas na nowe relacje. Stare i skomplikowane sprawy wciąż czekają na zakończenie i jasne decyzje. Być może utknęłaś w przeszłości, bądź trudno ci się pozbyć niektórych niezdrowych nawyków, które wstrzymują cię przed poznaniem kogoś nowego, kto lepiej by do ciebie pasował. Według kart, to dobry moment byś ten czas spędziła sama na pielęgnowaniu i przypominaniu sobie romantycznych wizji, które snułaś w przeszłości. Nie zadowalaj się byle czym – jeśli pragniesz rycerza na białym koniu, który będzie obsypywał cię kwiatami i komplementami – to na takiego warto poczekać.

Rada dla Wagi

Poddaj się zmianom i nie próbuj mieć nad wszystkim kontroli. Bądź elastyczna i pozwól działać przeznaczeniu.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Królowa Kielichów, Słońce, 7 kielichów, 6 kielichów, Król Kielichów

 

Aura miłosna

Aura emocjonalna wydaje się niejasna i skomplikowana. Być może doświadczasz silnych emocji, przez co masz problem w wyrażaniu i zrozumieniu swoich uczuć lub mieć problemy z empatią w związku. Emocje biorą górę, a przez ich pryzmat ciężko czasem o klarowne spojrzenie.

Co przyciągasz?

Na ten moment przyciągasz do siebie osoby nie do końca zadowolone ze swojego życia, znajdujące się w trudnych momentach. Egocentryków zakochanych w sobie, którzy przysłonią twoje własne światło.

Na horyzoncie

W najbliższej przyszłości może być trudno o spełnienie twoich fantazji i oczekiwań. Bujasz w obłokach i zatapiasz się we wspomnieniach. To dobry czas na refleksje, by analizując swoją przeszłość, wyciągnąć własne lekcje i lepiej zrozumieć to, czego pragniesz. Warto także odnowić kontakty z ludźmi z dawnej przeszłości, być może tam kryje się wskazówka, a nawet miłość.

Rada dla Skorpiona

To czas na poprawę swoich zdolności w kwestii zarządzania swoimi emocjami. Trzymaj je na wodzy i nie pozwól, by kierowały tobą w impulsywny sposób. Praca nad pewnością siebie może ci w tym pomóc.

 

Zobacz:
Znak zodiaku: Skorpion – charakterystyka. Jaki jest i do kogo pasuje?

 

Horoskop miesięczny Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Pustelnik, Wisielec, Arcykapłanka, Sprawiedliwość, Król Kielichów

Aura miłosna

Poczucie osamotnienia sprawia, że odczuwasz silną potrzebę odmiany swojej sytuacji uczuciowej. Nie czujesz się dobrze będąc sama ze sobą i pragniesz otworzyć się na nową miłość. Być może do tej pory, ten stan ci nie przeszkadzał i odczuwasz ogromną potrzebę zmiany, a może właśnie zakończyłaś pewien etap i zbyt szybko szukasz zastępstwa? Pamiętaj, że takie zmiany warto jest wprowadzać bardziej rozważnie niż impulsywnie.

Co przyciągasz?

Osoby zupełnie odmienne od tych, z którymi wcześniej miałaś do czynienia. Szukasz zmiany i wyjścia ze strefy komfortu, przez co mogą ci się trafić wspaniali artyści, ale także ludzie zupełnie odklejeni od rzeczywistości. Bardziej niż stałego w związku na ten moment dostrzegam niekonwencjonalne związki i układy, które w grudniu przyciągasz niczym magnes.

Na horyzoncie

W kontekście miłości osoby, którymi się zainteresujesz, mogą się okazać niezupełnie tym, czego oczekiwałaś. Przez ten brak wewnętrznego spokoju, twoja intuicja może być zaburzona i angażowanie się w niepewne relacje może przynieść ci trudne chwile.

Rada dla Strzelca

Bądź wobec siebie uczciwa i angażuj się w miłość tylko z dobrych i głębokich powodów, nie ze strachu przed samotnością.

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Śmierć, 8 kielichów, 10 kielichów, Arcykapłan, As Kielichów

 

Aura miłosna

To czas transformacji i nowych początków w sferze uczuć, przed którymi wyjątkowo wydajesz się opierać. Możesz doświadczać pewnych trudności, gdyż tkwisz w przeszłości lub w swojej sferze komfortu. Wiedz, że na horyzoncie czeka na ciebie prawdziwe szczęście.

Co przyciągasz?

Po okresie niespełnionych marzeń i iluzji, oczekujesz od miłości czegoś bardziej zdroworozsądkowego. Przyciągasz możliwość odcięcia się od przeszłości i wyruszenia w nową, piękną drogę.

Na horyzoncie

Prawdziwe spełnienie, rodzina, szczęście i poczucie bezpieczeństwa. To wszystko jest w twojej najbliższej przyszłości na wyciągnięcie ręki, jednak musisz otworzyć się na zmiany i spróbować innej, niewydeptanej jeszcze ścieżki. Pamiętaj też, że możesz wykorzystać czas w samotności na samorozwój i lepsze zrozumienie siebie samej.

Rada dla Koziorożca

Otwórz się na nowe emocje i możliwości w miłości. Podchodź z otwartym sercem i pozwól sobie się na nowo zakochać.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 2 kielichów, Sprawiedliwość, Gwiazda, 9 kielichów, Świat

Aura miłosna

Jesteś przepełniona miłością i nie możesz się doczekać, aż się nią z kimś podzielisz. Pragniesz równowagi, bliskości i zrozumienia w związku, a dodatkowo rycerza na białym koniu, który będzie podzielał twoje romantyczne wizje.

Co przyciągasz?

Na ten moment wokół ciebie krąży dość surowa energia, daleka od twoich miłosnych ideałów. Możesz być narażona na szybki powrót na ziemię, z domieszką niesprawiedliwej krytyki. Bądź uczciwa wobec siebie i nie zadowalaj się kimś, kto zupełnie do ciebie nie pasuje.

Na horyzoncie

Na ścieżce miłosnej na razie sporo opóźnień. Skup się w tym czasie na budowaniu relacji przyjacielskich i nie trać nadziei i optymizmu. Masz wokół siebie wspaniałych ludzi, których powinnaś bardziej doceniać. Na prawdziwą miłość jeszcze przyjdzie czas.

Rada dla Wodnika

Poszerzaj horyzonty i nie bój się wychodzić poza swoją strefę komfortu. To czas na poznawanie nowych ludzi – zwłaszcza tych, co są od ciebie fizycznie daleko i z innych kultur.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 4 kielichów, Mag, Diabeł, Koło Fortuny, 9 kielichów

 

Aura miłosna

Być może czujesz się zmęczona i zniechęcona do dalszych poszukiwań. A może masz obecnie tyle na głowie, że miłość to ostatni punkt, nad którym masz siłę rozmyślać? Choć głębsze uczucia wydają ci się teraz dość obce, to wiedz, że ktoś obok próbuje wyciągać do ciebie rękę.

Co przyciągasz?

Przyciągasz osoby, które nie mają ograniczeń i nie chcą się angażować w nic na poważnie. Często to także doskonali manipulatorzy, których urokowi ciężko jest się oprzeć.

Na horyzoncie

Grudzień pomimo twojej zmęczonej aury może być dla ciebie dość intensywny. To niewyjaśnione przyciąganie do niewłaściwych osób, może sprawić ci dużo przyjemności, ale jednocześnie też wpakować cię w kłopoty. Karta Diabła sprzyja niekonwencjonalnym związkom, jednak w dłuższej perspektywie może sprawić, że poczujesz się uwięziona w tym układzie.

Rada dla Ryb

Skup się na tych aspektach życia, które przynoszą ci radość. Doceniaj i bądź wdzięczna, za to co masz i co osiągnęłaś. Spróbuj częściej cieszyć się chwilą.

 

Sprawdź koniecznie:
Horoskop na styczeń 2024: Nowy początek oznacza korzystne zmiany dla tych znaków, które nie boją się podejmować trudnych decyzji

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ