Tuesday, June 25, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny: Miłosny czerwiec odkrywa, co mówią twoje myśli i czego pragnie ciało

Horoskop miesięczny: Miłosny czerwiec odkrywa, co mówią twoje myśli i czego pragnie ciało

Barany powinny pobudzać wszystkie zmysły – zadbać o zapach, smak. Raki zaś powinny postawić na delikatny dotyk i pozwolić partnerowi przejąć kontrolę

zmysłowa kobieta z tatuażem na szyi heart mind

Odkryj swoją seksualną aurę / fot. Canva

Seks nie z tej ziemi, a może chwila wytchnienia? Dowiedz się, który znak potrzebuje więcej czasu by zaufać, otworzyć się, a który powinien zdobyć się na odwagę i wyjść z inicjatywą. Dowiedz się jakie wskazówki karty mają dla twojego znaku. Horoskop miesięczny na czerwiec ułożyła Anita Kostana

 

Miłosny horoskop miesięczny – czerwiec 2023: pasja, uczucia, romantyzm

Liczba miesiąca – 6 – jest przypisana karcie Kochanków, która symbolizuje miłość, harmonię, równowagę i współpracę. W kontekście aury miesiąca, wskazuje na czas, w którym miłość i harmonia będą kluczowe dla naszych relacji i dobrej energii wokół nas. Możliwe, że będziemy bardziej otwarci na nowe związki i nawiązywanie kontaktów z ludźmi, którzy pasują do naszej wibracji. Czerwiec potencjalnie może być pełen pasji, uczuć i romantyzmu.
Karta Kochanków jest także związana z podejmowaniem decyzji.

Jeśli wahasz się pomiędzy dwoma drogami, zwłaszcza w kontekście miłosnym, to istotne jest byś podejmowała decyzje sama, kierując się sercem. Nie pozostawiaj niczego losowi, tylko weź odpowiedzialność za swoje wybory, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

 

Czy coś się sprawdziło?
Horoskop miesięczny: Maj to czas zadbania o siebie. Co twoje ciało chce ci przekazać?

 

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Królowa Mieczy, As Buław, 7 buław, 8 buław

Aura seksualna

To aura pewnej siebie i wyważonej emocjonalnie kobiety, szukającej więzi intelektualnej z partnerem. Cenisz sobie odwagę, siłę, a także podejmowanie inicjatywy przez drugą stronę. Mogą cię pociągać mężczyźni gotowi na wyzwania, skłonni do ryzyka i nieprzewidywalni. To także czas, w którym jesteś bardziej świadoma siebie – znasz swoje mocne i słabsze strony, a także zdajesz sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Jednakże pamiętaj, by nie przesadzić i nie popaść w samouwielbienie.

Partnerki

Czerwiec niesie dynamiczną i namiętną energię, która może oznaczać, że seks w związku będzie bardzo intensywny i emocjonujący w nadchodzącym czasie. To może oznaczać, że w związku pojawią się nowe doznania i eksperymenty seksualne, które dodadzą nutki pikanterii. Jedno ze znaczeń może też wskazywać na liczne pokusy i test wierności. Jeśli przeżywacie trudniejszy okres pełen napięć – to nadchodzi łagodniejszy czas prowadzący do odnowy związku i poprawy relacji.

Singielki

Sporo się może wydarzyć – poczynając od miłej wiadomości do prawdziwej namiętności. Szukasz silnego i pewnego siebie partnera, który będzie potrafił sprostać twoim wysokim oczekiwaniom i pobudzić cię intelektualnie oraz fizycznie. To może oznaczać, że warto skupić się na nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, którzy są pewni siebie i zdeterminowani, aby osiągnąć swoje cele. Jednak jeśli nadarzy się okazja – nie przyspieszaj niczego, delektuj się i stopniowo odkrywaj uroki partnera. W przypadku zbliżenia – korzystać ze wszystkich zmysłów – zadbaj o miły zapach, gładką bieliznę, smaczny posiłek i wszystkie inne szczegóły, które interpretujesz jako romantyczne i zmysłowe.

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 8 buław, Królowa Kielichów, Królowa Denarów, Rycerz Denarów

Aura seksualna

Energia wskazuje na blokady emocjonalne lub problemy w sferze seksualnej. Może to oznaczać osłabienie lub zablokowanie wynikające z braku zaufania bądź zranienia w przeszłości. Unikaj nieporozumień, zwłaszcza w kwestiach materialnych, bo może to negatywnie wpłynąć na twoją dynamikę. Nie bój się zrobić pierwszego kroku, bierne wyczekiwanie na zmianę albo nieuczciwe działania niczego nie przyspieszą ani nie poprawią. Blokady energetyczne mogą się przejawiać w braku stabilizacji emocjonalnej, to może oznaczać, że potrzebujesz partnera, który wypełni tę lukę i będzie potrafił podnieść cię na duchu.

Horoskop dla partnerki

Aby osiągnąć zgodność i wzajemność, relacja wymaga czasu – przemyślenia i nabrania dystansu. Wasze stosunki mogą się ochłodzić, zwłaszcza jeśli przeżywacie teraz problemy związane z pieniędzmi. Być może potrzebujesz stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa, aby móc się zrelaksować i cieszyć się związkiem. Nie wahaj się walczyć o serce i wzajemność drugiej strony, lecz wybierz drogę bardziej subtelną niż dominującą.

Horoskop dla singielki

Wydaje się, że poświęcasz energię, na coś co nie jest tego warte. Potrzebujesz wyrwać się z rutyny i zakończyć jałowe wysiłki by na nowo odkryć swoją szaloną i spontaniczną stronę. Być może potrzebujesz znaleźć nową pasję. To przybliży cię do poznania odpowiedniego partnera. Potrzebujesz kogoś odważnego, tajemniczego i z praktycznym podejściem do życia. Nawet jeśli potencjalny partner nie wykazuje się romantycznością, to nie znaczy, że ty masz się o tę stronę nie zatroszczyć jeśli jej potrzebujesz.

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 3 denarów, Głupiec, Sprawiedliwość, Śmierć

Aura seksualna

Wydajesz się nieobecna, przez co możesz mieć trudności z nawiązywaniem intymnych relacji i angażowaniem się w dłuższe związki. Spadek entuzjazmu oznacza, że ciężko będzie ci doprowadzić sprawy do końca i postanowisz spocząć na laurach nie wykorzystując w pełni swojego potencjału. Wolałabyś by to druga osoba przejęła pałeczkę i wyciągnęła cię z rutyny. Pragniesz spontaniczności – kogoś wesołego, beztroskiego, kto będzie miał otwarte podejście do seksualności.

Horoskop dla partnerki

To czas nierównowagi pomiędzy tym czego pragniesz, a tym co robisz naprawdę. Choćby nie wiem jak zżyty był związek, to ciężko czytać drugiej osobie w myślach. Dlatego żeby rozpalić życie seksualne mogą być potrzebne otwarte i szczere rozmowy z partnerem o swoich potrzebach. Nierównowaga może również dotyczyć innych kwestii w związku, którymi trzeba się zająć najpierw zanim temat skupi się na łóżku. Warto też pomyśleć nad odpuszczeniem pewnych spraw, być może w niektórych tematach stawiasz zbyt wysokie wymagania, a ponadto możesz mieć tendencje do krytykowania nie tylko partnera ale i siebie.

Horoskop dla singielki

To czas, w którym potrzebujesz zakończyć stary cykl i otworzyć się na nowe możliwości. Może to oznaczać konieczność uwolnienia się od przeszłości i stworzenia przestrzeni na nowe doświadczenia. Nie warto stawiać oporu, gdyż to co się zakończy, już od dawna ci nie służyło – dotyczy to zarówno relacji jak i sposobów myślenia i zachowania. Z kart płynie przesłanie, by nie skupiać się i nie szukać szczęścia w czymś znanym z przeszłości, tylko żyć chwilą i wypatrywać czegoś zupełnie nowego, do tej pory do ciebie niepodobnego.

 

Przeczytaj koniecznie:
Od Wenus zależy to, jaką jesteś kochanką. Sprawdź, czy to, czego szukasz w związkach i miłości jest bliskie z twoim kosmogramem

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 5 buław, 5 denarów, 10 mieczy, 6 buław

Aura seksualna

Wykorzystaj czerwiec na poszukiwanie, odkrywanie i wszelkie urozmaicenia. To czas wzrostu sił, nadziei na lepsze, odrodzenia się i rozpoczęcia nowego etapu. Energia seksualna jest wyjątkowo intensywna w tym miesiącu. Powinnaś czuć się pewna siebie i atrakcyjna, co przyciąga uwagę potencjalnych partnerów. Jednak uważaj, gdyż ta silna energia symbolizuje również konkurencję, walkę i konflikt. Pamiętaj o tym, by kontrolować swoje emocje. To czego szukasz w relacji to bezpieczeństwo i stabilizacja, może to być również związane z finansowym wsparciem od drugiej osoby.

Horoskop dla partnerki

Możliwe, że masz trudności w wyrażeniu swoich emocji i potrzeb w sferze seksualnej. Prowadzi to do frustracji i konfliktów w związku. W tym miesiącu ważne jest, abyś zwróciła uwagę na swoje emocje i potrzeby, a także na potrzeby swojego partnera. Spróbuj rozmawiać ze swoim partnerem o swoich oczekiwaniach i potrzebach, aby zrozumieć się nawzajem. To dla was trudny czas, który nie wróży udanym kontaktom intymnym. Być może coś między wami zgasło i czeka na ciebie nowa, bardziej pasująca do ciebie energia. Lecz jeśli nie chcesz kończyć tego rozdziału – uzbrój się w cierpliwość i słuchaj uważnie drugiej strony, a także swojej intuicji.

Horoskop dla singielki

W twojej aurze jest wiele szans na nowe zbliżenia i znajomości, jednak wydajesz się na nie zamknięta. Może to wynikać z niepewności siebie lub braku zaufania do innych ludzi. Spróbuj pracować nad swoją pewnością siebie i otwartością na nowe relacje. Nie pozwól sobie na zwątpienie, ani na to by rodzina krzyżowała twoje plany. Co do sfery seksu – wykorzystaj zmysł dotyku, delikatne muśnięcia, dłuższe przytulenie na powitanie. Postaw na subtelność i pozwól drugiej stronie przejąć inicjatywę, obdarzając ją otwartością i zaufaniem.

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 5 kielichów, Królowa Denarów, Król Denarów, 2 mieczy

Aura seksualna

Jest ci ciężko rozeznać się we własnych uczuciach, dlatego też możesz mieć trudności z ich wyrażaniem. Wciąż tęsknisz za kimś z przeszłości, przez co inne relacje wydają się mało satysfakcjonujące. W tym miesiącu warto skoncentrować się na pracy nad swoimi emocjami i na budowaniu zaufania w związku. To czego szukasz i potrzebujesz to poczucie stabilizacji zarówno emocjonalnej jak i materialnej, może to także sugerować, że potrzebujesz nauczyć się radzić sobie wpierw z własnymi finansami i nie być od nikogo zależną.

Horoskop dla partnerki

Potrzebujesz nauczyć się bardziej otwarcie wyrażać swoje potrzeby i erotyczne pragnienia. Możliwe, że obawiasz się odrzucenia lub krytyki ze strony partnera. To dobry czas warto skupić się na pracy nad swoją pewnością siebie i nauczyć się mówić o swoich potrzebach wprost i bezpośrednio. W sferze seksualnej karty sugerują, że jeśli pozwolisz się zdominować przez drugą stronę, to na nowo rozpalicie między sobą większe pożądanie.

Horoskop dla singielki

Możesz czuć, jakbyś utknęła w miejscu i ciężko ci podjąć wiążącą decyzję. Być może na pewne etapy nie jesteś jeszcze gotowa i ciężko ci określić swoje oczekiwania i potrzeby, zwłaszcza w sferach intymnych. Jeśli czujesz, że chcesz głośno komuś powiedzieć „nie”, to wymów to i postaw sprawę jasno, uczucia to nie jest sfera, w której warto się bawić. Poświęć ten czas by uczciwie zastanowić się nad tym czego pragniesz i czego szukasz w relacjach.

 

Może też cię zainteresuje:
Rok 2023 ma wibrację 7. Siódemka oznacza problemy w życiu tych, którzy unikają radykalnych zmian

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 4 kielichów, 3 kielichów, 8 mieczy, Królowa Buław

Aura seksualna

Ktoś wydaje się do ciebie zbliżać, ty zaś wydajesz się rozkojarzona i tego zupełnie nie zauważać. Istnieje ryzyko wpadnięcia w nostalgiczny nastrój i uczucie przyzwyczajenia. To dobry czas na poważne rozmowy z partnerem, które pomogą wyjść z rutyny i otworzyć się na nowe doznania, których podświadomie jesteś spragniona. Karty wskazują, że pragniesz miłości i namiętności w najróżniejszych barwach – od kuszenia koronkowymi pończochami po… trójkąty!

Horoskop dla partnerki

Twoje myśli blokują ciało, które pragnie wyzwolenia, flirtu i ekstazy. Możesz czuć się uwięziona w swojej głowie oraz lękach i nadmiernie kontrolować swoje pragnienia. Być może pragniesz czegoś niekonwencjonalnego, ale rozum i logika zabrania ci o tym mówić? Jednakże te blokady i zaprzeczanie swoim potrzebom, nie jest dla ciebie korzystne.

Horoskop dla singielki

Szukasz partnera, który jest stabilny emocjonalnie i gotowy do poświęceń w imię miłości. Jednak kwestia zaufania i otwarcia się na intymną relację to długa i wyboista droga. Wstrzymujesz się przed podjęciem inicjatywy i czekasz aż zrobi to druga strona, co tylko przedłuża niepotrzebnie cały proces zbliżenia. Bądź również uważna, gdyż partner, którego masz na oku, może być już żonaty.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 2 buław, 5 kielichów, Siła, Rydwan

Aura seksualna

Energia czerwca wskazuje na potrzebę subtelności i delektowania się miłością jak dobrym posiłkiem. To doskonały czas na lepsze zrozumienie siebie oraz partnera, dłuższą grę wstępną, czuły dotyk oraz flirt – to wszystko bez wątpienia umocni waszą relację i siebie samych. Przyciągają cię osoby, które mogą ci zapewnić bezpieczeństwo emocjonalne, a także partnerzy, którzy potrafią cię zrelaksować i uspokoić. To nie jest dobry czas na jednorazowe przygody i niekonwencjonalne eksperymenty.

Horoskop dla partnerki

Choć aura zaleca subtelność, to tli się w tobie prawdziwy ogień. Możesz odczuwać duże potrzeby w sferze seksualnej, a także chęć dominacji i kontroli. Wykorzystaj swoją moc w łagodny sposób i nie pozwól by targały tobą namiętności. Gdy ulegniesz tym instynktom, możesz mieć problem z ich kontrolą, przez co swoją agresywnością zablokujesz drugą stronę.

Horoskop dla singielki

To sprzyjający czas na urozmaicenie kontaktów intymnych. Jeśli masz już kogoś na oku, nie wahaj się i śmiało dąż do celu, nie oglądając się na innych. Zrób to z głową i strategicznie – jeśli od razu rzucisz się na głęboką wodę nie poznając lepiej terenu, możesz tego pożałować. Jeśli nikogo nie ma na twoim celowniku, to może warto zmienić strategię, poszerzyć horyzonty i sprawdzić miejsca, w których cię jeszcze nie było? Karty sprzyjają podróżom oraz osobom zza granicy.

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 6 mieczy, 6 denarów, Gwiazda, 5 buław

Aura seksualna

Twoja aura seksualna jest obecnie skomplikowana i składa się z wielu różnych myśli i emocji. Może to oznaczać, że twoje życie seksualne jest pełne wyzwań, a ty musisz rozwiązać pewne problemy, aby cieszyć się pełnią swojej seksualności. To także czas odprężenia po napiętym okresie. Aby szybciej zrelaksować ciało i myśli, dobrze będzie zasięgnąć porady. Odpowiedni partner to taki, który pomoże ci spełnić swoje marzenia i fantazje, a jednocześnie wykaże się wrażliwością i cierpliwością.

Horoskop dla partnerki

Jest w tobie silna potrzeba miłości i pragnienie zaspokojenia seksualnego pożądania. W przeszłości przeżyłaś kilka rozczarowań i do dziś możesz je wspominać z zażenowanie. Przez skupianie się na przeszłości masz trudności z zaspokojeniem swoich potrzeb, dlatego warto odciąć się od tego, co było i skoncentrować się na tym co masz tu i teraz. Tylko to jesteś w stanie naprawić i usprawnić. Pamiętaj też, że nuda jest w stanie zabić każdą miłość, nie pozwól jej się wedrzeć w twoje intymne relacje.

Horoskop dla singielki

Możesz szukać mocnych i intensywnych doświadczeń seksualnych, stąd masz wysokie wymagania co do partnera, który będzie w stanie spełnić twoje najbardziej skryte fantazje. Aura wskazuje na potrzebę ostrożności w tych tematach i uważność na ryzykowne zachowania. Los będzie dawał ci podniecające wyzwania, pamiętaj jednak by nie stracić dla nich całkowicie głowy. Najważniejsze jest realne spojrzenie na rzeczywistość. Unikniesz negatywnych doświadczeń i wybrać to, co jest dla ciebie najlepsze.

 

Zobacz:
Te znaki zodiaku nie powinny być razem. Które znaki do siebie nie pasują?

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 4 buław, As Mieczy, 6 mieczy, 5 denarów

Aura seksualna

Twoja energia seksualna jest silna, a pragnienia intensywne. Szukasz partnera, który będzie w stanie sprostać zarówno twoim potrzebom seksualnym jak i emocjonalnym. Jednocześnie, musisz pamiętać, że karta ta może wskazywać na brak stabilizacji emocjonalnej, co może wpłynąć na twoje związki. Czerwiec sprzyja zabawom i przygodom o wiele bardziej niż związkom. Jednak aby doskonale dopasować się w łóżku potrzebujesz wpierw stymulacji intelektualnej. Jako grę wstępną polecam aktywności wymagające koncentracji i skupienia np. escape room, takie atrakcje powinny cię wyjątkowo pobudzić.

Horoskop dla partnerki

Potrzebujecie się zdystansować od niektórych problemów, bądź zasięgnąć dobrej rady by w pełni się zrelaksować. Uważaj by nie popełniać błędów z przeszłości, ani nie zgadzać się na zbliżenia intymne tylko ze strachu przed odrzuceniem. Czas na wypracowanie innych sposobów radzenia sobie z lękami, i ustalenie kompromisów w relacji, a sferę erotyki pozostaw na później. Aby rozpalić atmosferę najpierw musicie się wysłuchać i szczerze porozmawiać o swoich potrzebach.

Horoskop dla singielki

To dobry czas na romantyczne schadzki, duchową bliskość i dużo czułości. Nie ma co podchodzić do relacji w oschły bądź nastawiony na cel sposób. Szukasz kogoś, kto będzie gotów wesprzeć cię i pomóc w rozwoju osobistym, a dodatkowo zadbać finansowo lub emocjonalnie. Rozglądaj się za osobą z bliskich ci kręgów. Czegoś brakuje w twoim życiu, dlatego, zanim wyruszysz na „łowy”, skup się najpierw na relaksie – najlepiej o zabarwieniu duchowym jak np. medytacja.

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Rycerz Kielichów, Koło Fortuny, 5 denarów, 7 denarów

Aura seksualna

Twoja energia seksualna jest ekspansywna i kreatywna. Może to oznaczać, że lubisz eksperymentować w sferze seksualnej i szukasz partnera, który jest gotów podzielić się z tobą doświadczeniami. W związku szukasz emocjonalnego zrozumienia i uznania. Od drugiej osoby oczekujesz mocnych wrażeń, a także spontaniczności. Lubisz mieć sytuację pod kontrolą, jednak tylko do pewnego stopnia. Najbardziej pociągające wydają się miejsca, w którym jeszcze tego nie robiłaś… może warto wybrać się w podróż by urozmaicić relację bądź nawiązać nową?

Horoskop dla partnerki

Pomimo, że łączy was ogromna namiętność, wciąż wydaje się, że czegoś ci brakuje. Być może dawno nie robiliście nic romantycznego? Co powiesz na odizolowanie się od świata zewnętrznego i zatopienie się w sobie na sto procent? Najlepiej w nowym miejscu, przy pysznym posiłku i otoczeniu zmysłowych świec. Walczcie z przyzwyczajeniem i przywiązaniem i spróbujcie wprowadzić coś, czego wcześniej nie próbowaliście. Uczucie braku, być może w końcu cię opuści.

Horoskop dla singielki

Co by się nie działo, wiedz, że będzie lepiej. Skup się na uświadamianiu sobie swojej wartości i szukaniu piękna wokół siebie. Twój potencjał seksualny już wkrótce znajdzie odpowiednie ujście i przyniesie ci ogromną radość. Rozglądaj się za partnerem, który nie boi się ciężkiej pracy – zarówno w sferze materialnej jak i w związku – gdy już go znajdziesz, nie bój się spełniać swoich najskrytszych fantazji. Jednak najpierw zastanów się chwilę, czy wszystkie twoje oczekiwania są realistyczne i czy jesteś gotowa zrobić tyle samo, ile sama oczekujesz od potencjalnego partnera.

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 9 denarów, Śmierć, 5 kielichów, 6 denarów

Aura seksualna

Twoja aura seksualna jest związana z luksusem i zadowoleniem z życia. Możliwe, że szukasz partnera, który podziela te wartości i jest gotów cię obdarowywać swoim bogactwem lub zaoferować ci wyjątkowe doświadczenia. Jednocześnie, karta ta może wskazywać na potrzebę niezależności i wolności w życiu seksualnym. Pasuje do ciebie partner, który jest się w stanie dla ciebie zmienić i jest otwarty na różne eksperymenty w życiu seksualnym. Wolałabyś też prawdopodobnie kogoś, kto nie utrzymuje kontaktu ze swoją bujną przeszłością.

Horoskop dla partnerki

To dobry czas na rozmowy na temat swojego życia seksualnego i wspólne szukanie ewentualnych rozwiązań jak je poprawić. Do niektórych spraw możesz pochodzić zbyt emocjonalnie, a jeśli będziesz je w stanie w łóżku odseparować od seksu, odkryjesz jego zupełnie nowy wymiar. Zastanów się czego ci brakuje, co cieszyło cię w przeszłości i spróbuj wrócić do tego z obecnym partnerem. Spróbujcie też zacząć powoli, od czułego dotyku i romantycznych randek, tak jak się to robi na samym początku, a w łóżku zadzieją się cuda.

Horoskop dla singielki

Szukasz partnera, który jest gotów na równoważenie sił i współpracę w związku. Może to być osoba, która jest gotowa na dzielenie się odpowiedzialnościami w życiu seksualnym oraz na wzajemne wsparcie i pomaganie sobie nawzajem. Jednocześnie, karta ta może wskazywać na potrzebę uważności i dbałości o równowagę w związku. Bądź cierpliwa w nowej relacji i postaraj się powstrzymać od porównywania partnera do przeszłych związków, a wtedy szybciej zapanuje między wami harmonia i współpraca.

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Wisielec, Król Denarów, Wieża, 8 buław, 3 denarów

Aura seksualna

Nie do końca jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego, bądź z partnerów, których do siebie przyciągasz. Może to być spowodowane brakiem komunikacji, niewystarczającym zaangażowaniem lub zaniedbaniem w związku. Postaraj się wczuć w to, co się dzieje tu i teraz i nie obarczaj nadmiernie drugiej strony swoimi problemami – ciesz się chwilą i kochaj. Jeśli jest między wami miłość, to niczego więcej ci nie potrzeba, a jeśli jej nie ma, to nie oszukuj się, że półśrodki ci ją zastąpią. Potrzebujesz partnera, który będzie dla ciebie prawdziwą skałą. Takiego, który będzie silnym przywódcą i będzie umiał zadbać o ciebie w każdym aspekcie. Może oznaczać także, że potrzebujesz kogoś, kto będzie w stanie wprowadzić porządek w twoim życiu seksualnym i pomóc ci odkryć swoją seksualność na nowo.

Horoskop dla partnerki

W sprawach erotycznych potrzebna, a nawet niezbędna jest gra, flirt, realizacja fantazji. Będą dla was prawdziwym spełnieniem, jeśli oprzecie je na wzajemnym zaufaniu. Dlatego ważne jest aby poświęcić czas i energię na budowanie związku i harmonii, a nie tylko na seks. Macie dla siebie mało chwil, gdyż brakuje równowagi między pracą a życiem prywatnym. Postarajcie się zrelaksować i poświęcać sobie więcej czasu.

Horoskop dla singielki

W twoim życiu może brakować głębokich i autentycznych emocji związanych z miłością i relacjami. Szukasz miłości w niewłaściwych miejscach lub w sposób niewłaściwy, na przykład poprzez powierzchowne związki lub korzystanie z aplikacji randkowych, które skupiają się wyłącznie na powierzchownych cechach. To także symbol problemów z zaufaniem lub z ranami z przeszłości, które uniemożliwiają ci nawiązanie głębszych związków emocjonalnych. Może to wymagać pracy nad sobą i zyskania pewności siebie oraz zaufania do innych ludzi.

 

Może też cię zaskoczy:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ